23:23
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۵۸۸.۸
   -۲۰۹.۶۱
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۷۸،۶۴۳ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۷/۰۲    ۱۲:۳۵

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

wonader

نادره وثوق عضو از ۱۳۹۲/۱۱/۲۳

  نادره وثوق(@wonader)
  #شپلی #خکاوه سهم هایی که زیان انباشته سنگین دارند در بورس ایران بهترین باز #تکمبا دارند. #تکمبا هم همینطوره ... اگه سهم دیگه ای هم می شناسید که زیان انباشته داره معرفی کنید بخریم!!
  نادره وثوق(@wonader)
  #وپاسارح حق تقدم #وپاسار در محدوده 30 تومان و پایین تر برای نوسانگیری مناسب هسست. البته با قبول ریسک
  نادره وثوق(@wonader)
  #شاخص در این سایت تحلیل خوبی از شاخص وبازار هست . البته این سایت قبل از توافق هم پیش بینی کرده بود که بازار بعد از توافق تا مدتی اصلاح میکنه تا قیمتها دوباره به کف برسند. مدیر این سایت معتقده که فعلا" ارزش قیمت سهام از این بیشتر نیست و له همین دلیل حقوقی ها که از ارزش واقعی سهام تا شش ماه آینده خبر دارند در سقف قیمتها فروشنده خواهند بود و این کار طبیعی و منطقی است. این سایت قبل از توافق غشاذر رو در روی 100 تومان معرفی کرد که تا 128 بالا رفت. سهم زیرخاکی | بررسی سهام شرکتهای بورسی
  نادره وثوق(@wonader)
  #وپترو در 170 تومان به مقاومت برخورد میکند. تحلیل سهم در این لینکhttp://sahmezirkhaki.ir خوش بین
  نادره وثوق(@wonader)
  http://www.sahamyab.com/stocktwits/IRO1SPDZ0001
  نادره وثوق(@wonader)
  #خکاوه در تایم هفتگی نمودار جالبی دارد خوش بین
  نادره وثوق(@wonader)
  #شاخص بهترین خوبی این وضع پیش آمده برای کسانیکه تجربه زیادی نداشتند این بود که بعد از این کمتر فریب خواهند خورد . شاید بعد از این دیگه سهم زیاندهی مثل تکمبا رو نتونن بادش کنند. راحت ترین کار برای هر تازه واردی این هست که p.e سهم رو ببینه و انتخاب کنه . در اینصورت بالاخره به سود میرسه و از ریزش های بازار در امان هست. دیگه لازم نیست برای سایت های به اصطلاح تحلیلی حق عضویت های گران پرداخت کنید.چون اونا اگه بیل زن بودن باغچه خودشون رو بیل میزدند و سهامیکه سودآور بود میخریدند.
  نادره وثوق(@wonader)
  #شاخص این روزها خبری از تحلیل گران بازار نیست مخصوصا" کسانی مثل ماهان مهدوی که در سایت گران قیمتشون روی سقف قیمتها سیگنال خرید دادند و بعد وقتی بازار شروع به ریزش کرد شاخص رو هر روز تحلیل میکردند و نقاط حمایبش رو نشون میدادند و باز در همین بازار منفی هم افتخار میکردند که در یک روز 12 تا سیگنال خرید دادند ولی این بازار شدمنده شون کرد و ظاهرا" دست از تحلیل برداشتند البته نمیدونم کاربرای سایتشون هنوز هم حق عضویت میدن یانه؟!
  نادره وثوق(@wonader)
  #شاخص باز هم امیدواریم که حالا که سهام ما به کف رسیده نمایندگان مجلس فردا به هر شکل که شده ایراد شورای نگهبان را طوری رفع کنند که دست دولت برای اعمال نرخ واقعی خوراک پتروشیمی ها باز باشد تا رانت خوارانی که این ثروت های ملی را در جریان خصوصی سازی چپاول کرده اند لااقل حاشیه سودشان کمی اصلاح شود و گاز را مفت نگیرند و به دلارهایی تبدیل کنند که بعضی حتی مالیاتش را هم نمی پردازند. ما که هزینه افزایش نرخ را پرداخته ایم .بورس هم که جلوی تخریب غارتگران را گرفته پس بهترین زمان برای افزایش نرخ اکنون است.
  نادره وثوق(@wonader)
  #شاخص جناب روحانی اگر بتواند در مقابل ساتا و غدیر نرخ خوراک گاز پتروشیمی ها را 15 سنت تصویب کند و رانت این سازمانها را از بین بیرد مصدق حال حاضر باید لقب به او داد و صنعت پتروشیمی ما را ملی خواهد کرد و حاشیه سود 70 درصدی این عوامل را خواهد شکست و اصلاح بزرگی را در تاریخ این کشور انجام خواهد داد. باید دید که زور دولت به مجموعه ساتا خواهد رسید یا خیر؟امیدواریم که با همکاری مجلس موفق شوند طرح را طوری اصلاح کنند که دست دولت باز باشد و ایراد شورا هم مرتفع شود
  نادره وثوق(@wonader)
  #شاخص "بورس ایران در دستان ساتا و غدیر """نرخ خوراک پتروشیمی ها را می خواهند افزایش دهند آن موقع نمادهایی پتروشیمی به دستور نیروهای گمنام بسته می شوند و سایر صنایع را چون مالکانی از عالم عصمت و طهارت ندارند را نابود می کنند و سهامداران آنها را بیچاره! یعنی واقعا رئیس جمهور ایران قدرت مقابله با ساتا را ندارد؟!اگر قدرت داشت که به دستور ساتا پتروشیمی ها بسته نمی شدند تا افت قیمتی نداشته باشند.
  نادره وثوق(@wonader)
  #شاخص ای کسانی که پا در گلیم خط قرمز ها نهادید و به یکباره حرف از اصلاح نرخ خوراک پتروشیمی ها زدید و قصد از بین بردن رانت را کردید و میلیاردها تومان ضرر به سهامداران خرد زدید اگر نتوانید نرخ خوراک پتروشیمی ها را 15 سنت تصویب کنید همانا شما مسئول ضرر و زیان وارده به سهامداران هستید و بدانید آه و نفرین سهامداران همیشه پشت و پناه شما خواهد بود . مرگ یکبار و شیون هم یکبار. خواهشا از موضع خود عقب نشینی نکنید و نرخ خوراک این مجتمع ها را واقعی کنید .
  نادره وثوق(@wonader)
  #شاخص #ثعمرا این سهم واقعا" سهم ارزنده ای است ولی این نمودار سهم نشان میدهد که در حدود 24 دیماه سقف دوقلو در 340 تومان تکمیل شده و سیگنال مسلم خروج صادر کرده اما در همان زمان بعضی از به اصطلاح اساتید ما سیگنال خرید با هدف شکستن 400 تومان داده بودند و باعث ضرر و زیان عده زیادی تازه وارد شدند. زنگان و کالسیمین و وملت ثباغ وبصادر وبیمه نیز همین شرایط را دارند.
  نادره وثوق(@wonader)
  #شاخص این وضعیت بازار برای من درسهای زیادی داشت که به زیان ها یش می ارزید. همه استادانی که روی سقفها سیگنال خرید میدادند مچشون برای ما باز شد و فهمیدیم که چیزی بارشون نیست . در 87000 شاخص را تحلیل میکردند که احتمال اصلاح داردولی در 88000 و 89000 سهمی مثل خکاوه را با انبوهی زیان سیگنال میدادند که بخرید که جا نمانید . این آزمون خوبی بود برای شناسایی استادان واقعی از .... از این فرصت باید بهترین بهره را ببریم.
  نادر وثوق(@wonader)
  #اخابر بدون شرح
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟