21:31
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۰،۰۵۸.۸
   ۴۰.۱۷
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۵۸،۸۷۱ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۵/۰۹/۱۳    ۱۲:۳۵

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

river

رضا محمدی عضو از ۱۳۹۳/۰۷/۳۰

  رضا محمدی(@river)
  #وخارزم موضوع درز اطلاعات تنها در بورس نیست .در خیلی از موضوعات مثل همین گران شدن ارز.فکر میکنید دست اندر کاران نمیداستند.رفتن تا میتواستند خریدند.انهم میلیارها تومان.در عرض یک هفته هر دلار 500 تومان سود خالص .
  رضا محمدی(@river)
  #وخارزم آقای کیخسرو,خیالتان راحت ,در بورس ,ما حقیقیها آخرین نفراتی هستیم که از وضعیت و تغییرات مطلع میشویم . مطمئن باشید همیشه یک عده ای از ما جلوتر هستند .یا باید با این موضوع کنار بیاییم.یا از بورس خارج شویم.راه دیگری نیست.
  رضا محمدی(@river)
  #تاپیکو ما خیلی بدتر از این ها هم دیدیم.تحریمها در هر حال بدتر از گذشته نخواهد شد.اروپا خیلی مایل به ادامه تحریم نیست.سالها ایران را مقصر نشون میدادند . و حالا جوابی برای کارشون ندارند.بهانه های امریکاییها هم مورد قبول جامعه جهانی نیست.در اینجا نقش چین و روسیه هم که عضو شورای امنیت هستند را نمیتوان نادیده گرفت.
  رضا محمدی(@river)
  #وخارزم در هر حال این شرکت در کنار اشفتگی در قیمت سهم و ..... ویژگیهای خوبی نیز دارد.به نظر من ماندن در سهمی که اعتقادی به آن نداریم کار درستی نیست.و باید در اسرع وقت از ان خارج شد.
  رضا محمدی(@river)
  #وخارزم سرمایه گذاری شرکت در معدن طلا یکی از ویژگیهای این سهم است.چون تابع تحریم و این اینگونه مسایل نیست.فروش سخزر و مفاخر جهت کسب نقدینگی ممکن است برای سرمایگزاری در بخش معدن و هلدینگ نفت و پتروشیمی باشد.
  رضا محمدی(@river)
  #وخارزم این سهم با نیروگاه مشکلی نداره اقساط را از محل درآمد پرداخت میکنه .صورت مالی هم که منتشر شده نشون از وضعیت خوب نیروگاهه .این نیروگاه بعد از خرید توسط کره ایها تعمیرات اساسی شده.سود انباشته 435 درصد و سود سال 95 , 1700 درصد نسبت به سال قبل افزایش داشته.
  رضا محمدی(@river)
  #وخارزم اگر مایل به خرید این سهم هستید فقط با دید بلند مدت.در خریدها باید با توجه به وضعیت سهم هدف گذاری کرد.این سهم مجهولات زیادی دارد.گزارشهای مالی را منتشر نکرده .شفاف سازی شرکت متاسفانه خوب نیست.تحرکات حقوقی در این چند ماه جای سوال دارد.
  رضا محمدی(@river)
  #وخارزم یکی از مشکلات این سهم سهام شناور بالای اون هست ( 50% ).که باعث میشه سهم در کانال صعودی با مشکل مواجه بشه.به اعتقاد من این سهم رشد شارپی نخواهد داشت.حقیقیهای زیادی هستند که از این سهم خسته شدند( روند سهم خیلیها رو خسته و ناامید کرده ) و باکسب سود حد اقلی خارج خواهند شد.نوسان گیرها را هم اگر اضافه کنیم که نور علی نور خواهد شد.
  رضا محمدی(@river)
  #وخارزم امروز شرکت خوارزمی بلوک 14.7 درصدی سیمان خزر را عرضه می کند تا در صورت فروش از ترکیب سهامداری این شرکت 23 میلیارد تومانی خارج شود. در این عرضه بیش از 33 میلیون 900 هزار سهم "سخزر" به قیمت پایه هر سهم 3135 ریال و به ارزش بیش از یک میلیارد تومان، به صورت یکجا و نقد روانه میز فروش می شود.
  رضا محمدی(@river)
  #تاپیکو در اینکه ستاره خلیج فارس سود خوبی عاید تاپیکو میکنه شکی نیست چون صورت های مالی و پیش بینی هم گواه همین مطلب است.اما ممکنه به دلیل هزینه هایی که تاپیکو در این پروژه کرده بخشی از درامد بابت بدهی ها مستهلک بشه.پس باید کمی با احتیاط بود.باید دید روند سهم در این یک ماه چگونه است.و در فرصتهایی که پیش میاد بصورت پله ای خرید کرد.
  رضا محمدی(@river)
  #وخارزم برای خرید و یا فروش سهم باید دلیل منطقی و حساب شده داشت.نمیشه چون یک عده دارند میفروشند ما هم بفروشیم.صورتهای مالی 6 و 9 ماهه شرکت هنوز منتشر نشده .بر چه اساسی ما سهم را تو این قیمت بفروشیم.
  رضا محمدی(@river)
  #وخارزم هر طور سهم را بررسی میکنم و به پرتوفی اون نگاه میکنم نمیتونم توجیهی منطقی برای کاهش قیمت سهم تا این حد پیدا کنم.صادرات هم نمیتونه دلیلی برای کاهش قیمت باشه چون قبل از اون هم این روند کاهشی ادامه داشت.بانک صادرات سود سال 94 هم به خارزمی نداده بود و سال 93 فقط 45 ریال سود داده ,با این حال خارزمی 13 تومان سود تقسیم کرد.پس نتیجه میگیریم بانک صادرات نمیتونه نقش مهمی در کاهش قیمت خارزمی داشته... نمایش بیشتر
  رضا محمدی(@river)
  #وخارزم حقیقی 1500000 سهم را تو قیمت 87 فروخته .حال چند خریده ؟ ویا با چه توجیهی داره میفروشه معلوم ما نیست .تا حالا هم حقوقی هم وارد نشده .نظر شما چیست؟
  رضا محمدی(@river)
  #وبصادر اون موقعی که کمبود نقدینگشون را از محل بانکها برداشت ( غیر قانونی )میکردند خوب بود؟؟؟؟؟
  رضا محمدی(@river)
  #وبصادر سهامی را که به دولتیها وابسته است به هیچ عنوان نخرید مثل همین بانکیها که به دولت وابستگی شدیدی داره و با اعمال قدرت میتونند هر کاری با هاشون بکنند.
  رضا محمدی(@river)
  #وبصادر این هم نتیجه برداشت دولت از حساب بانکها است.یعنی از جیب مردم.
  رضا محمدی(@river)
  #وخارزم سود بصادر تاثیری زیادی در سود خارزمی نداره .سال 94 که بصادر سود تقسیم نکرد,خارزمی 13 تومان سود داد.این زیان مربوط به سال مالی 94 است.خارزمی سود را در سال 95 تقسیم کرد .یعنی بدون دریافت سود از بصادر این سود را تقسم کرد.
  رضا محمدی(@river)
  #وبصادر با این بخور بخوری که این بانکها است میخواهید سود ده هم باسند
  رضا محمدی(@river)
  #تاپیکو امروز پرتفوی تاپیکو اومد رو کدال .بجز فارس بقیه در وضعیت خوبی قرار دارند .یکی از مزایای این سهم تعداد شرکتهای خارج از بورس اونه که با امدن اونها به بورس ( مثلا همین ستاره )چه ارزش افزوده بالایی را برای تاپیکو خواهد داشت.
  رضا محمدی(@river)
  #تاپیکو قبلا هم به این مورد اشاره داشتم.بسیاری از سهمهای مطرح بازار زیر نظر دولتند .یا به عبارتی خصولتی.خیلی وقته که اجازه رشد تو هیچ سهمی رو نمیدهند وبا اینکه قابلیت خوبی در خیلی از اونها وجود داره.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟