12:36
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۲،۰۱۶.۱
   ۶۱.۲۲
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۳۴،۵۲۴ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۵/۲۹    ۱۲:۳۰

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

shahram1354

شهرام بورس عضو از ۱۳۹۵/۰۶/۰۳

  شهرام بورس(@shahram1354)
  #پترول اصلاح تا قیمت 1135 ریال خرید اواخر هفته آینده خوش بین
  شهرام بورس(@shahram1354)
  #آکنتور به گفته عضو شورای عالی بورس برخی در سرمایه گذاری بر شرکت کنتور سازی خسارت فراوان دیدند و سازمان بورس وظیفه دارد به دنبال احقاق حقوق سهامدارن این شرکت باشد که تا کنون نیز همین رویه طی شده اما توجه همگی باید به این موضوع باشد که برای سبک کردن بار اشتباهات خود به دنبال مقصر نگردند چون در تمامی شعارها و پلاکاردها سر پیکان به سمت سازمان و شرکت بورس بود بدون اینکه سهامداران بخشی از بار این ماجرا را به عهده خودشان یا شرکت کنتورسازی و حسابرس بدانند.محسنی در انتها اظهار کرد: اینکه سرمایه گذاران حق داشته باشند صدای اعتراض خود را به گوش مسوولان برسانند یک امر بدیهی و درست است اما اینکه برای شنیدن صدایشان جایی را برهم بزنند، ضرب و شتم کنند، اهانت کنند، نه تنها حق هیچ کسی نیست بلکه اینگونه اقدامات خلاف قانون است و نشان از توسعه نیافتگی و حضور افراد غیر حرفه ای در بازار سرمایه دارد. منبع سابت طلا نیوز
  شهرام بورس(@shahram1354)
  #آکنتور محسنی با تأکید بر این نکته که مسوولیت سازمان بورس، نظارت بر افشای اطلاعات است، اظهار داشت: چنانچه اطلاعات به موقع و بر اساس تشریفات حسابرسی منتشر نشود، سازمان به عنوان نهاد ناظر ورود می کند. به عبارتی سازمان بورس باید نظارت کند که حتماً حسابرسی روی اطلاعات صورت گرفته باشد و اگر قرار است در یک تاریخ مشخصی منتشر شود باید نظارت کند که در این تاریخ منتشر شوداین عضو شورای عالی بورس خاطر نشان کرد: بر این اساس سازمان بورس یا شرکت بورس مسوولیت صحت اطلاعات ارائه شده را ندارد. چون در شرح وظایف سازمان بورس نیست که تک تک گزارشهای ارسالی را مطالعه کند که از صحت و سقم آن مطلع شود.وی ادامه داد: مسوولیت سازمان در به موقع افشا شدن اطلاعات است حالا اگر یک اطلاعاتی افشا شد و بعداً مشخص شد اطلاعات اشتباه است از دو حالت خارج نیست، یا ممکن است هیأت مدیره و حسابرس مقصر باشد یا نباشد در این موقع سازمان بورس موظف است این موضوع را پیگیری کند که اگر مقصر است علیه فرد متقلب و متخلف شکایت کند.محسنی در ادامه این گفتگو به اهمیت جایگاه سهامداران در تصمیم گیری برای ورود یا خروج از یک سهم تأکید موکد کرد و گفت: همه این موضوعات یک طرف و موضوع اصلی دیگر این است که سهامداران خود نیز باید مسوولیت سرمایه گذاری خود را بپذیرند.وی گفت: سهامداران علاوه بر همه این مسوولیتها و نظارتهایی که در بدنه نهاد ناظر وجود دارد نباید اجازه دهند که اغوا شوند و باید حواس خود را جمع کنند که ناخواسته و ناآگاه در دسته ها و رسته های کلاه بردار و سفته باز قرار نگیرند به خصوص کسانی که تحمل ریسک زیاد ندارند نباید خود را وارد یک سرمایه گذاری پرمخاطره شوند.
  شهرام بورس(@shahram1354)
  #آکنتور اسم محسنی، در خصوص مسئولیت اطلاعاتی سرکت کنتور سازی بیان کرد: مسئولیت اطلاعاتی که شرکت کنتور سازی به سازمان ارائه کرده به عهده هیأت مدیره شرکت است. بر این اساس هر کسی که می خواهد در بازار سرمایه فعالیت کند باید بداند مسوولیت تهیه و صحت اطلاعات به عهده هیأت مدیره شرکت است.وی در ادامه افزود: دومین مسأله این است که این اطلاعات توسط موسسات حسابرسی، حسابرسی می شود و مسوولیت حسابرس بر اساس استانداردهای حسابرسی است بنابراین اگر حسابرسی اطلاعات دریافتی را حسابرسی کرد اما در مسیر حسابرسی از استانداردهای حسابرسی تبعیت نکرد و آنجا که نیاز به قضاوت حرفه ای وجود دارد قضاوت حرفه ای نادرستی انجام داد حسابرس مسوولیت دارد.
  شهرام بورس(@shahram1354)
  #پترول احتمال رنج شدن یا کاهش قیمت در کوتاه مدت به دلیل مشکل فروش محصولات پتروشیمی به چین و کاهش قیمت نفت
  شهرام بورس(@shahram1354)
  #آکنتور نماینده مردم در خانه ملت به دریافت قانون مالیات برارزش افزوده نیز اشاره داشت و افزود: یکی از دلایل فرار مالیاتی در سیستم اقتصادی کشور، ضعف اجرایی قانون مالیات بر ارزش افزوده است چراکه این قانون از اهداف اولیه خود منحرف شده است؛ باید در بررسی مجدد لایحه این قانون، دغدغه‌های تولیدکنندگان واقعی، کارشناسان و مشکلات اجرای قانون‌ نیز برطرف شود.وی تاکید کرد: قانون مالیات بر ارزش افزوده، به تنهایی عاملی برای فرار مالیاتی است زیرا با توجه به مشکلات اجرایی آن، تولیدکنندگان در برخی مواقع حتی باید تا سقف 24درصدی نیز مالیات پرداخت کنند و این فشار به بدنه تولید ناشی از ضعف‌های این قانون است که تولید را از فضای رقابتی دور نگاه‌ داشته است. آقاپور علیشاهی با اشاره به اینکه نباید مصرف‌کنندگان از ضعف‌های این قانون متضرر شوند، نیز خاطرنشان کرد: زمانی که در اصلاح این قانون، استقرار صندوق‌های فروش مکانیزه در فروشگاه‌ها رسمی شود و اجرای کامل طرح جامع مالیاتی نیز کلید بخورد، طبیعتا کنترل فرارهای مالیاتی نسبت به گذشته آسانتر می‌شود.منبع سایت طلا نیوز
  شهرام بورس(@shahram1354)
  @mohamadwinnerانطباق RET و TCR در تایم 4 ساعته
  شهرام بورس(@shahram1354)
  @mohamadwinner سلام جهت ارسال تصویر پیام شما را دیر مشاهده نمودم ولی روند طی شده کاملا نشان دهنده موضوع می باشد .
  شهرام بورس(@shahram1354)
  @venaft500petrol250 سلام لطفا آغاز اصلاح نه تغییر روند پترول را در پایان معاملات روز شبه ملاحظه بفرمایید
  شهرام بورس(@shahram1354)
  #پترول روز شنبه روز شروع اصلاح و ریزش می باشد . ظرف زمانی رشد در روز شنبه پر شده و اصلاح قیمت آغاز می گردد . بد بین
  شهرام بورس(@shahram1354)
  #پترول در صورتی روند صعودی تداوم پیدا می کند که افراد حقیقی خرد خرد خرید کنند تا سهم روند واقعی خود را مشخص نمایند و از موج بازی حقوقی نیز جلوگیری شود . اگر به گذشته این سهم دقت کنید در اکثر مواقع مدت زمان رشد سهم یک چهارم مدت زمان اصلاح آن بوده . و این امر بازی گردانی شدید سهم توسط حقوقی را نشان می دهد .
  شهرام بورس(@shahram1354)
  #پترول عرضه حقوقی برای بالا بردن قیمت پایانی و سود در صف خرید 50 میلیونی فردا ، منتظر عرضه آبشاری حقوقی در صف خرید بالای 50 میلیون باشید .
  شهرام بورس(@shahram1354)
  @amin12345 اضطراب در کلام شما به وضوح دیده می شود .نگران نباشید . وزیاد دنبال اخبار نروید زیرا در این صورت گرفتار موج شایعات می شوید و بالا و پایین خواهید رفت . دقت ، خونسردی و مدیریت سرمایه از اصول هر بازاری می باشد . تمرکز خودتان را از دست ندهید . در غیر اینصورت دچار اشتباهات و ضرر های بیشتری خواهید شد به امید سود برای شما دوست عزیز .
  شهرام بورس(@shahram1354)
  @amin12345 زیاد از حد خودتان را عذاب ندهید . با خونسردی کارها بهتر پیش خواهد رفت .
  شهرام بورس(@shahram1354)
  #آکنتور خدمت دوستان عزیز با توجه به بسته بودن سهم ، به عرض برسانم ناراحت شدن هیچ چیز را تغییر نمی دهد تنها با اقدام می توان امید به نتیجه داشت و تجربه نشان داده در صورت اعتراض حضوری قطعا فشار بیشتری به مسئولین امر وارد شده و سرعت تصمیم گیری و تعیین تکلیف سهم بصورت فوق العاده ای زیادتر می شود لذا بجای چانه زنی در فضای مجازی حرکت در میادین عملی و حضوری پسندیده تر است . و در غیر اینصورت صبر پیشه کنید . به نظرات یکدیگر احترام بگذاریم و شنونده های عاقلی باشیم و هر کلام را بی دلیل رد یا تایید ننماییم . با سپاس فراوان از کلیه دوستان گرامی .
  شهرام بورس(@shahram1354)
  #ونفت باید طوری خرید و فروش کنید تا آمدن قیمت شش درصد زیر کف بیشتر سه درصد سرمایه اولیه تان ضرر نکید . و در صورت بالا رفتن برد خواهید کرد .پر سود باشید .
  شهرام بورس(@shahram1354)
  #پترول کثیف ترین سهم و کلاه بردارترین حقوقی رو داره بد بین
  شهرام بورس(@shahram1354)
  #پترول امروز خریدم اما بگمانم ر...دم بد بین
  شهرام بورس(@shahram1354)
  #پترول کیسه ها را پر کنید واگرایی مثبت در تایم فریم 1 ساعته مشخص است در صورت ادامه ، روند رو به رشد و تغییر جهت سهم در پی خواهد بود . خوش بین
  شهرام بورس(@shahram1354)
  #خزامیا فقط دقت کنید .سودتون رو تسویه کنید . ریسک بالا نکنید . پر سود باشید .
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟