16:42
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۰،۹۲۱.۲
   -۲۲۵.۰۲
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۰۰،۵۱۳ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۳/۰۶    ۱۲:۴۲

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

river

رضا محمدی عضو از ۱۳۹۳/۰۷/۳۰

  رضا محمدی(@river)
  #تاپیکو وزیر نفت از تحقق بخشی از طرح خودکفایی تولید بنزین تا پایان سال 96 خبر داد و گفت: در حال حاضر روزانه 7 تا 8 میلیون لیتر بنزین وارد می کنیم.
  رضا محمدی(@river)
  #وبصادر در کره جنوبی رئیس جمهور فقط به خاطر دخالتهای دوستش مورد اعتراض مردم قرار گرفت و مجبور به استعفا شد.حالا تو کشور ما ببینید نزدیکان و اطرافیان رئیس جمهور ما دارن چکار میکنند. .همه هم میدونن ولی میکن انشاا..که گربه است.اونوقت میخواهیم پیشرفت هم بکنیم ؟؟ انّ الله لا یُغیِّرُ ما بقوم حتّی یغیّرو ما بانفسهم»[1] خداوند سرنوشت هیچ قومی و «ملّتی» را تغییر نمی دهد مگر آنکه آنها خود تغییر دهند،. خود کرده را تدبیر نیست.
  رضا محمدی(@river)
  #وخارزم فرض را بر این بگیرید که سپرده بانکی یک ساله دارید.نگاه کردن هر روز به سهم و توقع حرکت شارپی ناراحت کننده است.اگر به سهم اعتقاد ندارید هر چه زودتر خارج شوید.ارزش ناراحتی را ندارد.و اگرغیر از این است .تا مجمع صبر کنید.
  رضا محمدی(@river)
  #فایرا خبرهای خوبی از فایرا منتشر شده است.
  رضا محمدی(@river)
  #وبصادر روحانی گفته اجتماع عربستان هیچ ارزشی ندارد.یادتونه احمدی نژاد میگفت قطع نامه ها کاغذ پاره است.؟اگر جناح مقابل برنده انتخابات بود بازم میگفتی ارزشی نداره ؟یا صداتون تا عرش میرفت؟
  رضا محمدی(@river)
  #وبصادر اگر رئیسی رئیس جمهور شده بود و آمریکا و عربستان این ائتلاف را علیه ایران ایجاد کرده بودند.آقایان اصلاح طلب میگفتن دیدید گفتیم اینها بیان جنگ میشه؟.
  رضا محمدی(@river)
  #تاپیکو نباید نوشتارها و عقاید سیاسی متعصبانه و یک جانبه گرایی را با تحلیل سیاسی اشتباه گرفت.ما شرایط بورس در 4 سال گذشته را با دولت کنونی دیدیم .حالا این دولت مجددا زمام امور را در دست گرفته است.تجربه 4 سال قبل را نمیشود نادیده گرفت .
  رضا محمدی(@river)
  #تاپیکو این تفکر که اقتصاد از سیاست جدا است یک اشتباه بزرگ است.یک سرمایه گذار که برای کسب سود سرمایه گاری میکند باید توجه کامل به مسایل سیاسی و حتی فرهنگی داشته باشد.اگر ما نتوانیم تحلیل درستی از روند سیاسی و اجتماعی داشته باشیم در انتخاب و نحوه سرمایه گذاری دچار اشتباه خواهیم شد.
  رضا محمدی(@river)
  #تاپیکو بازار فاقد هر گونه تحلیلی است.برنامه دولت معلوم نیست.( اصولا برنامه ندارد ).بعد از جهش هیجانی ,پیش بینی بازاری کسل کننده و یکنواختی را شاهد خواهیم بود.
  رضا محمدی(@river)
  #وخارزم خبر قرارداد بی سابقه تسلیحاتی آمریکا با عربستان خبر خوبی نیست.این حجم خرید برای چیست.بطور قطع برای شیخ نشین ها نیست.این کشور همسایه قدرتمند و قابل توجه ای ندارد.هدف فقط ایران است.این موضوع زنگ خطری برای سرمایه گذاری در ایران است.متاسفانه رئیس جمهور در مناظرات انتخاباتی با زیر سوال بردن توان دفاعی کشور(موشکی ) که تنها وسیله مقابله با تهدیدات عربستان است موضوع را پیچیده تر کرده است.
  رضا محمدی(@river)
  #وخارزم هیجان بورسی انتخابات تمام شد و بازار به همان روال قبلی خود درحال برگشت است.سیاستهای اقتصادی دولت کما فی السابق همان است که قبلا بود.ما برنامه مدون و تعریف شده ای از منتخب مردم ندیدیم.پیش بینی میشود بازاری یکنواخت و تا حدود زیادی کسل کننده در پیش داشته باشیم.
  رضا محمدی(@river)
  #ثباغ رو ساختمانیها نمیشه سرمایه گذاری کرد .نقش دولت خیل مهمه.این دولت اهتمامی به این صنعت نداره.عملکردش تو 4 سال این رو نشون داده. قبل از انتخابات خریدم ولی دیروز فروختم و خارج شدم.
  رضا محمدی(@river)
  #تاپیکو جناب حاجی این تازه اولشه.به رشد شاخص امروز نگاه نکن. 4 سال دیگه همین آش است و همین کاسه.علی برکت الله
  رضا محمدی(@river)
  #وبصادر رفتار شاخص جوری که انگار روحانی برای اولین بار میخواهد رئیس جمهور بشه.سهامدارها 4 سال قبل رو یادشون رفته؟؟؟؟
  رضا محمدی(@river)
  #وخارزم بهترین موقع برای فروش سهم.البته نه خارزمی.
  رضا محمدی(@river)
  #تاپیکو وزارت کشور اسم رئیسی را در برخی از حوزه ها ( رئیصی و رئیس السادات)نوشته است.ببینید تا کجا تقلب؟؟؟درحالی که روحانی که اسم واقعی او فریدون است همان روحانی درج شده.
  رضا محمدی(@river)
  #تاپیکو دولت دروغ و تهمت و فساد ,بهر دری میزنند تا بتوانند با تقلب ارای روحانی را بالا ببرند.در برخی از روستاها اصلا برگه رای توضیح نشده است.در امریکا 4 برابر رای دهندگان برگه بردند.
  رضا محمدی(@river)
  #تاپیکو همه وزرا و وزارت کشور روحانی ,استاندارها و فرمانداریها وخلاصه هر کسی را میتوانستند بسیج کردن برای دخالت در انتخابات.ندادن برگه رای به مناطقی که احساس میشد ارای رئیسی بالا باشد.در مشهد که احتمال میدادند ارای رئیسی بالا باشد تعرفه با کاهش جدی روبرو شد.
  رضا محمدی(@river)
  #وبصادر در تمامی صحبت های انتخاباتی روحانی ,او از عملکردش در این 4 سال هیچ نگفت.چون چیزی برای گفتن نداشت.بنا بر این رو به دروغ گفتن و تهمت زدن و رقیب هراسی اورد.با امکاناتی که به میدان اورد از تمامی امکانات دولتی و پخش کردن پول و پشتبانی دها روزنامه زنجیره ای و .....استفاده کرد.حتی اگر او پیروز شود که بسیار بعید است.اعتبار خود را به خاطر این همه بی اخلاقی در جامعه از دست داد.
  رضا محمدی(@river)
  #وبصادر صرف نظر از اینکه چه کسی رئیس جمهور شود.یک چیز مشخص شد.کسی که هیچ دورغ نگفت و تهمت نزد و حرمتها را حفظ کرد.و کسی که تا توانست دورغ گفت و تهمت زد و حریم ها را شکست.شخصیت افراد محک خورد.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟