22:09
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۱،۷۴۱.۹
   ۴۵.۵۹
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۲۳،۷۸۵ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۵/۲۵    ۱۲:۴۰

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

tahlili

تحلیل بازار عضو از ۱۳۹۲/۰۱/۱۵

  تحلیل بازار(@tahlili)
  گزارش مجمع #اخابر ---- مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: ‌30 درصد از درآمد ارتباطات سیار، 8درصد از درآمد تلفن ثابت و 5 درصد از درآمد دیتای شرکت مخابرات سهم دولت است.
  تحلیل بازار(@tahlili)
  #خساپا و برخورد با سقف کانال نزولی، ---- سایپا برای چهارمین بار با سقف کانال نزولی خود در 1015 ریال برخورد کرده و در معاملات روز گذشته کمی به بالاتر از آن نفوذ داشته است.
  تحلیل بازار(@tahlili)
  #کنور در نماي لگاريتمي دو الگوي صعودي نصف ونيمه در روند صعودي ديده مي شود كه هدفشان حوالي 6000 تومان است فعلا يك اصلاح چند روزه خواهيم داشت ودرادامه اش تكليف الگو ها مشخص خواهد شد
  تحلیل بازار(@tahlili)
  #فارس شنیده شده درحالی که فردا هلدینگ خلیج فارس با اعمال قانون رفع گره معاملاتی مواجه خواهد شد اما به نظر می رسد با توجه به اینکه نظر نهایی ناظر بازار شرط است اعمال این قانون طی روز آتی بعید باشد.در صورت معامله سهام "فارس" به میزان حجم مبنا ، شاخص کل با رشد 600 واحدی روبرو خواهد شد.
  تحلیل بازار(@tahlili)
  #وبانک سهم در پی کسب قله 400 تومان می باشد لذا توصیه داریم نگهداری کنید.
  تحلیل بازار(@tahlili)
  #نفت 103 دلار شد
  تحلیل بازار(@tahlili)
  #شیراز شرکت پتروشیمی شیراز با سرمایه ای معادل 255 میلیارد تومان برای هر سهم در سال مالی منتهی به اسفند 91 مبلغ 1575 ریال سود خالص محقق نموده که در مقایسه با سال مالی گذشته از افزایش 211 درصدی برخوردار بوده است. گفتنی است "شیراز" در پیش بینی های خود برای سال مالی 92 با لحاظ کردن نرخ دلار 2500 تومانی برای فروش صادراتی 62 درصدی مبلغ 137 تومان سود خالص برای هر سهم در نظر گرفته که تقسیم 90 درصد از آنرا بین سهامدارانش در برنامه خود دارد.
  تحلیل بازار(@tahlili)
  #غچین سود هر سهم سال مالی منتهی به 31 خرداد 92 خود را از 406 ریال به 1724 ریال افزایش داده است و تعدیل 324 درصدی روبرو شده است.در 9 ماهه واقعی منتهی به 30 اسفند 91 نیز 150 تومان معادل 87 درصد پوشش داشته است
  تحلیل بازار(@tahlili)
  #ذوب 322 تومان مهم ترین مرز مقاومتی برای آغاز رشد به سمت تارگت 370 تومانی می باشد لذا تا زمانی که قیمت فراتر از این مقاومت تثبیت نشده است توصیه به خرید نداریم
  تحلیل بازار(@tahlili)
  تا وقتی که مجلس افزایش نرخ خوراک گازی را تصویب نکند ،دولت نمی تواند خودسر نرخ های رویایی برای گاز مصرفی مجتمع های پتروشیمی تعیین نماید همچنین گفته می شود مجلس در نظر دارد نرخ خوراک پتروشیمی ها را در شش ماهه سال اول افزایش ندهد.
  تحلیل بازار(@tahlili)
  #شیراز پتروشیمی شیراز طرح توسعه خود را در سال 92 به بهره برداری نمی رساند و آن را در سال 93 به بهره برداری خواهد رساند.ظاهرا مشکلات تحریمی باعث این تاخیر شده است .
  تحلیل بازار(@tahlili)
  #شتهران شرکت تهران شیمی با سرمایه ای معادل 14 میلیازد و 850 میلیون تومان برای هر سهم در سال مالی منتهی به آذر 92مبلغ 727 ریال عایدی خالص پیش بینی کرده که در دوره 3 ماهه ابتدایی سال 24 درصد از آن را پوشش داده است. در دوره های دوم و سوم معمولا هزینه ها بر درآمدها فزونی یافته و تحقق سود عملیاتی واقعی نسبت به بودجه کاهش می بابد (به دلیل افزایش هزینه های حقوق و مزایا و سربار و افزایش نرخ های خرید مواد اولیه).
  تحلیل بازار(@tahlili)
  #فملی برای سال جاری در اولین پیش بینی 960 ریال اعلام کرده است و در آخرین پیش بینی سال 91 نیز 1373 ریال برآورد کرده است. نکته مهم دیگر بودجه 92 این است که مقدار فروش شرکت نسبت به سال قبل با افت 65 درصدی در نظر گفته شده است که شرکت توانایی افزایش آن حداقل به رقم سال 91 و حتی بیشتر را نیز دارد و این یکی از نکات مثبت شرکت می باشد
  تحلیل بازار(@tahlili)
  #بشهاب مدیر امور سهام شرکت لامپ پارس شهاب در پایان با اشاره به پوشش 78درصدی سود هر سهم در گزارش 9 ماهه سال 91 گفت: شرکت توانسته است حدود 80درصد از سود پیش بینی شده سال مالی91 خود را در 9 ماه پوشش دهد این در شرایطی است که پوشش کامل سود پیش بینی و همچنین افزایش آن به گزارش 12ماهه شرکت بستگی دارد که اطلاعات مربوط به آن هنوز آماده نشده است.
  تحلیل بازار(@tahlili)
  #ورنا با پوشش 333 درصدی زیان در 6 ماه
  تحلیل بازار(@tahlili)
  در صورتی که سهم مالیات بر ارزش افزوده به حساب پالایشگاهها برگشت داده شود سود #شپنا 324 تومان -- سود #شتران 14100 -- سود #شاوان 146 -- سود #شراز 203 -- سود #شبریز 204 -- سود #شبندر 85 افزایش خواهد یافت .
  تحلیل بازار(@tahlili)
  #شبندر قیمت در نمودار لگاریتمی در یک کانال صعودی در مسیر رشد است . در محدوده 770 قیمت به سقف کانال صعودی رسیده است . دو راه در پیش رو دارد یا سقف کانال آب رنگ را شکسته و وارد کانال جدید قرمز می شود . یا اصلاح قیمتی داشته تا امکان پیش روی در کانال آبی بوجود بیاید . باید زیرنظر گرفت قیمت کدام یک از این دو راه را انتخاب می کند .
  تحلیل بازار(@tahlili)
  #قنیشا در تصویر هفتگی نمودار قنیشا همانگونه که مشخص است قیمت در سه هفته گذشته رشد چندانی نداشته ضمن اینکه در حال حاضر با مقاومت سطح 38٫2 فیبو و ابرایچیموکو برخورد نموده . این مقاومتها در قیمت 1010 تومان میباشد که بدین ترتیب مجال رشد چندانی برای قیمت نمی ماند . چنانچه قیمت بتواند از مقاومتهای خود عبور نماید مقاومت بعدی 1220 میباشد .
  تحلیل بازار(@tahlili)
  #ذوب در تصویر ترکم حمایتهای قیمت را در ناحیه دایره رسم شده مشاهده مینمایید . این تراکم حمایتی باید بتواند جهت روند را تغییر دهد اما باید دید در نهایت قیمت چگونه از خود واکنش نشان میدهد . اگر این حمایتها شکسته شود نزول قیمت تا حمایت بعدی( خط مورب آبی رنگ ) ادامه خواهد داشت . ضمنا در حال حاضر تمام اندیکاتورهای تکنیکال روند منفی قیمت را نشان میدهند .
  تحلیل بازار(@tahlili)
  #پارسان همانگونه که انتظار میرفت عرضه فارس بر روی وغدید و پارسان تاثیر منفی گذاشت . آخرین کندل زده شده همانگونه که میبینید یک کندل پوشاننده نزولی است که میتوان باعث تغییر روند شود ضمن اینکه اندیکاتور CCI نتوانسته قله قبلی بالای 100 خود را بزند همچنین در CCI واگرایی منفی دیده میشود . بنابراین باید دید در روز شنبه قیمت نسبت به حمایت خود که در حال حاضر درست بر روی آن قرار گرفته (خط افقی قرمز ) چگونه واکنش نشان میدهد . شکسته شدن آن باعث نزول تا 755 تومان خواهد شد
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟