11:17
  • وضعیت بازار
  • باز
  • شاخص کل
  • ۸۲،۰۷۵.۵
   ۵۹.۳
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۳۶،۸۳۲ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۵/۳۰    ۱۱:۱۵

بازار سرمایه

پایگاه اطلاع‌رسانی بازار سرمایه

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

sena

بازار سرمایه عضو از ۱۳۹۱/۱۲/۰۷

  بازار سرمایه(@sena)
  نقدشونده ترین سهام اعلام شدند#قشرین با 84.64 درصد سهام شناور آزاد در آخرین روز اسفند ماه 91، به عنوان نقد شونده ترین سهام در میان شرکت های بورسی انتخاب شد. سهام شناور با احتساب ضریب شناوری این شرکت نیز 84.64 درصد است. #ثاصفا ، با 74.71 درصد سهام شناور و صفر درصد سهام شناور با احتساب ضریب شناوری در رتبه دوم قرار دارد.رتبه سوم جدول نقدشونده ترین سهام شرکت های بورسی به #ثفارس اختصاص دارد. سهام شناور این شرکت در پایان اسفند ماه 72.57 درصد و سهام شناور با احتساب ضریب شناوری 29.03 درصد بود. 
  بازار سرمایه(@sena)
  بر اساس مصوبه هیئت پذیرش اوراق بهادار، 6 شرکت از فهرست شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران از تاریخ 30 اردیبهشت ماه 92حذف و به بازار پایة فرابورس ایران منتقل خواهند شد.شرکت های آلومتک #فالوم، ساختمان اصفهان، سموم علف کش #شسم، سولیران #فسلیر، گاز لوله و مجتمع صنعتی آرتاویل تایر #پارتا بر اساس تصمیم هیات پذیرش از فهرست شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار حذف و به بازار پایه فرابورس منتقل خواهد شد.
  بازار سرمایه(@sena)
  در پی افزایش شاخص قیمت دلار در بازارهای جهانی در نتیجه افزایش امید به بهبود اوضاع اقتصادی ایالات متحده، قیمت معاملات آتی #طلا  با روند کاهشی رو به رو شد.
  بازار سرمایه(@sena)
  " #سبهان " پیش‌بینی سود هر سهم سال مالی 91 را با سرمایه 55 میلیارد ریال در نخستین پیش بینی مبلغ 3 هزار و 495 ریال و در آخرین پیش بینی مبلغ 6 هزار و 20ریال اعلام کرده که مطابق صورت‌های مالی حسابرسی شده مبلغ 6 هزار و 021 ریال سود به ازای هر سهم محقق شد. 
  بازار سرمایه(@sena)
  شرکت #فلامی پیش بینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 31 شهریور ماه 92 را با سرمایه 60 میلیارد ریال به صورت حسابرسی شده مبلغ 384 ریال اعلام کرده است.
  بازار سرمایه(@sena)
  پیش بینی درآمد هر سهم سال 92 قند لرستان #قلرست به دلیل افزایش در نرخ فروش شکر، تفاله و ملاس، افزایش مقدار و نرخ تصفیه شکر خام و افزایش در درآمد حاصل از سرمایه گذاری موجب شد تا  از مبلغ 4251 ریال به 5662 ریال افزایش یابد.
  بازار سرمایه(@sena)
  #دلقما شرکت داروئی و بهداشتی لقمان پیش بینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه 92 را با سرمایه 225 میلیارد ریال مبلغ 406 ریال اعلام کرده است.
  بازار سرمایه(@sena)
  شرکت مجتمع فولاد خراسان #فخاس اعلام کرد افزایش یک هزار و 400 میلیارد ریالی این شرکت در مرجع ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است.
  بازار سرمایه(@sena)
  #کگاز شرکت شیشه و گاز پیش‌بینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه 92 را با سرماهی 134 میلیارد و 844 میلیون ریال مبلغ 895 ریال اعلام کرده است.
  بازار سرمایه(@sena)
  تقسیم 2176 ریالی سود بین سهامدارن پالایش نفت شیراز #شراز
  بازار سرمایه(@sena)
  #شپنا شرکت پالایش نفت اصفهان پیش بینی سود هرسهم سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه 92 را با سرمایه چهار هزار و 162 میلیارد و 258 میلیون ریال مبلغ 4883 ریال اعلام کرده است.
  بازار سرمایه(@sena)
  #شبریز افزایش نرخ تسعیر ارز از 12 هزار و 260 ریال به 24 هزار و 500 ریال و تغییر در ترکیب تولید ناشی از پیش بینی اتمام پروژه بنزین سازی موجب شد تا پیش بینی درآمد هر سهم شرکت پالایش نفت تبریز معادل 231 درصد افزایش یابد.
  بازار سرمایه(@sena)
  با پیغام معاونت بازار شرکت بورس، رقابت برای خرید بلوک 5.54 درصدی #رمپنا ادامه دارد. در ادامه عرضه روز گذشته تعداد 552 میلیون و 684 هزار و 872 سهم، معادل 5.54 درصد از سهام از طرف سازمان خصوصی سازی به وکالت از شرکت سرمایه گذاری کارکنان مپنا، رقابت امروز نیز ادامه دارد. عرضه در قیمت رقابت شده هر سهم، دو هزار و 706 ریال و نماد #رمپنا4 انجام می شود. سود طبق آخرین پیش بینی مبلغ 495 ریال اعلام شده است که بر این اساس،نسبت P/E برابر 5.45 مرتبه است. مپنا دارای 11 درصد سهام شناور است
  بازار سرمایه(@sena)
  امروز گروه سیمان و خوردو با اقبال بازار مواجه شد و شاهد شکل گیری صف خرید برای #خودرو و #خساپا بودیم. در عین حال، نماد شرکت های #شبندر ، #شپنا ، #پارسان و فولاد آلیاژی بیشترین توجه بازار را به خود جلب کردند #فارس ، سهام تازه وارد بورس هم از ابتدای معاملات امروز، به یکی از پرتقاضاترین های بورس تبدیل شد و با صف خرید 83 میلیونی در صدر جدول بیشترین تقاضا قرار گرفت.
  بازار سرمایه(@sena)
  بورس اوراق بهادار، امروز معاملات خود را بدون حضور 46 شرکت آغاز کرد.نماد معاملاتی 29 شرکت تا صبح امروز به دلیل تعدیل پیش بینی درآمد هر سهم، نماد 9 شرکت به دلیل برگزاری مجامع، نماد 2 شرکت به دلیل اعلام پیش بینی درآمد هر سهم و نماد 6 شرکت به دلایل مختلف دیگر متوقف است.
  بازار سرمایه(@sena)
  #فخوز شرکت فولاد خوزستان روز گذشته در نخستین پیش بینی حسابرسی شده، سود هر سهم سال مالی 92 را مبلغ 5 هزار و 631 ریال اعلام کرده است . سود پیش بینی شده شرکت فولاد خوزستان در سال 92 در مقایسه با سال 91 افزایش 3 درصدی را نشان می دهد.
  بازار سرمایه(@sena)
  #قثابت شرکت قند ثابت خراسان در دوره 6 ماهه نخست سال مالی 92 با سرمایه یکصد میلیارد ریال معادل 67 ریال سود به ازای هر سهم کنار گذاشت و بر این اساس طی این دوره فراتر از پیش بینی هایش عمل کرد.
  بازار سرمایه(@sena)
  #میدکو افزایش 629 درصدی سود هر سهم "میدکو" در مقایسه با سال گذشته. سهم در پایان دوره یک ساله 91 معادل یک هزار و 72 میلیارد و 965 میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ 204 ریال سود به ازای هر سهم محقق کرد.
  بازار سرمایه(@sena)
  #مسکن در حال حاضر به دلیل مشخص نبودن قیمت های مسکن بسیاری از مالکان تمایلی به فروش واحدهای خود ندارند این درحالی است که بازار اجاره بها در این ایام داغ داغ شده است.
  بازار سرمایه(@sena)
  #فارس تعداد 24 هزار و 789 میلیارد سهم “فارس” در حالی مورد معامله قرار گرفته که سرمایه گذاران با توجه به سود برآوردی 178 تومانی این شرکت برای سال مالی منتهی به 31 خرداد ماه 92 و در قیمت 7500 ریال کشف شده برای این سهم، نسبت قیمت به عایدی 4٫2 واحدی را به آن اختصاص دادند. در پایان این گزارش می افزاید، این شرکت با تحقق سود 562 ریال در دوره عملکرد شش ماهه توانسته 32 درصد از بودجه خود را پوشش دهد.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟