19:41
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۹۸،۶۲۹.۴۲
   ۴۰۸.۴
  • ارزش بازار
  • ۳،۹۳۰،۴۹۴ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۱۱/۰۲    ۱۲:۴۰

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

tarahaei

م م عضو از ۱۳۹۵/۰۱/۲۴

  م م(@tarahaei)
  #خساپا با عرض سلام حضور جمیع دوستان و اساتید محترمدوستان بنده به عنوان یک تازه کار تجربه خودم رو درطول این مدت کم باشما به اشتراک می گذارمبرای معادله برد برد صرفا عمل کردن به رای و نظر سایرین کافی نیستباید حتما مطالعه داشت و با سهام مختلف دلایل افت وصعود سهام شرکت های بزرگ آشنا شد والبته صبور بود.بنده بواسطه عمل به حرف مثلا مدعیان بورس باضرر میلیونی از سهمی خارج شدم که الان شده 3120 تومان فقط مراقب باشیم صرفا با خوشبینی وبدبینی سایرین سرمایه گذاری خودمون رو تبدیل به بزرگترین اشتباهات زندگی نکنیم.با آرزوی موفقیت برای جمیع دوستان.
  م م(@tarahaei)
  @mmasoumi سلام جناب جمباید ببخشید اگر که خیلی دیر از محضرتون تشکر میکنمواقعا ممنونم از بابت راهنمایی هاتون در طی این مدت زمان جناب جم چرا باز مجددا قیمت سهام داره افت میکنه؟ایای این زنگ خطر هست و یا مجددا افزایش قیمت رو خواهیم داشت؟
  م م(@tarahaei)
  @mmasoumi سلام جناب جمبنده براتون پیام خصوصی ارسال کردم ممکنه از حضورتون خواهش کنم پاسخگو باشین
  م م(@tarahaei)
  @mmasoumi متاسفانه این سوال رو مطرح کردم چون الان بنده داخل ضرر هستمپس بنظرتون این هست که بمونم برای مجمع و انشاالله تعدیل مثبت
  م م(@tarahaei)
  @mmasoumi #فجام سلام جناب جم ممنون از راهنمایی شمااگر که صف فروش جمع بشه و با همین وضعیت برم مجمع چقدر زمان می بره که مجددا سهم باز بشه و ایا امکان داره به یکباره قیمت سهام در بازگشایی مجددبه نصف کاهش پیدا کنه یعنی بره روی قیمت 1000 تا 1300؟ یا همواره بعد از مجمع افزایش قیمت داریم؟
  م م(@tarahaei)
  #فجام سلام جناب جم ممنون از راهنمایی شمااگر که صف فروش جمع بشه و با همین وضعیت برم مجمع چقدر زمان می بره که مجددا سهم باز بشه و ایا امکان داره به یکباره قیمت سهام در بازگشایی مجددبه نصف کاهش پیدا کنه یعنی بره روی قیمت 1000 تا 1300؟ یا همواره بعد از مجمع افزایش قیمت داریم؟
  م م(@tarahaei)
  #فجام سلام جناب جم بنده فجام رو روی 2692 به میزان 6000تا خریدم الان با اینکه میدونم باز هم صف خرید میشه, اما ممکنه لطفا نظرتون رو راجع به اینکه در این سهم بمونم یا برم برای فروش اقدام کنم می فرمایین؟
  م م(@tarahaei)
  @mmasoumi سلام جناب جم بنده فجام رو روی 2692 به میزان 6000تا خریدم الان با اینکه میدونم باز هم صف خرید میشه, اما ممکنه لطفا نظرتون رو راجع به اینکه در این سهم بمونم یا برم برای فروش اقدام کنمبفرمایین؟
  م م(@tarahaei)
  #فجام دوستان آخرین معامله ای که صورت پذیرفته در ساعت 10:34 امروز بوده با قیمت 2749,3پس نتیجه میگیریم که این صف فروش کاذب هست. خوش بین
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟