13:16
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۵۱۶.۹
   -۷۱.۸۹
  • ارزش بازار
  • ۳،۴۱۳،۶۱۸ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۷/۰۳    ۱۲:۳۵

لاریستون لیورمور

افراد آشنا به تحلیل بنیادی و تکنیکال که مایل به کار در کارگزاری هستند، می توانند به بنده پیام خصوصی ارسال کنند و آدرس ایمیل جهت ارسال رزومه را دریافت کنند. هدف من در این سایت، فقط به اشتراک گذاشتن تحلیل هایی است که به همراه دوستان بدست می آیند. و نیازی به ترید به صورت گروهی از طریق این سایت و یا فریب افکار عده ای تازه کار از طریق ارائه سیگنال نادرست ندارم. در ضمن به یاد داشته باشید که هیچگاه صرفاً با سیگنال یک نفر اقدام به خرید یا فروش نکنید و از تحلیل های ما به عنوان ابزار کمکی برای تحلیل خودتان استفاده کنید.

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

sajadafshari

لاریستون لیورمور عضو از ۱۳۹۲/۰۹/۱۱

  لاریستون لیورمور(@sajadafshari)
  #کفرا #وبصادر #ونفت #خودرو سلام بر دوستان قدیم، جدید و همه کسایی که از این بازار خسته شدن! همانطوری که چند وقت پیش گفته بودم که تابستام مجددا وارد بازار میشم، قصد دارم که باز هم اینجا با شما همراه باشم. راستش سقوط #شاخص بافیبوی 38% تا59000 وبافیبوی61.8%تا40000 محتمل بود . و الان اگر مذاکرات مثبت نشه، باز هم محتمله! و این مساله رو چندین بار هشدار دادم، اما خیلی از شماها اصرار به ماندن در بازار داشتید. البته نه اینکه نشه سود کرد توی بازار بد، اما باید با وقتی که می گذارید، به صرفه باشه. ادامه..
  لاریستون لیورمور(@sajadafshari)
  #کفرا #کگاز #شاخص #کاما #شبندر #خودرو ... سلام! بعد از سه ماه .... چه خبر دوستان؟ از بازار راضی هستین. سهام یاب - شبکه اجتماعی بورس - ایده 100250184
  لاریستون لیورمور(@sajadafshari)
  #کفرا این روزها بد و بیراه توی بازار زیاد شده و همه نا امید... و جالب اینه که فقط کافیه دو روز بازار سبز شه، تا همه بیان و خوشبین بزنن و #سیگنال بدن مسئله اینجاست که اگر خبر یا رانت ندارید، اقلا #تکنیکال رو قبول داشته باشید! این ایده رو کسی یادشه؟ سهام یاب - شبکه اجتماعی بورس - ایده 98354144 به هر حال بازار خرابه و قاطعانه میگم که اگر پارسال این موقع وارد شدید و در سهمی گیر کردین، حداقل باید تا سال بعد همین موقع صبر کنید که ضررتون جبران شه! تا کید میکنم: حداقل!
  لاریستون لیورمور(@sajadafshari)
  #کفرا #خودرو #تجربه سلام دوستان گرامی، از تمام کسانی که پیام خصوصی فرستادند و موفق نشدم که پاسخی بدهم عذر خواهی می کنم، همانطور که پیش بینی میشد، شاخص به محدوده 68000 رسید و این مسیری بود که باید می رفت سهام یاب - شبکه اجتماعی بورس - ایده 83162502 اگر کمتر هم به سهامیاب سر میزنم، به این دلیل است که نقد هستم و بیشتر نظاره گر بازار اگر هم نوسانی بگیرم، سریع خارج می شوم و فرصتی برای دادن #سیگنال ورود یا خروج نیست و سیگنال دادن ممکن است موجب ضرر شما شود! نمودار وضعیت وخیم شاخص رو میبینید.
  لاریستون لیورمور(@sajadafshari)
  @ardalanmostofi #وبانک واگرایی MFI در تایم هفتگی، با حد ضرر 430 مناسب برای ورود. خوش بین
  لاریستون لیورمور(@sajadafshari)
  #شاخص #خپارس #قاسم #حسینا #سمگا قضیه همون سهام یاب - شبکه اجتماعی بورس - ایده 83162502 هست، فقط این وسط یه جو راه انداختن که کمی کسری بودجه رو جبران کنن. در ضمن تا تابستان 94 شاخص 78000 را هم رد نمیکنه.
  لاریستون لیورمور(@sajadafshari)
  سلام، به علت مشغله، قادر نیستم پاسخ سوالات شما در پیام های خصوصی را بدهم. فقط اگر زمانی سهمی برایم جذاب بود، سعی میکنم که تحلیل خودم را بگم. فقط راجع به #کفرا چون زیاد سوال شده بود، بگم که ارزش ذاتیش واقعا بالاتر از اینی هست که داره معامله میشه.... چیزی حدود 2000 تومان باید کف سهم باشه و به نظر من اگر اهل سهامداری بلند مدت هستید، فروش نداره توی این قیمت ها. من شخصا 1400 چند روز پیش وارد شدم و امروز چون طبق تحلیلی که گذاشتم، 1376 رو شکست، حدود 1370 فروختم. اما این برای کوتاه مدت هست.
  لاریستون لیورمور(@sajadafshari)
  #تجربه #نوسان #کفرا بی دلیل وقتی سهم مثبت هست، خوشبین نباشید و وقتی هم منفی است، بی دلیل نگران نباشید، هیجان از مهلک ترین تهدیدات برای سرمایه شماست! مثالش این ایده سهام یاب - شبکه اجتماعی بورس - ایده 96472709 و کامنت های زیرش.... اونوقت موقعی بود که توی اوج سقوط بازار، کفرا مثبت بود و این باعث شده بود خیلی ها بدون نگاه کردن به نمودار و موانع سهم، خرید کنند.... اما حالا وقت خرید کفرا هست. البته به این شرط سهام یاب - شبکه اجتماعی بورس - ایده 98354144
  لاریستون لیورمور(@sajadafshari)
  #انرژی3 ، به نظر آینده خوبی داره.... خوش بین
  لاریستون لیورمور(@sajadafshari)
  #کفرا فردا کفه، مشخصه که نقدینگی زیادی ازش خارج شده و تعداد فروشنده ها هم نسبت به خریدارها کمتر بوده. با این حال امید میره که حداکثر از 13760 برگرده، که اگر اینطور نشه، احتمال افت قیمت تا 1220 وجود داره.
  لاریستون لیورمور(@sajadafshari)
  #سوال : این یعنی چی؟ #تجربه معمولا توی سقوطهای بلند مدت این وضعیت رو برای #تسه ها میبینیم
  لاریستون لیورمور(@sajadafshari)
  #سوال #آموزش #تجربه #شاخص #سیگنال ، من در دوهفته قبل از 3 آذر که پایان مذاکرات بود، تنها 5% از کل سرمایه بورسی خودم رو سود کردم. اما از 3 آذر تا الآن که دوهفته هم کمتر هست، 10% سود کردم. حدس بزنید چرا؟؟؟
  لاریستون لیورمور(@sajadafshari)
  #سیگنال_خرید بهتر از این کسی سراغ داره؟ #اعتلا ، البته باز هم تا کید میکنم که سیگنالهایی که میدم به شرایط بازار هم بستگی داره.... ولی فردا خودم قصد خرید اعتلا رو دارم. خوش بین
  لاریستون لیورمور(@sajadafshari)
  #شاخص 71700 هم حمایت مهمیه که بشکنه...یه سیگنال منفی دیگه میده. احتمالا تا تصویب بودجه یه یک ماهی طول بکشه و بازار تا اونوقت زیر این حمایتی که امروز میشکنه دست و پا خواهد زد. #تجربه از زمانی که شاخص 89000 رو رد کرده بود، عمش داد میزدن که حقوقی میخوات مفت بخره.... بابا ول کنین این حقوقی رو بازار یعنی نوسان، حالا یا دولتی یا خصوصی.... مهم موج سواریه توی بازاره، یا دید بلند مدت (مثلا 4-5) ساله....
  لاریستون لیورمور(@sajadafshari)
  #کفرا الآن صف فروشه، چند روز دیگه تو همین قیمت صف خریده.... کفرا یه همچین سهمیه! البته ما سعی میکنیم لذتش رو ببیریم!
  لاریستون لیورمور(@sajadafshari)
  این هم از #کاما که گفته بودم، امروز از 1000 تومان شروع شد و حالا صف خرید. باز هم میگم، این سهم از معدود سهم های با ارزش واقعی در بازار این روزها هست!!! تاکید میکنم: بازار این روزها!
  لاریستون لیورمور(@sajadafshari)
  #کفرا #کگاز #کساپا منظورم از این پست سهام یاب - شبکه اجتماعی بورس - ایده 97211169 رو می تونید توی بازار امروز دقیقا ببینید.
  لاریستون لیورمور(@sajadafshari)
  #کاما این هم نمودارش.
  لاریستون لیورمور(@sajadafshari)
  اگر خیلی اصرار به حضور در بازار دارین به شما #کاما رو توصیه میکنم، اگر سود نکنید، اقلاً ضرر نمیزنه به شما.
  لاریستون لیورمور(@sajadafshari)
  #خودرو تا 230 نزول میکنه با این اوضاع
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟