01:09
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۸،۲۰۲.۳
   ۱۹۶.۴۳
  • ارزش بازار
  • ۳،۵۱۹،۱۳۲ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۸/۲۷    ۱۳:۴۰

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

shadab

محمد شاداب عضو از ۱۳۹۴/۰۴/۱۶

  محمد شاداب(@shadab)
  #خاذین بچه ها مهلت استفاده از حق تقدم؟؟؟ خوش بین
  محمد شاداب(@shadab)
  #خاذین بچه ها کسی اطلاع داره مهلت استفاده از حق تقدم تا چه تاریخی هست؟
  محمد شاداب(@shadab)
  #خودرو تصویب «برجام» در شورای عالی امنیت ملی علاالدین بروجردی در صحن علنی مجلس به عنوان پیشنهاد دهنده طرح دو فوریتی اقدام متناسب و متقابل دولت ایران در اجرای برجام گفت که شورای عالی امنیت ملی برجام را تصویب کرده است. پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : علاالدین بروجردی در صحن علنی مجلس به عنوان پیشنهاد دهنده طرح دو فوریتی اقدام متناسب و متقابل دولت ایران در اجرای برجام گفت که شورای عالی امنیت ملی برجام را تصویب کرده است.به گزارش «انتخاب»، علاالدین بروجردی با بیان اینکه یکی از چالش ترین مسائل ایران موضوع هسته ای بوده است و به رغم فشارهای مختلف که به ایران وارد شد و شش قطعنامه صادر کردند که غنی سازی نداشته باشیم، اما در این مصاف برنده جمهوری اسلامی بود. او تاکید کرد: بعد از همه این فشارها ما در توافق ژنو و وین و در نهایت توافق برجام حق غنی سازی عملا تثبیت شد. برخی افراد این ذهنیت را دارند که این حق برای ایران تثبیت نشده است در حالی که ما این حق را پیدا کردیم.او با اشاره به تدوین طرح دوفوریتی اقدام متناسب و متقابل دولت ایران در اجرای برجام گفت: نمایندگان منتخب هر دو فراکسیون اوصولگرایان و رهروان روی این طرح کار کردند و با حضور آقای لاریجانی، رییس مجلس این جلسه برگزار شد و قرار شد مجلس طرح دو فوریتی خود را ارائه کند.وی ادامه داد: اگرچه نقاط ضعف در برجام وجود دارد اما برجام نتیجه تصمیم ملی است و شورایعالی امنیت ملی به عنوان مرکز مهم تصمیم گیری آن را تایید کرده است. دولت در چهارچوب مصوبات شورای عالی امنیت ملی در صورتی می تواند به شکل داوطلبانه برجام را اجرا کند که به موارد دیده شده در این طرح عمل کند. بنابراین از نمایندگان می خواهم به دوفوریت این طرح رای دهند.
  محمد شاداب(@shadab)
  تصویب «برجام» در شورای عالی امنیت ملی علاالدین بروجردی در صحن علنی مجلس به عنوان پیشنهاد دهنده طرح دو فوریتی اقدام متناسب و متقابل دولت ایران در اجرای برجام گفت که شورای عالی امنیت ملی برجام را تصویب کرده است. پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : علاالدین بروجردی در صحن علنی مجلس به عنوان پیشنهاد دهنده طرح دو فوریتی اقدام متناسب و متقابل دولت ایران در اجرای برجام گفت که شورای عالی امنیت ملی برجام را تصویب کرده است.به گزارش «انتخاب»، علاالدین بروجردی با بیان اینکه یکی از چالش ترین مسائل ایران موضوع هسته ای بوده است و به رغم فشارهای مختلف که به ایران وارد شد و شش قطعنامه صادر کردند که غنی سازی نداشته باشیم، اما در این مصاف برنده جمهوری اسلامی بود. او تاکید کرد: بعد از همه این فشارها ما در توافق ژنو و وین و در نهایت توافق برجام حق غنی سازی عملا تثبیت شد. برخی افراد این ذهنیت را دارند که این حق برای ایران تثبیت نشده است در حالی که ما این حق را پیدا کردیم.او با اشاره به تدوین طرح دوفوریتی اقدام متناسب و متقابل دولت ایران در اجرای برجام گفت: نمایندگان منتخب هر دو فراکسیون اوصولگرایان و رهروان روی این طرح کار کردند و با حضور آقای لاریجانی، رییس مجلس این جلسه برگزار شد و قرار شد مجلس طرح دو فوریتی خود را ارائه کند.وی ادامه داد: اگرچه نقاط ضعف در برجام وجود دارد اما برجام نتیجه تصمیم ملی است و شورایعالی امنیت ملی به عنوان مرکز مهم تصمیم گیری آن را تایید کرده است. دولت در چهارچوب مصوبات شورای عالی امنیت ملی در صورتی می تواند به شکل داوطلبانه برجام را اجرا کند که به موارد دیده شده در این طرح عمل کند. بنابراین از نمایندگان می خواهم به دوفوریت این طرح رای دهند.
  محمد شاداب(@shadab)
  #خپارس تصویب «برجام» در شورای عالی امنیت ملی علاالدین بروجردی در صحن علنی مجلس به عنوان پیشنهاد دهنده طرح دو فوریتی اقدام متناسب و متقابل دولت ایران در اجرای برجام گفت که شورای عالی امنیت ملی برجام را تصویب کرده است. پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : علاالدین بروجردی در صحن علنی مجلس به عنوان پیشنهاد دهنده طرح دو فوریتی اقدام متناسب و متقابل دولت ایران در اجرای برجام گفت که شورای عالی امنیت ملی برجام را تصویب کرده است.به گزارش «انتخاب»، علاالدین بروجردی با بیان اینکه یکی از چالش ترین مسائل ایران موضوع هسته ای بوده است و به رغم فشارهای مختلف که به ایران وارد شد و شش قطعنامه صادر کردند که غنی سازی نداشته باشیم، اما در این مصاف برنده جمهوری اسلامی بود. او تاکید کرد: بعد از همه این فشارها ما در توافق ژنو و وین و در نهایت توافق برجام حق غنی سازی عملا تثبیت شد. برخی افراد این ذهنیت را دارند که این حق برای ایران تثبیت نشده است در حالی که ما این حق را پیدا کردیم.او با اشاره به تدوین طرح دوفوریتی اقدام متناسب و متقابل دولت ایران در اجرای برجام گفت: نمایندگان منتخب هر دو فراکسیون اوصولگرایان و رهروان روی این طرح کار کردند و با حضور آقای لاریجانی، رییس مجلس این جلسه برگزار شد و قرار شد مجلس طرح دو فوریتی خود را ارائه کند.وی ادامه داد: اگرچه نقاط ضعف در برجام وجود دارد اما برجام نتیجه تصمیم ملی است و شورایعالی امنیت ملی به عنوان مرکز مهم تصمیم گیری آن را تایید کرده است. دولت در چهارچوب مصوبات شورای عالی امنیت ملی در صورتی می تواند به شکل داوطلبانه برجام را اجرا کند که به موارد دیده شده در این طرح عمل کند. بنابراین از نمایندگان می خواهم به دوفوریت این طرح رای دهند. خوش بین
  محمد شاداب(@shadab)
  #خپارس بچه ها شقی کجاست؟ شنیدم اسید خورده خوش بین
  محمد شاداب(@shadab)
  #ونفت بچه ها کی باز میشه این لعنتی؟؟ کاش شبندر خریده بودم
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟