05:09
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۷۹۸.۴
   -۳۳.۳۹
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۸۶،۸۴۳ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۷/۰۱    ۱۲:۴۴

مارکو پولو

سلام

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

sanshol

مارکو پولو عضو از ۱۳۹۲/۰۴/۱۵

  مارکو پولو(@sanshol)
  #شاخص دوستان فعلا تا آمدن اوباما به تهران از #خرید و #فروش سهام خودداری فرمایید تا شاید فرجی حاصل شود. با تشکر . رئیس انجمن به خاک سیاه نشستگان سهامداران.
  مارکو پولو(@sanshol)
  #شاخص #حقوقی های گرامی فردا یک وقت خواب نمانید و یادتان برود تا شیر عرضه ها را باز کنید !!!!!!
  مارکو پولو(@sanshol)
  مارکو پولو(@sanshol)
  #کگازح مقداری برای نوسان گیری خرید شد. افت #کگاز بعد از #افزایشـسرمایه و همچنین خرید حقوقی در این قیمت ها اندکی به آدم جرأت می دهد تا بتواند #حقـتقدم این سهم را بخرد. خوش بین
  مارکو پولو(@sanshol)
  #شاخص یک روزی سهامیاب چقدر شلوغ بود !!! پشت سر هم توئیت میامد ولی خیلی باعث ناراحتی است که عده ای با ضرر از بورس خداحافظی کردند.
  مارکو پولو(@sanshol)
  خوبش را بخواهید باید معاملات #کوثر باطل شود.
  مارکو پولو(@sanshol)
  #قندی ها اگر بازار مثبت شود امروز اکثرشون صف فروش خواهند شد. حواستون باشد.
  مارکو پولو(@sanshol)
  دوستان به مناسبت هفته دولت #شاخص چند روزی مثبت خواهد شد به خصوص برای گفتگوی تلویزیونی روحانی با مردم. حتی اگر فروشنده ها نخواهند. نمونه اش قطع آنلاین ها. پس حواستون جمع باشد که ضرر نکنید.
  مارکو پولو(@sanshol)
  ظاهرا روحانی هفته بعد به مناسبت هفته دولت گفتگوی تلویزیونی دارد. شاید چند روزی #شاخص را مثبت کنند.
  مارکو پولو(@sanshol)
  مارکو پولو(@sanshol)
  پیرو مطلب قبلی که در مورد #شتران و #شترانح زدم دقیقا همین بلا را سر سهامداران #خریخت و #خریختح آورده اند. خریخت 45 درصد بعد از افزایش سرمایه بالاتر باز شد ولی حالا ... #حقـتقدم ها بازی خیلی پیچیده ای دارند. تازه این مرحله اولش است مرحله بعدی آن که بنده اسمش را سلاخی سهامداران می گذارم دور دوم حق تقدم هاست. کافیه یک نگاه به #وصنعتح بیاندازید تا ببینید این حقوقی ها تا کجا نامرد تشریف دارند. فقط مواظب باشید اگر واقعا کوتاه مدت و یا میان مدت فکر می کنید احتیاط کنید.
  مارکو پولو(@sanshol)
  دوستان چند وقت پیش نسبت به #شتران و #شترانح هشدار دادم. کار به بنیادی سهم و پی ای ندارم از منظر #تجربه ای که در سهام های #حقـتقدم دار دارم خدمت شما عرض میکنم: هر سهمی که بعد از #افزایشـسرمایه در قیمت بالا باز شد هم خود سهم و هم حق تقدمش را بفروشید و اگر به سهم اعتقاد دارید در قیمت های پایین تر بخرید. نگذارید حقوقی ها کلاه سرتون بگذارند. شتران باید 350 تومان باز میشد ولی خیلی راحت سهم را بالای 30 درصد به ملت غالب کردند و حالا هم بعید نیست خود حقوقی صف فروش چیده تا روی همون 350 دوباره جمع کند.
  مارکو پولو(@sanshol)
  #تجربه #شاخص باید حقیقت را قبول کرد که بازار منتظر اعلام نظر کنگره آمریکاست و به نظر بنده علت اصلی ریزش بازار بعد از توافق همین است. فعلا در #خریدهای خود احتیاط کنید تا تکلیف مشخص شود.
  مارکو پولو(@sanshol)
  #فاذر با قیمت 320 پس از افزایش سرمایه میشود 156 تومان. فاذر با قیمت 300 تومان پس از افزایش سرمایه می شود 150 تومان و فاذر 280 تومانی پس از افزایش سرمایه می شود 143 تومان.
  مارکو پولو(@sanshol)
  #وصنعتح بدبخت کرد ملت را. چقدر هشدار داده شد #حقـتقدم ها را استفاده نشده نگذارید. #ونیروح هم همینطور. دوستان برای چندمین بار خدمت شما عرض می شود که در هیچ افزایش سرمایه ای شرکت نکنید. هیچ حق تقدمی را استفاده نشده نگذارید. #شکلر را ببینید که حق تقدمش باید 175 معامله بشه ولی دارند 30 تومان زیر قیمت خرید می کنند و کمتر از این هم خواهد رفت. اگر هم قصد خرید این نوع سهم ها را دارید صبر کنید تا ثبت افزایش سرمایه و بعد از صف فروش به صورت پله ای بردارید. نمونه جدید آن #پتایر .
  مارکو پولو(@sanshol)
  مارکو پولو(@sanshol)
  #سیگنال #خرید #ولساپا
  نوعقیمت ثبتقیمت هدفتاریخ هدفدرجه ریسکبازدهی مورد انتظار
  خرید232250001395/05/01کم115%

  توضیح: صرفا جهت یادگاری و خوشگذرانی. البته بدون در نظر گرفتن افزایش سرمایه 100 درصدی.

  سلب مسئولیت: سهامیاب و sanshol هیچ گونه مسئولیتی در قبال این سیگنال و سود و زیان ناشی از آن را به عهده نمی گیرند.

  مارکو پولو(@sanshol)
  #شاخص #خبر مهلت استفاده از #حقـتقدم #خرید سهام
  مارکو پولو(@sanshol)
  #تجربه #پیشنهاد دوستان از #خرید هر گونه سهمی اکیدا خودداری فرمایید. ظاهرا عدم رشد #شاخص تصمیمی است که مقامات بورس در پی آن هستند.
  مارکو پولو(@sanshol)
  #خبر کاترین ری سخنگوی موگرینی رسماً برگزاری نشست جامع در ساعت 13 به وقت تهران و پس از آن نشست خبری در آستریا سنتر را تائید کرد
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟