20:38
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۸،۷۷۴.۶
   ۵۱۳.۴۲
  • ارزش بازار
  • ۳،۵۴۲،۰۵۲ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۸/۳۰    ۱۲:۵۰

حسین زمانی

زمانی

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

zamani

حسین زمانی عضو از ۱۳۹۲/۰۱/۲۲

  حسین زمانی(@zamani)
  #غمارگ 1500 هم #غمارگ دارم هم #غبشهر غمارگ راپایین نگه داشتن ودر قیمت پیک اومدن غبشهر را فروختند و مارگارین را در 320خریدند غمارگ را تا 700 بردند بالا اونجا خالی کردن و همزمان غبشهر را زیر 1000 وارد شدن غبشهر را قبل از مجمع رساند به 1800 و الان هم میخوان غبشهر را با قیمت 3000 تومن بفروشند بیان سراغ غمارگ اونو زیر 1200 بخرن ببرند 2000 تومن و ادامه داستان ... ولی این سری کور خوندن سازمان بد جوری بهشان گیر داده. دستوری بالای 400برای غمارگ و بالای 700 برای غبشهر خواسته شده
  حسین زمانی(@zamani)
  شرکت نئوپان 22 بهمن "چنوپا" از فهرست شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران از تاریخ 21/02/1392حذف و به بازار پایة فرابورس ایران منتقل خواهد شد.
  حسین زمانی(@zamani)
  #شبریز نیز سود هر سهم سال جاری خود را قبلا با دلار 1226 تومانی 1161 ریال اعلام کرده بود که با دلار 2450 تومانی 3854 ریال اعلام کرده است( تعدیل مثبت 232 درصدی).نرخ خرید نفت به ازای هر بشکه 103.2 دلار در نظر گرفته شده است.خط تولید بنزین شرکت نیز در ابتدای تیر راه اندازی می شود و از این بایت 299،200 مترمکعب بر ظرفیت تولید بنزین شرکت افزوده خواهد شد
  حسین زمانی(@zamani)
  #شپنا با دلار 2450 تومانی سود هر سهم سال جاری خود را از 3516 ریال قبلی به 4883 ریال افزایش داده است( تعدیل 39 درصدی).سود سال 91 خود را نیز از 251 به 230 تومان کاهش داده است.شرکت برای سال جاری نرخ 103.5 دلار را برای هر بشکه در نظر گرفته است
  حسین زمانی(@zamani)
  #شتران سود هر سهم سال 92 خود را اعلام کرده است.شرکت برای سال جاری 5900 تومان پیش بینی کرده است که در مقایسه با سود 3888 تومانی سال 91 رشد 52 درصدی داشته است.
  حسین زمانی(@zamani)
  #پارسان دوستان نگران بسته شدن پارسان نباشند چون تعدیل های عالی گروه پالایشگاه ، برای سال مالی 92 هست ، در حالی که سود تقسیمی سال مالی 91 شراز و شبریز ، در سود امسال پارسان تاثیر گذار هست. به همین دلیل #پارسان به دلیل تعدیل بسته نخواهد شد.
  حسین زمانی(@zamani)
  ايسنا- مشاور انجمن خودروسازان ایران گفت: کاهش 20 تا 30 درصدی قیمت خودرو نابودی صنایع قطعه‌سازی و خودروسازی را به دنبال خواهد داشت. داوود میرخانی رشتی در پاسخ به اینکه در صورتی که شورای رقابت خواستار کاهش 20 تا 30 درصدی قیمت‌ خودرو شود، آیا این اتفاق خواهد افتاد؟ اظهار کرد: صنعت خودرو در حال از دست دادن قطعه‌سازان به عنوان شریان‌های حیاتی خود بوده و کاهش 20 تا 30 درصدی قیمت‌ها به معنای شلیک تیر آخر به این صنایع خواهد بود.
  حسین زمانی(@zamani)
  #شکربن همه جا از ارزشهاي اين سهم با ارزش صحبت ميکنند. واقعا خبر تعديل سهم تا چه ميزان صحت دارد؟؟؟ شايد امروز کمي وارد شدم
  حسین زمانی(@zamani)
  #شکلر 1190 تومان یک حدضرر کوتاه مدت بسیار خوب برای سهم می باشد لذا توصیه داریم این محدوده را در نظر بگیرید و طبق این حدضرر سهامداری کنید. هدف صعودی سهم 1320 و 1550 تومان می باشد.
  حسین زمانی(@zamani)
  #مارون بازهم شاهد توقف سهم در محدوده مقاومتی 2700 تومان بودیم لذا شدیدا مراقب سهم خود باشید و حدضررتان را در مرز قیمتی 2350 تومان قرار دهید.
  حسین زمانی(@zamani)
  #فنوال اگر در معاملات شنبه سهم به بالای مرز 292 تومان برنگردد انتظار افت قیمتی تا محدوده 265 تومان بسیار بالا خواهد بود.
  حسین زمانی(@zamani)
  دوستان نظرتون راجع به صف فروش #پارسان ، چی توصیه میکنید؟ فروش یا نگه داری؟
  حسین زمانی(@zamani)
  #فلوله فلوله بخشی از زمین خود را فروخت شرکت لوله و ماشین سازی ایران که پیشتر از تصمیم هیات مدیره خود برای بخشی از زمین کارخانه چهاردانگه واقع در جاده ساوه خبر داده بود توانسته است این دارایی را به همان قیمت پایه 19 میلیارد و 500 میلیون تومان به فروش برساند. منابع خبری از خریداری این زمین از سوی یکی از سهامداران حقوقی "فلوله" خبر می دهند.
  حسین زمانی(@zamani)
  #پارسان هدف سهم را در محدوده 890 تا 910 تومان متصور می شویم لذا در صورتی که موفق به عبور از این محدوده شد می توان انتظار رشد تا مرزهای فراتر از 1000 تومان را نیز به راحتی داشت. تاکید داریم که به محدوده ذکر شده نهایت توجه را داشته باشید.
  حسین زمانی(@zamani)
  #فنورد شرکت نورد و تولید قطعات فولادی نخستین پیش بینی 314 ریالی سال مالی 92 را در تاریخ 18 فروردین ماه امسال به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.
  حسین زمانی(@zamani)
  #طلا گلدمن: طلای خود را بفروشید درحالی که تاچند هفته پیش بسیاری از مؤسسات مالی پیش بینی می کردند که بازار طلا طی ماه های پیش رو احیاء شود، با سقوط شدید قیمت طی یک هفته اخیر شاهد تغییر نظر بسیاری از این مؤسسات هستیم و گویا تحلیلگران این نهادهای مالی چرخش شدیدی درنظرات پیشین خود داده اند.
  حسین زمانی(@zamani)
  #خودرو-بازار عضو شورای رقابت و نماینده مجلس شورای اسلامی گفت که مردم تا تعیین تکلیف قیمت نهایی خودروها از خرید و انجام معامله خودداری کنند.
  حسین زمانی(@zamani)
  #قشهد قیمت الگوی نزولی کوچکی تا محدوده 1640 داشت که امروز به هدف الگوی نزولی رسید قیمت با لمس هدف نزولی برگشت داده شده است هم اکنون قیمت در حال الگوسازی و کسب انرژی جهت شکست محدوده 1870 است با شکست این محدوده رشد قیمت تا محدوده 2200 در پیش است
  حسین زمانی(@zamani)
  #وصندوق قیمت با الگوی برگشتی که تشکیل داده بود در حال حرکت به سمت هدف قیمتی در محدوده 375 است قطعاً در این محدوده فشار فروش بالا رفته و کسانی که در سود هستند شروع به شناسایی سود خواهند کرد باید خریداران جدید بعد از شکست محدوده 375 وارد سهم شوند و تا قبل از مشخص نشدن عکس العمل قیمت به این مقاومت ورود با ریسک همراه است
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟