09:48
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۷۸،۶۶۵.۵
   ۱۲.۸۲
  • ارزش بازار
  • ۳،۱۹۲،۳۳۲ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۴/۰۴    ۱۶:۱۶

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

saeed55a

سعید عزیزی عضو از ۱۳۹۴/۰۶/۰۴

  سعید عزیزی(@saeed55a)
  #شلعاب بالای 1000 میشه به فروش فکر کرد
  سعید عزیزی(@saeed55a)
  #شلعاب من 400000 تا شلعاب دارم و 290 خریدم.هر کی میخواد روی 420 همرو بهش کد به کد میکنم.همینقدر سود برام کافیه.از این گزارشهای 1500 درصدی جعلی هم کم ندیدیم تووی بازار.نمونش آکنتور که به خاک سیاه نشوندش.بابا کمی منطقی باشید و هیجانی عمل نکنید.خیلیا این تارگتهای هیجانی رو میدن و خودشون راحت تووی اوج میدن میره.اگه در واحد مالی اون شرکت آشنا دارید خب خبر بگیرید.اگه ندارید به 4 تا خبر که معلوم نیست مال کیه توجه نکنید.
  سعید عزیزی(@saeed55a)
  #کسرا از شنبه وارد مدار صعودی میشه.گزارش خنثی هم که اومده در کدال.فروشنده درصدی هم خروج زده ظاهرا.دیگه دلیلی برای ریزش نداره و کم کم مسیر رشد رو طی خواهد کرد.
  سعید عزیزی(@saeed55a)
  #کسرا تعدیل رسید.ولی چی هستش و چند درصد؟کسی میدونه؟
  سعید عزیزی(@saeed55a)
  #کسرا باز رسید به قیمتی که همیشه حمایت شده.از فردا خریدها شروع میشه.کف سهم 330 هستش.
  سعید عزیزی(@saeed55a)
  #کسرا گندش بزنه.دیروز +2 و امروز -3.این نوسانات تا کی میخواد ادامه دار باشه معلوم نیستش.سهم ظاهرا اسیر نوسانگیرا شده.
  سعید عزیزی(@saeed55a)
  #کسرا دوستان عزیز سلام.با توجه به تعدیلات مثبت اکثرشرکتهای بورسی به نظر من با بنیاد قوی و محصولات خاصی که این شرکت داره انشاالله این شرکت هم تعدیل مثبت خوبی بده.من که به شخصه به این سهم ایمان دارم و مطئمنم دیروز فروشنده عجول فروخته و بازیگر زیرک فقط خریده.حالا 20 درصد بالاتر میبره تووی صف میفروشه به همونی که دیروز خالی کرده.تجربه میگه صبر تووی این بازار واقعا جوابگو هستش.به امید سودهای رویایی در این سهم.
  سعید عزیزی(@saeed55a)
  #زمگسا حقوقیش بیاد بالای 1000 بهش میدیم.حر و م ز ا د ه ها فکر کردن که مارو الاف کنند میایم به مفت میدیم بهشون.با سهمهای دیگه بازی میکنیم تا حقوقی دندون گرد به خودش بیاد و سر کیسه رو کمی شل کنه.سهم 40 درصد تعدیل داده نمیخواد 2 زار بزاره روی قیمت سهم.اونوقت ی سهم دیگه تعدیل منفی میده میبرنش صف خرید.دزدی بی شرمانه تووی این بازار موج میزنه.
  سعید عزیزی(@saeed55a)
  @farzaneh7740 انشاالله میاد بالا.الان کف هستش و جای فروش نیستش که
  سعید عزیزی(@saeed55a)
  #شلعاب آقای صبور 4 تا نقاشی میکشی و میای اینجا مردم رو خالی کنی.نکن اینکارو برادر من.این سهم شنبه رو بزنه رفته تا 370 و هدف بعدیش 420.از این سهم میشه 3 ماهه 100 درصد سود گرفت.بنیاد قوی و خبرهای خوب در فروش محصولات.این سهم از 500 به بعد تازه توسط بازار شناخته خواهد شد.تا خرداد هر گز فکر فروش و نوسانگیری از سهم نباشید.فقط اضافه کنید.
  سعید عزیزی(@saeed55a)
  #زمگسا این سهم اصلا بازیگر داره.هیچ حجمی نمیخوره.خود سهامدار عمد ک و س کشش هم کمی پول خرج نمیکنه.آخه د ی وس گوسفند رو که کیلو 18 داری میفروش و شیر هم که گرون شده.دیگه چه مرگته.بیا این ک و ک ش صاحب رو جمع کن.روزی 100000 تا بخر تا دلمون خوش باشه.ری دم ب ه قبر بابات.
  سعید عزیزی(@saeed55a)
  #ثامان این آشغال انگار حقوقی نداره.یا نمیخرن و اگه هم بخرن توی منفی کامل.ک ی ر م دهن هر چی بازیگردان این سهمه با این سهامداری کردنش.
  سعید عزیزی(@saeed55a)
  #زمگسا امروز که حجم خوبی زد.متاسفانه این سهم اصلا حقوقی نداره یا حقوقی فعالی نداره.نشسته و فقط نزاره گره که سهم الکی بره بالاو بعد خودش بیاد بفروشه.افت سنگینی داشته و رسیده به کف.اینجا دیگه جای فروشش نیستش.باید صبر کنیم تا بازیش شروع بشه.انشااله بالای 850 ردش میکنیم میره پی کارش.
  سعید عزیزی(@saeed55a)
  #کسعدی نمیدونم چرا نمیزارن این سهم رشد کنه.حسابی یجا فیکسش کردن و نمیزان جوم بخوره.من که بهش اعتماد دارم و منتظرم تا یک هفته صف شدنش رو ببینم.
  سعید عزیزی(@saeed55a)
  #کبافق تا آخر هفته به امید خدا 1700 رو تاچ میکنه.این سهم حقش نست که زیر 2000 باشه.قیمت روی جهانی هم رو به صعود هستش.تا میتونید سهامداری کنید.با این حجمی که امروز زد از فردا باید منتظر تشکیل صف خرید بود.
  سعید عزیزی(@saeed55a)
  #فرآور با حجمی که امروز پر کرد به زودی شاهد شد چشمگیرش خواهیم بود.انشاالله از فردا.
  سعید عزیزی(@saeed55a)
  #فرآور صعود تا 1200 یک کله.نگران این سهم نباشید.
  سعید عزیزی(@saeed55a)
  #وساخت من هنوز سود پارسال رو نگرفتم.ریدن با این سود دادنشون
  سعید عزیزی(@saeed55a)
  #ثامان کسی از مجمع خبر داره؟
  سعید عزیزی(@saeed55a)
  #زمگسا با توجه به گرونی شیروگوشت و ادامه دار بودن این افزایشها شکی در رشد این سهم در آینده نزدیک نباید داشت.این سهم بنیاد خوبی داره و من به شخصه نگرانش نیست.منتظر باشیم تا جو بازار کمی بهتر بشه تا این سهم هم برگرده همونجایی که حقش هستش.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟