07:33
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۷۶۸
   ۱۰۸.۰۲
  • ارزش بازار
  • ۳،۴۲۳،۴۲۵ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۷/۲۶    ۱۳:۵۳

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

shabdiz

9 0 عضو از ۱۳۹۲/۰۷/۰۹

  9 0(@shabdiz)
  #خودرو سود از بانک تجارت با کارت ملی دریافت شد.
  9 0(@shabdiz)
  #شپنا طی روزهای گذشته در شرکت پالایش نفت اصفهان اخباری مبنی بر متوقف شدن این سهم و تعدیل مثبت درآمدی وجود داشت به گونه ای که در کمتر از یک هفته قیمت سهم از 285 تومان به 312 تومان رسیده است .به گزارش رادیوسهام ، ، مهدی صرامی مدیرمالی شرکت پالایش نفت اصفهان در خصوص شایعه تعدیل مثبت شرکت و دلیل استقبال از سهم گفت: شرکت پالایش نفت اصفهان برنامه ای برای تعدیل مثبت ندارد و این موضوع جزو شایعات بازار است. معاملات این سهم در بازار ادامه دارد و برنامه ای برای متوقف شدن سهم وجود ندارد. وی ادامه داد: شرکت های پالایشی برای مسائلی همچون تعیین نرخ با وزارت نفت و سایر مراجع در حال مذاکره اند که طی دو یا سه هفته آتی نتایج آن مشخص خواهد شد. وی افزود: برنامه شرکت پالایش نفت اصفهان طبق برنامه ها پیش می رود و خبری از تعدیل مثبت نیست. این سهم با حجم کم معاملاتی خود دچار نوساناتی می شود که صرفا نباید مبنای علمی داشته باشد. وی افزود: چنانچه قرار باشد سهم برای تعدیل درآمدی متوقف شود اطلاعات باید از طریق سامانه رسمی بورس منتشر شود که چنین چیزی فعلا در شرکت وجود ندارد و برنامه های مجموعه متناسب با پیش بینی ها جلو می رود.
  9 0(@shabdiz)
  #شپاس من به بانک پارسیان رفتم خبری از پرداخت سود نبود در ضمن تلفن امور سهام شرکت هم گوشی را بر نمی دارد. در ضمن قرار بود افزایش سرمایه شرکت 93.4 درصد از مطالبات و 6.6 درصد از آورده باشد ولی 100 درصد از آورده شد. عجب شرکت با کلاسی !!!
  9 0(@shabdiz)
  #شخارک 1800 ریال سود بابت هر سهم تقسیم شد خوش بین
  9 0(@shabdiz)
  #شپاس گواهینامه حق تقدم سهام شپاس برای من آمده ولی 100 درصد آن از آورده می باشد اما قرار بود 93.4 درصد از مطالبات و 6.6 درصد از آورده باشد !!! بد بین
  9 0(@shabdiz)
  #حکشتی رویترز: عرضه سهام "حکشتی" در بورس لندن تکذیب شدیک منبع آگاه در شرکت کشتیرانی هرگونه تلاش این شرکت برای عرضه احتمالی سهام در بورس لندن را تکذیب کرد. به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، یک منبع آگاه در شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با ارسال ایمیلی به خبرگزاری رویترز، هرگونه تلاش این شرکت برای عرضه احتمالی سهام در بورس لندن را تکذیب کرده است. بورس لندن نیز از اظهارنظر دراین باره خودداری کرده است. این درحالی است که بنا بر اعلام 4 منبع ایرانی و 2 منبع غربی، مدیران شرکت کشتیرانی ایران نشست هایی را برای عرضه سهام در بورس لندن برگزار کرده اند اما به دلیل تحریم های آمریکا این نشست ها تاکنون نتیجه ای نداشته است. شرکت کشتیرانی ایران که سال گذشته از فهرست تحریم های بین المللی خارج شده ، پس از سال ها قصد دارد برای نوسازی ناوگان حمل و نقل ، سرمایه بیشتری جذب کند. این شرکت پیش از این کشتی های جدیدی به ارزش 626 میلیون دلار سفارش داده است. عرضه سهام "حکشتی" در بورس لندن منجر خواهد شد که اولین شرکت ایرانی از زمان پیروزی انقلاب در مهمترین بورس انگلیس عرضه می شود اما مشکلات پیش روی چنین عرضه ای نشان می دهد به رغم توافق هسته ای و لغو تحریم ها، تهران تا چه حد تا رسیدن به هدف خود یعنی پیوستن مجدد به اقتصاد جهانی فاصله دارد.
  9 0(@shabdiz)
  #خساپا فیلم توهین وزیر به فرماندار موجود است ولی یک عده باز منکر می شن !!! آدم یاد واقعه غدیر خم می افته که پیامبر اکرم حضرت علی را بعنوان جانشین خود معرفی میکنه ولی یک عده فرصت طلب منکر آن شدند !!!
  9 0(@shabdiz)
  #شپنا قصد نداره گزارش پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 30/12/95 و 29/12/96 را ارایه کنه !!!
  9 0(@shabdiz)
  #خودرو #خساپا #شتران #خپارس کارمزد خرید چند روزی است بدون اطلاع رسانی از 1.00486 به 1.006 افزایش یافته تا کسری بودجه تامین گردد!!!
  9 0(@shabdiz)
  #شپدیس سود سهام از بانک تجارت با کارت ملی و کپی کارت ملی به ازا هر سهم 1096 ریال دریافت شد.
  9 0(@shabdiz)
  #شپنا این شپنا چرا اطلاعات و صورت های مالی میاندوره ای 6 و 9 ماهه را در کدال اعلام نمی کنه !!!؟؟؟
  9 0(@shabdiz)
  #شپنا #شبریز #شراز عرضه بنزین با برند های جدید از ماه آینده: «محمدرضا مظلومی» مدیر بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با بیان اینکه "در طرح برندسازی، شرکت های مختلف می توانند جایگاه‌های موجود را تحت یک برند درآورند، یا جایگاههای موجود را خریداری کنند و یا اقدام به احداث جایگاه کنند"، گفت: 3 پالایشگاه نیز در میان شرکت‌هایی که مجوز فعالیت در زمینه برند در عرضه سوخت را گرفته اند، حضور دارند که این پالایشگاهها، پالایشگاه شیراز، اصفهان و تبریز هستند و می‌توانند بنزین مورد نیاز را براساس شرایط اقتصادی خود هم تولید کنن و هم اقدام به واردات بنزین کرده و در جایگاههای تحت برند خود عرضه کنند.
  9 0(@shabdiz)
  #کگل از امور سهام پرسیدم گفت احتمالا اواخر دی سود سهام پرداخت می شود.
  9 0(@shabdiz)
  #شپدیس تو را بخدا فاز جدیدی را راه اندازی نکنید چون هر سال سود شپدیس کمتر از سال قبل میشه !!! ولی پاداش هیئت‌ مدیره هر سال بیشتر میشه !!!
  9 0(@shabdiz)
  #شپدیس موضوع : خلاصه تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه بدین‌وسیله به اطلاع می‌رساند مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پتروشیمی پردیس (سهامی‌عام) در تاریخ 28/09/95 تشکیل شد. خلاصه تصمیمات مجمع به‌شرح ذیل می‌باشد: 1) صورت‌های مالی سال مالی منتهی به 31/06/95 شرکت مورد تصویب قرار گرفت. 2) تقسیم سود نقدی هر سهم به­­مبلغ 1,096 ریال تصویب گردید. 3) پاداش هیئت‌مدیره به‌مبلغ 5,980 میلیون ریال به طور ناخالص تصویب گردید. 4) موسسه حسابرسی دایا رهیافت و موسسه حسابرسی آزموده کاران به ترتیب به عنوان بازرس قانونی و حسابرس اصلی و علی البدل شرکت انتخاب گردید. 5) روزنامه های اطلاعات و دنیای اقتصاد به‌عنوان روزنامه‌ کثیرالانتشار جهت درج آگهی‌های شرکت انتخاب گردید. 6) حق حضور اعضای غیر موظف هیات‌مدیره ماهانه مبلغ 12,000,000 ریال به صورت ناخالص تعیین گردید.تو را بخدا فاز جدیدی را راه اندازی نکنید چون هر سال سود شپدیس کمتر از سال قبل میشه !!! ولی پاداش هیئت‌ مدیره هر سال بیشتر میشه !!!
  9 0(@shabdiz)
  #شپدیس ظاهرا 1096 ریال تقسیم شده در مجمع !؟
  9 0(@shabdiz)
  #وبصادر سیاوش زراعتی بانکدار و مدیر ارشد اجرایی ایرانی و مدیرعامل بانک صادرات ایران است. وی متولد رضوانشهر از توابع استان گیلان است که تا پیش از این مشاور امور بانکی محمدباقر نوبخت رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور بود. ایشان پس از اسماعیل لله گانی مدیرعامل پیشین بانک صادرات در پی رسوایی فیش‌های حقوقی مدیران دولتی ایران و استعفای ایشان به این سمت منصوب شد.سوابق و مسئولیت‌هامشاور امور بانکی محمدباقر نوبخت رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشورعضو هیئت مدیره صندوق کارآفرینی امید (صندوق مهر امام رضا)عضو هیئت مدیره بانک تجارتعضو هیئت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری ساختمان ایرانمدیریت عامل مؤسسه بنیان فرهنگ صدرریاست هیئت مدیره شرکت کفش ملی
  9 0(@shabdiz)
  #پترول سود سهام دریافت شد. 25 ریال بابت هر سهم از بانک سپه با کارت ملی.
  9 0(@shabdiz)
  #کگل اطلاعیه قبلی: به اطلاع می رساند بر مبنای اطلاعات دریافتی از شرکت معدنی و صنعتی گل گهر طی نامه شماره مورخ 1395/06/02 پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 1395/12/30 با سرمایه 30,000,000 میلیون ریال مبلغ 176 ریال به طور خالص پس از کسر مالیات می باشد. اطلاعیه جدید: به اطلاع می رساند بر مبنای اطلاعات دریافتی از شرکت معدنی و صنعتی گل گهر طی نامه شماره مورخ 1395/07/28 پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 1395/12/30 با سرمایه 24,000,000 میلیون ریال مبلغ 218 ریال به طور خالص پس از کسر مالیات می باشد.
  9 0(@shabdiz)
  #کگل هیج تعدیلی نداده بلکه کمی تعدیل منفی داده. طبق اطلاعیه قبلی کدال پیش بینی سود با 30 میلیارد سهم 176 ریال بوده و این اطلاعیه جدید 218 ریال با سرمایه 24 میلیارد سهم می باشد. یعنی اگر اطلاعیه قبلی را با 24 میلیارد سهم محاسبه کنیم 220 ریال می شود یعنی 2 ریال کمتر از اطلاعیه قبلی شده.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟