03:27
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۳۴۳.۹
   ۹۲۹.۴
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۷۴،۳۲۳ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۶/۲۸    ۱۲:۵۷

محمد امین

من در این پروفایل سعی در روشن کردن نسبی وضعیت سهم های مختلف و مطرح بازار میکنم تا با دید قوی تری نسبت به خرید و فروش اقدام کنید . در تحلیل ها هم از روش بنیادی و هم از روش تکنیکال برای بررسی سهم ها استفاده میکنم . استاد نیستم و ادعایی هم ندارم . بهترین تحلیل گران هم دچار خطا خواهند شد . در وال استریت به درصد موفقیت 70 جام مقدس میگند( که برای ولی خداست نه انسان معمولی!!) . پس هیچ وقت از فرد یا مشاور انتظار بالا نداشته باشید. مطمین باشد با مدیریت سرمایه و حتی با 20% معامله موفق هم در بورس ایران میشه سود همیشگی داشته باشید. نکته بعدی اینکه همواره برای خودتون حد سود و ضرر رو مشخص کنید .مبادا وارد معامله ای بشید که این دو چیز مشخص نیستند!!! مبادا !! و در آخر همواره دانشجو باشید ;) هیچ وقت دانش تمام شدنی نیست . خوشحال میشم تحلیل ها رو با توجیه خوب نقد کنید یا تکمیل . این باعث ارتقای تحلیل هر دو طرف و در نتیجه معاملات بهتری خواهد شد . اگر خدا بخواهد . . . . . . سلامت و پرسود باشید https://t.me/Technofundtrader

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

technofund00trader

محمد امین عضو از ۱۳۹۵/۰۴/۲۵

  محمد امین(@technofund00trader)
  #شپدیس ______پتروشیمی پردیس با نماد شپدیس در بازار اول بورس معامله میشود. محصولات این شرکت اوره صنعتی و آمونیاک ست که البته بخش قابل توجهی از اون صادراتی هست ، لذا میتوان با تغیر نرخ ارز بودجه شرکت سود رو برای شرکت تجدید کرد. البته چند نکته ی حایز اهیمت دیگه وجود داره که موجب ریزش 40 درصدی!! قیمت سهام این شرکت شده.دو فاکتور اصلی که با اثر مستقیم بر درآمدهای متانول سازها و اوره سازها، سودآوری این شرکت ها را تحت تاثیر قرار می دهد عبارتند از: نرخ ارز و نرخ های جهانی...... (ادامه در کانال) _____ پیشنهاد های روزانه و تحلیل ها رو از کانال تلگ_رامی بنده دنبال کنید. #حرهشا #فباهنر #ذوب #خساپا لذا دوستان میتونند به عضو شدن در کانال (آدرس در توضیحات پروفایل را در جستجو کنید) از یه زاویه دیگه به سهم ها و شرایطی که گفته میشه نگاه کنند___ کانال تازه راه اندازی شده و انشاالله به لطف خدا و همراهی دوستان تکمیل تر خواهد شد.برای اطلاع بیشتر به پروفایل رجوع کنید.سلامت و پر سود باشید.
  محمد امین(@technofund00trader)
  کدام صنعت؟؟ در نظر خواهی شرکت کنید تا سهم با پتانسیل در صنعت با پتانسیل رشد رو تحلیل کنیم!! #ثنوسا #خزامیا #حرهشا #لکما ______ پیشنهاد های روزانه و تحلیل ها رو از کانال تلگ_رامی بنده دنبال کنید.لذا دوستان میتونند به عضو شدن در کانال (آدرس در توضیحات پروفایل را در جستجو کنید) از یه زاویه دیگه به سهم ها و شرایطی که گفته میشه نگاه کنند___ کانال تازه راه اندازی شده و انشاالله به لطف خدا و همراهی دوستان تکمیل تر خواهد شد.برای اطلاع بیشتر به پروفایل رجوع کنید.سلامت و پر سود باشید.
  محمد امین(@technofund00trader)
  مطالب #آموزش رو در کانال دنبال کنید !! بتا چیست؟؟ ____ تحلیل #شپدیس ، #خودرو و #ما را بخوانید!! ببینید در چه منطقه ای گوشزد شدند ( بعد صف همه سریع سیگنال دادند :)) البته خب سهم تو چشمی نبود خیلیا نگاش نکرده بودند ) ______ پیشنهاد های روزانه و تحلیل ها رو از کانال تلگ_رامی بنده دنبال کنید.لذا دوستان میتونند به عضو شدن در کانال (آدرس در توضیحات پروفایل را در جستجو کنید) از یه زاویه دیگه به سهم ها و شرایطی که گفته میشه نگاه کنند___ کانال تازه راه اندازی شده و انشاالله به لطف خدا و همراهی دوستان تکمیل تر خواهد شد.برای اطلاع بیشتر به پروفایل رجوع کنید.سلامت و پر سود باشید.
  محمد امین(@technofund00trader)
  بررسی سهم های پتروشیمی ______ تحلیل #شپدیس رو بخونید ______ تحلیل #شیراز و شاخص مربوط در اسرع وقت _______ حرکت امروز سیمانی ها( #سدور ) ، انبوه سازی( #ثنوسا ) و غذایی( #غدیس ) ، کدام سهم و چرا؟ _____ از این پس فعالیت های بنده در کانال تلگ_رامی به صورت مستمر آورده میشه و شاید فعالیتم در سهامیاب کم بشه.لذا دوستان میتونند به عضو شدن در کانال (آدرس در توضیحات پروفایل) از یه زاویه دیگه به سهم ها و شرایطی که گفته میشه نگاه کنند___ کانال تازه راه اندازی شده و انشاالله به لطف خدا و همراهی دوستان تکمیل تر خواهد شد.برای اطلاع بیشتر به پروفایل رجوع کنید.سلامت و پر سود باشید.
  محمد امین(@technofund00trader)
  ✅بررسی_روزانه"بررسی روزانه صرفا یک گذر روزانه روی سهم ها و صنایع است برای کسانیکه نقد هستند"برای امروز چه سهم و گروه هایی قابلیت بررسی دارند و بهتر است بررسی کنیم؟➖ #ثعمرا / #ثغرب / #ثمسکن از گروه انبوه_سازی➖ #سدور و سیمانی ها با توجه به استراتژی (سیمانی ها در سطح جالبی قرار گرفته اند)➖ #غپاک / غدیس و غذایی ها با توجه به استراتژی______________با سلام خدمت دوستان ، از این پس فعالیت های بنده در کانال تلگ_رامی به صورت مستمر آورده میشه و شاید فعالیتم ( از اینی که هست :))) ) در سهامیاب کم بشه.لذا دوستان میتونند به عضو شدن در کانال از یه زاویه دیگه به سهم ها و شرایطی که گفته میشه نگاه کنند___ کانال تازه راه اندازی شده و انشاالله به لطف خدا و همراهی دوستان تکمیل تر خواهد شد.برای اطلاع بیشتر به پروفایل رجوع کنید.سلامت و پر سود باشید.
  محمد امین(@technofund00trader)
  ✅ #مابیمه ما با نماد "ما" در صنعت بیمه.سهم نزول قیمت تعدیلی ش رو از اواسط اردیبهشت امسال شروع کرد ، از قیمت 200 تومان ، با با نزولی 25 درصدی به این این سطح رسیده.سهم در روند نزولی قرار داره ولی بنظر فروش به سطحی اشباع شده رسیده و ریورسال میتونه اتفاق بیوفته.وضعیت تکنیکی سهم از نظر بنده به صورت زیر هست و میتونه قابل بررسی باشه،سهم در 155-150 از خود حمایت نشون داده ، حمایت بعدی حوالی 145-140 و مقاومت های پیش رو 165 و 180 هست. ( تحلیل قرار بود دیشب روی کانال بیاد لذا چارت برای دیروز هست.).______________با سلام خدمت دوستان ، از این پس فعالیت های بنده در کانال تلگ_رامی به صورت مستمر آورده میشه و شاید فعالیتم ( از اینی که هست :))) ) در سهامیاب کم بشه.لذا دوستان میتونند به عضو شدن در کانال از یه زاویه دیگه به سهم ها و شرایطی که گفته میشه نگاه کنند___ کانال تازه راه اندازی شده و انشاالله به لطف خدا و همراهی دوستان تکمیل تر خواهد شد.برای اطلاع بیشتر به پروفایل رجوع کنید.سلامت و پر سود باشید.
  محمد امین(@technofund00trader)
  دوستان سهم های دیروز رو یه نگاه بیاندازید :)) ______ #لکما یادت بخیر!! 300 400 ای بیش نبودی عزیز :))) در صورت موقعیت جدید خرید یا فروش و وضعیت تکنیکی سهم های #ذوب #شپلی #شلیا #کماسه و غیره به گروه تلگ_رامی ما سر بزنید :) سهم های اصلاحی در اولویت . هدف بیشتر معرفی سهم های کف قیمتی______________با سلام خدمت دوستان ، از این پس فعالیت های بنده در کانال تلگ_رامی به صورت مستمر آورده میشه و شاید فعالیتم ( از اینی که هست :))) ) در سهامیاب کم بشه.لذا دوستان میتونند به عضو شدن در کانال از یه زاویه دیگه به سهم ها و شرایطی که گفته میشه نگاه کنند___ کانال تازه راه اندازی شده و انشاالله به لطف خدا و همراهی دوستان تکمیل تر خواهد شد.برای اطلاع بیشتر به پروفایل رجوع کنید.سلامت و پر سود باشید.
  محمد امین(@technofund00trader)
  برای امروز چه سهم گروه هایی قابلیت بررسی دارند و بهتر است بررسی کنیم؟_______________ #لاستیک / #شپدیس / #میهن / #غمینو / #مداران _______ همواره سهم هایی برای بررسی گفته میشود که حرکت اصلی خود را شروع نکرده و به نظر در حال اتمام اصلاح هستند_____________با سلام خدمت دوستان ، از این پس فعالیت های بنده در کانال تلگ_رامی به صورت مستمر آورده میشه و شاید فعالیتم ( از اینی که هست :))) ) در سهامیاب کم بشه.لذا دوستان میتونند به عضو شدن در کانال از یه زاویه دیگه به سهم ها و شرایطی که گفته میشه نگاه کنند___ کانال تازه راه اندازی شده و انشاالله به لطف خدا و همراهی دوستان تکمیل تر خواهد شد.برای اطلاع بیشتر به پروفایل رجوع کنید.سلامت و پر سود باشید.
  محمد امین(@technofund00trader)
  ** بررسی سهم های #شیراز و #شاخص پتروشیمی _________ ** تحلیل #ما و #خودرو را بخوانید___________برای اطلاع بیشتر به پروفایل رجوع کنید.سلامت و پر سود باشید.
  محمد امین(@technofund00trader)
  ** بررسی سهم های #شیراز و #ما طی امروز__________** تحلیل #خودرو رو بخوانید____________برای اطلاع بیشتر به پروفایل رجوع کنید.سلامت و پر سود باشید.
  محمد امین(@technofund00trader)
  تحلیل و بررسی نماد #خودرو در کانال تلگ_رام. برای اطلاع بیشتر به پروفایل رجوع کنید.سلامت و پر سود باشید.
  محمد امین(@technofund00trader)
  با سلام خدمت دوستان ، از این پس فعالیت های بنده در کانال تلگ_رامی به صورت مستمر آورده میشه و شاید فعالیتم ( از اینی که هست :))) ) در سهامیاب کم بشه.لذا دوستان میتونند به عضو شدن در کانال از یه زاویه دیگه به سهم ها و شرایطی که گفته میشه نگاه کنند___ کانال تازه راه اندازی شده و انشاالله به لطف خدا و همراهی دوستان تکمیل تر خواهد شد. در صورت مفید نبودن حتما از کانال خارج بشید :))) . برای شروع روی چندتا بحث اقتصادی و مالی و بررسی چند سهم بازار مثل #خودرو بیمه ما(که نمادش تو سهامیابم نیس :))) ) #شپدیس #بنیرو #شاخص #زگلدشت عزیزم :)))) فوکوس خواهم کرد.میگن کسی که از بیرون به موقعیت نگاه کنه ، بهتر راجع بهش تصمیم میگیره لذا اغلب سهم هایی رو بررسی میکنم که خودم به هیچ وجه ذی نفع نباشم تا نگید خواست سهم خودشو بندازه و فلان :) . بنده عضو هیچ گروه ، گروهک ، شبه معامله گر و غیره نیستم ، پس استفاده کنید. این پیام با تغییرات تا مدتی فوروارد بشه. از تحملتون ممنون
  محمد امین(@technofund00trader)
  #بررسی ، دوستان تصمیم نداشتم باز پستی غیر آموزشی و تحلیلی بزارم ولی دیدم چرا ! اینم یه نوع آموزش و تحلیله __________ خب چیه قضیه؟؟ استفاده از سهامیاب به عنوان یک فیلتر دیگه!! یعنی چی؟؟ ___ از سهم هایی که اخیرا صحبت کردم راجع بهشون مثال میزنم، اینقدر از این مثال ها زیادههههه تا دلتون بخواد :)) روی سهم های خودتون هم امتحان کنید_______1)نماد خودتون رو از سهامیاب بالا بیارید ( مثلا #زگلدشت )____2)در قسمت تحلیل ها ، تحلیلگران خبره یه نظراتی دارند، اونا رو بخونید______3)بررسی کنید که چه گفتند و چه شده و چرا گفتند!! :))))).این صرفا عقیده شخصی بنده نسبت به این نماد(ها) می باشد و هیچ گونه #سیگنال جهت #خریدو #فروش نیست. به تحلیل ها نگاه کنید ولی تصمیم گیری بر اساس تفکرو سیستم معاملاتی خودتان باشد. برای اطلاع بیشتر به پروفایل رجوع کنید.سلامت و پر سود باشید.
  محمد امین(@technofund00trader)
  #زگلدشت آیا از این سطح برمیگردد؟ خدا و یه سریا دیگه دانند ;)))
  محمد امین(@technofund00trader)
  دوستان تحرکات جالبی در #شاخص دیده نمیشه ، سهم با بتای منفی و پتانسیل رو برای کوتاه مدت میتونین در سبد داشته باشین اما به نظر این وضع در میان مدت بهبود پیدا کنه :* _________این صرفا عقیده شخصی بنده نسبت به این نماد(ها) می باشد و هیچ گونه #سیگنال جهت #خرید و #فروش نیست. به تحلیل ها نگاه کنید ولی تصمیم گیری بر اساس تفکرو سیستم معاملاتی خودتان باشد. برای اطلاع بیشتر به پروفایل رجوع کنید.سلامت و پر سود باشید.
  محمد امین(@technofund00trader)
  باسمه تعالی ____ #آموزش ؛ یکی از مباحث جالبی که میتونیم بر اساس اون گردش کالا رو بسنجیم نسبت های فعالیت هستند. این نسبت ها میتونن دوره وصول مطالبات یا پرداخت بدهی ها و . . . رو نشون بده . این خودش میتونه بررسی بشه و مشخص بشه شرکت از لحاظ نقدی چه وضعیتی دارند ، در صورت فشار نقدینگی ممکنه مجبور به دریافت تسهیلات یا فروش دارایی هاشون بشن که خودش اثر میگذاره روی ساختار مالی شرکت ها، در دراز مدت. یکی از فاکتور هایی که میتونه ما رو در شناخت فروش محصولات شرکت و روند به فروش رفتنش و نحوه به فروش رسوندنش کمک کنه ، "چرخه عملیاتی" هستش ؛ این عدد نشون دهنده اینه که شرکت از زمان دریافت مواد اولیه تا دریافت نقد وجه از مشتری چه مدت صرف این روند میکنه. این دوره خودش از دو قسمت تقسیم میشه ، زمانی که شرکت مواد اولیه رو تبدیل به کالا میکنه و به فروش میرسونه و زمانی که وجه نقد رو از مشتری ها دریافت میکنه.خوب حالا ببینیم چه طور میتونیم به طور متوسط این دوره ها رو پیدا کنیم _____ فرض کنیم در طی یک سال مالی ما مقداری فروش داشتیم که از این مقدار X درصدش نسیه فروختیم ؛ همچنین حساب های دریافتنی مون Y باشه؛ نسبت X/Y همون زمانیه که طول میکشه مشتری پول نقد یا نقد وار :)) تحویل شرکت بده . حالا اگر موجودی موادمون رو به بهای تمام شده کالایی که فروختیم حساب کنیم ، این همون زمان نسبی فرآیند مواد اولیه تا فروشه . . . با جمع این دو نست چرخه عملیاتی رو میتونیم بدست بیاریم______خب حالا چه تحلیلی میتونیم داشته باشیم از این دوره؟؟ این دوره و زیرمجموعه های این دوره نشون میده سرعت تولید ما چه تغییری کرده ، آیا شرکت میتونه تولیدات خودش رو افزایش بده و در نتیجه فروش بالا بره؟ همچنین ساختار فروش به مشتری برای شرکت چه تغییری کرده ؟ شرکت به سمت نسیه فروختن داره نیره یا نقد فروختن ؟؟ ( مشتری داره یا نداره ؟ :))) ) ؛ به هرحال نسبت جالبیه و میشه تفاسیر جالبی از این نسبت ها کرد________این صرفا عقیده شخصی بنده نسبت به این نماد(ها) می باشد و هیچ گونه #سیگنال جهت #خریدو نمایش بیشتر
  محمد امین(@technofund00trader)
  ماشاالله اینقده یهو کفپارس ترند شد تو گروه های تلگ_رامی دیگه جسارت نمیکنم خدمت دوستان . .هرچی شما بگین :))) . . . فیلتر اولیه من نماد های #تکمبا #اعتلا #شیراز #فاذر #دلر و #دکیمی هستند که از بین این ها بهترین ها گزینش میشوند و مورد بررسی قرار میگیرند_____حتما حتما امشب یک پست آموزشی کوتاه هم میگذارم باشد مقبول گردد ، ______این صرفا عقیده شخصی بنده نسبت به این نماد(ها) می باشد و هیچ گونه #سیگنال جهت #خریدو #فروش نیست. به تحلیل ها نگاه کنید ولی تصمیم گیری بر اساس تفکرو سیستم معاملاتی خودتان باشد. برای اطلاع بیشتر به پروفایل رجوع کنید.سلامت و پر سود باشید.
  محمد امین(@technofund00trader)
  تحلیل و بررسی نماد #زگلدشت درگروه زراعت و کشاورزی ؛ سهم در چند روز اخیر حرکتی مثبتی رو شروع کرده این درحالیست که با احتساب سود نقدی سال 95 سهم در بالاترین قیمت تاریخی خود معامله میشود لذا این خود سقفی روانی برای معامله گران است.فروش این شرکت شامل شیر خام و گاو نر است که سهم شیر خام به طور متوسط 90 درصد فروش شرکت را شامل می شود لذا نقش مهمی را در سودآوری شرکت بازی می کند . این شرکت نرخ فروش شیر خام خود را با نرخ 12100 ریال محقق کرده. این در صورتی ست که پیش بینی شرکت نرخ 12700 است. حدود دو هفته پیش محمود نوابی، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد: قیمت هیچ یک از محصولات و فرآورده‌های لبنی افزایش نداشته است. اما شاهد افزایش نرخ های جهانی محصولات لبنی از جمله کره بودیم اما چون نرخ گذاری دولتی ست فعلا همین نرخ رو شاهد بودیم با این وجود اخباری مبنی بر افزایش 10 درصدی نرخ لبنیات وجود دارد که با محقق شدن آن پیش بینی شرکت نیز قابل دسترسی ست ، این درحالیست افزایش نرخ اثر خود را برای یک سال در قیمت ها میبیند.از لحاظ تکنیکی سهم در بالاترین قیمت ها معامله می شود و قدرت بالایی برای صعود ندارد اما میتواند حرکت هایی مثبت در سهم دید ، بهرحال مقاومت ها و حمایت های کوتاه مدت و میان مدت سهم در شکل نشان داده شده است_________ دوستان بنده شرمنده ام که پاسخ برخی دوستان در تلگ_رام خودم رو نمیتونم بدم ، واقعا درگیری هایی پیش میاد که نمیتونم به خیلی مسایل برسم ؛ همچنین در سهامیاب هم انگیزه خاصس برای من وجود ندارد و صرفا برای همراهی با دوستان و کمک در تحلیل سهامداران حضور دارم بهمین جهت نمیتونم خیلی اینجا هم باشم ولی مطالب خودم رو اینجا بازنشر میدم_____دوستا ن باز درباره #ذوب و #شپلی سوال کردند ، درباره #فباهنر سوال کردند نمایش بیشتر
  محمد امین(@technofund00trader)
  با سلامی دوباره ******* دوستان با بررسی سهم ها در فیلتر ها فعلا دو سهم #زگلدشت و #فلوله رو بررسی خواهیم کرد _____ دیدگاه تحلیلی : تکنیکال در دو تایم فریم هفتگی و روزانه خواهد بود_____ارزندگی و تارگت قیمتی سهم مشخص نخواهد شد ( یکبار برای همیشه تمایز تکنیکال و بنیادی را یاد بگیریم :) )______ از دوستان اگر سهم با پتانسیل مناسبی دیدند میتونن با من در ارتباط باشن برای بررسی های بیشتر______در ضمن مباحث #آموزش هم ازسر گیری خواهد شد.سطح مطالب رو فیدبک مشخص خواهد کرد______این مطالب فعلا رایگان هستند ( فرق کاری که روش وقت و فکر گذاشته شد با هزار دوز و کلک دیگر هم درک کنیم ، برای وقت بقیه ارزش قایل بشیم :) )______ فعلا قصد بررسی سهم جدیدی رو ندارم ولی خب #شفارس و #غگلپا رو میتونم برای مرحله بعدی در نظر بگیرم.این صرفا عقیده شخصی بنده نسبت به این نماد(ها) می باشد و هیچ گونه #سیگنال جهت #خریدو #فروش نیست. به تحلیل ها نگاه کنید ولی تصمیم گیری بر اساس تفکرو سیستم معاملاتی خودتان باشد. برای اطلاع بیشتر به پروفایل رجوع کنید.سلامت و پر سود باشید.
  محمد امین(@technofund00trader)
  با سلام خدمت دوستان و همراهان عزیز ____ چرا یاد نمیگیریم؟ چرا نمیخوایم خیلی چیزا رو قبول کنیم؟ . . . چندتا موضوع بود که گفتم درمیون بگذارم تا وقتی هستم و غیب نشدم :)) . ببینید قصدم از این حرفها توهین به شخص یا گروهی نیست نظر شخصی بنده است . اصلا با مثال میگم ;) . همین #لکما رو شما در نظر بگیرید ، برید تعداد توئیت های که وقتی سهم 30 تومن بود رو مقایسه کنید با این هفته اخیر . چی میبینید؟؟ عزیزان یک مورد رو نباید فراموش کنیم . . .در این بازار گرگ وجود دارد!! حال آن افرادی که گرگ نیستند( ;) ) هم میبینن منافعشون در خطره و دارن از بین میرن ، نتیجا اونا هم گوشت خوار میشن :)) و فی المجموع نه تنها در بازار گرگ هست ، بلکه به شدت هم در حال زیاد شدند ، برای آن سری که سودای گرگ شدن در سر دارند و میخوان از گوشت بقیه بخورن که حرفی ندارم :))) اما بقیه . . . باید رسم گرگا رو یاد گرفت دیگه . دوران بنداز در رویی هنوز تموم نشده ها!! :)) حواستون باشه ، کم ندیدیم فعالیتای حقوقیا رو ، سفته بازا رو . . .تو #کماسه دیدیم ، تو #ذوب و #خودرو دیدیم تو #شپلی دیدیم . . کلا زیاد میبینیم ولی یاد نمیگیریم!! نمیریم مطالعه کنیم که حالا چه باید کرد؟؟ در مقابل اینا چه باید کرد؟؟ حتی از تجاربمون که بهترین کتابه هم استفاده نمیکنیم .. . .آخه چرا برادر من
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟