21:29
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۰،۸۶۳
   ۱۹۲.۲۴
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۰۶،۹۹۷ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۵/۰۱    ۱۲:۳۵

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

shafa28

حسین شفا عضو از ۱۳۹۲/۰۶/۲۹

  حسین شفا(@shafa28)
  با سلام برای بررسی وضعیت حق تقدم همراه اول و مبلغ و شناسه و شماره حساب به این آدرس مراجعه و بخش افزایش سرمایه را وارد کنید .http://dara.csdiran.com/
  حسین شفا(@shafa28)
  #همراه با سلام ثبت اطلاعات در سایت همراه نیاز به آپدیت دارد .اطلاعات شما ثبت میشود ولی مشاهده نمیشود تا سایت به روز سانی گردد .
  حسین شفا(@shafa28)
  #همراه با سلام .از آنجاییکه ثبت اطلاعات در سایت مربوط به امور سهام همراه اول مستلزم آپ دیت شدن است ، اطلاعاتی که شما مینویسد ثبت میشود ولی مشاهده نمیشود تا سایت به روز رسانی گردد .جای نگرانی نیست .
  حسین شفا(@shafa28)
  #همراه سهام بدون ریسک و با بازدهی بالای 20%
  حسین شفا(@shafa28)
  #شتران http://www.novinic.com/%D8%A7%D8%AE%...81%D8%AA%DB%8Cآزادسازی صادرات فرآورده های نفتیبراساس قانون رفع موانع تولید ، پالایشگاه مجازند تا فرآورده های نفتی مازاد بر نیاز داخلی را خود صادر کنند.
  حسین شفا(@shafa28)
  #شتران با تصویب این قانون از این پس شرکت های پالایشی مانند بندرعباس و لاوان خود صادر نمایند. صادرات به ارز آزاد و دریافت نقدی محصول فروخته شده ، از مهمترین مزایای صادرات توسط خود شرکت هاست که می تواند به رشد سود پالایشگاه ها منجر شود.
  حسین شفا(@shafa28)
  #شتران http://www.novinic.com/%D8%A7%D8%AE%...81%D8%AA%DB%8Cآزادسازی صادرات فرآورده های نفتیبراساس قانون رفع موانع تولید ، پالایشگاه مجازند تا فرآورده های نفتی مازاد بر نیاز داخلی را خود صادر کنند. صادرات برخی از محصولات مانند نفت کوره و سوخت کشتی ها توسط شرکت ملی پخش صورت می گیرد .
  حسین شفا(@shafa28)
  #شتران اگر این حقوقی های دیو.... بگذارند و عرضه نکنند ، خوب است .
  حسین شفا(@shafa28)
  #شتران پورتال وزارت اقتصاد ودارایی با مسبب اصلی درد دل کنید http://www.mefa.gov.ir/Portal/Home/D...5-12d1994329b7
  حسین شفا(@shafa28)
  به نقل از تالار بورس : تجمع روز دوشنبه ساعت 11روبروی تالار حافظ
  حسین شفا(@shafa28)
  ww.tabnak.ir/fa/news/497315 #شتران کورد ده ساله صادرات نفت شکست! مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران از ثبت «رکورد» صادرات هفت میلیون بشکه نفت ایران در یک روز، خبر داده و گفته که این «رکورد» پیش از این، 6 میلیون بشکه بوده ‌است. پیروز موسوی گفته: «در چند هفته گذشته، هشت پهلوگاه در پایانه نفتی خارگ به طور همزمان درگیر شدند و پس از ده سال امکان صادرات هفت میلیون بشکه در یک روز فراهم شد».
  حسین شفا(@shafa28)
  #وبصادر زئیات نشست سودی شورای پول و اعتبار اعضای شورای پول و اعتبار ساعتی قبل به اجماع رسیدند تا نرخ سود سپرده های بانکی از این پس 20 درصد و تسهیلات بانکی نیز 21 درصد شود. براساس آنچه در این جلسه مصوب شده از این پس نرخ سود سپرده های کوتاه مدت حداکثر 20 درصد و نرخ سود تسهیلات مبادله ای نیز حداکثر 21 درصد خواهد بود.اعضای شورای پول و اعتبار همچنین نرخ سود تسهیلات مشارکتی را از 28 درصد به 24 درصد کاهش دادند.آ
  حسین شفا(@shafa28)
  #شبندر زئیات نشست سودی شورای پول و اعتبار اعضای شورای پول و اعتبار ساعتی قبل به اجماع رسیدند تا نرخ سود سپرده های بانکی از این پس 20 درصد و تسهیلات بانکی نیز 21 درصد شود. براساس آنچه در این جلسه مصوب شده از این پس نرخ سود سپرده های کوتاه مدت حداکثر 20 درصد و نرخ سود تسهیلات مبادله ای نیز حداکثر 21 درصد خواهد بود.اعضای شورای پول و اعتبار همچنین نرخ سود تسهیلات مشارکتی را از 28 درصد به 24 درصد کاهش دادند.آ
  حسین شفا(@shafa28)
  #شتران جزئیات نشست سودی شورای پول و اعتبار اعضای شورای پول و اعتبار ساعتی قبل به اجماع رسیدند تا نرخ سود سپرده های بانکی از این پس 20 درصد و تسهیلات بانکی نیز 21 درصد شود. براساس آنچه در این جلسه مصوب شده از این پس نرخ سود سپرده های کوتاه مدت حداکثر 20 درصد و نرخ سود تسهیلات مبادله ای نیز حداکثر 21 درصد خواهد بود.اعضای شورای پول و اعتبار همچنین نرخ سود تسهیلات مشارکتی را از 28 درصد به 24 درصد کاهش دادند.آ
  حسین شفا(@shafa28)
  #شتران شتران: براساس خبرها شنیده شده شتران قصد سرمایه گذاری 49 درصدی در یک مجموعه قیرسازی را دارد که در صورت اجرایی شدن ، احتمالا از این محل 200 ریال به سود هر سهم این شرکت افزوده خواهد شد.
  حسین شفا(@shafa28)
  #شتران شنیده ها حکایت از آن دارد که بدهی پالایشیها به صندوق توسعه ملی حذف شده است
  حسین شفا(@shafa28)
  #شتران بنجامین گراهام پدر سرمایه گذاری بر اساس ارزش میگوید : در کوتاه مدت بازار مانند یک دستگاه رای گیری میزان محبوبیت شرکت ها را ثبت میکند و در بلند مدت بازار مانند یک ماشین تعیین ارزش است .که کل دارایی های شرکت را ارزیابی میکند . آن چه در درازمدت اهمیت دارد عملکرد تجاری اصلی و واقعی شرکت است نه اظهار نظر بی ثبات عموم سرمایه گذاران در مورد چشم انداز آن در کوتاه مدت .
  حسین شفا(@shafa28)
  #شتران به تابلوی معاملات شبندر و شتران نگاه کنید . در هردو حقوقی فقط 50 دانه خریده است . 1- وقتی حداقل خرید یک صد هزار تومان تعیین شده چگونه امکان دارد ؟ 2- اگر ریگی به کفش این جا.....شا نیست اینکارا چه معنی دارد ؟
  حسین شفا(@shafa28)
  #شتران سفته بازان در بورس چگونه رفتار می‌کنند؟ http://www.persiantahlil.com/?cid=CM...&content=80435
  حسین شفا(@shafa28)
  سفته بازان در بورس چگونه رفتار می‌کنند؟http://www.persiantahlil.com/?cid=CM...&content=80435
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟