16:26
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۶۲۸.۸
   ۱۱۱.۹۴
  • ارزش بازار
  • ۳،۴۱۸،۱۱۳ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۷/۰۴    ۱۳:۴۴

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

salehi43

غلامرضا صالحی عضو از ۱۳۹۳/۰۱/۰۸

  غلامرضا صالحی(@salehi43)
  #خساپا سر در سایپا کاشان خوش بین
  غلامرضا صالحی(@salehi43)
  #خساپا چرا میفروشی آخه سر در شرکت سایپا کاشان شده سایپا سیتروئن خوش بین
  غلامرضا صالحی(@salehi43)
  #خساپا آقای رییسی،آن زمان که به دستور قوه قضا در کوچه و خیابان به کیان و حریم و ناموس دختران و زنان و خواهران و مادران و همسران ما دست درازی می شد و با فحاشی و ناسزا آن ها را سوار بر ماشین های گشت می کردند و شما هم از مسئولین این برخوردها بودید، مردم کرامت و آبرو و عزت که امروز مدعی آن شده اید را نداشتند؟!آقای رییسی،چرا قاضی مرتضوی دادستان تهران و مقصر و محکوم جنایات کهریزک از شما حمایت می کند؟! شما در زمان جنایت کهریرک معاون قوه قضاییه بوده اید، چرا هیچ عکس العملی از خود نشان ندادید و سکوت کردید؟! اینگونه می خواهید با مفسدان مبارزه کنید؟!شما به عنوان معاون قوه قضایی تحت چه عنوان و به چه دلیل حکم ممنوع الخروجی، ممنوع التصویری و ... را صادر کرده اید؟!آقای رییسی نزدیک به 40 سال از ارشدترین مقامات قضایی بوده اید و انروز اینگونه است وضع دادگاههای ما، 15 میلیون پرونده قضایی، جرم و جنایت و اعتیاد حیرت انگیز، بزرگترین فسادهای تاریخ و ... شما در این وضع سهیم هستید و نمی توانید از زیر بار آن شانه خالی کنید و ناگهان به جای شاکیان که همان مردمند، بنشینید و دم از مبارزه با فساد بزنید و دیگران را متهم کنید .شما به ملت جواب بدهید که چرا فساد در کشور اینگونه فراگیر شده است و شما به عنوان بلندپایه ترین مقامات مبارزه از آن برای مبارزه با آن چه کرده اید؟!آقای رییسی،شما متهم هستید نه شاکی !پرونده مبارزات 40 ساله خود با فساد را رو کنید !
  غلامرضا صالحی(@salehi43)
  #خساپا آقای رییسی شما متهم هستید نه شاکی !!! مظلوم نمایی نکنید و نمایش مبارزه با فساد ندهید !!!آقای رییسی،آن زمان که اختلاس های هزاران و دهها و صدها هزار میلیارد تومانی در کشور در طی 8 سال، به امری عادی تبدیل شده و شما بر مصدر عالی ترین مقام قضایی کشور نشسته بودید و کشور هر روز با یک اختلاس بزرگ نجومی مواجه بود، برای مبارزه با فساد چه کردید و اصولا کجا بودید؟!دریغ از حتی یک اسم و اظهار نظر از شما !خاوری با بیس از 3000 میلیارد تومان چگونه از کشور به کانادا فرار کرد؟ چرا فقط بعد از شکایت دولت روحانی از بابک زنجانی او به محاکمه کشیده شد ؟آقای رییسی،چرا بابک زنجانی به اعدام محکوم شده بدون اینکه بانیان اصلی این ماجرا و عناصر پشت پرده حامی بابک زنجانی ها و سرنخ های اصلی را معرفی کنید؟!مگر یک فرد عادی بدون پشتوانه قوی می تواند 14/000 میلیارد تومان مملکت را بالا بکشد؟!آقای رییسی،مشاور عالی آستان قدس در زمان شما با میلیاردها اختلاس چگونه از کشور فرار کرد؟!آقای رییسی،شما از سن 20 سالگی دادستان و از مسئولین ارشد قوه قضا بوده اید، چرا هرگز حتی یک اظهار نظر در رابطه با فساد از شما شنیده نشد؟!گمان نمی کنید که این حجم بزرگ از فساد در کشور که حال شما دم از مبارزه با آن را می زنید، مقصر اصلی اش شما و همکاران شما که مسئولان اصلی برخورد و مبارزه با فساد بوده اید، باشید؟! بد بین
  غلامرضا صالحی(@salehi43)
  #خودرو قیمت پایانی خودرو و شتران را در صفحه اصلی tsetmc ببینید جالب است!
  غلامرضا صالحی(@salehi43)
  این همه دربورس ضرر دادیم این فرضا" 20 درصد که می شور 20 هزار تومان در عرضه اولیه کتوکا ارزش این همه جنجال دارد؟
  غلامرضا صالحی(@salehi43)
  site TSETMC chera baz nemishe????????
  غلامرضا صالحی(@salehi43)
  #قاسم -حال در تازه ترین گزارش مشخص شده که “قاسم” برای سال گذشته سود هر سهم را با 7 درصد کاهش دیگر به 706 ریال رسانده است.در این میان هرچند مقدار فروش و درآمد غیرعملیاتی 2 و 10 درصد رشد کرده اما سود ناخالص و سود خالص 6 و 7 درصد افت کرده است.
  غلامرضا صالحی(@salehi43)
  #قاسم -شرکت فرابورسی قاسم ایران که سال گذشته وارد فرابورس شد و برای مدتی مورد توجه سرمایه گذاران بود، گزارش تازه ایی به سازمان بورس ارایه کرد.این شرکت 36 میلیارد تومانی در حالی سود هر سهم سال مالی اسفند گذشته را 911 ریال پیش بینی کرده بود که در دو مرحله این سود به 738 و 757ریال کاهش یافته بود.
  غلامرضا صالحی(@salehi43)
  #خودرو ++++++++++++++
  غلامرضا صالحی(@salehi43)
  #وانصار +++++++++++++++++++++
  غلامرضا صالحی(@salehi43)
  شماره مفید آشغال هم دایم اشغاله0218700
  غلامرضا صالحی(@salehi43)
  #فهرمز همین حالا از یکی از سایتهای پولی برایم اس ام اس آمد فولادیها تقاضای چندانی ندارند و هرمز گزینه جذابی نیست نخرید
  غلامرضا صالحی(@salehi43)
  #کپرور را دریابید...................... خوش بین
  غلامرضا صالحی(@salehi43)
  #ثباغ پس کو حمایت ثباغ که بعضی ها ازش دم می زدند بد بین
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟