18:45
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۲،۰۷۵
   ۵۸.۸۱
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۳۶،۸۹۳ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۵/۳۰    ۱۳:۳۱

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

sooranisaeed

سعید س عضو از ۱۳۹۲/۰۹/۰۹

  سعید س(@sooranisaeed)
  #شاخص #وبصادر #شبندر #وبملت #فملی #غمهرا #خبهمن #خودرو #تکمبا #شپنا #وپاسار #بمپنا #رمپنا در این مدت شاهد استراحت سهم #وبملت بعد از یک رشد خوب بودیم. اکنون این سهم تحت تاثیر شدید شاخص قرار گرفته. میشه همزمان رسیدن شاخص به مقدار 79500 به رشد اون امیدوار بود سهام یاب - ایده 47265638 . پس از اون با افت شاخص اندکی اصلاح رو داریم تا زمان رسیدن شاخص به 76500. از این زمان میتوان با دید میانمدت و بلند مدت سهم وبملت را خریداری نمود.
  سعید س(@sooranisaeed)
  #شاخص #وبصادر #شبندر #وبملت #فملی #غمهرا #خبهمن #خودرو #تکمبا #شپنا #وپاسار #بمپنا #رمپنا همونطور که قبلا گفته بودم شاخص در تلاشه که تا اواخر فروردین خودش رو به حدود 79500 برسونه. بعد از اون، ریزش تا 76500 داریم. این رو میتونیم یک حمایت قوی به حساب بیاریم. شاخص تا مدت طولانی در این مقدار خواهد موند و از این تاریخ به بعد تاثیر پذیری سهم ها از حرکات هیجانی شاخص کمتر خواهد شد. یعنی خوشبختانه به سمت بورس قابل تحلیل و علمی و غیر هیجانی پیش میرویم. و البته سود دهی هم به میزان گدشته نخواهد بود. خوش بین
  سعید س(@sooranisaeed)
  اصلاحیه» #شاخص #وبصادر #شبندر #وبملت #فملی #غمهرا #خبهمن #خودرو #تکمبا #شپنا #وپاسار #بمپنا #رمپنا . دلیل بدبینی دوستان رو نسبت به شاخص رو نمی دانم. اون زمانی که عرض میکمردم فلان روز فقط فرصت خروج است و بازار منفی میماند به بنده حمله میشد. حالا که خبر از احتمال صعود شاخص است دیدگاه ها منفی است. تحلیل بنده این است که شاخص تا اواخر فروردین تا 79500 صعود داشته و سپس نزول تا 78000 دارد. درباره روند بعد از آن ببایستی تا زمان فوق صبر نمود. موفق باشید و بهروز خوش بین
  سعید س(@sooranisaeed)
  #شاخص #وبصادر #شبندر #وبملت #فملی #غمهرا #خبهمن #خودرو #تکمبا #شپنا #وپاسار . دلیل بدبینی دوستان رو نسبت به شاخص رو نمی دانم. اون زمانی که عرض میکمردم فلان روز فقط فرصت خروج است و بازار منفی میماند به بنده حمله میشد. حالا که خبر از احتمال صعود شاخص است دیدگاه ها منفی است. تحلیل بنده این است که شاخص تا اواخر فروردین تا 78500 صعود داشته و سپس نزول تا 75000 دارد. درباره روند بعد از آن ببایستی تا زمان فوق صبر نمود. موفق باشید و بهروز. خوش بین
  سعید س(@sooranisaeed)
  #شاخص #سبد سبد بنده که سبز شد... خوش بین
  سعید س(@sooranisaeed)
  گویا در پست قبلی تصویر برای بعضی از دوستان قابل رویت نبود. #شاخص #وبصادر #شبندر #وبملت #فملی #غمهرا #خبهمن #خودرو #تکمبا #شپنا #وپاسار . همونطور که قول داده بودم ( سهام یاب - ایده 36343568 ) میبینیم که شاخص به مقدار مورد نظر نزدیک شده. و حالا ادامه تحلیل و خبر خوشی که برای شاخص در راهه. انشالاه از فردا یا پس فردا میشه با شاخص و بازار بورس دوباره امیدوار شد.
  سعید س(@sooranisaeed)
  #شاخص #وبصادر #شبندر #وبملت #فملی #غمهرا #خبهمن #خودرو #تکمبا #شپنا #وپاسار . همونطور که قول داده بودم ( سهام یاب - ایده 36343568 ) میبینیم که شاخص به مقدار مورد نظر نزدیک شده. و حالا ادامه تحلیل و خبر خوشی که برای شاخص در راهه. انشالاه از فردا یا پس فردا میشه با شاخص و بازار بورس دوباره امیدوار شد.
  سعید س(@sooranisaeed)
  #شاخص #شبندر #وخارزم #وبملت - سایت tsetmc که برام باز نمیشه، tseclient هم به سرورش وصل نمیشه از صبح! اینم از شانس ماس واسه امروز که به نظر مهم میرسه نمیدونم چی داره میگزره...
  سعید س(@sooranisaeed)
  #شاخص . یکی از بدبینترینها به بازار بودم ولی الان با وضعیت مشاهده شده میشه گفت ریزش به احتمال خیلی بالا تمام شده. خوش بین
  سعید س(@sooranisaeed)
  #شاخص #وبصادر #شبندر #وبملت #فملی #غمهرا #خبهمن #خودرو #تکمبا . این دو روز قبل که بازار سبز بود به کررات هشدار دادم که خرید نکنید و فقط خارج بشید. سهام یاب - ایده 37353221 . http://www.sahamyab.com/stocktwits/idea/370958-78 و حتی تو بازار قرمز قبل از این صعود اینو گفتم که چند روز مثبت میشه و اونموقع خرید نکنید سهام یاب - ایده 36343568 . ولی افسوس. باز هم پیشنهاد میکنم اونایی که میتونن (به غیر از گروه املاک اگر زیاد تو ضرر هستین) خارج بشین.
  سعید س(@sooranisaeed)
  #شاخص #وبصادر #شبندر #وبملت #فملی #غمهرا #خبهمن #خودرو . پنج روز پیش وضعیت چند روز آینده (همین روزا) بازار رو پیشبینی کردم: سهام یاب - ایده 36343568 . دیدم دوستان غافل هستند و دیروز برای یاداوری باز اون تاپیک رو یاداوری کردم که توش گفتم عکس العمل مناسب در چنین اوضاع بازار چیه: سهام یاب - ایده 37095878 . امروز هم زنگ خطر بازار به صدا در اومد. اما تصمیم نهایی که در این بازر چه کنید با خود شما دوستان عزیز است.
  سعید س(@sooranisaeed)
  #شاخص #وبصادر #شبندر #وبملت #فملی #غمهرا #خبهمن #خودرو . یاداوری برای کسانی که میخوان واقع بین باشند: سهام یاب - ایده 36343568 . قبلا درباره این وضعیت فعلی بازار صحبت کردم و عرض کردم که عکس العمل مناسب در یک چنین زمانی چه چیزی است. ولی شاید دوستان فکر کنند که هدف فاز منفی دادنه. به همین خاطر جهت یاداوری فقط اگر دوست دارید به تاپیکی که لینک دادم مراجعه کنید.
  سعید س(@sooranisaeed)
  #شاخص #شبندر . این روزا عدد 77000 رو مکررا اینجا میبینید. اما هنر تحلیل به اینه که تحلیلگر بتونه تحلیلی رو ارائه بده که "کاربردی" باشه. در زمان صعود بازار، بعد از اصلاح چند وقت پیش، عدد 77000 بیان شد و سیگنال خروج داده شد. حالا در ادامه این ریزش باید عرض کنم که همچنان منتظر 77000 هستیم. ولی چطور؟ این بین طی روزهای آینده یک صعود تا حدود 81000 داریم. هشدار جدید اینه که اون موقع عجول نباشید و فکر نکنید ریزش تموم شده. زمان رسیدن به 77000 هم حرفایی زده میشه که به وقتش نقد میکنم انشالاه.
  سعید س(@sooranisaeed)
  #شاخص . همونطور که قبلا گفته شده بود امروز بازار تا حدی فرصت خروج ایجاد شده. همانطور که ذکر شد امروز به غیر از سهم بنیادی خرید نفرمایید. بازار ریزش خود را تثبیت کرده و خروج سرمایه از بازار بورس در حال افزایش است.
  سعید س(@sooranisaeed)
  #شاخص #تاپیکو #سیگنال #خرید #پیشنهاد . همانطور که در تحلیلهای قبلی عرض کردم شاخص در حال اصلاح بوده و هدف 76600 را در نظر دارد. اما خوشبختانه این افت با نوسان همراه میباشد و روزهای شنبه و یکشنبه احتمالا روزهای مثبت باشند. از اینرو فرصت خروج از سهم را ایجاد میکنند و میتوانید از ضررهای خود بکاهید. پیشنهاد میشود که در این دو روز اقدام به خرید هیجانی ننمایید. شما میتوانید مقداری از سرمایه خود را تبدیل به #تاپیکو نموده و آن را در قیمت زیر 500 خریده و با هدف میانمدت و سود کم در سبد خود داشته باشید.
  سعید س(@sooranisaeed)
  #شاخص #کگاز #فملی . از فروش امروز دست نگه دارید. همونطزور که قبلا گفته شذ در حین این افت، فرصت خروج هم ایجاد میشه. شنبه و احتمالا یکشنبه شاخص مثبت بشه و بتونید خارج بشید از سهمهاتون. ولی لطفا اونموقع شروع به خوشبینی نکنید و باز دست به خرید بزنید! بد بین
  سعید س(@sooranisaeed)
  #شاخص . دیروز عرض کردم و الان هم تکرار میکنم. لطفا منتظر گل و بلبل نباشید دوستان. 81200 و 77600 رو دریابید. متاسفانه.
  سعید س(@sooranisaeed)
  #شاخص . اصرار شاخص به رسیدن به 76600 در میانمدت. هدف کوتاه مدت شاخص 81200. خبر خوش این است که رسیدن به هدف میانمدت با نوسان همراه بوده و فرصت اصلاح سبد را خواهد داد.
  سعید س(@sooranisaeed)
  #شاخص ما که چهار تا سممون برگشت بره بالا بالاخره. باشد که اسباب خوشبینی شود.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟