05:30
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۱،۱۸۱.۷
   ۲۴۷.۸۲
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۰۰،۵۳۷ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۵/۰۳    ۱۲:۳۳

. zamani

آماده دریافت پیشنهادات و سوالات شما هستم : آیدی شخصی تلگرام من : @zamani_adm لینک کانال تلگرامی تحلیل من : @FXtse

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

zaman3000

. zamani عضو از ۱۳۹۵/۰۲/۲۸

  . zamani(@zaman3000)
  #خودرو دوستانی که مجمع رفتند , خبر خاصی در مجمع گفته نشد؟
  . zamani(@zaman3000)
  #وملت این سهم به زودی رشد خوبی را تجربه خواهد کرد و در حال حاضر هم , بازیگران در حال جمع کردن سهم هستند...تحلیل وملت رو هم چندین بار قرار دادم و به اهداف خوبش اشاره کردم. این نوع نوسان کردن سهم هم برای پیاده کردن عام هست. حواستون به سهمتون باشه...تندرست و پرسود باشید. خوش بین
  . zamani(@zaman3000)
  #دامین قریب به 110 هفته میشود که دامین در این کانال صعودی در نوسان میباشد. مادامی که در این کانال قرار دارد بهترین استراتژی خرید در کف و فروش در سقف میباشد.
  . zamani(@zaman3000)
  #سیدکو ( فرصت نوسانگیری! (+45%سود) )سیدکو در حال تکمیل ریز موج 3 از موج 3 بزرگ میباشد. انتظار میرود این موج موج در محدوده 165 تومان تکمیل شود. حدسود 165 تومان , حدضرر 102 #پرداخت #سدور #سشرق
  . zamani(@zaman3000)
  #شسم یکی از بی در و پیکر ترین سهم های بازار این شسم هست...سهم یک روز -10 هست فردا +10....توی یه روز یه دفعه 20 درصد نوسان میده...زشته به خدا...درسته سهم کوچیکه ولی دلیل نمیشه اینطوری بالا پایینش کنید. یا اگر هم میخواید بازی کنید یه ذره تایم بازیتون رو بیارید بالاتر ...مثلا در حد یک هفته یا دوهفته...نه یک یا دو روز!خخخ بد بین
  . zamani(@zaman3000)
  #میدکو قریب به سه سال میشود که میدکو در این کانال نزولی در نوسان میباشد...این اواخر نیز میدکو گارد صعودی به خود گرفته و نشان داده که قصد خروج را از کانال نزولی دارد. درصورتیکه سهم از کانال نزولی خارج شود و بتواند بالای 198 تومان تثبیت شود , در اولین گام میتواند تا محدوده 253 تومان رشد نماید.برای ورود حتما صبر نمایید تا شرایط ذکر شده محقق شود.شاد و پرسود باشید. خوش بین
  . zamani(@zaman3000)
  #دسانکو دسانکو با تشکیل موج 2 B or شروع به ساختن موج 3 C or کرده...اصلی ترین مقاومت پیش روی سهم محدوده مقاومتی 290 الی 300 تومان میباشد که در این محدوده میانگین های 100 و 200 روزه و خط مقاومت دینامیکی قرار دارد. درصورت عبور دسانکو از مقاومت مذکور میتوان انتظار داشت که سهم تا محدوده قیمتی 385 تومان رشد نماید.دسانکو در محدوده قیمتی 385 تومان الگوی هارمونیک Bat را نیز تکمیل مینماید.برای معامله گرانی که قصد ورود را دارند پیشنهاد میشود صبر نمایند تا مقاومت مذکور شکسته شود و بعد ورود نمایند. حد سود 385 تومان و حدضرر260 تومان میباشد.
  . zamani(@zaman3000)
  #ولیز در حال تکمیل موج اصلاحی C میانی از موج اصلاحی 2 B or بزرگ میباشد که با تکمیل این موج میتواند آماده رشد بسیار خوبی برای یک دوره بلندمدت شود.
  . zamani(@zaman3000)
  #شپلی (بروزرسانی) شپلی در حالت معمول باید با رسیدن به این تراکم زمانی به محدوده قیمت 45 تومان میرسید. ولی با توجه به حمایت های خوبی که شده فعلا در محدوده 52 تومان تثبیت شده. در صورتیکه این حمایت همچنان ادامه داشته باشد , باید انتظار داشت که با تکمیل زمان ریزش , شپلی از محدوده حمایتی حرکتی را به سمت سقف کانال صعودی مجددا داشته باشد.هر پایینی در سهم میتواند جای خوبی برای خرید باشد.
  . zamani(@zaman3000)
  #خودرو چشم انداز خودرو...توضیحات بیشتر در صفحه اصلی
  . zamani(@zaman3000)
  #رمپنا رمپنا 120 هفته هست که بر روی این خط روندی صعودی در نوسان میباشد.انتظار میرود اصلاحی را که رمپنا در حال حاضر در حال تکمیل آن میباشد تا محدوده قیمتی 675 تومان بر روی خط روند صعودی ادامه داشته باشد.از نکات قوتی که رمپنا دارد تلاقی مووینگ های 150 و 200 با خط روند صعودی میباشد و دیگر اینکه در اندیکاتور واگرایی مخفی مثبت در حال شکلگیری میباشد. این عواملی که اشاره شد میتواند قدرت بالایی رو به بازگشت رمپنا از محدوده 675 تومان بدهد و یک رشد خوب را بعد از این اصلاح انتظار داشته باشیم.فعلا در دیده بان قرار دهید.
  . zamani(@zaman3000)
  #شبندر شبندر به تراکم قیمت-زمان اصلاحی در کف کنج رسیده و واگرایی مثبت مخفی نیز در اندیکاتور شکل گرفته...درصورتیکه از شبندر حمایت شود میتواند بار دیگر تا سقف کنج رشد نماید.
  . zamani(@zaman3000)
  #ستران در نمودار روزانه مشاهده مینمایید که ستران 555 روز میباشد که در این کنج در نوسان میباشد...ستران با رسیدن به سطح اصلاحی 78 درصد در کف کنج و همزمان شدن آن با تراز زمانی 100 درصد و تشکیل واگرایی های مثبت پتانسیل این را دارد که با خروج ازساختار اندینگ و تثبیت بالای میانگین های 100 و 200 روزه و ورود نقدینگی بار دیگر به سمت سقف این کنج یعنی محدوده 285 تومان حرکت نماید.استراتژی معاملاتی پیشنهادی :1-معامله گرانی که وارد پوزیشن شده اند به حدود سود و زیانی که خود تعیین کرده اند پایبند بمانند.2-اما به معامله گرانی که قصد ورود دارند پیشنهاد میشود صبر نمایند تا ستران از ساختار اندینگ خروج نماید و بتواند بالای مووینگ های 100 و 200 روزه تثبیت شود و با ورود نقدینگی جدید به سهم ورود نمایند.قیمت ورود به شرط تحقق موارد فوق : 215 تومانحد سود : 285 تومانحدضرر : 192 تومان.......................تندرست و پرسود باشید.
  . zamani(@zaman3000)
  #خودرو #خساپا #ورنا #خپارس #خبهمن آخرین وضعیت خودرویی ها در یک نگاه
  . zamani(@zaman3000)
  #سباقر #سکرد #سشرق #شاخص #سیگنال آخرین وضعیت سهم های سیمانی در یک نگاه
  . zamani(@zaman3000)
  #سپاها #سبهان #سدور #سبزوا #سیلام آخرین وضعیت سهم های سیمانی در یک نگاه
  . zamani(@zaman3000)
  #ستران #سصوفی #سرود #سشمال #ساراب آخرین وضعیت سهم های سیمانی در یک نگاه
  . zamani(@zaman3000)
  #سمازن #سفانو #سغرب #سقاین #سهگمت آخرین وضعیت سهم های سیمانی در یک نگاه
  . zamani(@zaman3000)
  #سیدکو #سفارس #سخوز #ساروم #سکرما آخرین وضعیت سهم های سیمانی در یک نگاه
  . zamani(@zaman3000)
  #ثاژن ثاژن با خروج از کانال نزولی 400 روزه و تشکیل الگوی بازگشتی کف دو قلو آماده رشد میباشد. در صورت تثبیت ثاژن بالای 385 تومان انتظار میرود در اولین گام تا محدوده 465 تومان رشد نماید.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟