23:43
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۶۲۸.۸
   ۱۱۱.۹۴
  • ارزش بازار
  • ۳،۴۱۸،۱۱۳ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۷/۰۴    ۱۳:۴۴

s st

TO BE OR NOT TO BE,THIS IS QUESTION

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

sst

s st عضو از ۱۳۹۴/۰۵/۲۰

  s st(@sst)
  #فاراک we are shipwrecked, blow, oh, favorable wind
  s st(@sst)
  #فاراک جمعا در 9 ماه اخیر 7ماه بسته بوده این نماد
  s st(@sst)
  #فاراک اعطای وام چندصدمیلیونی به یک کارتن‌خواب در پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، از پرداخت 11هزار میلیارد تومان وام در پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان خبر داد و گفت: یک فقره از این پرداختی‌ها مربوط به وام چند صد میلیونی به یک کارتن‌خواب است که قطعاً توان بازپرداخت ندارد. به گزارش تسنیم، محمد مهدی زاهدی در پنجمین کنگره سراسری فرهنگیان کشور درباره صندوق ذخیره فرهنگیان بیان کرد: 11هزار میلیارد تومان وام در صندوق پرداخت شده است که 8 هزار میلیارد تومان مشکوک الوصول است؛ یعنی ضمانتی برای برگشت آن وجود ندارد و افرادی که توان مالی برای بازپرداخت وام داشته باشند، وجود ندارند. زاهدی ادامه داد: در یک مورد وام‌ چند صد میلیون تومانی به یک فرد کارتن‌خواب اعطا شده است که قطعاً توان بازپرداخت ندارد.
  s st(@sst)
  #فاراک تحقیق و تفحص از صندوق فرهنگیان تمدید شد عضو کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان را 3 ماه تمدید کردیم، گفت: وام‌های کلان بانک سرمایه و باز پرداخت‌های عجیب و غریب آن، از موضوعات مطرح است. خبرگزاری فارس: حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدباقر عبادی نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در خصوص آخرین وضعیت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان اظهار داشت: بنده از نخستین امضاکنندگان طرح تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان بودم. وی افزود: در این خصوص جلسات مکرری برقرار شد و متأسفانه مفاسد اقتصادی در صندوق ذخیره، بیش از آن چیزی بود که تصور می‌کردیم. حجت‌الاسلام والمسلمین عبادی با بیان اینکه در موضوع تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره هر چه پیش می‌رویم ابعاد جدیدی به دست می‌آید، خاطرنشان کرد: حجم کار در این موضوع بالاست و به همین دلیل مدت زمان تحقیق و تفحص را سه ماه تمدید کردیم. نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی در خصوص اینکه آیا بیشترین تخلفات مربوط به بانک سرمایه است، گفت: وام‌های کلان بانک سرمایه و باز پرداخت‌های عجیب و غریب آن، یکی از موضوعات مطرح است. وی افزود: متأسفانه صندوق ذخیره فرهنگیان جایی برای حیاط خلوت در چند سال اخیر بود و عمده تخلفات مربوط به همین دولت و همین ایام است. عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امیدواریم سریعاً کار تحقیق و تفحص به جمع بندی برسد تا گزارش آن را خدمت ملت ایران، مجلس شورای اسلامی و قوه قضائیه ارائه کنیم.
  s st(@sst)
  #فاراک باید به فاراک گفت شما جیب مارو نزن ، سود دادن پیشکش
  s st(@sst)
  #فاراک این نیز بگذرد!!!
  s st(@sst)
  #فاراک شاید این هفته باز شود ، شاید. راویان خوش سخن و طوطیان شکر شکن نقل کرده اند که تو پیش بینی های نوستراداموس ذکر شده است که این هفته نماد فاراک باز می گردد و روندی رو به صعود دارد. حالا جدی واقعا کی باز میشه!!!
  s st(@sst)
  #فاراک از کودکی یک نفر نبود بهمون مدیریت و سواد اقتصادی و کارآفرینی یاد بده ، توی درس های دوران تحصیل هم هیچی نبود (من که ندیدم) فقط از جامعه یاد گرفتیم ، از دلال بازی و بخر و بفروش و بذار و سود بگیر و بنداز و درو از پیش فروش خط موبایل توی دهه هفتاد و هشتاد و یا پیش فروش خودرو و یا سودهای بالای بانکی موسسات بی در و پیکر که تازه توی تلویزیون اعلام می کنند که مثلا فلان موسسه غیرمجاز هست توش پول نزارید، اگه غیرمجازه خوب جلوش رو بگیر، در اصل پول باید دست مردم در جریان باشه تا ارزش افزوده داشته باشه و کالا و خدماتی ایجاد بشه و از رکودیت خارج بشه و نه این که از پول پول در بیادکه خیلی مسخره است و اگر خوب بود کشورهای دیگر از ما خیلی باهوش ترند ولی تازه یک پولی هم دریافت می کنند که دارند از پولت نگهداری می کنند. همه همه چیز رو می دونند ولی خوب نمی دونم چرا عمل نمیشه!!!
  s st(@sst)
  #فاراک من نمیدونم این وضع کی می خواهد درست شود، پیر شدیم و پیرمون دراومد، البته از ماست که برماست.
  s st(@sst)
  #فاراک دیگه این هم یک راه جمع کردن نقدینگی از بین مردم و بلوکه کردن آن و کم کردن تورم بدین طریق می باشد، یک راهش هم موسسات مالی و اعتباری مجاز و غیر مجاز هست با وعده سود بالا که الان می بینید وضعشون چطوری هست و در حال تعطیلی و یا ادغام هستند.پول بدن دستتون نمی دونید چه طوری خرج کنید تورم و قیمت ها میره بالا ، میگن بدید دست ما تا براتون نگه داریم . البته این از کمبود دانش اقتصادی ما و فضای نامطلوب کسب و کار هم می باشد.
  s st(@sst)
  #شبهرن قیمت واقعی این سهم بین 800 تا 850 است، خود اون سهامدار بزرگ که هم حقیقی است و هم حقوقی قیمت رو میبره بالا و پائین و خریدهای من و شما تاثیری توش نداره و از سیاست وزغی استفاده می کند یعنی همچی بالا و پائین میبره که خود سهامدار هم نمی فهمه داره می پزه، بعد مجمع دوباره بر میگرده و به همین قیمت واقعی تا سال دیگه هم مگر در فصول سرد بالا نمیره و اونم خیلی کم و دوباره تا مجمع سالیانه به خاطر EPS خوب ، روز از نو روزی نو داستان این سهم اینه عزیزان.
  s st(@sst)
  #فاراک همیشه باید دنبال سهم های رفت که تا حالا اسمش هم شاید به گوشتون نخورده و بی سر وصدا دارند بالا می روند ، حول و حوش چهارصد تا شرکت بورسی داریم چرا اون ها نه؟ چرا ماها همیشه دنبال گنده ها هستیم ،سهم های مثل فاراک توش سفته بازی و حقه بازی به خاطر تعداد زیاد سهام دارها زیاده ، این تجربه من هست ، نظر شما چیه؟
  s st(@sst)
  #فملی این سهم تکون نمیخوره از جاش بد بین
  s st(@sst)
  #فاراک صبر داشته باشید، کار دیگه ای نمیشه کرد.
  s st(@sst)
  #شبهرن تا قبل مجمع 1140 رو زده
  s st(@sst)
  #فاراک ما که کلی تو ضرریم این هم روش می خواهد تعدیل مثبت باشه یا منفی ، پیرزنو از ماشین خالی می ترسونید.هر وقت زیادی خوش بین بودم بد اومد.
  s st(@sst)
  #فملی من نمی دونم این با فباهنر چه فرقی داشته که تغییری پیدا نکرده تا حالا؟تعجبم
  s st(@sst)
  #شبهرن تا موقع مجمع نزدیک 1140 میرسه. ولی کم کم و گاماس گاماس تا بتونند به ملت قالب کنند و بعد مجمع میاد پائین.
  s st(@sst)
  #فاراک چه می کنه این فاراک!!!
  s st(@sst)
  #فاراک زیاد ذوق زده نشوید، خوشبینی پسندیده است ولی خوشبینی زیاد حماقت محض است. باید دید. نه بدبین و نه خوش بین.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟