19:40
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۵۸۸.۸
   -۲۰۹.۶۱
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۷۸،۶۴۳ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۷/۰۲    ۱۲:۳۵

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

ta4688

سعید خلیلی عضو از ۱۳۹۲/۰۷/۱۳

  سعید خلیلی(@ta4688)
  #خدیزل امروز برای دریافت سود سهام به بانک صادرات شعبه چهارراه پلیس در اصفهان مراجعه شد اما پس از بررسی دقیق فهرست شرکتها، مشخص گردید که نماد این شرکت هنوز در فهرست نیست و نمی توان سود آن را دریافت کرد. بد بین
  سعید خلیلی(@ta4688)
  #خدیزل بنیادی ترین سهم در گروه خودرو: تحلیل سودآوری و ارزشگذاری خدیزل که توسط شرکت کارگزاری بانک پاسارگاد انجام شده است را ملاحظه فرمایید: خوش بین
  سعید خلیلی(@ta4688)
  #وسکاب سود سهام وسکاب با ارائه کارت ملی و کپی آن از بانک صادرات دریافت شد. خوش بین
  سعید خلیلی(@ta4688)
  #تحلیل #شاخص مذاکرات هسته ای دور هفتم در ظاهر شکست خورد اما به چندین دلیل این دوره از مذاکرات جزء موفقیت آمیزترین گفت و گوهای هسته ای بود. اول: قاطعیت دکتر روحانی در اعلام نتیجه بخش بودن مذاکرات. دوم: لاوروف وزیر خارجه روسیه اعلام کرد که مذاکرات به بالای 95 درصد توافقات منتهی شده است. سوم: ملاقات بالاترین مقامات سه کشور تعیین کننده اروپایی، یعنی انگلیس و فرانسه و آلمان، با دکتر روحانی. چهارم: عدم ملاقات روسای جمهور ایران و آمریکا برای به حاشیه نکشاندن اصل توافقات.... خوش بین
  سعید خلیلی(@ta4688)
  #زاگرس #جم #مارون #شراز یک بررسی مقایسه ای جالب در مورد شاخصهای مالی شرکتهای پتروشیمی ایرانی با یک شرکت کره ای که نشانگر مزیت چشمگیر و سودآوری شرکتهای ایرانی است.
  سعید خلیلی(@ta4688)
  #شاخص #تحلیل طی روزهای باقیمانده از اسفند ماه سال جاری شاخص تحت تاثیر دو عامل خواهد بود: باز شدن نمادهای پتروشیمی و رمپنا عامل اول و پس از آن، قانون جدید محدود کننده عرضه نیز عامل دوم است که اگر اجرای آن خاتمه یابد، باز هم شاخص تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.
  سعید خلیلی(@ta4688)
  #تکمباح @payam31314 تا 21 بهمن حدود 47.7 میلیون حق تقدم با میانگین قیمت 589 ریال بفروش رسید. اگر فردا 23 بهمن باقیمانده کل حق تقدم (حدود 112 میلیون) در کف قیمت یعنی 445 ریال بفروش برسد و تمدید دیگری در کار نباشد میانگین کل 488 ریال خواهد بود یعنی کسانی که میانگین خرید آنها کمتر از 488 ریال است، ضرر نمی کنند. اما اگر 23 بهمن با قیمتی بالاتر از 445 ریال خریدها صورت بگیرد این میانگین بالاتر خواهد رفت.
  سعید خلیلی(@ta4688)
  #آموزش برای جبران احساس نامطلوب زیان یک میلیون تومانی کسب حدود دو و نیم میلیون تومان سود لازم است !این واکنش روانی باعث می‌شود که سرمایه‌گذاران در بازارهای سهام از فروش سهام زیان ده خود برای مدت طولانی خودداری کرده اما سهام سودده را خیلی زودتر از آنچه اقتضا می‌کند به فروش برسانند .
  سعید خلیلی(@ta4688)
  #آموزش یکی از نکات مهم در هر استراتژی معاملاتی تعیین حد ضرر است اما به نظر استاد بهنام در سایت بورسی حد ضرر برای وقتیه که شما سر دو راهی قرار دارین یعنی اطمینان ندارین که سهم روندش صعودیه یا نزولیه برای همین میاین یه سطحی رو تعیین میکنین و به محض رسیدن قیمت به اون سطح از سهم خارج میشین. شما اگر روند سهم رو بشناسین و نگاهتون میان مدت باشه، مطمئن باشین که برنده خواهید بود.
  سعید خلیلی(@ta4688)
  #شاخص #تحلیل دکتر مانی www.drmoney.ir (دکتر حسین (شهریار) هاشمی) از تحلیلگران صاحب نام بازار سرمایه، معتقد است روند صعودی شاخص بورس یعنی خط قرمز رنگ شکسته شده و شاخص در نهایت تا سال آینده بحد خط روند آبی نزول خواهد کرد یعنی حدود 75000 واحد. نظر شما چیست؟ جناب اکبری @payam31314 (ضمن عرض تبریک 22 دیماه روز تولدتان) و جناب ماهان مهدوی @mahan52 شما چگونه تحلیل می کنید؟ لازم به توضیح است که ایشان با این دیدگاه از حدود دو هفته پیش حدود 80 درصد نقد شدند و همچنان منتظرند تا شاخص بحد کافی اصلاح شود.
  سعید خلیلی(@ta4688)
  #آموزش #تجربه استراتژی پیشنهادی دکتر هاشمی (دکتر مانی) برای صاحبان سرمایه کوچک: برای سرمایه های بزرگ و چند صد میلیونی و میلیاردی، استفاده از مشاور ضروری است. اما صاحبان سرمایه های چند صد هزار تومانی تا چند میلیونی:1- این افراد همواره این طور فکر کنند که بازار سهام می تواند سرمایه را حتی در سال با رشد چند برابری روبرو کند و طولی نمی کشد که سرمایه ای قابل توجه گرد خواهد آمد ... 2-فرصت عرضه های اولیه سهام را بسیار جدی بگیرید ... این عرضه های محدود برای سرمایه های بزرگ چندان جذاب نیست...
  سعید خلیلی(@ta4688)
  #ثاخت این سهم بعد از شکستن مقاومت 300 تومان در یک روند قوی صعودی قرار گرفته است. طبق نمودار تعدیل نشده اولین هدف سهم که بنظر می رسد براحتی به آن دست یابد 350 تومان است و در صورت گذشتن از این مقاومت، هدف بعدی را می توان 400 تومان در نظر گرفت و پس از آن در صورت غلبه بر مقاومت 400 تومانی می تواند به 450 تومان نیز دست یابد. خوش بین
  سعید خلیلی(@ta4688)
  #تحلیل #بنیادی #شاخص دکتر حسین (شهریار) هاشمی (دکتر مانی) در مورد فرصتهای کنونی بورس اعتقاد دارد کهچندین صنعت از نگاه بازار در موقعیتی قرار دارند که با رشد اخیر همسو نشده اند و فاصله ای عمیق با ارزش جایگزینی خود پیدا کرده اند: صنعت مخابرات، صنایع بانک، بیمه و لیزینگ، صنعت انفورماتیک، صنعت خودرو، صنعت ساختمان. البته از صنایع دیگری نیز ممکن است نام برده شود اما نام صنایع مذکور بیشتر به عنوان «جاماندگان رشد بازار» شنیده می شود.
  سعید خلیلی(@ta4688)
  #تحلیل #تجربه #آموزش مطلب ارزشمندی از جناب کیمیاگر ( فرنود ) در سایت بورسبازان دیدم تحت عنوان: یکی از خطاهای فکری/ذهنی رایج در معامله گری که جالب و آموزنده است: پیش گویی منفی : در این خطا ، ذهن ، آینده را بر اساس حدس و احساسات منفی و نه دلایل منطقی پیش گویی میکند! مثلا : در این سهم میدانم آخرش مجبور به شناسایی ضرر خواهم شد ... من همیشه با این سهم ضرر داده ام.... من همیشه در این سهم معاملات بدی داشته ام... و ...
  سعید خلیلی(@ta4688)
  #سیگنال #خرید #شدوص
  نوعقیمت ثبتقیمت هدفتاریخ هدفدرجه ریسکبازدهی مورد انتظار
  خرید7486100001392/12/10کم33%

  توضیح: مهم: بهترین قیمت خرید و ورود به سهم محدوده 7100 تا 7500 ریال است. حد ضرر سهم 6850 ریال و مقاومتهای آن 8050 ریال و 8500 ریال می باشد. ورود به حق تقدم سهم نیز در محدوده 6000 ریال مناسب به نظر می رسد (برای کسانی که با بازی حق تقدمها آشنایی دارند) حد ضرر حق تقدم را 5400 ریال قرار دهید.

  سلب مسئولیت: سهامیاب و ta4688 هیچ گونه مسئولیتی در قبال این سیگنال و سود و زیان ناشی از آن را به عهده نمی گیرند.

  سعید خلیلی(@ta4688)
  #آموزش #تجربه نحوه خرید و فروش درست در بازار بورس بر اساس تجربیات استاد بهنام: اول اینکه هیچ وقت انتظار نداشته باشین در کف کف سهم رو بخرین و در بالاترین قیمت ممکن سهم رو بفروشین، چون یا از خرید جا میمونین و یا موفق به فروش و خروج از سهم نمیشین. همیشه سعی کنید پله ای بخرید و پله ای بفروشین به خصوص اگر سرمایه بالایی دارید. مثلا اگر سهمی 165 تومن قیمت داره و شما کف سهم رو 150 میدونید برای خرید سه پله تعریف کنید: یه پله بین 165_160 یه پله بین 160-155 و یه پله بین 155-150. (ادامه دارد)
  سعید خلیلی(@ta4688)
  #آموزش #تجربه استاد بهنام در سایت بورسی در تاپیکی تحت عنوان تحلیلهای تلفیقی (بنیادی+روانشناسی بازار) علاوه بر تحلیل و سیگنال خرید، مطالب آموزشی ارزشمندی ارائه کرده است. این مطلب در خصوص نحوه تشکیل سبد سهام است که برای استفاده دوستان نقل قول می شود. (ادامه دارد)
  سعید خلیلی(@ta4688)
  #تحلیل #تکنیکال #سیگنال انتظار می رود امروز 4 دی 1392 #شپاکسا با رسیدن به محدوده حمایتی 2500 تا 2600 تومانی بار دیگر به روند صعودی خود بازگردد. #وملت بدنبال عبور از مقاومت 110 تومان رشد میان مدتی خود را ادامه دهد. #فملی با برخورد به مقاومت 480 تومانی با افزایش عرضه روبرو می شود. #شاراک با توجه به اقبال بازار به این سهم انتظار می رود بر مقاومت 2900 تومان غلبه کند. پیشنهاد خرید امروز: #ولیز بصورت پله ای در منفی و در قیمتهای 235 تا حداکثر 260 تومان با حد ضرر 225 تومان.
  سعید خلیلی(@ta4688)
  #بنیادی #شاخص : بازدهی شاخص کل با عبور از 86 هزار واحد به رکورد رشد 127 درصدی از ابتدای سال تا 20 آذر 1392 دست یافت. این رکورد تنها با رکورد سال 1382 قابل مقایسه است زیرا بازدهی بورس در آن سال به 138 درصد رسیده بود اما این حباب ترکید و بورس از نیمه دوم سال 1383 وارد رکود طولانی مدت خود شد. تا آخر سال جاری بخاطر سرازیر شدن سیل نقدینگی و با رسیدن شاخص به 94000 رکورد ده سال پیش شکسته می شود اما پس از رسیدن شاخص به آن نقطه می توان انتظار یک اصلاح مهم را داشت. (ادامه)
  سعید خلیلی(@ta4688)
  #تکنیکال #مرقام به مقاومت 3650 ریال نزدیک شده است که در صورت غلبه بر آن، مقاومت بعدی سهم در سطح 3870 ریال خواهد بود.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟