06:57
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۷۹۸.۴
   -۳۳.۳۹
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۸۶،۸۴۳ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۷/۰۱    ۱۲:۴۴

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

sahambazar1978

سهام بازار عضو از ۱۳۹۴/۰۶/۰۷

  سهام بازار(@sahambazar1978)
  #آسپ اهداف بلند مدتی سهم
  سهام بازار(@sahambazar1978)
  #آسپ این مطالب قبل از تعدیل مثبت سودش نوشته شده است.حالا تعدیل مثبت سودش دلیلی بر صحت این ادعاست.
  سهام بازار(@sahambazar1978)
  #آسپ ود 6 ماهه تا حالا 7/86میلیارد تومان تا کنون بوده ......... طبق ترازنامه وصورت سود وزیان اخری بگیم حالت بدبینانه یک دانه واحد این 6 ماهه نتونه بفروشه !!!40 میلیارد سپرده بانکی داره 6 ماهه سودش میشه 4میلیارد تومان . 4میلیارد سود سپرده + سود 6ماهه 7/86 میلیارد = حدود 12 میلیارد تومان سود شرکت میشه 12 میلیارد تومان وحشتناک ترین حالت بدبینانه (بدون فروش 1واحد در 6ماهه باقیمانده) سود شرکت میشه 15 تومان !!!
  سهام بازار(@sahambazar1978)
  #آسپ -5بقیه پروژه های تکمیل شده و آماده فروش رو میتونید توی حسابرسی شرکت ببینید.طبق صورت مالی 6 ماهه آ س پ ,موجودی نقد وحصه جاری حساب مبلغ 74/6میلیارد تومان است .یعنی به ازای هر سهم 120 تومانی , 93 تومان مبلغ دارایی نقد دارد.طبق صورت مالی 6 ماهه آ س پ کل دارایی , به جزء املاک و زمین ها : 145 میلیارد تومانکل بدهی جاری وغیر جاری :53 میلیارد تومان ارزش دفتری آ س پ بدون ملک وزمین : 115 تومان حال اگر این 400هزار مترمربع زیر بنا(شمشک و پاسارگاد ومروارید و گلستانه ) باید متری چند حساب کنیم. اگر متری 1 میلیون ارزش افزوده حساب کنیم .میشود 400میلیاردتومان!!!یعنی این شرکت 600 تومان ارزش ذاتی ان است.فرض میکنیم آ س پ هیچ ملک واملاک نداره میخاهیم حساب کنیم که در پروژه خرج کرده جقدر دارایی دارد ( طبق ترازنامه نه بدون حساب وکتاب)فرض میکنیم آ س پ هیچ ملک واملاک نداره میخاهیم حساب کنیم بدون ملک واملاک و مصالح که در پروژه خرج کرده و ماشین الات ساختمانی وگرید شرکت جقدر دارایی دارد ( طبق ترازنامه نه بدون حساب وکتاب) 85میلیارد به ازای هر سهم 106 تومان میشه .(بدون ملک واملاک و مصالح و ماشین الات ساختمانی وگرید شرکت و زمین شمشک و پروژه رشدیه و شهریار ومروارید آس پ، گلستانه، پاسارگاد)
  سهام بازار(@sahambazar1978)
  #آسپ -4پروژه رشدیه در اراضی رشدیه تبریز در حال اجرا است(به سایت شرکت و حساب ها مراجعه کنید).13 واحد ساخته شده وتکمیل واماده برای فروش دارد . 6واحد تجاری کوهسنگی مشهد ویک واحد تجاری و 5 واحد تجاری خ دماوند و اواحد بعثت و سیمرغ تبریز ( چیزی که براورد کردن 8 میلیارد تومان است . یعنی هر سهمی 10 تومان.الهیه 100 درصد تکمیل سهم آ س پ 60درصد تا حالا 9میلیارد خرج شده .مروارید 4000متری و300 واحدی سهم آ س پ 70درصدا س پ حدود 5درصد سهام عمران قشم و6درصد بین الملل ایرانیان دارد و چند تا از سهم خاص که زیر 1درصد هستن .پروژه گلستانه 21000متر زمین دریافت اباد تهران.
  سهام بازار(@sahambazar1978)
  #آسپ مرکب ساز با اشاره به اینکه زمان ساخت این دو پروژه سه ساله است، از امضای قراردادی با تعاونی مسکن کارکنان منطقه 22 شهرداری تهران با عنوان پروژه مروارید خبر داد و گفت: پیش بینی اولیه بر مبنای قیمت روز، این است که سهم "آ س پ" در تأمین مالی این پروژه 90 میلیارد تومان است؛ اما ارزش کل این پروژه رقمی در حدود 140 میلیارد تومان می باشد که مابقی این مبلغ را تعاونی مسکن کارکنان منطقه 22 تأمین می کند. -3قرارداد پروژه گلستانه در منطقه 18 شهرداری تهران ابلاغ شده که بحث مطالعات آن حدود یک سال به طول می انجامد، از این رو فرآیند اجرای پروژه مذکور در سال مالی 94 در نظر گرفته خواهد شد. مرکب ساز در خصوص آثار ناشی از اجرای این پروژه ها بر بودجه مالی 93 شرکت گفت: اثرات مربوط به فروش واحدهای پروژه پاسارگاد و مباحث پیرامون چگونگی تأمین منابع مالی آن در بودجه سال مالی 93 لحاظ گردیده، اما پروژه شمشک تأثیری بر بودجه سال مالی جاری ندارد. این مقام مسئول در خاتمه سخنان خود با اشاره به رکود حاکم بر بازار مسکن گفت: انتظار می رود طی شش ماه آتی اتفاق خاصی در بازار مسکن رخ ندهد، از این رو به نظر می رسد بودجه برآوردی سال مالی جاری محقق شده و تعدیلی در آن رخ ندهد.گزارش توجیهی افزایش سرمایه.(البته 50 درصد دیگه باید افزایش سرمایه بده که احتمالا تا پایان سال عملیاتی خواهد شد) .
  سهام بازار(@sahambazar1978)
  #آسپ عضو هیأت مدیره شرکت ساختمانی آ س پ خبر داد: افزایش سرمایه و انعقاد قراردادهای جدید برای سال 93 این برنامه در راستای تأمین نقدینگی مورد نیاز برای اجرای دو پروژه شمشک و پاسارگاد اجرایی شده است. پروژه اول در مرحله دریافت پروانه ساخت بوده و پروژه دوم نیز با همکاری و مشارکت سازمان نوسازی شهرداری تهران اجرایی می شود. مجوز افزایش سرمایه 300 درصدی شرکت ساختمانی آ س پ توسط سازمان بورس و اوراق بهادار صادر شد. عضو هیأت مدیره شرکت ساختمانی آ س پ با اعلام این خبر در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز اظهار داشت: گزارش توجیهی افزایش سرمایه 500 درصدی "آ س پ" در حالی به سازمان بورس ارسال شد که طبق نظر کارشناسان سازمان مذکور و به دلیل نگرانی از احتمال عدم حضور و مشارکت حداکثری سهامداران عمده و نیز خرد در این برنامه، در نهایت سازمان بورس با افزایش 300 درصدی سرمایه شرکت موافقت کرد. علیرضا مرکب ساز افزود: با دریافت این مجوز، سرمایه شرکت از 20 میلیارد به 80 میلیارد تومان افزایش می یابد و در مرحله بعدی افزایش سرمایه 500 درصدی تا 122 میلیارد تومان در اختیار هیأت مدیره قرار دارد. وی با بیان اینکه آورده نقدی و مطالبات حال شده سهامداران محل تأمین منابع مالی لازم برای این افزایش سرمایه خواهد بود، گفت: این برنامه در راستای تأمین نقدینگی مورد نیاز برای اجرای دو پروژه شمشک و پاسارگاد اجرایی شده است. پروژه اول در مرحله دریافت پروانه ساخت بوده و پروژه دوم نیز با همکاری و مشارکت سازمان نوسازی شهرداری تهران اجرایی می شود. افزایش سرمایه انجام شده جهت اطلاع گزارش توجیهی سهم مطالعه بشهمرکب ساز با اشاره به اینکه زمان ساخت این دو پروژه سه ساله است، از امضای قراردادی با تعاونی مسکن کارکنان منطقه 22 شهرداری تهران با عنوان پروژه مروارید خبر داد و گفت: پیش بینی اولیه بر مبنای قیمت روز، این است که سهم "آ س پ" در تأمین مالی این پروژه 90 میلیارد تومان است؛ اما ارزش کل این پروژه رقمی در حدود 140 میلیارد تومان می باشد که مابقی این مبلغ را تعاونی مسکن کارکنان منطقه 22 تأمین می کند.
  سهام بازار(@sahambazar1978)
  #آسپ سلام.لازم دیدم مطالبی رو در مورد سهم فوق توضیح بدم که شاید برای خیلی از دوستان جالب باشه.در ابتدا فاند شرکت که در بسیاری از گروههای بورسی رواج یافته و تحلیل کاملا درستی هست.-1پروژه شمشک ملک شرکت آ.س.پ به پلاک ثبتی 745 فرعی از 19 اصلی واقع در شمشک بخش 11 تهران در موقعیتی بسیار مناسب مقابل پیست اسکی واقع است . این ملک با مساحتی برابر 38066 متر مربع دارای شیب تقریبی عرضی 47 درصد از شمال به جنوب است.مجوز ساخت 66 هزار متر خالص تجاری-مسکونی برای این ملک درخواست شده که امسال اخذ خواهد شد.-2پروژه پاسارگاد اتوبان امام علی(ع) از زیربنای خالص 73 هزار متری برخوردار است که به نسبت مساوی متشکل از واحدهای تجاری و اداری و مسکونی میباشد. با فرض هر متر مربع تجاری با قیمت 10 میلیون تومان و زیربنای خالص تجاری 24500 متر مربعی ، ارزش واحدهای تجاری حداقل 245 میلیارد تومان خواهد بود. با فرض هر متر مربع از واحدهای اداری و مسکونی با نرخ حداقل 4 میلیون تومان و متراژ خالص کل 49 هزار متر مربعی ، ارزش کل واحدهای فوق 196 میلیارد تومان خواهد بود. حال با جمع زدن ارزش واحدهای تجاری و اداری و مسکونی به ارزش کل 440 میلیارد تومانی پروژه خواهیم رسید که توجه به سهم 65 درصدی آ س پ ، سهم ا س پ از کل پروژه 286 میلیارد تومان خواهد بود که با فرض بهای تمام شده 150 میلیارد تومانی(40 درصد بیشتر از برآورد شرکت) ، سود ا س پ از کل پروژه 136 میلیارد تومان ، یا سهمی 170 تومان با سرمایه جدید و یا سهمی 680 تومان با سرمایه قدیم میباشد.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟