07:56
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۸۳۱.۸
   ۴۸۷.۹۱
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۹۲،۵۱۴ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۶/۲۹    ۱۲:۳۸

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

shahram99

شهرام شهرام عضو از ۱۳۹۳/۱۱/۱۳

  شهرام شهرام(@shahram99)
  #کسرا برخی فقط دوست دارن از سهمشون تعریف بشه.ما هم تک سهمیم اما دلیل نمیشه سرمونو بکنیم تو برف و دوروبرمونو نبینیم و همش برای آقایون چه چه و به به بزنیم.با حرف کسی هم سهمی تا کنون در این بازار قیمت نخورده.همه معامله گرا عقل دارن سهم ارزشمند است اما این حقیقی عوضیش بدجور داره مثل یک ترمز عمل می کنه.
  شهرام شهرام(@shahram99)
  #کسرا حقوقی فروشنده بانک است که داره بقیه وثیقه رو می فروشه.خریدار منتظره پایینتر بخره.بانک بهش میده؟این امامی با این سهم خریدنش دهن سهمو سرویس کرد.پول نداشته همشو با بدهکاری از بانک خریده.
  شهرام شهرام(@shahram99)
  #کسرا تعداد خریدار به فروشنده و خرید و فروش حقوقی رو روش حساب نکنید. اونهایی که جمع کن مفت هستن هرکدام 100 کد از مسئولین فاسد بورس گرفتن و مثلا 10 هزار سهم توسط 100 کد جمع میشه تا بازار رو فریب بدن.خرید و فروشهای حقوقی هم در جهت همین افراد انجام میشه.تنها چیزی که در معاملات میشه روش حساب کرد حجم معاملات در بازه هفتگی است نه روزانه چون اونم روزانه قابل دستکاری است.فعلا که پول خوبی دورور سهم می چرخه.به وقتش رشد هم می کنه.اینکه از نظر بازار ارزشمند است و حجم میزنه کافیه.
  شهرام شهرام(@shahram99)
  #کسرا این بدون معدنش است معدن هم که داره به آلمان و اسپانیا و ... صادرات رو شروع می کنه.قیمت جهانی سنگ آهن و الوژیست که بذجور داره بالا میره به نظر شما چقدر تعدیل مثبت در این سهم نهفته است.
  شهرام شهرام(@shahram99)
  #کسرا دوستانی که می توانند بروند سازمان و فشار بیارن برای باز شدن سهم. قصد دارن با ثبت افزایش سرمایه و آزادشدن سهمها نماد رو باز کنن. اون موقع باید به همین قیمت راضی باشید.
  شهرام شهرام(@shahram99)
  #کسرا سازمانیها فردا قیمتو یکم شل می کنن و قبل از اینکه بجمبید سهمو جارو می کنن. قصد سوار شدن دارن در قیمت بز خری و بعدش صد درصد رشد. کل فروشنده سهم یک ملیون است اگر فردا جاروش کنن از این حرکت جا می مونید. امروز سهمو سبک سنگین کردن تا تقاضای واقعی مطمئن بشن. فردا دخل این یکملیون فروشنده رو میارن و تا حدودا 50 یا 100 رشد خواهد داشت.فرصت داد درنگ نکنید که سازمانیها تشنه اینجور سهمها هستند. رشد شارپ در زمان کوتاه. خوش بین
  شهرام شهرام(@shahram99)
  #کسرا بعد از صف خرید شدن سهم فردا 50 درصد حداقل رشد پیش روی سهم است. احتمالا در قیمت 1500 به تعادل برسه. اگر خبرهایی از معدن و میزان صادراتش اعلام بشه اصلا فکر فروش حتی به ذهنتون وارد نشه چه برسه که فکر فروش باشید.
  شهرام شهرام(@shahram99)
  #کسرا بازگشایی نمادهای معاملاتی دفرا،کسرا،وملی 95/8/3 10:30به اطلاع می رساند، نماد معاملاتی شرکت های فرآورده های تزریقی ایران، سرامیک های صنعتی اردکان پس از برگزاری مجمع عمومی فوق العاده مبنی بر تصویب افزایش سرمایه و گروه صنعتی ملی با توجه به تعدیل پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1395/12/30،بدون محدودیت نوسان قیمت با استفاده از مکانیزم حراج تک قیمتی آماده انجام معامله می باشند. مدیریت عملیات بازار Artan Rezaei :heart_eyes::heart_eyes:
  شهرام شهرام(@shahram99)
  #کسرا از الان روند نزولی تمام شد.وارد ادامه روند صعودی خواهیم شد.فردا سهم قطعا مثبت خواهد بود.
  شهرام شهرام(@shahram99)
  #کسرا یکسری سهامدار حجم بالا و حقوقی اعتباری خرید کرده بودن که در بدترین قیمت مجبور به فروش شدن.وقتی توصیه میشه در بورس اعتباری سهم نخرید علتش اینه.سهم رو بایبد بانگاه بلند مدت از نوع بنیادیش خرید نه نگاه نوسانی.
  شهرام شهرام(@shahram99)
  #کسرا افزایش سرمایش احتمالا عمرما کفاف دیدنشو نمیده.میمونه برای نوه و نتیجه های ما و امامی که خودش هست امامی.
  شهرام شهرام(@shahram99)
  #کسرا سهامدار عمده حقیقی خرید داشتن.یعنی بزودی افزایش سرمایه وارد کدال خواهد شد.یک حقوقی هم امروز خرید.درکل علایمی از اتمام اصلاح دیده می شود و شرو7 صعود.
  شهرام شهرام(@shahram99)
  #کسرا متاسفانه چندتا نوسانگیر کوچولو وارد سهم شده اند و به زودی با لگد پرت میشن بیرون.یکسری سهامدار نما هم که چندروزپیش داشتیم ونوسانگیر بودن دچاراین سرنوشت شدن والان فقط تماشا می کنن.تا افزایش سرمایه ورقیق شدن قیمت سهم هستم.
  شهرام شهرام(@shahram99)
  #کسرا الان به مموینگ 30 دقیقه خورد اگر فردا می خواد مثبت باشه الان باید برگرده بالا.
  شهرام شهرام(@shahram99)
  #کسرا خوشم میاد این سهم نوسانگیر جماعت رو پیر میکنه.اصلا دهنشونو سرویس می کنه. نوسان نمیده بهشون.در حد کارمزد کارگزارشونو بزور ازش در میارن.
  شهرام شهرام(@shahram99)
  #کسرا خوب خدارو شکر بالاخره کف همسان در تکنیکال تشکیل شد. قیمت برای بار دوم به کف قبلی برخورد کرد و واکنش نشان داد. یعنی این کف رو قبول داره.در روزهای آینده سقف قبلی کوتاه مدت و خط روند نزولی کوتاه مدت بالاخره شکسته خواهد شد و هجوم خریداران تکنیکال را به همراه دارد.اغزایش سرمایه دیگه علایم پیداشدنش قبل اومدن داره نمایان میشه. همیشه یک قدم بازار زودتر از سایت کدال عمل می کنه.منتظر سایت کدال ماندن = جا ماندن
  شهرام شهرام(@shahram99)
  #کسرا مستی هم درد منو دیگه دوا نمی کنه.ضرربا من زاده شده منو رها نمی کنه منو رها نمی کنه . منو رها نمی کنه.اه ای فلک چرخ تو نازم. بی گمان آمدم تا که ببازم.
  شهرام شهرام(@shahram99)
  #کسرا ببینید حتی حقوقی نوسانگیر هم با لگد پرت شد بیرون.عجب سهمی هست این سهم. چند روز پیش حقوقیهای کوچولو در مثبت خرید کردن الان دارن با فلاکت خارج می شوند.این سهم بدرد نوسانگیر نمی خوره.هرکسی با این دید اومده نهایت مثل این دوتا بیچاره از سهم خسته و دل شکسته خارج خواهد شد. بهتر همین امروز با همینها خارج بشید. اصولا وقتی حقوقی خارج میشه سهم در روزهای بعدسقوط بیشتری می کنه.
  شهرام شهرام(@shahram99)
  #کسرا درضمن طبق نمودار بنده اصلاح سهم همینجا تمام شد. فردا سهم مثبته.
  شهرام شهرام(@shahram99)
  #کسرا شاخص کل از روزهای آینده وارد فاز نزولی میشه.در اینجور شرایط فقط سهمهای بنیادی و کوچولو به داد آدم می رسند.تقاضا در بازار نزولی برعکس سهمهای شاخص ساز در اینگونه سهمها بیشتر می شود.با خیال راحت سهامداری کنید. وارد فاز نزولی شاخص کل به مدت 2-3 ماهه شدیم.سهمی امنت تر از اینجور سهمها در صورت تمایل به بودن در بازار نمی شود یافت.هستیم در خدمتش!
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟