01:22
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۳۴۳.۹
   ۹۲۹.۴
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۷۴،۳۲۳ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۶/۲۸    ۱۲:۵۷

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

saeeidmz60

سعیدرضا عمرانی عضو از ۱۳۹۵/۰۲/۱۸

  سعیدرضا عمرانی(@saeeidmz60)
  #فاراک بله مهندسی و ساختمان ماشین سازی اراک نه فاراک
  سعیدرضا عمرانی(@saeeidmz60)
  #فاراک گزارش حسابرسی شده که خیلی خوبه
  سعیدرضا عمرانی(@saeeidmz60)
  #فاراک اختلاف وحشتناکی وجود داره بیم دو گزارش حسابرسی شده و نشده
  سعیدرضا عمرانی(@saeeidmz60)
  #شبریز تبریک به سهامداران صبور. با p/e=4.8 چه شود.. خوش بین
  سعیدرضا عمرانی(@saeeidmz60)
  #تاپیکو یه زمانی منتظر افتتاح پالایشگاه خلیج فارس بودیم. فاز اولش افتتاح شد. خبر بد اینکه تاپیکو قصد داره پس از افتتاح هرسه فاز این پالایشگاه، بخشی از سهام شرکت پالایش و پخش را ازش بخره. بخاطر همین تا خرداد سال بعد(1397) احتمالاٌ قیمت صعودی نیست. بعد از افتتاح هر سه فاز و واگذاری سهم شرکت نفت، تازه مجوز افزایش قیمت صادر میشه. پس حداقل 14 ماه مهمون تاپیکو هستید. خدایا ما رو از دست دزدان یقه سفید نجات بده.مگر اینکه خبری جدید بیات.
  سعیدرضا عمرانی(@saeeidmz60)
  #ذوب آموزش. برای اونایی که مشکل در نمایش داراییشون توی سایت کارگزاری دارند(پست قبلی مجتبی عابدی). یه گزینه توی بخش پورتفو نرم افزار وجود داره به نام ثبت خرید/فروش جدید. اونجا دستی تعداد سهام جایزت را اضافه کن. درضمن باید قیمت سهام جدیدت را صفر بزاری. نیاز به تماس با کارگزاری نیست.
  سعیدرضا عمرانی(@saeeidmz60)
  #شپنا سه تا سهم اصفهانی خریدم #شپنا و #ثامان و #ذوب تازه فهمیدم دوستان چی میگن. واقعا حقوقی های نامردی دارن. اصلا نمیفهمن بورس یعنی چی. باید هرسه تاشون را از بورس اخراج کنی. این شپنا که خیلی باحاله فقط به اخبار بد واکنش نشون میده. اخبار خوب را فیلتر میکنه. ذوب هم که کلا متوقفه و درحال شفاف سازی. مسخرست.
  سعیدرضا عمرانی(@saeeidmz60)
  #تاپیکو واحد تولید بنزین یورو چهار پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس آماده بهره‌برداری شدواحد تولید بنزین یورو چهار پالایشگاه میعانات گازی ستاره خلیج‌فارس بندرعباس آماده بهره‌برداری است.به گزارش ایسنا، فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا امروز در بازدید از پالایشگاه میعانات گازی ستاره خلیج فارس بندرعباس گفت: اواخر اسفند پارسال تولید بنزین در این پالایشگاه آغاز شد و تا سه هفته آینده واحد تولید بنزین با اکتان بالای 90 درصد آن هم به بهره برداری می‌رسد.سردار «عبادالله عبداللهی» افزود: پس از انجام فرآیند و آزمایشهای لازم بر روی بنزین تولیدی، اکتان آن افزایش می‌یابد و بنزین یورو چهار تولید می‌شود.وی با اشاره به این‌که ظرفیت این واحد تولید روزانه 12 و نیم میلیون لیتر بنزین است، تصریح کرد: با بهره‌برداری کامل این پالایشگاه تا پایان امسال، ظرفیت تولید بنزین یورو چهار به 36 میلیون لیتر در روز افزایش می‌یابد.فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا بیان کرد: با بهره برداری از این پالایشگاه ایران هم در تولید بنزین خودکفا می‌شود و هم در زمره کشورهای صادر کننده بنزین قرار می‌گیرد.سردار عبداللهی افزود: واحد تقطیر این پالایشگاه پارسال به بهره برداری رسید که اکنون روزانه 120 هزار بشکه میعانات گازی فرآورش می‌شود.فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا ادامه داد: تولید روزانه 14 میلیون لیتر گازوئیل سبک و سنگین، سه میلیون لیتر سوخت جت، گاز هیدروژن و گوگرد از جمله تولیدات این پالایشگاه است.وی تصریح کرد: اکنون 11 هزار نفر به صورت مستقیم و 30 هزار نفر به صورت غیر مستقیم در این پالایشگاه مشغول به کارند.به گزارش ایسنا، پالایشگاه میعانات گازی ستاره خلیج فارس به عنوان بزرگترین پالایشگاه میعانات گازی جهان به وسعت 700 هکتار در 25 کیلومتری غرب بندرعباس واقع است. با بهره برداری کامل این پالایشگاه تا پایان امسال، ظرفیت تولید بنزین یورو چهار به 36 میلیون لیتر در روز افزایش می‌یابد.
  سعیدرضا عمرانی(@saeeidmz60)
  #شبریز به دو سهم شبریز و شپنا اعتقاد دارم ولی به مدیران این دو شرکت نه!!! اگه کاری به کار سهم نداشته باشند قیمت شپنا 450-500 و قیمت شبریز 700-850 خواهد شد. ولی به سال 96 امیدوارم که این اعداد محقق بشه. خوش بین
  سعیدرضا عمرانی(@saeeidmz60)
  #شبریز اصولا دولت های کارگزارانی(از جمله دولت روحانی) یه ایده ثابت دارند که ده درصد ملت بخورند و باقی را اداره کنند. به همین سادگی. نمیشه که 10 میلیون سهامدار خرد سود فراوان بدست بیارن. اما خداییش تو دولت محموتی این ایده برقرار نبود. بخدا این حرف سیاسی نیست و من هم سیاسی نیستم اما این واقعیت وجود داره . نمیگم هم بده فقط میگم وجود داره.
  سعیدرضا عمرانی(@saeeidmz60)
  #شپنا اصولا دولت های کارگزارانی(از جمله دولت روحانی) یه ایده ثابت دارند که ده درصد ملت بخورند و باقی را اداره کنند. به همین سادگی. نمیشه که 10 میلیون سهامدار خرد سود فراوان بدست بیارن. اما خداییش تو دولت محموتی این ایده برقرار نبود. بخدا این حرف سیاسی نیست و من هم سیاسی نیستم اما این واقعیت وجود داره . نمیگم هم بده فقط میگم وجود داره.
  سعیدرضا عمرانی(@saeeidmz60)
  #وتجارت اصولا دولت های کارگزارانی(از جمله دولت روحانی) یه ایده ثابت دارند که ده درصد ملت بخورند و باقی را اداره کنند. به همین سادگی. نمیشه که 10 میلیون سهامدار خرد سود فراوان بدست بیارن. اما خداییش تو دولت محموتی این ایده برقرار نبود. بخدا این حرف سیاسی نیست و من هم سیاسی نیستم اما این واقعیت وجود داره . نمیگم هم بده فقط میگم وجود داره.
  سعیدرضا عمرانی(@saeeidmz60)
  #تاپیکو نمونه اخبار سهم: مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری نفت، گاز و پتروشیمی تأمین ادامه داد: از آنجایی که شرکت پرسی ایران گاز (توزیع گاز مایع کشور) در اختیار ماست، افزود: به دنبال ایجاد برند پمپ بنزین هایی دارای استانداردهای یورو در کشور هستیم، چرا که مواد اولیه را داریم بنابراین می توانیم زنجیره را تا باک بنزین اتومبیل ها پیش برده و ارزش افزوده داشته باشیم.
  سعیدرضا عمرانی(@saeeidmz60)
  #تاپیکو نمونه اخبار سهم: پیوندی در مورد سهام تاپیکو در بورس نیز گفت: برای بالا و پایین ‌رفتن سهام تاپیکو دلیل فنی وجود ندارد اما از آنجایی که تاپیکو دارای سبد کالایی وسیع است و در همه پتروشیمی‌های حضور دارد سریعا تحت تاثیر حوادث سنگین قرار نمی‌گیرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  سعیدرضا عمرانی(@saeeidmz60)
  #تاپیکو حقوقی این سهم هم تندیس باحال ترین حقوقی را باید دریافت کنه. 40 درصد ضرر بعد از 2 سال... بد بین
  سعیدرضا عمرانی(@saeeidmz60)
  #تاپیکو بدبین. حتی قولاشون درخصوص افزایش سرمایه هم فراموش کردن. گرچه افزایش سرمایه هم با این وضعیت سهام شرکت به ضرر ما تموم میشه.(بدبین)
  سعیدرضا عمرانی(@saeeidmz60)
  #تاپیکو بیخودی تبلیغات میکنن. با یه حساب سرانگشتی معلوم میشه ستاره خلیج فارس هم سودی برای ما سهامدارن خرد نداره. خوش بین
  سعیدرضا عمرانی(@saeeidmz60)
  #تاپیکو تو بد مردابی گیر افتادیم. این شرکت عرضه به سرانجام رسوندن یک پروژه را نداره، دوباره شروع کرده به تعریف پروژه های جدید. رویکردهای این شرکت متناقض با منافع سهامداران خرد است و حتی صبر در سهامداری نیز بیفایده است.
  سعیدرضا عمرانی(@saeeidmz60)
  #دامین کسی از تاریخ اضافه شدن سهام جایزه به سبد سهاممون خبر داره؟
  سعیدرضا عمرانی(@saeeidmz60)
  #دامین دوستان آیا سهام جایزه به سبد کسی اضافه شده؟ برای من هنوز اضافه نشده؟
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟