01:44
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۰،۵۹۹.۶
   -۱۱۳.۵۶
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۸۳،۳۱۲ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۳/۰۸    ۱۲:۴۲

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

tool

سعید موحد عضو از ۱۳۹۲/۱۱/۰۶

  سعید موحد(@tool)
  #غشاذر یک مقام مسئول در وزارت جهاد با بیان اینکه برخی کارخانجات لبنی قیمت شیرخام را افزایش داده‌اند، گفت: فاز سوم مشوق صادراتی لبنیات بزودی پرداخت می‌شود.
  سعید موحد(@tool)
  #غشاذر محمدرضا ملاصالحی در گفتگو با مهر با بیان اینکه کارخانجات لبنی در سیستم قیمت گذاری خود تغییراتی ایجاد کرده و قیمت خرید شیرخام را در زمستان سال گذشته کاهش داده بودند، اظهارداشت: آن زمان میانگین خرید شیرخام 12500 تومان بود که با تغییرات اعمال شده قیمت حتی از 1200 تومان هم پایین‌تر آمد و میانگین نرخ آن به 1150 تومان رسید.وی با اشاره به اینکه کارخانجات بزرگ اعلام کرده بودند با دریافت مشوق صادراتی به تعهدات خود عمل می‌کنند و قیمت خرید شیرخام را به نرخ‌های سابق برمی گردانند، در پاسخ به این پرسش که آیا قرار نیست در پی این اتفاقات نرخ 1440 تومان برای شیرخام اعمال شود؟ گفت: فعلاً این بحث مطرح نیست؛ بهانه کارخانجات در زمستان گذشته برای کاهش قیمت شیرخام این بود که صادرات رونق ندارد و قول دادند اگر مشوق صادراتی به آنان اعطا شود و بتوانند در بازارهای جهانی رقابت کنند قیمت‌ها را به حالت اولیه برمی گردانند و در حال حاضر برخی از این کارخانجات به قول خود عمل کرده‌اند.رئیس مرکز اصلاح نژاد دام وبهبود تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی به این پرسش که آیا کارخانجات انجام این کار را آغاز کرده‌اند؟ پاسخ داد: برخی کارخانجات شروع کرده‌اند و از اواسط اردیبهشت ماه پرداخت‌های خود به دامداران را براساس همین فرمول جدید انجام می‌دهند ضمن اینکه موارد گذشته را نیز در حساب‌های دامداران منظور کرده و به آنان پرداخت می‌کنند.ملاصالحی تصریح کرد: امیدوار هستیم که کارخانجاتی که تاکنون اقدام به انجام این کار نکرده‌اند نیز به تعهدات خود عمل نمایند چراکه بالاخره دامداران هم باید بهره‌ای از این امر ببرند.رئیس مرکز اصلاح نژاد دام وبهبود تولیدات دامی وزارت جهاد در بخش دیگری از سخنان خود درباره اینکه فاز سوم یارانه لبنیات چه زمانی پرداخت خواهد شد؟ گفت: دولت تعهد کرد که این مشوق را پرداخت کند و امیدواریم تا سقفی را که مصوب شده بدهد، این که دقیقاً چه زمانی فاز سوم این مشوق واریز خواهد شد، بنده در جریان نیستم اما به زودی این اتفاق رخ می‌دهد.
  سعید موحد(@tool)
  #غالبر محمدرضا ملاصالحی در گفتگو با مهر با بیان اینکه کارخانجات لبنی در سیستم قیمت گذاری خود تغییراتی ایجاد کرده و قیمت خرید شیرخام را در زمستان سال گذشته کاهش داده بودند، اظهارداشت: آن زمان میانگین خرید شیرخام 12500 تومان بود که با تغییرات اعمال شده قیمت حتی از 1200 تومان هم پایین‌تر آمد و میانگین نرخ آن به 1150 تومان رسید.وی با اشاره به اینکه کارخانجات بزرگ اعلام کرده بودند با دریافت مشوق صادراتی به تعهدات خود عمل می‌کنند و قیمت خرید شیرخام را به نرخ‌های سابق برمی گردانند، در پاسخ به این پرسش که آیا قرار نیست در پی این اتفاقات نرخ 1440 تومان برای شیرخام اعمال شود؟ گفت: فعلاً این بحث مطرح نیست؛ بهانه کارخانجات در زمستان گذشته برای کاهش قیمت شیرخام این بود که صادرات رونق ندارد و قول دادند اگر مشوق صادراتی به آنان اعطا شود و بتوانند در بازارهای جهانی رقابت کنند قیمت‌ها را به حالت اولیه برمی گردانند و در حال حاضر برخی از این کارخانجات به قول خود عمل کرده‌اند.رئیس مرکز اصلاح نژاد دام وبهبود تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی به این پرسش که آیا کارخانجات انجام این کار را آغاز کرده‌اند؟ پاسخ داد: برخی کارخانجات شروع کرده‌اند و از اواسط اردیبهشت ماه پرداخت‌های خود به دامداران را براساس همین فرمول جدید انجام می‌دهند ضمن اینکه موارد گذشته را نیز در حساب‌های دامداران منظور کرده و به آنان پرداخت می‌کنند.ملاصالحی تصریح کرد: امیدوار هستیم که کارخانجاتی که تاکنون اقدام به انجام این کار نکرده‌اند نیز به تعهدات خود عمل نمایند چراکه بالاخره دامداران هم باید بهره‌ای از این امر ببرند.رئیس مرکز اصلاح نژاد دام وبهبود تولیدات دامی وزارت جهاد در بخش دیگری از سخنان خود درباره اینکه فاز سوم یارانه لبنیات چه زمانی پرداخت خواهد شد؟ گفت: دولت تعهد کرد که این مشوق را پرداخت کند و امیدواریم تا سقفی را که مصوب شده بدهد، این که دقیقاً چه زمانی فاز سوم این مشوق واریز خواهد شد، بنده در جریان نیستم اما به زودی این اتفاق رخ می‌دهد.
  سعید موحد(@tool)
  #غالبر یک مقام مسئول در وزارت جهاد با بیان اینکه برخی کارخانجات لبنی قیمت شیرخام را افزایش داده‌اند، گفت: فاز سوم مشوق صادراتی لبنیات بزودی پرداخت می‌شود.
  سعید موحد(@tool)
  #غالبر چند نفر به عمد تو غالبر رنج منفی میکشن
  سعید موحد(@tool)
  #غالبر 10 دقیقه اخر صف بلعیدن فروشها امروز هیجانی بود
  سعید موحد(@tool)
  #غالبر چند نفر زحمت صف کشیدن
  سعید موحد(@tool)
  #غالبر غالبر صفش اب شد
  سعید موحد(@tool)
  #غالبر صف فروش غالبر را سنگین میکنن و بعد از صف فروش خارج میشن ناظر هم که اصلا تو باغ نیست
  سعید موحد(@tool)
  #غالبر صف فروش هم جالبه در نوع خودش
  سعید موحد(@tool)
  #غشاذر دوستانی که در مجمع بودن در مورد افزایش سرمایه چیزی مطرح شد؟
  سعید موحد(@tool)
  #غشاذر حالا هی بفروشید خوش بین
  سعید موحد(@tool)
  #غالبر 300 و 350 به زودی خوش بین
  سعید موحد(@tool)
  #غشاذر #غشاذر مطمنن به هدف 250 میرسد و در میان مدت 300 کسانی که دارند نگهداری کنند و کسانی که ندارن خرید توصیه میشود. خوش بین
  سعید موحد(@tool)
  #غشاذر شرکت پتانسیل صادراتی قوی به عراق و روسیه داره خوش بین
  سعید موحد(@tool)
  #غشاذر سهم بر مدار صعود خوش بین
  سعید موحد(@tool)
  #غشاذر این قیمت ها خاطره خواهد شد
  سعید موحد(@tool)
  #غشاذر فروشنده ها به زودی پشیمان میشن خوش بین
  سعید موحد(@tool)
  #غشاذر غشاذر خریدار قوی پشت سهمه خوش بین
  سعید موحد(@tool)
  #غشاذر ه اطلاع می رساند،نماد معاملاتی شرکت شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان غربی(غشاذر)پس از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه بدون تقسیم سود نقدی،بدون محدودیت نوسان قیمت با استفاده از مکانیزم حراج تک قیمتی آماده انجام معامله می باشد. مدیریت عملیات بازار شرکت بورس اوراق بهادار تهران
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟