14:31
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۱،۷۴۱.۹
   ۴۵.۵۹
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۲۳،۷۸۵ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۵/۲۵    ۱۲:۴۰

ناصر طاهری

به نام او که دریای رحمتش را کناره نیست.... سلام دوستان گرامی . بنده به سود مطمئن اعتقاد کامل دارم. چون اعتقاد دارم میزان استرس و سودی که بدست میارید باید تناسب مشخصی داشته باشه. در صورت علاقه می توانید در کانال اینجانب عضو شوید. مایه افتخار بنده هست.این کانال به تازگی زده شده. حداقل برای یک ماه به این کانال اعتماد کنید. مطمئین باشید پشیمان نخواهید شد. با آرزوی موفقیت. طاهری https://telegram.me/sureprofit

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

tah25540

ناصر طاهری عضو از ۱۳۹۲/۰۸/۱۸

  ناصر طاهری(@tah25540)
  #خزامیا دوستان خزامیا طی این چند ماه اخیر سود نقدی داده؟
  ناصر طاهری(@tah25540)
  #خزامیا دوستان به اعتقاد من نه خوشبین باشین نه بدبین. الان سهم به سقف کانال بلندمدتش خورده. معاملات روز شنبه خیلی تعیین کننده هست
  ناصر طاهری(@tah25540)
  #وبملت 941215 در صورت تشکیل کف حمایتی در پایان معاملات امروز امکان رشد در همین محدوده 230 تومان فراهم می شود. واگرایی منفی شدید با سی سی ای
  ناصر طاهری(@tah25540)
  #لابسا 941211 امکان نزول این سهم تا محدوده 225 تومان وجود دارد. اما با این حال در همین شرایط هم ارزش خرید دارد. مقاومت اول محدوده 260 تومان( ادامه مطلب را در کانال تلکرام ما بخوانید)
  ناصر طاهری(@tah25540)
  #ولغدر 941211 تحلیل برخلاف نظرات زیادی که در مورد این سهم گفته شده اعتقاد داریم در کوتاه مدت نزول خواهد داشت. اما در تایم فریم بلندمدت توصیه اکید به نگهداری داریم. اولین حمایت پیش روی 230 ( ادامه مطلب را در کانال تلکرام ما مشاهده کنید)
  ناصر طاهری(@tah25540)
  #سیستم 941210 معاملات فردای این سهم بنیادی حائز اهمیت هست. انتظار می رود در نقطه فعلی حمایت داشته باشد. دوستان می تونند یک پله در این سهم وارد بشوند. برای سهامدارن میان مدت عالی( ادامه مطلب در کانال تلکرام ما)
  ناصر طاهری(@tah25540)
  #کماسه کماسه نسبت به خط روند طولانی مدت خود بسیار پایدار بوده. به عنوان یکی از سهم های بلندمدت مدنظر قرار دهید( ادامه مطلب در کانال تلکرام ما)
  ناصر طاهری(@tah25540)
  #مداران 941210 در مورد مداران عرض کردیم که عجله نکنید و همچنان بر همین عقیده هستیم. متاسفانه بازار در حال حاضر از نوسانات زیادی پیروی می کنه. دیروز در یک آن صف خرید ایجاد شد و در یک آن صف خرید جمع شد. بنابراین مثل همیشه تاکید داریم اگر به روند میان مدت سهم تکیه کنید پیروز خواهید بود. توصیه یک پله ای در محدوده 220 داریم.(ادامه مطلب در کانال تلکرام ما)
  ناصر طاهری(@tah25540)
  #دکوثر #شبندر #شاخص #مداران #سخوز #کماسه #وبملت #غمهرا نکته :به این نکته در شرایط فعلی بازار به دقت توجه کنید. عمده سهم ها در حال قرارگیری در باند کم عرض بولینگر هستند. این موضوع حکایت از صبر سهامداران برای ترید دارد. بنابراین شما هم همینگونه برخورد کنید و از ضررهای یک شبه جلوگیری کنید.( ادامه مطلب را در کانال تلکرام بخوانید)
  ناصر طاهری(@tah25540)
  #وبملت سهام بانک ملت را همیشه در پورتفوی بلندمدت خود قرار دهید. همانطور که قبلا هم عرض شد ریزش سهم در پله اول تا 230 و در صورت شکست این محدوده تا 220 ادامه خواهد داشت. بنابراین از این نقاط به عنوان نقاط فرصت خرید استفاده کنید( ادامه مطلب در کانال تلکرام)
  ناصر طاهری(@tah25540)
  #والبر با وجود تاکید ما مبنی بر پایداری والبر اما در کوتاه مدت این سهم واگرایی منفی شدیدی ایجاد کرده و بنابر پیش بینی قبلی همچنان بر این اعتقاد هستیم که سهم نزول خواهد داشت( رجوع شود به کانال تلگرام)
  ناصر طاهری(@tah25540)
  #تکمبا پیش بینی سهم را در کانال ما دنبال کنید حمایت اول روی 885 خوش بین
  ناصر طاهری(@tah25540)
  #شکلر امکان نزول وجود داره. واگرایی شدید منفی ایجاد شده( ادامه مطلب در کانال تلگرام) بد بین
  ناصر طاهری(@tah25540)
  #رکیش طبق پیش بینی قبل از بازر رکیش هم در حال نزدیک شدن به نقطه حمایتی قرار گرفته.( برای مطالعه پیش بینی به کانال تلگرام ما رجوع کنید)
  ناصر طاهری(@tah25540)
  #حکمت در مورد حکمت عرض کردیم که تنها یک پله وارد شوید. روند میان مدت سهم کاملا مثبت هست . در حال حاضر نوساناتی در مثلث کاهشی خود شاهد خواهد بود.(بقیه مطلب در کانال درج شده است)
  ناصر طاهری(@tah25540)
  #وبملت تایم فریم روزانه با شکست سی سی ای و مومنتوم حکایت از بازگشت سهم به درون کانال بلندمدت دارد. اما با این حال برای اظهار نظر باید معاملات امروز رو شاهد بود.( برای مشاهده پیش بینی سهم های دیگر رجوع شود به کانال)
  ناصر طاهری(@tah25540)
  #سخوز در مورد این سهم بارها تاکید کردیم که برای خرید و فروش عجله نکنید.تحلیل قبلی کمی پایین تر از حد انتظار ظاهر شد اما نقطه فعلی برای خرید مناسب می باشد. اندیکاتورهای هفتگی سیگنال خرید صادر کردند.(ادامه مطلب در کانال بنده)
  ناصر طاهری(@tah25540)
  #والبر 941208 والبر تا محدوده 450 نزول خواهد داشت اما در میان مدت از سهم های مطمئن بازار بوده و هست
  ناصر طاهری(@tah25540)
  #رکیش 941208نزول سهم تا قیمت 335 تومان. در صورت شکست این نقطه 310 تومان. خرید دو پله ای توصیه می شود
  ناصر طاهری(@tah25540)
  #تکمبا حمایت اول 885( پله اول خرید) حمایت دوم 860 ( پله دوم خرید) مقاومت اول در صورت تثبیت بالای حمایت اول 925 . روند کلی سهم مثبت ارزیابی می شود.( موج پنجم صعود) خوش بین
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟