23:54
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۶۲۸.۸
   ۱۱۱.۹۴
  • ارزش بازار
  • ۳،۴۱۸،۱۱۳ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۷/۰۴    ۱۳:۴۴

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

shso

شهرام ایرانی عضو از ۱۳۹۲/۰۶/۰۴

  شهرام ایرانی(@shso)
  #خساپا به نظر شما علت روند نزولی خساپا بعد از بازگشایی چیه؟کی روند صعودی سهم شروع می شه؟
  شهرام ایرانی(@shso)
  #وبملت به گزارش پایگاه خبری اخبار بانک، طبق اعلام قبلی ، امروز شرکت خدمات پشتیبانی مهر78 (که مالک 3.23.4 و 2.3 درصد سهام بانک های صادرات و تجارت است )، 1.63 درصد از سهام "بانک ملت را در بورس عرضه می کند. این بلوک شامل 683 میلیون و 923 هزار و 757 سهم "وبملت" است که به قیمت پایه هر سهم 123 تومان، توسط کارگزاری بانک کشاورزی روانه میز فروش می شود.
  شهرام ایرانی(@shso)
  #خساپا 96 تعدیل مثبت+++++
  شهرام ایرانی(@shso)
  #خساپا خدا کنه قبل از بازگشایی سهم این کار انجام و سهم با تعدیل مثبت باز بشه
  شهرام ایرانی(@shso)
  #وبملت ضربه مالی و روحی که از این سهم خوردم تا عمر دارم فراموشم نمیشه.چه خیالات واهیی...دریافت غرامت،فروش املاک،و...تک سهم بودم.بعد از حدودیک سال صبر موعد مجمع سیاه رسید و سهم بسته شد.بعد هم با یک سناریوی خانه خراب کن با همکاری سازمان حسابرسی،بانک مرکزی ودولت بدهکار به سیستم بانکی اون بلا بر سرمان آمد. درآخر فهمیدیم هدف فقط جیب سهامدار بوده و بس.با 50 میلیون ضرر تو اصل سرمایه خارج شدم.حالا شاید برخی ها بگن مقصر بودی که تک سهم شدی و... ولی کی فکرش رو می کرد که سرمایه گذاری در سهام بانکی با استناد به گزارشات حسابرسی شده که مطمئن ترین گروه تو بورس بود این طوری آبکی از آب در بیاد .الان هم که چند ماهه با #خساپا سر کار هستیم تا ببینیم چی میشه.زهی خیال باطل.
  شهرام ایرانی(@shso)
  #خساپا به گزارش سایپانیوز، شرکت قالب های بزرگ صنعتی سایپا برای ساخت قالب های پروژه M44 شامل 16 دست قالب مربوط به 4 قطعه رویه درهای جلو و عقب و درموتور و در پنجم یکی از محصولات جدید شرکت سیتروئن که در کاشان تولید خواهد شد، با شرکت سایپاسیتروئن تفاهم نامه امضا کرده است. براساس این گزارش، در راستای تامین حداکثر منافع گروه خودروسازی سایپا با اجرای این تفاهم نامه، بیش از 3 میلیون یورو ارزآوری نصیب کشور و شرکت قالب های بزرگ صنعتی سایپا خواهد شد و اقدامی عملی در ایجاد فرصت های شغلی پایدار برای جوانان و متخصصان میهن عزیزمان خواهد بود . این گزارش می افزاید: مذاکرات برای گسترش سقف همکاری ها در جریان است و دو طرف در حال پیشبرد تعهدات خود هستند و امکان افزایش اقدامات به میزان 10 میلیون یورو در طول انجام پروژه وجود دارد. گفتنی است عقد چنین قراردادهایی نشان دهنده وجود مزیت های گروه خودروسازی سایپا در مقایسه با دیگر رقبای بین المللی در دو حوزه تولید محصول باکیفیت و قیمت تمام شده قابل رقابت است و اجرای این نوع قراردادها ضمن جلوگیری از خروج ارز، باعث اقتصادی پویاتر، تولید محصولاتی باکیفیت تر و در نهایت رفاه بیشتر برای هم وطنان و خانواده بزرگ سایپا خواهد شد.
  شهرام ایرانی(@shso)
  #خساپا مدیرعامل سایپا:پیش فروش کوئیک به زودی آغاز می شود/ نتیجه مذاکرات با نیسان به زودی سایپا در گذشته شریک انحصاری نیسان در ایران بود و به دلیل تحریم‌ها این همکاری قطع شده است. در حال حاضر نیز در حال مذاکره برای آغاز مجدد همکاری و تولید مدل‌های جدید نیسان در ایران هستیم که به زودی به نتیجه خواهد رسید.
  شهرام ایرانی(@shso)
  #وبملت لعنت به این سهم که 50 درصد سرمایه ام را به پاش حروم کردم.هیچ صحبتی هم ازش نمیشه.جالبه هر روز هم تو تریبونها راجبه بالا بودن بهره بانکی صحبت میشه ولی هیچ وقت در مورد اینکه چه عاملی باعث به فلاکت افتادن بانکها افتاد و اینکه چرا و به چه علت دولت از جیب سهامدار به بانکها بدهکاره و باعث ضرر بدون جبران سهامدار شده صحبت نمیشه.فقط سرپوش.گول زدن و گمراه کردن.همین وبس.
  شهرام ایرانی(@shso)
  #خساپا هر دو باقیمت بالا به امید خدا باز می شوند.همچنین بقیه خودروییها.در واقع این قیمتها برای خودروییها در مقایسه با شرکای خارجی و همچنین پیشینه قیمتی شون مثابه یک جوک بی مزه است.!!
  شهرام ایرانی(@shso)
  #خساپا کسی از عزیزان اطلاعی داره گزارش پیش بینی اصلاح شده 96 کی منتشر میشه؟
  شهرام ایرانی(@shso)
  #خساپا مدیرعامل تأمین سرمایه لوتوس پارسیان از آغاز پذیره‌نویسی اوراق اجاره 350 میلیارد تومانی سایپا با سود 18 درصدی خبر داد که از فردا در بورس انجام می‌شود. به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، علی تیموری شندی با اعلام آغاز پذیره‌نویسی اوراق اجاره 350 میلیارد سایپا، گفت: این اوراق به منظور تأمین سرمایه در گردش سایپا و با هدف کاهش هزینه زنجیره تأمین گروه سایپا، از فردا 3 خرداد در بورس منتشر می‌شود. وی ادامه داد: مجموع این اوراق شامل 3.5 میلیون ورقه 100 هزار تومانی بوده و مشاور انتشار تأمین سرمایه لوتوس پارسیان است. در این میان 175 میلیارد تومان با تعهد پذیره‌نویسی و بازارگردانی تأمین سرمایه لوتوس پارسیان به عنوان عضو پیشرو با نماد «صایپا403» عرضه خواهد شد و 175 میلیارد دیگر نیز با تعهد پذیره‌نویسی و بازارگردانی تأمین سرمایه بانک ملت با نماد «صایپا143» عرضه می‌شود. این مقام مسئول درباره سایر ارکان اوراق اجاره سایپا گفت: این اوراق با ضمانت بانک ملت عرضه خواهد شد و کارگزاری بانک ملت عامل فروش اوراق است و بازارگردانی این اوراق از طریق کارگزاری‌های پارسیان و بانک ملت انجام خواهد شد. تیموری ادامه داد: این اوراق با نرخ سود 18 درصد و مواعد پرداخت سود سه ماه یکبار در بازار اوراق بدهی بورس اوراق بهادار تهران عرضه می‌شود. وی با اشاره به اینکه سررسید این اوراق 4 ساله خواهد بود، افزود: مدل عرضه و بازارگردانی این اوراق مبتنی بر حراج است و تأمین سرمایه لوتوس پارسیان، برای هر ورقه اوراق، قیمت 97 هزار تومان را برای خرید در دوره پذیره نویسی پیشنهاد می­دهد و به این ترتیب بازدهی اوراق را برای سرمایه‌گذاران بالا برده و نرخ سرمایه‌گذاری را جذاب کند. تیموری با اشاره به سابقه مثبت انتشار اوراق سایپا گفت: تأمین سرمایه لوتوس پارسیان برای این شرکت در سال 91 اوراق مشارکت و در سال 95 اوراق مرابحه منتشر کرده و اوراق اجاره فعلی سومین تجربه همکاری با این خودروساز بزرگ است که با توجه به موفقیت‌های قبلی در عرضه، تأمین مالی و تسویه اوراق، زمینه همکاری‌های بیشتر ایجاد شده است. به گفته وی تامین مالی پروژه‌های چندین شرکت بزرگ نیز در دست بررسی و انجام است که به تدریج در بازار منتشر... نمایش بیشتر
  شهرام ایرانی(@shso)
  #خساپا قیمت تمام شده زمین سرمایه گذاری سایپا اعلام شد.سرمایه گذاری سایپا به درخواست سازمان بورس، قیمت تمام شده زمین 99 هزار و 725 متری را واقع در شمال را اعلام کرد. به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پی تصمیم سرمایه گذاری سایپا مبنی بر واگذاری یک قطعه زمین 99 هزار و 725 متری واقع در ایزد شهر (جاده محمود آباد - نور) به قیمت پایه 110 میلیارد تومان، سازمان بورس از این زیرمجموعه سایپا توضیح خواست. مدیران "وساپا" هم با اعلام اینکه تا قبل از اعلام این مزایده ، متقاضی برای خرید این دارایی ابراز تمایل نکرده ، قیمت تمام شده زمین را بیش از 110 میلیارد تومان تعیین کرده اند. مجوز ساخت این زمین مسکونی، خدماتی و تجاری است.
  شهرام ایرانی(@shso)
  #خساپا من نمیدونم برخی دوستان که فاز منفی میدن و میگن این سهم حدود قیمت خودش باز میشه چه نفعی عایدشون میشه؟خیلی تابلو بود که حقوقی از رشد قیمت سهم جلوگیری می کردونمیخواست قبل از گزارش سهم روند صعودی داشته باشه.شوخی نیست این غول بزرگ حدود100 درصد تعدیل داشته و قطعا این روند با افزایش سود آوری زیرمجموعه های سایپا بیشتر خواهد شدبا گزارش96 همه چی معلوم خواهد شد.حالا این سهم به همون قیمت خودش باز بشه؟!!!!!!!!
  شهرام ایرانی(@shso)
  #خساپا با توجه به قراردادهای آتی و سود زیرمجموعه های خساپا و کاهش زیان و هزینه های ساخت وافزایش تولید باید منتظر پیش بینی سود 96 باشیم که به احتمال غریب به یقین مثل95 با افزایش چشم گیری مواجه هست.در اینصورت محدوده قیمتی 200 تا 300 تومان را در آینده نزدیک برای سهم متصور هستم.(توصیه ای به خرید یا فروش سهم ندارم.وفعلا با خساپا هستم.
  شهرام ایرانی(@shso)
  #خساپا پیش بینی 96 قطعا باید یشتر باشه
  شهرام ایرانی(@shso)
  #خساپا قاعدتا چند باز میشه؟یعنی زیان 50 در صدی وبملت من جبران میشه؟خدایا شکرت
  شهرام ایرانی(@shso)
  #خساپا بوی صف خرید میاد
  شهرام ایرانی(@shso)
  #خساپا هر جناحی که در انتخابات پیروز شود جهت اجرای شعار رفع بیکاری و توسعه ومشارکت سرمایه گذاری مجبور به حمایت از صنایع مخصوصا صنعت خودرو که تکنولوژی آن در دسترس و سود آوری بالا وبازار خوبی که داره خواهد بود.
  شهرام ایرانی(@shso)
  #خساپا با توجه به آمار فروش سایپا در سال95 تعداد440484 دستگاه خودرو و همچنین برنامه شرکت سایپا با برنامه تولید 633 هزار و 919 دستگاه خودرو(رشد تولید 11٫21 درصدی )امسال سال خوروییها مخصوصا خساپا است.حالا سود حاصل از مشارکت درطرحهای تولیدی محصولات جدیدوخروج از زیرمجموعه های زیان ده وبالطبع کسب درآمدهای غیر عملیاتی حاصل از فروش زیرمجموعه ها وحذف مالیات وعوارض ارزش افزوده و سایر معافیتها و حمایت دولت از صنعت خودرو مخصوصا درسال 96 که سال تولید ملی وکاهش واردات می باشدو سرمایه گذاریها و مشارکت خارجی و کاهش هزینه ها و.... بماند.متاسفانه من آماری از حاشیه سود محصولات تولیدی سایپا ندارم.اگر کسی از دوستان اطلاعاتی داره خوشحال میشم در اختیارمون بگذاره.ولی با یه حساب به اصطلاح چکی اگر سود خالص متوسط محصولات تولیدی فقط خود سایپا ونه زیرمجموعه ها را هر دستگاه 2 میلیون تومان بگیریم با احتساب 440 هزار دستگاه محصول فروخته شده در سال95 و 40 میلیارد سرمایه EPS هر سهم خساپا حداقل باید22 تومان در سال95 باشد.ارزش کل ریالی محصولات تولیدی فروخته شده سایپا بالغ بر113347میلیارد ریال می باشد که اگر 10 درصد آن را به عنوان سود خالص در نظر بگیریم میشه حدودا هر سهم28 تومان سود خالص.پس ارقام اعلامی در سایتها در خصوص تعدیل سود95 وپیش بینی سال96 به نظر متصور ومنطقی می باشد.(توصیه ای به خرید یا فروش سهم ندارم)
  شهرام ایرانی(@shso)
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟