13:22
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۸۳۱.۸
   ۴۸۷.۹۱
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۹۲،۵۱۴ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۶/۲۹    ۱۲:۳۸

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

shahab25

محسن محمودیان عضو از ۱۳۹۲/۰۹/۱۹

  محسن محمودیان(@shahab25)
  #تپکو سلام.اقای چوبدارکیه؟
  محسن محمودیان(@shahab25)
  #تپکو #تپکو دوستان از فرصت استفاده شد امروز اضافه شد کار درستی بود؟
  محسن محمودیان(@shahab25)
  #تپکو سلام. منطورش گزارش سه روز پیشه در خصوص بازار ب و ج می باشد
  محسن محمودیان(@shahab25)
  #وپست شنیده ها حاکی از ان است تا 960519 که مجمع اش هستش باز نمیشه
  محسن محمودیان(@shahab25)
  #تپکو سلام. دوستان احتمال داره تپکو با تعدیل مثبت باز بشه ؟
  محسن محمودیان(@shahab25)
  #وپست صحبتش بودکه نامه اش به بورس زدن که امروز و یا فردا بازش کنن
  محسن محمودیان(@shahab25)
  #وپست انشاالله شنبه باز میشه مجمع میشه نیمه مرداد ماه
  محسن محمودیان(@shahab25)
  #تپکو دوست عزیز اقای شمس 3000 دستگاه مگر اوکی شده؟
  محسن محمودیان(@shahab25)
  #وقوام اگهی مجمع اومد تو کدال
  محسن محمودیان(@shahab25)
  #تپکو حقوقی درست عمل کرد 300 هزار عرضه کرد 8 میلیون جمع کرد بعد از مجمع درصد های جمع شده توسط حقوقی را مشاهده کنید
  محسن محمودیان(@shahab25)
  #غصینو 47 به کل دارایی سهامتون اضافه شده فقط قابل معامله نیست باید تماس بگیری اخرین کارگزاری که سهم را براتون خریده یک کارگزارناظر تعریف بکند
  محسن محمودیان(@shahab25)
  #غصینو اداره سهام آقای کوپال تلفن 9122059657
  محسن محمودیان(@shahab25)
  #غصینو 47 درصد سهامتو سهام جایزه داده
  محسن محمودیان(@shahab25)
  #تپکو ادامه مطالب به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، مهدی مقدسی درباره دلایل اعتراض روزهای اخیر کارکنان شرکت فرابورسی هپکو (که اوایل ماه گذشته مالکیت 60 درصدی شرکت هیدرو اطلس از سهام آن بعد از چند ماه قطعی شده) به خانه ملت، گفت: این شرکت در دوره گذشته به فردی واگذار شد که با عدم عمل به تعهدات خود باعث بروز برخی مشکلات شده بود و این سهامدار استراتژی مناسبی را برای اداره شرکت نداشته است. وی افزود:اعتراضاتی از سوی نمایندگان مجلس، کارکنان شرکت هپکو و مسئولین استانی به وزیران اقتصاد و صنعت و مسئولین سازمان خصوصی سازی شد که چرا خریدار جدید به تعهدات خود عمل نمی‌کند. سازمان خصوصی سازی بعد از بررسی‌های لازم با تایید اعتراض معترضین با برگزاری مزایده چند مرحله‌ای سهام عمده این شرکت را به شخص جدیدی واگذار کرد. عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تاکید بر اینکه سهامدار جدید تعهداتی به کارکنان شرکت هپکو دارد، بیان کرد: با توجه به طولانی شدن فرآیند قانونی واگذاری، کارگران این شرکت معوقات و حقوق خود را دریافت نکرده‌اند و انتظار دارند خریدار جدید هرچه سریع‌تر به تعهدات خود عمل کنند. مقدسی با اشاره به اینکه دولت اخیرا در جهت تقویت شرکت‌های تولید کننده ماشین‌آلات راهسازی یک مصوبه برای ترک تشریفات ارائه کرده که شامل حال شرکت هپکو نیز می‌شود، افزود: بعد از جلسه با رئیس سازمان خصوصی‌سازی به ایشان تاکید کردم جلسه‌ای را با قید فوریت برگزار کنند تا تعهدات دولت و خریدار را پیگیری کنند و از همه مهم‌تر حقوق معوقه کارگران شرکت هپکو را زودتر پرداخت کنند. وی با تاکید بر اینکه بزودی جلسه‌ای پیرامون مشکلات شرکت هپکو با حضور نمایندگان مجلس و سهام‌دار جدید شرکت هپکو برگزار می‌شود، تصریح کرد: مطالباتی کارگران که قرار بود تا خردادماه سال جاری پرداخت می‌شد تا کنون پرداخت نشده و جا دارد دولت و سهام‌دار جدید هرچه سریع‌تر به تعهدات خود عمل کنند. مقدسی خاطرنشان کرد: اگر سهام‌دار جدید حقوق و معوقات کارگران شرکت هپکو را پرداخت کند در بخش‌های مختلف حمایت همه جانبه‌ای از او خواهیم داشت.
  محسن محمودیان(@shahab25)
  #تپکو نماینده مجلس اعلام کرد: نقش سهامدار جدید 60 درصدی هپکو در اعتراض کارکنان و شرط حمایت همه جانبه نماینده مجلس علت اعتراض کارکنان هپکو را ناشی از عملکرد سهامدار جدید دانست و با اعلام برگزاری جلسه ایی فوری گفت: در صورت پرداخت حقوق و معوقات کارگران، حمایت های همه جانبه ای ز مالک جدید خواهد شد.
  محسن محمودیان(@shahab25)
  #تپکو دوستانی که تپکو دارند نگران نباشند و صبوری کنند که بزودی اصلاح سهم در 90 تومان به اتمام خواهد رسید. این محدوده علاوه بر فیبوی 61.8% موج 1، نقطه پولبک به خط روند نزولی (مثلث) شکسته شده هم هست. در مورد هدف نهایی نظرم تغییر کرد و موج شماری نهایی سهم رو اینگونه می بینم: سهم بعد از اتمام موج 2 از 5 اصلی در 90 تومان راهی موج 3 با هدف 215 میشه. بعد برای ساخت موج 4 تا میدلاین افت میکنه و در نهایت هدف نهایی موج 5 اصلی سقف کانال در محدوده 270 خواهد بود. سهامداری کنید و این آخرین مراحل اصلاح رو هم تحمل کنید و میانگین کم کنید. احتمالا بزودی یکی از خبرهای مهم سهم که این اواخر اومده بود رسمیت پیدا میکنه که موجب این رشد میشه. در نهایت از اونجایی که بازار همیشه آبستن اتفاقات پیش بینی نشده است حد ضرر 89 رو مد نظر قرار میدیم و تا زمانیکه این حد ضرر فعال نشده پیش بینی فوق در دسترس خواهد بود. شخصا تحقق یا عدم تحقق این پیش بینی رو 95 به 5% می بینم.
  محسن محمودیان(@shahab25)
  #تپکو ادامه مطالب در هر حال، با توجه به آخرین تحلیل که داشتم، تپکو در موج 5 از 5 باید هدف 180 رو طی هفته های آتی بزنه و در نتیجه هنوز چیزی تغییر نکرده، بدبینانه ترین حالت هم این هست که 98.9 شکسته بشه که در این حالت 90 رو می بینه و بعد راهی 180 میشه. چیزی که مهم هست اینه که 180 رو طی ماه های آینده حتما خواهد دید، اما چیزی که هنوز کاملا قابل پیش بینی نیست اینه که از کی و از چه قیمتی میخواد وارد این روند بشه. اگر مانع رشد سهم نشده بودند الان در مسیر بود، منتها با توجه به دستکاری روند باید منتظر بود و دید انتهای روند اصلاحی کجاست. به هر حال برای کوتاه مدت حمایت های 105 و 99.1 و مقاومت اصلی 115 مد نظر باشه شکست هر کدوم جهت اصلی رو نشون میده. البته برای کسانیکه سهامدارند و به سهم اعتقاد دارند، خب اگر برفرض سهم به محدوده های اعلامی هم رسید کاملا فرصت بهینه ورود و کم کردن میانگین محسوب میشه، در هر حال برد-برد هست. اما برای کسانی که هنوز وارد نشدند بهترین استراتژی ورود بعد از شکست کامل 115 یا خرید پله ای تا 90 تومن خواهد بود.
  محسن محمودیان(@shahab25)
  #تپکو سلام دوست عزیز. تحلیل ها در تایم هفتگی صورت گرفته در نتیجه برای رسیدن به اهداف چندین هفته زمان نیاز هست، در نتیجه هنوز برای قضاوت خیلی زود هست. از نظر تحلیل زمانی هر بار ظرف زمان پر شده واکنش مثبت نشون داده، این آخری هم طبق انتظار عمل کرد منتها حوادث تروریستی مانع تداوم رشد شد. به هر حال خاصیت موج 4 همین هست، پیچیده، طولانی، خسته کننده، گمراه کننده که موجب سردرگمی و خستگی سهامداران میشه. بازیگران سهم هم از فرصت نهایت سوء استفاده رو بردند و سهم رو کنترل کردند. به هر حال بعید میدونم تا قبل از مجمع هم رشد خاصی انجام بده و باید به انتظار اخبار مجمع بود تا ببینیم بعد از مجمع بالاخره اجازه رشد صادر میشه یا نه. البته سهمی که کنترل میشه شاید در کوتاه مدت طبق انتظار عمل نکنه اما در میان مدت هیچ قدرتی توان مقابله با روند اصلی رو نخواهد داشت. الان این موج 4 رو هم میشه کانال فرض کرد، هم مثلث... به هر حال حمایت های کوتاه مدت سهم 105 ( اگر شکسته نشه و واکنش مثبت بده، مثلث قوت میگیره، در این صورت یک بالا و پایین دیگه میزنه و بعد استارت اصلی)، 102 و 99.1، مقاومت اصلی 115 که شکسته بشه وارد روند صعودی میشه. در ضمن سهم در ابر کومو گیر کرده و رفتار خسته کننده سهم به همین دلیل هست. خوش بین
  محسن محمودیان(@shahab25)
  #تپکو سلام دوست عزیز. تحلیل ها در تایم هفتگی صورت گرفته در نتیجه برای رسیدن به اهداف چندین هفته زمان نیاز هست، در نتیجه هنوز برای قضاوت خیلی زود هست. از نظر تحلیل زمانی هر بار ظرف زمان پر شده واکنش مثبت نشون داده، این آخری هم طبق انتظار عمل کرد منتها حوادث تروریستی مانع تداوم رشد شد. به هر حال خاصیت موج 4 همین هست، پیچیده، طولانی، خسته کننده، گمراه کننده که موجب سردرگمی و خستگی سهامداران میشه. بازیگران سهم هم از فرصت نهایت سوء استفاده رو بردند و سهم رو کنترل کردند. به هر حال بعید میدونم تا قبل از مجمع هم رشد خاصی انجام بده و باید به انتظار اخبار مجمع بود تا ببینیم بعد از مجمع بالاخره اجازه رشد صادر میشه یا نه. البته سهمی که کنترل میشه شاید در کوتاه مدت طبق انتظار عمل نکنه اما در میان مدت هیچ قدرتی توان مقابله با روند اصلی رو نخواهد داشت. الان این موج 4 رو هم میشه کانال فرض کرد، هم مثلث... به هر حال حمایت های کوتاه مدت سهم 105 ( اگر شکسته نشه و واکنش مثبت بده، مثلث قوت میگیره، در این صورت یک بالا و پایین دیگه میزنه و بعد استارت اصلی)، 102 و 99.1، مقاومت اصلی 115 که شکسته بشه وارد روند صعودی میشه. در ضمن سهم در ابر کومو گیر کرده و رفتار خسته کننده سهم به همین دلیل هست.
  محسن محمودیان(@shahab25)
  سلام دوست عزیز. تحلیل ها در تایم هفتگی صورت گرفته در نتیجه برای رسیدن به اهداف چندین هفته زمان نیاز هست، در نتیجه هنوز برای قضاوت خیلی زود هست. از نظر تحلیل زمانی هر بار ظرف زمان پر شده واکنش مثبت نشون داده، این آخری هم طبق انتظار عمل کرد منتها حوادث تروریستی مانع تداوم رشد شد. به هر حال خاصیت موج 4 همین هست، پیچیده، طولانی، خسته کننده، گمراه کننده که موجب سردرگمی و خستگی سهامداران میشه. بازیگران سهم هم از فرصت نهایت سوء استفاده رو بردند و سهم رو کنترل کردند. به هر حال بعید میدونم تا قبل از مجمع هم رشد خاصی انجام بده و باید به انتظار اخبار مجمع بود تا ببینیم بعد از مجمع بالاخره اجازه رشد صادر میشه یا نه. البته سهمی که کنترل میشه شاید در کوتاه مدت طبق انتظار عمل نکنه اما در میان مدت هیچ قدرتی توان مقابله با روند اصلی رو نخواهد داشت. الان این موج 4 رو هم میشه کانال فرض کرد، هم مثلث... به هر حال حمایت های کوتاه مدت سهم 105 ( اگر شکسته نشه و واکنش مثبت بده، مثلث قوت میگیره، در این صورت یک بالا و پایین دیگه میزنه و بعد استارت اصلی)، 102 و 99.1، مقاومت اصلی 115 که شکسته بشه وارد روند صعودی میشه. در ضمن سهم در ابر کومو گیر کرده و رفتار خسته کننده سهم به همین دلیل هست.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟