04:26
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۱،۷۴۱.۹
   ۴۵.۵۹
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۲۳،۷۸۵ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۵/۲۵    ۱۲:۴۰

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

rezamohsen

محسن رضائی فر عضو از ۱۳۹۲/۰۶/۲۴

  محسن رضائی فر(@rezamohsen)
  #مارون سلام کسی از دوستان از می داند چرا حقوقی مارون در مثبت پنج خرید می کند
  محسن رضائی فر(@rezamohsen)
  #وبملت خوب معلوم است دارند قیمت ها را آماده می کنند برای شنبه یا چند روز بعدتر تا باقلوا بخرند و شیرین و پر مغز آب خوب گل آلود است و آن ها هم ماهیگیر با تجربه دیگر خود دانیم.
  محسن رضائی فر(@rezamohsen)
  واضح است دارند قیمت ها را برای خرید فردا یا شنبه یا چند روز بعدتر آماده می کنند آب خوب گل آلود است آن ها هم ماهیگیر با تجربه حالا خود دانید.
  محسن رضائی فر(@rezamohsen)
  #تاپیکو پایان دوران صنعت پالایش و پتروشیمی دربورس ایران .کوچ به صنایع دیگر راهکاری درست البته اگر نمادهای پالایشی را باز کنند. بد بین
  محسن رضائی فر(@rezamohsen)
  #پارسان با قطعی شدن قیمت خوراک گاز پتروشیمی های گازی حالا #پارسان را که بسیاری از شرکت های آن خوراک گازی هستندچگونه تحلیل می کنید آیا با آزاد شدن قیمت خوراک قیمت محصولات آن ها هم آزاد خواهد شد یا باز قیمت گذاری ادامه خواهد داشت؟
  محسن رضائی فر(@rezamohsen)
  دوستان از اول مهر 91 نرخ 13 سنت با ارز مبادله ای برای خوراک و80 تومان برای سوخت پتروشیمی هااعمال و به حساب بدهی این شرکت ها گذاشته شده است که باید پرداخت کنندعلی الخصوص که لایحه افزایش نرخ هم به مجلس رفته است آن ها مجبوراند پرداخت کنند و شرکت ملی گاز ایران این افزایش را منظما" در قبض گاز به شرکت های پتروشیمی اعلام می کرده است ولیکن آن ها شفاف سازی نکردند ؟؟؟ علی الظاهر نرخ 12 تا 14 سنت قطعی است و شرکت ها باید شفاف سازی کنند.نگاه کنید به خبرگزاری فارس.
  محسن رضائی فر(@rezamohsen)
  آقا من یک پرسش دارم و آن این که در این چند ماه که در سهام یاب بالا پایین می کنم همه اش تکمبا تکمبا می شنیدم وقتی به کدال نگاه می کردم 81 ریال زیان اعلام کرده بود پیش خودم گفتم شاید در آینده خبرهائی است تا این که دیروز دیدم این زیان را اصلاح کرده است و آن را به 107 ریال افزایش داده است و در شش ماهه 101 ریال از این زیان را سرافرازانه محقق کرده است خواهش می کنم راهنمائی کنید شما ها رو چه حساب کتابی این سهم را می خرید یا به خلق الله پیشنهاد می کنید؟من نه استاد ام و نه تحلیل گر فقط گاهی می پرسم وبس.
  محسن رضائی فر(@rezamohsen)
  #وتجارت شنیده شده است وتجارت 6000 میلیارد تومان سود تسعیر به بورس اعلام کرده است تأیید می کنید؟
  محسن رضائی فر(@rezamohsen)
  پارسان یا شپدیس کدام یک رو برای شنبه پیشنهاد می کنید ؟
  محسن رضائی فر(@rezamohsen)
  #وتجارت یکی از دوستان تحلیل کنه چرا بانکی ها امروز فروریختند اون هم تقریبا" همه با هم؟؟
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟