21:09
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۵۸۸.۸
   -۲۰۹.۶۱
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۷۸،۶۴۳ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۷/۰۲    ۱۲:۳۵

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

zand

محمد زند عضو از ۱۳۹۲/۰۸/۱۰

  محمد زند(@zand)
  #شبهرن ویورک – ایرنا – اقتصاددان برجسته دردانشگاه کالیفرنیای جنوبی آمریکا و استاد بازنشسته دانشگاه کمبریج تاکید کرد که برجام و سیاست های اقتصادی دولت روحانی موفقیت مهمی در بازگرداندن ثبات به اقتصاد کشور از جمله مهار تورم و بازیابی سهم صادرات نفت کشور در بازار جهانی داشته است.
  محمد زند(@zand)
  #تاپیکو ویورک – ایرنا – اقتصاددان برجسته دردانشگاه کالیفرنیای جنوبی آمریکا و استاد بازنشسته دانشگاه کمبریج تاکید کرد که برجام و سیاست های اقتصادی دولت روحانی موفقیت مهمی در بازگرداندن ثبات به اقتصاد کشور از جمله مهار تورم و بازیابی سهم صادرات نفت کشور در بازار جهانی داشته است.
  محمد زند(@zand)
  #همراه وزیر ارتباطات: همراه اول را الگو قرار دهید در ادامه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن تبریک به شرکت ارتباطات سیار ایران که با توان نیروهای داخلی، 22 پروژه بزرگ را به بهره برداری رسانده است، گفت: باید به مدیریت همراه اول و شخص آقای صدوقی، مدیران و تک تک کارکنان تبریک گفت که با تعصب و دلسوزی در این شرکت کار می کنند. با فعالیت های صورت گرفته در این پروژه ها، 13 هزار و 600 شغل مستقیم ایجاد شده و با توجه به اینکه امروزه یکی از مهمترین دغدغه های دولت و مردم بیکاری است، همراه اول قدم بزرگی در این زمینه برداشته است. وی در ادامه ضمن تقدیر از همراه اول که ارتباط نزدیکی با دانشگاه ها و شرکت های دانش بنیان دارد گفت: رویکرد همراه اول در این زمینه قابل تقدیر است و نشان می دهد که این اپراتور از اعتماد کردن به شرکت های کوچک ترسی ندارد و نکته بسیار مهم این است که شرکت های دیگر در این زمینه همراه اول را الگوی خود قرار دهند؛ چرا که با این کار علاوه بر ایجاد اشتغال و افزایش درآمد، اقتصاد کشور نیز رشد می کند. وزیر ارتباطات در خصوص راه اندازی سرویس امضای امن همراه گفت: ارتباط موبایل و بانک یکی از خدمات متعددی است که امروز به بهره برداری رسید و این موضوع توسط همراه اول یک گام به پیش بود تا مردم به راحتی بتوانند از این خدمت استفاده کند. واعظی در مورد شبکه ملی اطلاعات نیز گفت:‌ با فعالیت هایی که در حال انجام است، دغدغه دولت در این خصوص کمتر شده و با پروژه هایی که همراه اول امروز افتتاح کرد، مشکلات دسترسی کمتر شده و سرعت مشترک در بستر شبکه ملی اطلاعات بهبود می یابد وزیر ارتباطات در پایان ضمن تشکر از تمامی مدیران و کارمندان همراه اول گفت:‌ امیداریم با تلاش همراه اول و کمک وزارت ارتباطات فناوری اطلاعات بتوانیم علاوه بر کسب رضایت مردم، همراه اول هم به هدف های خود برسند.
  محمد زند(@zand)
  #اخابر رار گرفتن در میان 10 اپراتور برتر دنیا با حمایت وزارت ارتباطات مدیرعامل همراه اول با بیان اینکه حجم ترافیک دیتای موبایل توسط 3 اپراتور موبایل ایران باید از 600 پتابایت که معادل 0.15 درصد سهم دیتای دنیا است، به 10 هزار پتابایت برسد، گفت: هم اکنون رتبه ایران در سرعت نسل چهارم اینترنت موبایل 71 است و متوسط سرعت اینترنت نسل چهارم موبایل 12 مگابیت برآورد می شود. وی در ادامه گفت: در صورت حمایت وزارت ارتباطات، متعهد می شویم که از نظر سرعت اینترنت نسل چهارم جزو 10 اپراتور برتر دنیا شویم.
  محمد زند(@zand)
  #اخابر وزیر ارتباطات: همراه اول را الگو قرار دهید در ادامه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن تبریک به شرکت ارتباطات سیار ایران که با توان نیروهای داخلی، 22 پروژه بزرگ را به بهره برداری رسانده است، گفت: باید به مدیریت همراه اول و شخص آقای صدوقی، مدیران و تک تک کارکنان تبریک گفت که با تعصب و دلسوزی در این شرکت کار می کنند. با فعالیت های صورت گرفته در این پروژه ها، 13 هزار و 600 شغل مستقیم ایجاد شده و با توجه به اینکه امروزه یکی از مهمترین دغدغه های دولت و مردم بیکاری است، همراه اول قدم بزرگی در این زمینه برداشته است. وی در ادامه ضمن تقدیر از همراه اول که ارتباط نزدیکی با دانشگاه ها و شرکت های دانش بنیان دارد گفت: رویکرد همراه اول در این زمینه قابل تقدیر است و نشان می دهد که این اپراتور از اعتماد کردن به شرکت های کوچک ترسی ندارد و نکته بسیار مهم این است که شرکت های دیگر در این زمینه همراه اول را الگوی خود قرار دهند؛ چرا که با این کار علاوه بر ایجاد اشتغال و افزایش درآمد، اقتصاد کشور نیز رشد می کند. وزیر ارتباطات در خصوص راه اندازی سرویس امضای امن همراه گفت: ارتباط موبایل و بانک یکی از خدمات متعددی است که امروز به بهره برداری رسید و این موضوع توسط همراه اول یک گام به پیش بود تا مردم به راحتی بتوانند از این خدمت استفاده کند. واعظی در مورد شبکه ملی اطلاعات نیز گفت:‌ با فعالیت هایی که در حال انجام است، دغدغه دولت در این خصوص کمتر شده و با پروژه هایی که همراه اول امروز افتتاح کرد، مشکلات دسترسی کمتر شده و سرعت مشترک در بستر شبکه ملی اطلاعات بهبود می یابد وزیر ارتباطات در پایان ضمن تشکر از تمامی مدیران و کارمندان همراه اول گفت:‌ امیداریم با تلاش همراه اول و کمک وزارت ارتباطات فناوری اطلاعات بتوانیم علاوه بر کسب رضایت مردم، همراه اول هم به هدف های خود برسند.
  محمد زند(@zand)
  #همراه قرار گرفتن در میان 10 اپراتور برتر دنیا با حمایت وزارت ارتباطات مدیرعامل همراه اول با بیان اینکه حجم ترافیک دیتای موبایل توسط 3 اپراتور موبایل ایران باید از 600 پتابایت که معادل 0.15 درصد سهم دیتای دنیا است، به 10 هزار پتابایت برسد، گفت: هم اکنون رتبه ایران در سرعت نسل چهارم اینترنت موبایل 71 است و متوسط سرعت اینترنت نسل چهارم موبایل 12 مگابیت برآورد می شود. وی در ادامه گفت: در صورت حمایت وزارت ارتباطات، متعهد می شویم که از نظر سرعت اینترنت نسل چهارم جزو 10 اپراتور برتر دنیا شویم.
  محمد زند(@zand)
  #اخابر با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات؛ 22 پروژه بزرگ توسعه و نوسازی همراه اول افتتاح شد
  محمد زند(@zand)
  #همراه با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات؛ 22 پروژه بزرگ توسعه و نوسازی همراه اول افتتاح شد
  محمد زند(@zand)
  همراه اول در آخرین رده بندی رسمی شرکت های برتر دربین 500 شرکت برتر ایران همراه اول براساس 33 شاخص از نظر شاخص های <<بیشترین سودآوری.>>. <<بالاترین ارزش بازار>> رتبه دوم واز نظر شاخص <<بهروری کل عوامل>>در بین شرکت های گروه ارتباطات ومخابرت رتبه اول را کسب کرد
  محمد زند(@zand)
  #همراه در آخرین رده بندی رسمی شرکت های برتر ایران؛ همراه اول رتبه دوم سودآوری و ارزش بازار را کسب کرد در نوزدهمین رتبه بندی صد شرکت برتر ایرانIMI-100)) ، همراه اول در تمامی شاخص های ارزیابی، قاطعانه بالاتر از سایر اپراتورهای تلفن همراه کشور قرار گرفت.
  محمد زند(@zand)
  #همراه باتوجه به تحقق 78 درصد (5569 ریال) سود پایه هرسهم در نه ماه وتعدیل مثبت معاملات با روند منفی صورت میگیرد!!!
  محمد زند(@zand)
  #همراه بحانی گفت: سازمان خصوصی سازی با توجه به تسویه بدهی های خریدار بلوک شرکت مخابرات ایران از فسهخ این قرارداد منصرف شده است. به گزارش اقتصادآنلاین، سید جعفر سبحانی مشاور عالی سازمان خصوصی سازی؛ به اقتصاد آنلاین گفت: با توجه به اینکه خریدار سهام کنترلی شرکت مخابرات ایران در مهلت تعیین شده اقدام به تسویه حدود 1000 میلیارد تومان از بدهی های معوق خود از جمله تسویه قسط چهاردهم و جرایم دیرکرد آن کرده از اینرو سازمان خصوصی سازی از تصمیم فسخ قرارداد مخابرات با شرکت توسعه اعتماد مبین منصرف شده است.
  محمد زند(@zand)
  انصراف سازمان خصوصی سازی از فسخ قرارداد مخابرات/ چک 1000 میلیارد تومانی اعتماد مبین وصول شد
  محمد زند(@zand)
  #همراه نصراف سازمان خصوصی سازی از فسخ قرارداد مخابرات/ چک 1000 میلیارد تومانی اعتماد مبین وصول شد
  محمد زند(@zand)
  #اخابر هیت داوری دستور توقف عملیات سازمان خصوصی سازی را صادر وهیچگونه تغیری در مالکیت شرکت مخابرات صورت نمی پذیرد
  محمد زند(@zand)
  #همراه هیت داوری دستور توقف عملیات سازمان خصوصی سازی را صادر وهیچگونه تغیری در مالکیت شرکت مخابرات صورت نمی پذیرد
  محمد زند(@zand)
  موقعیت مناسب بنیادی سهم وp/e پائین سهم بیانگر رشد سهم خواهد بود خوش بین
  محمد زند(@zand)
  گفتگو با مدیر مالی و بودجه "تاپیکو" مطرح شد: زمان اجرای پروژه نفت ستاره خلیج فارس/ برنامه های "تاپیکو" جهت فروش سرمایه گذاری ها پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس بزرگترین پالایشگاه کشور است و انتظار می رود تا با راه اندازی آن با برآورد نفت 40 دلاری سودی به مبلغ یک هزار میلیارد تومان عاید هلدینگ پتروشیمی تأمین شود و این مبلغ با توجه به روند صعودی بهای جهانی نفت می تواند افزایش یابد. تاریخ انتشار: 05 خرداد 1395 - 09:40 نظرات منتشره: 1 درصف انتشار: 5
  محمد زند(@zand)
  گفتگو با مدیر مالی و بودجه "تاپیکو" مطرح شد: زمان اجرای پروژه نفت ستاره خلیج فارس/ برنامه های "تاپیکو" جهت فروش سرمایه گذاری ها پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس بزرگترین پالایشگاه کشور است و انتظار می رود تا با راه اندازی آن با برآورد نفت 40 دلاری سودی به مبلغ یک هزار میلیارد تومان عاید هلدینگ پتروشیمی تأمین شود و این مبلغ با توجه به روند صعودی بهای جهانی نفت می تواند افزایش یابد. تاریخ انتشار: 05 خرداد 1395 - 09:40 نظرات منتشره: 1 درصف انتشار: 5
  محمد زند(@zand)
  پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس بزرگترین پالایشگاه کشور است و انتظار می رود تا با راه اندازی آن با برآورد نفت 40 دلاری سودی به مبلغ یک هزار میلیارد تومان عاید هلدینگ پتروشیمی تأمین شود و این مبلغ با توجه به روند صعودی بهای جهانی نفت می تواند افزایش یابد.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟