19:23
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۱،۱۴۶.۲
   ۲۱.۸۲
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۱۰،۱۵۸ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۳/۰۳    ۱۲:۳۶

محمد امین

من در این پروفایل سعی در روشن کردن نسبی وضعیت سهم های مختلف و مطرح بازار میکنم تا با دید قوی تری نسبت به خرید و فروش اقدام کنید . در تحلیل ها هم از روش بنیادی و هم از روش تکنیکال برای بررسی سهم ها استفاده میکنم . استاد نیستم و ادعایی هم ندارم . بهترین تحلیل گران هم دچار خطا خواهند شد . در وال استریت به درصد موفقیت 70 جام مقدس میگند( که برای ولی خداست نه انسان معمولی!!) . پس هیچ وقت از فرد یا مشاور انتظار بالا نداشته باشید. مطمین باشد با مدیریت سرمایه و حتی با 20% معامله موفق هم در بورس ایران میشه سود همیشگی داشته باشید. نکته بعدی اینکه همواره برای خودتون حد سود و ضرر رو مشخص کنید .مبادا وارد معامله ای بشید که این دو چیز مشخص نیستند!!! مبادا !! و در آخر همواره دانشجو باشید ;) هیچ وقت دانش تمام شدنی نیست . خوشحال میشم تحلیل ها رو با توجیه خوب نقد کنید یا تکمیل . این باعث ارتقای تحلیل هر دو طرف و در نتیجه معاملات بهتری خواهد شد . اگر خدا بخواهد . . . . . . سلامت و پرسود باشید ;)

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

technofund00trader

محمد امین عضو از ۱۳۹۵/۰۴/۲۵

  محمد امین(@technofund00trader)
  تحلیل و بررسی نماد #خوساز ، این نماد به یکی از حساس ترین قیمت های تاریخی خودش برخورد کرده و با توجه به تحرکاتش میتونه مورد توجه قرار بگیره . البته گروه #خودرو شاید هنوز به نحو احسنت حرکت چشمگیری رو که بتونه این نماد رو هم تحت تاثیر قرار بده شروع نکرده اما به هرحال خود سهم از این دیدگاه ارزندگی داره. مقاومت های 255 تا 260 در مرحله اول،290تا 300 در مرحله دوم و 340 تا 360 رو میتوان برای سهم دید . حمایت های دیگر سهم بغیر از همین حدود 200 تا 210 ،بین 170 تا 180 خواهد بود.می توانید با استراتژی مناسب خود اقدام به بررسی و خرید و فروش کنید.نماد #کگل با توجه به خواست همراهان در اولویت بررسی است.این صرفا عقیده شخصی بنده نسبت به این نماد(ها) می باشد و هیچ گونه #سیگنال جهت #خریدو #فروش نیست. برای اطلاع بیشتر به پروفایل رجوع کنید.سلامت و پر سود باشید.
  محمد امین(@technofund00trader)
  #وبملت #ذوب #خساپا #کماسه و در کل مردم #ایران_عزیز !!! بنده واقعا تردید داشتم پستی درباره ان_تخا_بات بگذارم اما به هر حال خالی از لطف نیست به یک موضوع اذعان کنم _______ بد نیست قدری فرا جنا_حی به ان_تخا_بات نگاه کنیم ، بنده واقعا از بحث هایی که در منا_ظر_ات مطرح شد ناراحت شدم!!! برای خیلی ها هم بد شد چه خود نا_مزد ها ، چه شورا_ی نگ_هبان که کمیته بررسی صلا_حیت ها بود ، چه برای ن_ظا_م . . . . از این ها که بگذریم برای خودمان هم شده از دعوا کردن بپرهیزیم ، شاهد این دعوا_های نافرجام بوده ام که نتیجه ای هم نداشته . . دوستان با انسان های روشن میشود بحث کرد با انسان نا_دان هم می توان . . اما این کجا و آن کجا !! متانت سخن کجا و لفا_ظی و فحا_شی کجا!! من به احزا_ب کاری ندارم__ "چهره ایران را در افکار جهانی مخدوش نکنیم" ، خوشحالم شکوفه های دمو_کراسی را در سرزمینم میبینم ، گامش پایدار!! ، دمو_کراسی و آزاد_ی را صحنه خصومت ها و جهالت نکنیم!!! قدری فکر لازم است لفاظی نکنیم______ خیلی وقت است دست صاحب_الزمان بالای سر این کشور و مردمانش حس میشود ، باید شاکر بود ، منتظر بود ، دعا کرد ، تلاش کرد ____ انشاالله هر چه خیر است پیش آید ، ما که باشیم . والسلام
  محمد امین(@technofund00trader)
  تحلیل و بررسی نماد #فرآور این نماد از دیرپا به سطحی خاص واکنش نشون داده و از اون برگشت داشته بهین جهت میشه حمایت 700 تا 750 رو فعلا حمایت پایه ای خوبی برای سهم دید.نمیدونم چرا ولی سهم من رو به سمت خودش کشوند ( تا حدودی :)) توجه به این تاحدودی شود لطفا :))) ) . فعلا با توجه به روند قیمتی اخیر سطح 800 برای مقاومت و 950-1000 در مرحله اول و حدود 1200 در مرحله دوم رو میتوان متصور شد برای این سهم.نمودار به پیوست ضمیمه شده. در ضمن چند تا سهم هم هستند دارم روشون کار میکنم :)) . مثلا #دانا #واتی #کگل #فنوال و از این دست . بررسی ها به خاطر گستردگی امور ممکنه طول بکشه. سهمی که فکر میکنید جالبه رو در ایده ها ثبت کنید و در صورت جالبی :))) بررسی کامل اون در اینجا گذاشته میشود.این صرفا عقیده شخصی بنده نسبت به این نماد(ها) می باشد و هیچ گونه #سیگنال جهت #خریدو #فروش نیست. برای اطلاع بیشتر به پروفایل رجوع کنید.سلامت و پر سود باشید.
  محمد امین(@technofund00trader)
  بررسی سهم های معرفی شده :________ #لکما : خب این سهم حدود 300 بود معرفی کردم و خیلی بهش خوشبین بودم_________ #کماسه : خوشبختانه این سهم هم بیشتر از انتظار رشد کرد و سود خوبی نصیب سهامداراش کرد(بماند که چطور رفت :) ) _________ #قلرست : از بین چند سهم قندی من این سهم رو انتخاب کردم که خب رشد جالبی داشتند سهم های قندی _______ #زگلدشت : برای این سهم مقاومت اول معرفی شده زده شد و بعد هم به تارگت بعدیش رسید( با بازنگری روند قبلیش) _________ #خمحور : از موقعی که معرفی شده متاسفانه در جا زده و نه به حد ضرر و نه به سود مناسبی رسیده ( با توجه به استراتژی خود با سهم رفتار شود ) __________ #دشیمی : مثل اینکه بستن حق ش رو آره ؟ :) این هم سهم بدی نبود . . هییی کاملا متوسط بود برای من انشالا برای سهامداراش بترکونه و پر سود باشه و . . همین دیگه سهم هایی که جدیدا معرفی شده بود رو بررسی کردیم . منتظر سهم های جدید برای "بررسی" باشید :)))) .این صرفا عقیده شخصی بنده نسبت به این نماد(ها) می باشد و هیچ گونه #سیگنال جهت #خریدو #فروش نیست. برای اطلاع بیشتر به پروفایل رجوع کنید.سلامت و پر سود باشید.
  محمد امین(@technofund00trader)
  برای درک بهتر وضعیت #وبملت ، صنعت بانکی رو مورد بررسی قرار میدم.اواخر سال 91 بود که فرسایش حرکت قیمت ها در سهام بانکی رو به زوال گذاشت و شاهد حرکت رو به رشد قیمت ها بودیم ( و نه فقط بانکی ها :) ) . این یکسال فراموش نشدنی با به انتها رسیدن سال 92 رو به تمومی گذاشت تا این که وارد دوران پساحباب شدیم :) .بانک ها که همیشه جزو پربازدید ترین های بورس بودند هم شروع به نزول کردند و تا حدود 40 درصد از رشدشون رو از دست دادند. بعد از اون دوره بود که بانکی ها وارد نوعی یکنواختی ( نسبت به سال 92 ) شدند و صرفا با اخبار هسته ای و ار این دست بالا پایین میشدند. اواخر هم با بازبینی صورت های مالی بانک ها و وضع نچندان جالبشون شاهد تعدیل به نسبت سنگین برای بانک ها بودیم ( حدود 30، 33 درصد !!) و خیلی ها که سهامدار این سهم بودند واقعا پس از اون مدت که بسته بود سهم و بهد هم با این تعدیل قیمت سنگین به شدت عصبانی بودند :(( ( از این دست تغییرات اگر خاطرتون باشه در چتروشیمی ها مثل #شاوان هم داشتیم ، بد نیست یادی از اون قضیه هم بکنیم :) ) . به هر حال این همه گفتم تا ببینیم اوضاع از چه قراره الان . زیاد نمی خوام تخصصی وارد قضیه بشم حوصله سر بر میشه :) ، الان 2 موردی که پیش روی بانکی هاست باز شدن #وبصادر هست و اشباع قیمت سهم های بانکی!! صرفا از لحاظ روانشناسی بازار عرض میکنم و کاری با پیش بینی های عدد های پایین تر برای بانکی ها نداردم!! :) . وضعیت خیلی بغرنجیست :)))))) واقعا باید دید که کدوم جناح پیروز خواهد شد. انتظار پیش بینی رانتی :)) نداشته باشید هرگز!! مخصوصا تو چنین صنعت بزرگی که عوامل کلانی در قیمت گذاری دخیلند. برای بانک ملت هم وضعیت این طور هست . . . در طی 3،4 ماهی که از اون تغییر میگذره وضعیت سهم رو به افول بوده و نشانه هایی برای ادامه این روند هم وجود داره اما به همون اندازه... نمایش بیشتر
  محمد امین(@technofund00trader)
  در ادامه بررسی شرایط سهم های #خمحور #زگلدشت #وبملت و #دشیمی در اولویت قرار دارند ، پس از این به بررسی چند سهم با پتانسیل بالا که دوباره خیلی بهشون معتقدم :) می پردازم . باشد مقبول گردد :)) . ضمنا با گروه های خوب بازار هم آشنا میشیم و نظرات رو باهم در میون میگذاریم.ین صرفا عقیده شخصی بنده نسبت به این نماد(ها) می باشد و هیچ گونه #سیگنال جهت #خریدو #فروش نیست. برای اطلاع بیشتر به پروفایل رجوع کنید.سلامت و پر سود باشید.
  محمد امین(@technofund00trader)
  #لکما #قلرست #کماسه خب الحمدلله این سهم هایی که خیلی بهشون امید داشتم ( برای مشاهده جزییات به پست های قبلی رجوع کنید ) ، بالاخره تقریبا بعد از 3 ماه به اون حد انتظاری برسه , به امید خدا بقیه هم به حداقل اهدافش برسند. #وبملت خوش بین
  محمد امین(@technofund00trader)
  در ادامه بحث #آموزش گذشته می خوایم ببینیم که تو اون معادله حسابداری هرکدوم شامل چه چیز هایی هستند___________برای یادآوری معادله ما این بود "دارایی ها=بدهی ها+سرمایه"___________ خب ابتدا از دارایی شروع میکنیم : نقد شونده ترین دارایی چیه؟؟؟ خب چول نقده دیگه :) پس چول نقد و یا پولی که بانک گذاشتین نوعی از داراییه./ نوع دیگر دارایی ها حساب های دریافتنیه . . . شاید این رو به اسم نسیه تا حال شنیده باشید که به طلب واحد اقتصادی از دیگران نتیجه میشود./یه دارایی دیگه مواد اولیه و ملزومات تولید یا ارائه خدمات اون واحد اقتصادیه که دیگه شامل همه چی مثل کالا ها میشه.من زمین و ساختمون و سوله و غیره رو هم جزو همین دسته قرار میدم. یه چیزی هم که ممکنه به گوشتون خورده باشه دارایی های مشهود و غیر مشهود هست که بنظرم مشهودش که واضحه . . زمین و غیره اما نامشهود شامل حق امتیاز ها و اختراع ها و چیز هایی که نشه لمسشون کرد میشه./// انشاالله در ادامه با بدهی ها خدمت میرسیم :))) . من وقت نمیکنم ولی دیگه هر طور شده یه نگاهی به سهم ها هم میندازم #وبملت #شاخص و غیره میندازم.___________________برای اطلاع بیشتر به پروفایل رجوع کنید.سلامت و پر سود باشید.
  محمد امین(@technofund00trader)
  دوستان دنبال نوشتم اسیلاتوری هستم( :() ) که تعداد دفعاتی که نام نماد در فضای مجازی تکرار میشه رو نشون بده و کارشم کم کردن تعداد اون از میانگین نمایی در هنگام خوشبینی و بدبینی ه :)))) . میتونیم نسبی شم بگیریم تا تو یه حدودی آسیلیت کنه. واگرایی زد وارد شویم :)))))))))))) ___________ صرفا خواستم از در طنز حرفمو بزنم دیگه پیچیده بودن و نبودنش رو باهاش کنار بیاید . راستی ایشالا #برکت به سفره هاتون بیاد____ پول مهمه ها خیلی مهمه : "....غنیمت شمریدش...." ولی انگار بعضیا یادشون رفته همین پول رو برای چی می خوان. در ادامه اگر خدا عنایت داشته باشه به این بنده ناچیز چند مطلب #آموزش ی رو هم میزارم.شایذ وقت شد یخورده هم از #وبملت بگم. برای اطلاع بیشتر به پروفایل رجوع کنید.سلامت و پر سود باشید.
  محمد امین(@technofund00trader)
  تحلیل سهم #لکما در نمودار هفتگی هست (بخاطر همین آخرین کندل رو یکشنبه گرفته است *صرفا جهت اطلاع) .من واقعا منتظر واکنش معامله گران نسبت به این سهم خواهم ماند. خیلی حرف دارد . . خیلی . . . دلش پره . . . پر___________بماند . . . این نمودار و این شما.گفتار اضافی لازم نیست.(در همین پرانتز عرض میکنم که من سهامدار این شرکت نیستم و صرفا به عنوان یک تحلیلگر *تکنیکال* خالی به سهم نگاه کردم اما تضمینی نیست در زمان مناسب سهامدارش نشوم ;) _) . و در آخر طبق معمول _________.این صرفا عقیده شخصی بنده نسبت به این نماد(ها) می باشد و هیچ گونه #سیگنال جهت #خرید و #فروش نیست. برای اطلاع بیشتر به پروفایل رجوع کنید.سلامت و پر سود باشید.
  محمد امین(@technofund00trader)
  اینم یه زنگ. برای بعضیا زنگ تفریح برا بعضیام که . .. #فرصت #شاخص _ رو _ ولش :)
  محمد امین(@technofund00trader)
  خب ابتدا حوصلشو داشتید برید به این لینکا تحلیل ها رو ببینید نداشتین هم من تو پست بعدی فقط نتایج رو میذارم . . جون خودم حالشو ندارم :) . #خودرو سهام یاب - ایده 259039371_______________ #کماسه سهام یاب - ایده 288427171_______________ #سشرق سهام یاب - ایده 259041771_______________ #آسپ سهام یاب - ایده 260376771__________ #لکما هم برام جالب بود اون رو هم یه نگاهی با هم میکنیم ;) .این صرفا عقیده شخصی بنده نسبت به این نماد(ها) می باشد و هیچ گونه #سیگنال جهت #خرید و #فروش نیست. برای اطلاع بیشتر به پروفایل رجوع کنید.سلامت و پر سود باشید.
  محمد امین(@technofund00trader)
  #آموزش سلام.امروز درباره یک معادله مهم صحبت کنیم---------------"معادله حسابداری"--------این معادله از سه بخش تشکیل شده : 1)دارایی ها 2)بدهی ها 3)سرمایه . خب حرف حسابش چیه؟ . ایم معادله به ما میگه در هر واحد اقتصادی " داراییها = بدهی ها + سرمایه " .مثلا وقتی همون بدو تشکیل شرکت(یا واحد اقتصادی خاص) شما با سرمایه خودت شروع به فعالیت میکنی.پس در ابتدا سرمایه ات مساویه با دارایی هات که همون پول اولیه ت باشه . البته همونطور که مستحضرید انواع دارایی و همچنین بدهی داریم که مجال بود در ادامه پست ها خواهیم گفت.امروز رو به بررسی سهم هایی قبلا تحلیلش رو گذاشته بودم میپردازم که ببینیم چه کردیم؟ :) . #کماسه #آسپ #سشرق #خودرو برای امروز کافی هم هست. و در آخر حتما من رو از پیشنهاد هاتون بهره مند کنید ---------------این صرفا عقیده شخصی بنده نسبت به این نماد(ها) می باشد و هیچ گونه #سیگنال جهت #خرید و #فروش نیست. برای اطلاع بیشتر به پروفایل رجوع کنید.سلامت و پر سود باشید.
  محمد امین(@technofund00trader)
  تحلیل سهم #قلرست این سهم نزدیک به یکی از نقاط حساس تکنیکالی خودش هست . الان تقریبا یکسالی هست که حرکت جدی نداشته و تو کانالش معامله میشده که البته خیلی ها تاکید میکنم خیلی ها :) از همین کاتال استفاده کردند.بهرحال سهم الان تو سقفش معامله میشه. 2 سناریو میشه داشت امید به شکست کانال و شکست 380 و رشد تا 460 در مرحله اول یا برگشت از سقف. افراد با ریسک پذیری های مختلف جبهه خودشون رو دارن.330-320 و 280 هم مردم میخرن معمولا :).این صرفا عقیده شخصی بنده نسبت به این نماد(ها) می باشد و هیچ گونه #سیگنال جهت #خرید و #فروش نیست. برای اطلاع بیشتر به پروفایل رجوع کنید.سلامت و پر سود باشید.
  محمد امین(@technofund00trader)
  تحلیل سهم #بنیرو حرکت سهم در کانالش بسیار جالبه و واکنش هاش دیدنی :).سهم در قسمت های مشخص شده میتواند حمایت شود.( البته من تحلیل رو دیروز تنظیم کردم امروز سهم ازش استقبال شد). سر و شانه دیده میشود آیا؟ سهم در محدوده 635-615 و 590 حمایت دارد و اهداف اولیه 680 / 750 و در صورت رشد و گذر از این مقاومت ها 920-910 مقاومت بعدی ست.این صرفا عقیده شخصی بنده نسبت به این نماد(ها) می باشد و هیچ گونه #سیگنال جهت #خرید و #فروش نیست. برای اطلاع بیشتر به پروفایل رجوع کنید.سلامت و پر سود باشید.
  محمد امین(@technofund00trader)
  #آموزش واحد های اقتصادی از نظر "نوع فعالیت" خودشون به 3 گروه تقسیم میشند : 1)واحد های خدماتی 2)واحد های تولیدی 3)واحد های بازرگانی . همونطور که از اسمشون هم پیداست واحد های خدماتی به اونهایی گفته میشند که در ازای ارائه خدمات به مشتری منفعت کسب میکنند. میتونید چند نمونه از شرکت هایی در بورس رو که از این نوع هستند نام ببرید ؟ :) . واحد های تولیدی هم به ساخت کالاهای اقتصادی می پردازن.و واحد های بازرگانی به خرید و فروش کالاها و موادخام می پردازند . . خب حالا بانکی ها از کدوم گروهند؟؟ کانی ها چی؟؟ و و و . . .. ;) . انشاالله در ادامه به تحلیل سهم هایی که گفته شده بود می پردازم. #دشیمی #شاخص #بنیرو #قلرست . #کساپا رو هم بعدا فعلا نه :). برای اطلاع بیشتر به پروفایل رجوع کنید.سلامت و پر سود باشید.
  محمد امین(@technofund00trader)
  سهم هایی که معرفی شده بودند برای بررسی را دوباره خود بررسی کنید :) راستی #مرقام رو بررسی کردید؟؟ XD. انشاالله امروز با ادامه مبحث #آموزش و تحلیل چند سهم با شما خواهم بود ;). #بنیرو #دشیمی #شاخص .این صرفا عقیده شخصی بنده نسبت به این نماد(ها) می باشد و هیچ گونه #سیگنال جهت #خرید و #فروش نیست. برای اطلاع بیشتر به پروفایل رجوع کنید.سلامت و پر سود باشید.
  محمد امین(@technofund00trader)
  #آموزش با سلامی مجدد به شما . ببینید برای اینکه بتونید تحلیل درستی از وضعیت شرکت ها داشته باشید و صورت مالی ها رو بفهمید ، مسلما نیاز به ابزاری دارید.اون ابزار دانش حسابداری هست.من سعی میکنم به نحو پیوسته ای شروع به توضیح ساده از مباحث حسابداری کنم . من حسابدار نیستم پس اگر فردی اطلاعات کامل تری داشت استقبال هم میکنیم :). اولین چیزی که میخوام باهاش شروع کنم تعریف بنگاه اقتصادیه.در اقتصاد به افراد یا گروه هایی که ترکیبی از اونها منتج به تولید کالا یا ارائه خدمات بشه بنگاه اقتصادی میگند. شرکت های تو بورس بنگاه اقتصادیند؟؟ :).برای اطلاع بیشتر به پروفایل رجوع کنید.سلامت و پر سود باشید.
  محمد امین(@technofund00trader)
  تحلیل سهم #فنوال ، این سهم از اواسط آبان تا کنون قریب به 40 درصد اصلاح قیمتی داشته است و با توجه به وضعیت سهم امکان حرکت بر خلاف روند قبلی وجود دارد.سهم در محدوده 100 تومانی مقاومت تاریخی و ممحکمی از خود نشان داد. محدوده های 130-120 و 150 تومانی مقاومت های پیش روی سهم هستند.در این تحلیل صرفا به مباحث تکنیکالی پرداخته شده است.در ادامه با #وبملت #خپارس #مرقام و #شاخص با شما خواهم بود ;) .این صرفا عقیده شخصی بنده نسبت به این نماد(ها) می باشد و هیچ گونه #سیگنال جهت #خرید و #فروش نیست. برای اطلاع بیشتر به پروفایل رجوع کنید.سلامت و پر سود باشید.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟