08:38
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۷۹۸.۴
   ۰
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۸۶،۸۴۳ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۷/۰۲    ۰۶:۳۰

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

sayyad

سید امید عضو از ۱۳۹۲/۱۱/۰۸

  سید امید(@sayyad)
  #اخابر من امروز ساعت 9.5 صبح رفتم و کارمند بانک نگاه کرد و گفت موردی یافت نشده و سود را واریز نکردند ساعت 10 از شعبه دیگه سود را دریافت کردم همیشه این برنامه هست گویا بعضی کارمند ها یا بلد نیستند وارد سیستم بشند یا از سرشون وا می کنند برای دریافت سود سعی کنید به شعب مرکزی بانک ملت مراجعه کنید این مشکلات در اونجا تا حالا دیده نشده
  سید امید(@sayyad)
  #اخابر به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، شرکت مخابرات ایران در دوره 12 ماهه سال مالی منتهی به 30 اسفند ماه 1395، مبلغ 29 هزار و 524 میلیارد و 902 میلیون ریال سود خالص شناسایی کرد و بر این اساس به هر سهم مبلغ 527 ریال سود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال 94 معادل 38 درصد افزایش را نشان می دهد.
  سید امید(@sayyad)
  #فملی روزهای درخشان مس و روی در راه است-اگر چه دو فلز مس و روی طی هفته اخیر در بورس فلزات لندن با نوسان قیمتی رو به رو بوده اند، اما موجودی انبارهای (LME)طی هفته گذشته تا به امروز 27 ژانویه 2017 نشان از تداوم کاهش موجودی مس 4 درصد و روی 3 درصد داشته که می تواند منجر به تداوم تقویت قیمت این محصولات طی هفته آینده شود.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) و به نقل از بورس کالا، تقریبا تمامی‌تحلیلگران و موسسات مطالعاتی در جهان سال جاری را سالی برای افزایش تقاضای موثر در بازار فلزات پایه لقب داده‌اند. این در حالی است که پیش‌بینی ها نشان می دهد افزایش تقاضا از افزایش عرضه پیشی گرفته و این موضوع، مهمترین دلیل افزایش بهای برخی فلزات پایه طی ماه های جاری خواهد بود.از طرفی یکی از مهم‌ترین دلایل افزایش قیمت مس و روی را می‌توان در این امر جست‌وجو کرد. برای سال جاری با توجه به کاهش حجم انبارها افزایش تقاضا منطقی به نظر رسیده تا جایی که از تولید فراتر خواهد رفت.اگر به حجم و موجودی انبارها نظری کنیم خواهیم دید در چند ماه گذشته شاهد افزایش شدید موجودی انبارهای غالب فلزات پایه به استثنای نیکل و سرب بوده ایم. این مطلب در صحت برخی از تحلیل‌ها مبنی بر کمتر بودن تولید از مصرف سایه افکنده است.کارشناسان دلیل دیگر افزایش قیمت فزات اساسی را افزایش بهای نفت و سهام و روند بهبود اقتصاد جهانی و همچنین افزایش شدید هزینه تولید، شرایط تورمی ‌و افزایش تقاضا، عنوان کرده اند و معتقدند اگر قیمت‌ها باز هم افزایش یابد
  سید امید(@sayyad)
  #شپدیس نحوه پرداخت مطالبات ناشی از خق تقدماز تاریخ 11/05 از طریق بانک صادرات قابل دریافت می باشد
  سید امید(@sayyad)
  #شپدیس 10/26 زمان پرداخت سود سهام از طریق بانک تجارت
  سید امید(@sayyad)
  #شپدیس شرکت پتروشیمی پردیس در دوره یکساله منتهی به 31 شهریور ماه 94مبلغ 10 هزار و 901 میلیارد و 132 میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای خود منظور کرد. وبر این اساس مبلغ 3314 ریال سود به ازای هر سهم کنار گذاشت.
  سید امید(@sayyad)
  #فملی فملی از تاریخ 10/15 اقدام به پرداخت سود خواهد کرداینبار از طزیق بانک تجارت
  سید امید(@sayyad)
  #فملی فملی از تاریخ 10/15 اقدام به پرداخت سود خواهد کرد
  سید امید(@sayyad)
  #اخابر کوتاه از کدال؛افزایش سرمایه مخابرات قطعی شدهیأت مدیره مخابرات برنامه افزایش سرمایه 31 درصدی از محل مطالبات و آورده حال شده سهامداران و سایر اندوخته ها را در مجمع فوق العاده به تصویب رساند.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، در مجمع فوق العاده شرکت مخابرات، افزایش سرمایه به منظور اصلاح طبقه بندی حقوق صاحبان سهام ناشی از توسعه شبکه روستایی و همچنین توسعه فعالیتهای عملیاتی و جبران مخارج سرمایه گذاری که در تاریخ 18 مهر 94 به تصویب هیئت مدیره رسیده ارائه شده است.
  سید امید(@sayyad)
  #اخابرکوتاه از کدال؛افزایش سرمایه مخابرات قطعی شدهیأت مدیره مخابرات برنامه افزایش سرمایه 31 درصدی از محل مطالبات و آورده حال شده سهامداران و سایر اندوخته ها را در مجمع فوق العاده به تصویب رساند.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، در مجمع فوق العاده شرکت مخابرات، افزایش سرمایه به منظور اصلاح طبقه بندی حقوق صاحبان سهام ناشی از توسعه شبکه روستایی و همچنین توسعه فعالیتهای عملیاتی و جبران مخارج سرمایه گذاری که در تاریخ 18 مهر 94 به تصویب هیئت مدیره رسیده ارائه شده است.
  سید امید(@sayyad)
  #فملی توزیع سود فملی به 45 روز آینده موکول شد ه گزارش ماین نیوز، مجمع عمومی عادی سالانه شرکت ملی صنایع مس ایران امروز در حالی برگزار شد که این شرکت تاکنون نتوانسته است افزایش سرمایه خود را به ثبت برساند. به همین دلیل در این مجمع به هیات مدیره تکلیف شد تا ظرف 45 روز آینده مراحل ثبت افزایش سرمایه نهایی شده و طی برگزاری مجمع فوق العاده اقدام به تقسیم سود کند.
  سید امید(@sayyad)
  #فملی شرکت ملی صنایع مس ایران در اطلاعیه‌ ای اعلام کرده، جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت روز دوشنبه 29 تیر در تهران، بزرگراه شهید همت، سالن همایش های رازی، جنب بیمارستان میلاد برگزار می شود.
  سید امید(@sayyad)
  #فملی ببینم کسی سود 24 تومنی را که قرار بود از 16 اسفند پرداخت بشه را دریافت کرده من چند بار رفتم بانک و خبری نبود کسی با امور سهام شرکت در این رابطه تماس داشته؟
  سید امید(@sayyad)
  #ببینم کسی تونسته مابقی سود را از بانک بگیره همان 24 تومن را میگم که قرار بود از 16 اسفند از بانک ملت بدهند من چند بار رفتم بانک و خبری نبود کسی با امور سهام شرکت در این رابطه تماسی داشته ؟
  سید امید(@sayyad)
  #فارس پرداخت سود سهام فارس مربوط به سال مالی 93 از اول دیماه ازطریق بانک تجارت با ارائه کارت ملی و اعلام کد سهامداری
  سید امید(@sayyad)
  #فملی اطلاعیه فملی در کدال - پرداخت سود سهامداران 5 ماه پس از تاریخ مجمع عمومی یعنی از تاریخ 93/4/22یعنی از 22 آذرماه به بغد سود را پرداخت خواهد کر د
  سید امید(@sayyad)
  #شپدیس= یه سهم مرده
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟