23:11
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۹۸،۵۹۶.۹۳
   ۶۵۲.۸۹
  • ارزش بازار
  • ۳،۹۳۰،۷۳۴ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۱۰/۲۶    ۱۲:۴۲

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

towerman

رحمان امیدی عضو از ۱۳۹۳/۰۷/۰۸

  رحمان امیدی(@towerman)
  #قشیر بدبینی رو از چشم هاتون بردارید. این طرحی که تصویب شد از الزمات اجرای توافق است و نشون میده کار داره خیلی جدی و سیستماتیک از سوی دو طرف دنبال میشه. یک کلام ختم کلام، این یک سیگنال بسیارمثبت برای مذاکرات بود اینکه جماعت بورس باز چطوری تفسیرش می کنند دیگه با خودشون.
  رحمان امیدی(@towerman)
  #وتجارت بدبینی رو از چشم هاتون بردارید. این طرحی که تصویب شد از الزمات اجرای توافق است و نشون میده کار داره خیلی جدی و سیستماتیک از سوی دو طرف دنبال میشه. یک کلام ختم کلام، این یک سیگنال بسیارمثبت برای مذاکرات بود اینکه جماعت بورس باز چطوری تفسیرش می کنند دیگه با خودشون.
  رحمان امیدی(@towerman)
  #شتران بدبینی رو از چشم هاتون بردارید. این طرحی که تصویب شد از الزمات اجرای توافق است و نشون میده کار داره خیلی جدی و سیستماتیک از سوی دو طرف دنبال میشه. یک کلام ختم کلام، این یک سیگنال بسیارمثبت برای مذاکرات بود اینکه جماعت بورس باز چطوری تفسیرش می کنند دیگه با خودشون.
  رحمان امیدی(@towerman)
  #خودرو بدبینی رو از چشم هاتون بردارید. این طرحی که تصویب شد از الزمات اجرای توافق است و نشون میده کار داره خیلی جدی و سیستماتیک از سوی دو طرف دنبال میشه. یک کلام ختم کلام، این یک سیگنال بسیارمثبت برای مذاکرات بود اینکه جماعت بورس باز چطوری تفسیرش می کنند دیگه با خودشون.
  رحمان امیدی(@towerman)
  #شاوان بدبینی رو از چشم هاتون بردارید. این طرحی که تصویب شد از الزمات اجرای توافق است و نشون میده کار داره خیلی جدی و سیستماتیک از سوی دو طرف دنبال میشه. یک کلام ختم کلام، این یک سیگنال بسیارمثبت برای مذاکرات بود اینکه جماعت بورس باز چطوری تفسیرش می کنند دیگه با خودشون.
  رحمان امیدی(@towerman)
  #خساپا بدبینی رو از چشم هاتون بردارید. این طرحی که تصویب شد از الزمات اجرای توافق است و نشون میده کار داره خیلی جدی و سیستماتیک از سوی دو طرف دنبال میشه. یک کلام ختم کلام، این یک سیگنال بسیارمثبت برای مذاکرات بود اینکه جماعت بورس باز چطوری تفسیرش می کنند دیگه با خودشون.
  رحمان امیدی(@towerman)
  #وگردش بدبینی رو از چشم هاتون بردارید. این طرحی که تصویب شد از الزمات اجرای توافق است و نشون میده کار داره خیلی جدی و سیستماتیک از سوی دو طرف دنبال میشه. یک کلام ختم کلام، این یک سیگنال بسیارمثبت برای مذاکرات بود اینکه جماعت بورس باز چطوری تفسیرش می کنند دیگه با خودشون.
  رحمان امیدی(@towerman)
  #وبصادر بدبینی رو از چشم هاتون بردارید. این طرحی که تصویب شد از الزمات اجرای توافق است و نشون میده کار داره خیلی جدی و سیستماتیک از سوی دو طرف دنبال میشه. یک کلام ختم کلام، این یک سیگنال بسیارمثبت برای مذاکرات بود اینکه جماعت بورس باز چطوری تفسیرش می کنند دیگه با خودشون.
  رحمان امیدی(@towerman)
  #حسینا بدبینی رو از چشم هاتون بردارید. این طرحی که تصویب شد از الزمات اجرای توافق است و نشون میده کار داره خیلی جدی و سیستماتیک از سوی دو طرف دنبال میشه. یک کلام ختم کلام، این یک سیگنال بسیارمثبت برای مذاکرات بود اینکه جماعت بورس باز چطوری تفسیرش می کنند دیگه با خودشون.
  رحمان امیدی(@towerman)
  #وگردش اولین باره که اینجا کامنت میزارم در 2045ریال سنگین وارد شدم همین الان در مثبت 4.5 بخاطر فروش 20 درصد فولاد بناب خریدم دوستان این دیگه چه سهمیه..؟نه بدبینم نه خوشبین ولی یکی به من بگه در این بانک چه میگذره ....
  رحمان امیدی(@towerman)
  #حسینا اقای پارسی بستگی به اداره ثبت داره که اینترنتی شده - معمولا بین دو تا هشت ماه طول می کشد خدا کنه حق تقدم حسینا مینیمم باشه من حق تقدم پاکسان که دارم تا الان که هفت هشت ماه می گذرد هنوز هیچ خبری ازش نیست امیدوار باش.
  رحمان امیدی(@towerman)
  #حسینا سلام صبح سبز همگی بخیر خوش بین
  رحمان امیدی(@towerman)
  #حسینا دوستان از یکی از اساتید پاسارگاد تحلیل سوال کردم.بنظر اساتید چرا حسینا در گروه خودش در این چند روزه که بازار مثبت است حتی در گروه خودش کم رونق ظاهر شده؟و ایا فکر میکنید در گزارش ششماهه حسینا تعدیل مثبتی بیش از 10 درصد ارایه مشود؟جواب.حسینا طبق شایعات در گزارش 6 ماهه تعدیل مثبت ندارد اما اگر قرارداد شهید رجایی 50 % - 50 % شود ، سودآوری آن 60% رشد می کندحال اگر دوستان تحلیل بهتری دارند یا اطلاعاتی در مورد این قرارداد میدانند لطفا اطلاع رسانی بفرمایند خوشحال میشوم. خوش بین
  رحمان امیدی(@towerman)
  #حسینا سلام و صبح همگی دوستان بخیر و شادی امیدوارم امروز برای حسینایی ها روز سبزی باشد. خوش بین
  رحمان امیدی(@towerman)
  #حسینا چرا اینهمه درجا میزنی ببین اثر سهم ها صف خرید شدند غبشهر رو ببین ...ار حخزر که کمتر نیستی عزیزم برو ببینم میکنی
  رحمان امیدی(@towerman)
  #حسینا سلام صبح همگی دوستان بخیر پرتفوی سبزی برای همگی ارزومندم.
  رحمان امیدی(@towerman)
  #حسینا سلام دوستان صبح سبز و پر نشاط همگی بخیر .
  رحمان امیدی(@towerman)
  #حسینا با توجه به واگرایی hdمثبت و تغیر فاز macdiبنظر میاید که پتانسیل فروش بالاست و پیش بینی می شود که روند صعودیست (البته ایت نظر شخصی است) خوش بین
  رحمان امیدی(@towerman)
  #حسینا دوستان خوب من این سهم و ارزنده میدونم و بیشتر از 8500 تا حسینا دارم و تا الان نزدیک 9میلیون تو ضررم چون گرون خریدم ولی خوب طبیعت بازار همینه اون اینجوری فکر میکنه که بفروشه و بره سراغ یه سهم دیگه شاید بتونه جبران ضرر کنه و ما نباید ناراحت بشیم توجه داشته باشید که هر کدوم از ما مثل یه پازل میمونه که حرکت واعمالمون با دیگران متفاوته و قشنگی و زشتی بازار هم به همینه مرسی. خوش بین
  رحمان امیدی(@towerman)
  #حسینا s\سلام و صبح بخیر دوستان شناسه پرداخت جهت واریز حق تقدم را باید از امور سهام شرکت دریافت کرد
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟