17:00
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۵۱۶.۹
   -۷۱.۸۹
  • ارزش بازار
  • ۳،۴۱۳،۶۱۸ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۷/۰۳    ۱۲:۳۵

ا ا

باسمه تعالی قمار سازمان یافته نهادی شده به نام بورس , ربای سازمان یافته نهادی شده به نام بانک. و خداوند فرموده که : اى كسانى كه ايمان آورده ‏ايد شراب و قمار و بتها و تيرهاى قرعه پليدند از عمل شيطانند پس از آنها دورى گزينيد باشد كه رستگار شويد , سوره مائده آیه 90 و همچنین خداوند می فرمایند: اى كسانى كه ايمان آورده ‏ايد ربا را چندين برابر مخوريد و از خدا پروا كنيد باشد كه رستگار شويد , سوره آل عمران آیه 130

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

safekharid

ا ا عضو از ۱۳۹۳/۰۵/۲۸

  ا ا(@safekharid)
  باسمه تعالی قمار سازمان یافته نهادی شده به نام بورس , ربای سازمان یافته نهادی شده به نام بانک. برای توضیح بیشتر 3 کلیپ شامل سخنرانی های دکتر عباسی را ببینید. 1 - دکتر عباسی: قمار حرفه ای سازمان یافته اسمش میشود بورس دکتر حسن عباسی : قمار حرفه ای سازمان یافته اسمش میشود بورس 2- دکتر عباسی: بورس هم یواشکی در میره http://video.wikipg.com/show/263628_...C%20%29_527151 3- دکتر عباسی : هیچگاه نظام بانک و بورس ما محکوم نمی شود دکتر عباسی : هیچگاه نظام بانک و بورس ما محکوم نمی شود
  ا ا(@safekharid)
  باسمه تعالی قمار سازمان یافته نهادی شده به نام بورس , ربای سازمان یافته نهادی شده به نام بانک. برای توضیح بیشتر 3 کلیپ شامل سخنرانی های دکتر عباسی را از سایت آپارات ببینید. 1 -دکتر حسن عباسی : قمار حرفه ای سازمان یافته اسمش میشود بورس آپارات - ویدیو -دکتر عباسی : هیچگاه نظام بانک و بورس ما محکوم نمی شود دکتر عباسی : هیچگاه نظام بانک و بورس ما محکوم نمی شود 3-دکتر عباسی: بورس هم یواشکی در میرهhttp://www.aparat.com/v/qYBMN #خبر #شاخص #خرید #فروش
  معاملات گروهی(@safekharid)
  سلام , خصوصیتان را چک کنید. @molania
  معاملات گروهی(@safekharid)
  سلام , #شلعاب با توجه به برخورد با حمایت محکمی که در 363 تومان داشت به روند صعودی برگشت و امروز از ابتدای صبح در قیمتهای مثبت معامله شد. امروز #سیگنال #خرید شلعاب بر مبنای ابر ایچیموکو نیز صادر شده است.حمایت های گروه ها و اشخاص حقیقی برای رساندن شلعاب به صف خرید همچنان ادامه خواهد داشت. انشاءالله بازدهی بالایی در انتظار شلعاب خواهد بود , ضمن آنکه شنیده ای هم از دفتر شرکت لعابیران در مورد تعدیل مثبت شلعاب در گزارش 6 ماهه وجود دارد.
  معاملات گروهی(@safekharid)
  #شلعاب دیروز با رسیدن به حمایت محکم در 363 به روند صعودی بازگشت و امروز در حال رسیدن به آستانه بالا است.
  معاملات گروهی(@safekharid)
  امروز #سیگنال #خرید شلعاب بر اساس نمودار ابر ایچیموکو نیز صادر شده است.بررسی کنید.
  معاملات گروهی(@safekharid)
  #خبر , فروش حقوقی در خودرویی ها بالاست, احتیاط کنید.
  معاملات گروهی(@safekharid)
  سلام , شلعاب را امروز برای #خرید زیر نظر بگیرید.احتمال تشکیل صف خرید بسیار زیاد است.
  معاملات گروهی(@safekharid)
  سلام , همانطور که پیش بینی کرده بودیم #شلعاب به حمایت محکمی رسید که پایان اصلاح را نوید داد و به روند صعودی برگشت. انشاءالله فردا حمایت های گروهی و اشخاص حقیقی را برای رساندن این سهم به صف خرید شاهد خواهیم بود.
  معاملات گروهی(@safekharid)
  شلعاب برای #خرید امروز بررسی شود,پیش بینی می شود سه شنبه و چهارشنبه افزایش قیمت زیادی داشته باشد.
  معاملات گروهی(@safekharid)
  سفارشاتی سنگین در #شلعاب ایجاد شده است و تقاضاها برای خریدن سهم زیاد شده است. احتمال جمع کردن عرضه ها امروز بسیار زیاد است.
  معاملات گروهی(@safekharid)
  همانطور که گفته بودم, انشاءالله #شلعاب از امروز به بعد به روند صعودی بر می گردد.امیدوارم در قیمتهای پایین حسابی از سهامداران عجول استفاده کرده باشید. این قانون بورس را همیشه به یاد داشته باشید: بورس جایی برای انتقال ثروت از سهامداران عجول به سهامداران صبور است.
  معاملات گروهی(@safekharid)
  سلام , محتمل است امروز دوشنبه عرضه های #شلعاب به تمامی جمع شود و صف #خرید ی با تقاضاهای پرحجم ایجاد شود.
  معاملات گروهی(@safekharid)
  سلام , دنبال کننده ها جدیدترین تحرکات و معاملات ما را در شلعاب دنبال کنید. #سیگنال #خرید #شاخص #تحلیل
  معاملات گروهی(@safekharid)
  سلام, #شلعاب دوشنبه به حمایت محکمی می رسد و انشاءالله از دوشنبه به روند صعودی خودش بر می گردد و دوشنبه و سه شنبه و چهارشنبه مثبت خواهد بود.به تحلیل های اشتباه و بدبین ها توجهی نکنید.با معاملات گروهی همراه شوید و در تمام معاملاتتان سود کنید.ضمنا در معاملات امروز شخص حقیقی خرید داشته است و سهامش را به 1.35 درصد سهام شرکت رسانده است.این بازیگران سهم ها هستند که سهم ها را بالا می برند و اینک بازیگران قدرتمندی در شلعاب جمع شده اند و هدف همه , افزایش قیمت شلعاب در بازه کوتاه مدت به بیشترین مقدار است.
  معاملات گروهی(@safekharid)
  سلام , باقیمانده کسانی که به تحلیل های نادرست #شلعاب توجه داشتند هم فروختند,حالا رشد سهم شروع خواهد شد.درضمن گروه ها و حقیقی بالای 1 درصد و همچنین حقوقی دلیران پارس هم در سهم فعال می باشند که هر لحظه رنج مثبت زدن و رساندن به آستانه بالا در شلعاب انتظار می رود. خوش بین
  معاملات گروهی(@safekharid)
  دنبال کننده ها توجه داشته باشید که گروه ها برای جمع کردن بیشتر سهام, در نیمه های بازار به جمع کردن شلعاب می پردازند,لذا تا قبل از نیمه های بازار,خریدهایتان را کامل کنید.محتمل است شلعاب امروز به صف #خرید پر حجمی برسد و رشد شارپی اش را آغاز کند.
  معاملات گروهی(@safekharid)
  سلام به دنبال کننده ها , #سیگنال طلایی #خرید برای امروز (شنبه) شلعاب می باشد.این سهم امروز با خریدهای گروه ها حمایت خواهد شد و در کوتاه مدت رشدی شارپ را تجربه خواهد کرد.با توجه به #تحلیل هایی که از شلعاب ارائه داده ایم,تاکید می شود در دقایق اولیه معاملات وارد شوید.این #سهام تاثیر مثبتی بر #شاخص امروز نیز خواهد داشت.
  معاملات گروهی(@safekharid)
  سلام به دنبال کننده ها , امیدوارم امروز با #سیگنال #خرید ما #شلعاب را به طور سنگین خریده باشید, انشاءالله شلعاب شنبه به صف خرید خواهد رسید و با خریدهای گروهی و حجم مبنای 28 هزار رشد شارپی را تجربه خواهد کرد.گروهی دیگر نیز علاوه بر گروه ما سه شنبه به شلعاب وارد شده است که این موضوع رشد شلعاب را بیشتر خواهد کرد.اگر امروز موفق به خرید شلعاب نشدید, شنبه در دقایق اولیه معاملات در هر قیمتی که عرضه داشت , وارد شوید.محتمل است گروهی که تازه وارد شده است, روز شنبه عرضه های شلعاب را به طور کامل جمع کند.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟