17:54
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۲،۰۱۶.۲
   ۶۱.۳
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۳۴،۵۲۴ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۵/۲۹    ۱۲:۴۱

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

sahar595

سحر راد عضو از ۱۳۹۵/۰۲/۲۲

  سحر راد(@sahar595)
  #آکنتور حسن قالیباف مدیرعامل بورس گفت: نهاد ناظر بازار سرمایه به صورت جدی تحولات پرونده سهامداران کنتورسازی را دنبال می کند. پرونده کنتورسازی نیاز به پیگیری قضایی دارد، سازمان بورس نیز پرونده کنتور سازی از طریق مراجع قضایی دنبال می کند. اما مسلما این موضوع طول می کشد تا به نتیجه برسد و با این که این مسئله در حوزه اختیارات شرکت بورس نیست اما شخصا پیگیر این پرونده هستم تا نتیجه ای را بتوان به سهامداران این شرکت اعلام کرد.حال آن که ماجرای کنتورسازی یک اتفاق نادر در بازار سرمایه به شمار می رود. وی در پاسخ به این سوال که آیا خبر بازخرید سهام خرد سهامداران حقیقی کنتورسازی به قیمت میانگین بازار توسط خود شرکت درست است، گفت: این موضوع مطرح شده و از طرف سازمان بورس نیز پیگیری می شود، اما این که به نتیجه خواهد رسید یا خیر، هنوز قطعی نیست، مسلما هر گونه تصمیم قطعی در این خصوص به اطلاع سهامداران خواهد رسید. سازمان بورس و اوراق بهادار به این گزینه به عنوان راهکاری برای حفظ حقوق سهامداران می اندیشد.در واقع پیشنهاد جمع آوری سهام با یک قیمت میانگین وجود دارد. اما فعلا تا تعیین تکلیف قضایی و بسته شدن پرونده کنتورسازی نمی توان در این خصوص صحبت قطعی کرد. بنده از سهامداران کنتورسازی می خواهم ، برای گرفتن حقوق قانونی خود به سامانه رسمی سازمان بورس مراجعه کرده و در قسمت طرح شکایات، شکایت خود را نسبت به این موضوع مطرح نمایند. مسلما سازمان بورس به این موضوع رسیدگی خواهد کرد. این مسئله می تواند تنها کار مفید و عاقلانه ای باشد که سهامداران مجموعه کنتورسازی باید انجام دهند.
  سحر راد(@sahar595)
  حسن قالیباف مدیرعامل بورس گفت: نهاد ناظر بازار سرمایه به صورت جدی تحولات پرونده سهامداران کنتورسازی را دنبال می کند. پرونده کنتورسازی نیاز به پیگیری قضایی دارد، سازمان بورس نیز پرونده کنتور سازی از طریق مراجع قضایی دنبال می کند. اما مسلما این موضوع طول می کشد تا به نتیجه برسد و با این که این مسئله در حوزه اختیارات شرکت بورس نیست اما شخصا پیگیر این پرونده هستم تا نتیجه ای را بتوان به سهامداران این شرکت اعلام کرد.حال آن که ماجرای کنتورسازی یک اتفاق نادر در بازار سرمایه به شمار می رود. وی در پاسخ به این سوال که آیا خبر بازخرید سهام خرد سهامداران حقیقی کنتورسازی به قیمت میانگین بازار توسط خود شرکت درست است، گفت: این موضوع مطرح شده و از طرف سازمان بورس نیز پیگیری می شود، اما این که به نتیجه خواهد رسید یا خیر، هنوز قطعی نیست، مسلما هر گونه تصمیم قطعی در این خصوص به اطلاع سهامداران خواهد رسید. سازمان بورس و اوراق بهادار به این گزینه به عنوان راهکاری برای حفظ حقوق سهامداران می اندیشد.در واقع پیشنهاد جمع آوری سهام با یک قیمت میانگین وجود دارد. اما فعلا تا تعیین تکلیف قضایی و بسته شدن پرونده کنتورسازی نمی توان در این خصوص صحبت قطعی کرد. بنده از سهامداران کنتورسازی می خواهم ، برای گرفتن حقوق قانونی خود به سامانه رسمی سازمان بورس مراجعه کرده و در قسمت طرح شکایات، شکایت خود را نسبت به این موضوع مطرح نمایند. مسلما سازمان بورس به این موضوع رسیدگی خواهد کرد. این مسئله می تواند تنها کار مفید و عاقلانه ای باشد که سهامداران مجموعه کنتورسازی باید انجام دهند.
  سحر راد(@sahar595)
  #کروی کروی خبرهای خوبی از سهم می رسد. مدیرعامل هلدینگ توسعه معادن روی ایران با اشاره به وضعیت "روی" و سرمایه ‌گذاری‌ های انجام شده در این حوزه عنوان کرد : در بخش معادن در سال گذشته و امسال معدن انجیره در یزد و چاه‌سربو در منطقه طبس ، فعال شده‌ اند و در چند محدوده جدید در حال فعالیت اکتشافی هستیم. وی با اظهار آمادگی برای سرمایه‌ گذاری روی پهنه ‌های اکتشافی ایمیدرو اظهار کرد : پهنه‌ های جدیدی را در دست ثبت داریم و خوشحال خواهیم شد که در زمینه پهنه‌ های اکتشافی ایمیدرو نیز فعال شده و در زمینه معادن "سرب" و "روی" کشور سرمایه‌ گذاری کنیم. اردشیر سعد محمدی با اشاره به فعالیت‌ های برون‌ مرزی «کروی» در معدن آسارجیک ترکیه عنوان کرد : این معدن در حال آماده‌ باش و تصمیم نهایی درباره راه ‌اندازی آن به زودی گرفته خواهد شد. سعد محمدی درباره آخرین وضعیت تولید "روی" تصریح کرد: در 4 ماهه اول امسال میزان تولید نسبت به سال گذشته بیش از 7.500 تن جلوتر است و این در حالیست که برنامه‌ ریزی کرده ‌ایم که امسال 12.5 درصد تولید بیشتری نسبت به سال قبل داشته باشیم ولی تا به اینجای کار در 4 ماهه نخست تا 25 درصد افزایش تولید را به دست آوردیم. وی ادامه داد : 4 طرح تولیدی در آستانه افتتاح داریم. همچنین تولید هیدروکسید روی در مجتمع کالسیمین و مجتمع قشم به اتمام رسیده و آماده افتتاح هستند و تکمیل زنجیره BZS در بندرعباس به پایان رسیده و آماده بهره‌ برداری شده است. آهن هیدراته زنگان آماده افتتاح است و به ظرفیت اسمی خود رسیده است. وی با اشاره به دیگر طرح‌ های در دست کار افزود : 12 طرح جدید در دست کار است و با برنامه ‌ریزی که با شرکت‌ های نامدار جهانی داشته ‌ایم ، آنها به ایران خواهند آمد و همکاری مشترکی را در این زمینه آغاز خواهیم داشت. سعد محمدیبا اشاره به وضعیت صادرات و بازاریابی هلدینگ توسعه معادن روی گفت: در حال حاضر به 14 کشور دنیا صادرات داریم که شامل بازار کشورهای اروپایی هم می ‌شود. این در حالیست که توانستیم کیفیت محصول را به 99.99 برسانیم که باعث شده تقاضای خرید شمش با کیفیت را از اقصی نقاطجهان داشته باشیم. خوش بین
  سحر راد(@sahar595)
  # #کسرا با سلام . در مورد دوستانی که فرمودن سهام به سبدشون اضافه نشده عرض کنم که فعلاً چون قابل معامله نیست تو سایت کارگزاری نمیاد اما اگه تو سایت سپرده گذاری مرکزی عضو بشید IPS - Home میتونید تغییرات همه سهام هاتون رو ببینید و حتی این تغیرات رو براتون sms هم میکنن و ربطی به درصد سهامتون که زیر 1٪ هست یا بالای 1٪ نداره خوش بین
  سحر راد(@sahar595)
  #آینده تصمیم آینده برای جبران زیان انباشته چیست؟ / آینده با سرمایه 417 میلیارد ریالی بالغ بر 430 میلیارد ریال زیان انباشته در حساب های خود دارد. / یعقوب خواجوند عابدینی مدیر عامل شرکت بازرگانی آینده سازان بهشت پارس در رابطه با اخبار مجمع بیان کرد : در مجمع سالانه در خصوص خروج شرکت از ماده 141 تصمیم گیری به عمل آمد و از میان راه های موجود، افزایش سرمایه به عنوان بهترین راه حل خروج آینده از ماده 141 و تامین مالی جهت اجرای بهتر برنامه های شرکت انتخاب گردید. با تصویب مجمع، اختیار افزایش سرمایه از محل آورده نقدی و مطالبات سهامداران به هیات مدیره تفویض شده است. میزان دقیق افزایش سرمایه هنوز مشخص نیست.
  سحر راد(@sahar595)
  آینده با سرمایه 417 میلیارد ریالی بالغ بر 430 میلیارد ریال زیان انباشته در حساب های خود دارد. / یعقوب خواجوند عابدینی مدیر عامل شرکت بازرگانی آینده سازان بهشت پارس در رابطه با اخبار مجمع بیان کرد : در مجمع سالانه در خصوص خروج شرکت از ماده 141 تصمیم گیری به عمل آمد و از میان راه های موجود، افزایش سرمایه به عنوان بهترین راه حل خروج آینده از ماده 141 و تامین مالی جهت اجرای بهتر برنامه های شرکت انتخاب گردید. با تصویب مجمع، اختیار افزایش سرمایه از محل آورده نقدی و مطالبات سهامداران به هیات مدیره تفویض شده است. میزان دقیق افزایش سرمایه هنوز مشخص نیست.
  سحر راد(@sahar595)
  #حفاری بورس 24: این شرکت با کاهش سود در سال 94 روبرو شد و سود هر سهم خود را با تعدیل منفی 21 درصدی از سطوح 359 ریالی به 282 ریال کاهش داد. البته بعید است سهم در زمان گشایش افت قیمت خاصی داشته باشد چراکه افت اخیر سهم احتمالا ناشی از همین موضوع بوده و از سوی دیگر شرکت در سال جاری می تواند وضعیت بهتری داشته باشد.
  سحر راد(@sahar595)
  #آینده اتصال آینده به مرکز سودآوری / ظاهرا پایانه شرکت بهشت پارس آینده به گمرگ مرکزی وصل شده و همچنین شنیده شده این شرکت قرارداد مناسبی با کشورهای خارجی منعقد کرده است. علیرغم گزارش مالی نامطلوب آینده، این سهم کماکان مورد اقبال سهامداران واقع شده و بازدهی مطلوبی را برای سهامداران به ارمغان آورده است. / یعقوب خواجوند عابدینی مدیر عامل شرکت بازرگانی آینده سازان بهشت پارس در این رابطه بیان کرد: پایانه شرکت به گمرک مرکزی متصل شده که گام موثری در جهت تسهیل شرایط آتی و پیشبرد طرح های صادراتی خواهد بود. اما استقرار گمرک نباید سبب رشد شارپ قیمت سهم گردد. شرکت دارائی های زیادی دارد و با توجه به ارزش دارائی ها، قیمت فعلی سهم بالا نیست؛ ولی در نظر داشته باشید که دارائی ثابت، سود نمی سازد. شرکت بازرگانی بهشت پارس زیرساخت های لازم برای طرح گسترده صادراتی را فراهم نموده و از این لحاظ منحصر به فرد است. وی تصریح کرد: امیدواریم در سال 95 زیان ناشی از هزینه مالی و جاری شرکت متوقف شده و به تدریج با رشد درآمد شرکت پوشش داده شود. شرکت بهشت پارس در بلند مدت چشم انداز مثبتی دارد و سهامداران نیز با توجه به این چشم انداز اقدام به سرمایه گذاری می‌نمایند. وی در خصوص قرارداد جدید شرکت اظهار داشت: قرارداد جدید در شرکت امضا شده، ولی تا زمانی که قرارداد عملیاتی نشود و برای شرکت درآمدزایی نداشته باشد نباید بر قیمت سهم اثرگذار باشد. مدیر عامل آینده در مورد زمان ورود سهم به بازار بالاتر عنوان کرد: به محض این که صورت های مالی شرکت، سود شناسایی کند؛ جهت ورود به بازار بالاتر اقدام خواهیم نمود. سهم آینده از لحاظ نوع فعالیت منحصر به فرد است و رقیبی در بازار بورس ندارد و این موضوع قطعا در سال های آتی جذابیت سهم را افزایش خواهد داد.
  سحر راد(@sahar595)
  #شلعاب مجمع لعابیران با حضور بیش از 70درصد از سهامداران تشکیل شد. این مجمع به دلیل هزینه های مالی شرکت تقسیم سودی نداشت. مجمع اعلام کرد که شرکت قصد دارد دفتر مرکزی خود را بفروشد. افزایش سرمایه شرکت هم در حال پیگیری است.این شرکت در حال مذاکره با ترکیه است تا صادرات لعاب را انجام دهد. مدیر عامل شرکت گفت: شرکت در سال 93 زیان داشت. در سال 94 تلاش این بود روند زیان دهی را کاهش بدهد و مهار کند.وی افزود: لعابیران در سال 94 بشدت تحت تاثیر چالش های درونی و بیرونی ، تهدیدات تکنولوژیک ، مشکلات تدارک و تامین و تحریم های اقصادی و تجاری ، کمبود شدید نقدینگی ، رکود بازار مسکن و ... بوده است.به گفته وی، با استفاده از دانش و فن آوری های نو در طراحی ، تولید و پشتیبانی انواع محصولات با کیفیت ، بر آنیم در راستای منافع ذینفعان و ایجاد وفاداری و انتخاب اول مشتریان در کشوروجهان باشیم.وی افزود: از برنامه های آتی شرکت می توان به انجام پروژه بازسازی کوره ها ، تولید و فروش 1850تن محصول ، انجام فعالیت های در زمینه صادرات محصول ، دریافت 230هزار میلیارد ریال تسهیلان بانکی می باشد.نعمتی ادامه داد: تکنولوژی خارجی موجب شد ما نیز برای اینکه بتوانیم حرفی برای گفتن داشته باشیم تغییراتی در نحوه تولید ایجاد کرده ایم. در نتیجه کوره یک خود را با سیستم های تکنولوژی نوین تغییر داده ایم و سایر کوره ها را نیر تخریب کرده و تغییر می دهیم.مدیر عامل شرکت گفت: همچنین شرکت برای صادرات لعاب به ترکیه برای نخستین بار در ایران برنامه مذاکره و مشارکتی را آغاز کرده که امیدواریم به نتیجه برسد.به گفته وی، شرکت 1 میلیاردو 700میلیون سود عملیاتی داشته که در مقابل زیان 4میلیاردی بسیار خوب بوده است و امیدواریم با حمایت بیش از پیش سهامداران برنامه های خوبی اجرا نماییم.
  سحر راد(@sahar595)
  #شپلی بورس 24: حسابرس شپلی چه می گوید؟! / شپلی با فرض تحقق افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها، زیان هر سهم سال مالی 95 را 2211 ریال پیش بینی کرده است. بر این اساس اساس، هزینه استهلاک ناشی از مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها و مؤثر بر صورت سود و زیان پیش بینی شده، بالغ بر 369 میلیارد ریال در نظر گرفته شده است. شپلی با استناد به مفاد آیین‌نامه اجرایی، به موجب اخذ نظریه کارشناس رسمی در خصوص تجدید ارزیابی دارایی های خود در آبان ماه سال 94 و ثبت افزایش ناشی از آن به عنوان اندوخته مازاد تجدید ارزیابی تا پایان سال 1394، در نظر دارد طی مهلت مقرر نسبت به افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها اقدام نماید. تحقق افزایش سرمایه و استفاده از تسهیلات تشریح شده در فوق، موکول به انجام اقدامات مورد درخواست سازمان بورس واوراق بهادار و اخذ تأییدیه آن سازمان در جهت برگزاری مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام و تصویب توسط آن مجمع می باشد. بنابراین، عدم تحقق افزایش سرمایه در مهلت مقرر مستلزم تعدیل صورت سود و زیان پیش بینی شده در رابطه با عدم احتساب استهلاک مازاد تجدید ارزیابی به عنوان هزینه می باشد و 369 میلیارد ریال هزینه استهلاک ناشی از مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها، از حساب ها حذف می شود. خوش بین
  سحر راد(@sahar595)
  #شپلی سایت بورس 24: شپلی یک گام دیگر به تجدید ارزیابی نزدیک شد / شپلی در صورت های مالی دوره 3 ماهه سال مالی منتهی به آذر 95، رقم 5821 میلیارد ریال برای مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها لحاظ کرده که با توجه به سرمایه 491 میلیارد ریالی کنونی، معادل 1185 درصد افزایش می شود. به عبارتی، شپلی تنها از محل تجدید ارزیابی دارایی ها می تواند تا 1185 درصد افزایش سرمایه دهد. این در حالیست که پیش از این، شایعات حاکی از این بود که 1000 درصد از محل تجدید ارزیابی و 200 درصد از محل آورده نقدی سهامداران، افزایش سرمایه انجام می گیرد. با منظور کردن مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها در صورت های مالی سال 94، شپلی نیز مشمول معافیت مالیاتی می شود و با رفع نواقص پرونده افزایش سرمایه، می تواند به انتظار چندین ماهه سهامداران پایان دهد. با توجه به قیمت کنونی شپلی، به جریان افتادن این افزایش سرمایه، احتمال رشد قیمت سهم را بالا می برد. خوش بین
  سحر راد(@sahar595)
  #کسرا آقای سلوکی وند ایشاله بمیری همه از دستت راحت بشن که اینقدر رو اعصاب همه ای
  سحر راد(@sahar595)
  #کسرا سلام جناب بهرام سلوکی وند. این اصلا کار صحیحی نیست که چون شما از یه موضوع دیگه ناراحتین دیگران رو تخریب کنید! هر گروه و کانالی قوانین خودش رو داره و در صورتیکه اعضا به قوانین عمل نکنن حذف و بلاک میشن اگر هم کسی بلاک شده بی دلیل نبوده چون صحبتهاشون با نیت تغییر ذهنیت بقیه اعضا بودهاین گروه کسرا بهترین و صادق ترین گروهی هست که من دیدم و حتی امیدوارم بعد از رسیدن به هدف قیمتی و کسب بازدهی همین گروه با همین لیدرها رو سهمهای دیگه هم اطلاعاتشون رو به اشتراک بزارنمن خودم رو این نماد کلی رو ضرر بودم و قصد داشتم تا باز شد سهمم رو بفروشم با کلی ضرر اما با راهنمایی های افرادی که شما سعی در تخریبشون دارید(آقایان پیرایی، قهرمانی ، مجید و...) نه تنها ضررم جبران شد تازه کلی هم سود کردم و واقعا از صداقتشون تقدیر میکنم . همه حرفها و بررسی هاشون هم دقیق و درست بوده تا به این لحظه حتی زمانی که حقوقی ها قصد عرضه داشن روز قبل توسط همین افراد اعلام میشد در نهایت باید بگم این کار شما خیلی کار زشتیه و با این کارتون فقط شخصیت خودتون رو تخریب میکنید
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟