13:02
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۰،۹۲۱.۲
   -۲۲۵.۰۲
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۰۰،۵۱۳ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۳/۰۶    ۱۲:۴۲

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

reza007

علیرضا نصیری عضو از ۱۳۹۳/۱۲/۱۰

  علیرضا نصیری(@reza007)
  #کگاز گزارش اومد آمار تولیدوفروشش در بطر صادراتی کم شده ولی بطر لایت تولید وفروشش خیلی افزایش داشته نسبت به ماه قبل
  علیرضا نصیری(@reza007)
  #کگاز سلام دوستان با مطالعه دقیق گزارش میشه خوب متوجه اهمیت صادرات در شرکت شد .شرکت تقریبا بیشترین ظرفیت کاریش رو روی صادرات گذاشته واین خیلی خوبه . به افزایش در آمدعملیاتی شرکت خیلی امیدوارم .به نظرم ارزش بالایی را کسب خواهد کرد . به امید خدا همه پر سود باشیم در کنار هم به شایعات هم توجه نکنید.بازم بهار شده یک سری کارشون شده سم پاشی .......هر چند برای این افراد فرقی نمیکنه چه فصلی باشه ..نوسان میگیرن ..خب دیگه کار اونا هم اینجوریه دیگه ..با صبر ایوب تو بازار بورس اینجا میشه به سود خوب رسید ....زنده باد زندگی.... .
  علیرضا نصیری(@reza007)
  #کگاز فکر کنم خشک شده سهم فروشنده نداره ....زنده باد زندگی
  علیرضا نصیری(@reza007)
  #کگاز سلام دوستان آیا افزایش سرمایه 400درصدی شرکت صحت داره ؟؟؟؟
  علیرضا نصیری(@reza007)
  #کگاز جمع آوری سهم به قشنگترین شکل موجود ....آفرین ...زنده با د زندگی
  علیرضا نصیری(@reza007)
  #کگاز این نیز بگذرد .....زنده باد زندگی
  علیرضا نصیری(@reza007)
  #کگاز !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  علیرضا نصیری(@reza007)
  #کگاز با سلام هر چند گزارش نسبت به ماه قبل آمار تولید را در داخل کمتر کرده ولی به نظر من عمده فعالیت خودش رو روی صادرات متمرکز کرده و این سود دهی خوبی برای شرکت خواهد داشت امید واررم که سود خوبی نصیب سهامدارا کنه .....این گزارش نوید روزهای بهتر تولید را میدهد...زنده باد زندگی
  علیرضا نصیری(@reza007)
  #کگاز آخر بازار فکر کنم حرکت کنه
  علیرضا نصیری(@reza007)
  #کگاز سلام .بعد از این همه افت تازه 2 ماهه داره گزارشش خوب میشه گزارش دیماه فروشش نسبا به ماه قبل بهتر بود .درسته که یه وقفه دو ماهه در تولید داره ولی گزارش نشون میده که روی این سهم خوب میشه کار کرد .با توجه به شواهد موجود در گزارش این شرکت یکی از شرکتهای سود ده با بازدهی بالا خواهد بود . ومهمترین فاکتورشم صادراته اگه افزایش سرمایه هم تو سال آینده بده از فروش زمین به نظر من یکی از عجایب بورس میشه .البته نظر شخصی بندست .زنده باد زندگی .
  علیرضا نصیری(@reza007)
  #کگاز میگویند اسکندر قبل از حمله به ایران درمانده و مستأصل بود. از خود میپرسید که چگونه باید بر مردمی که از مردم من بیشتر میفهمند حکومت کنم؟یکی از مشاوران میگوید: «کتابهایشان را بسوزان. بزرگان و خردمندانشان را بکش ..و دستور بده به زنان و کودکانشان تجاوز کنند».اما ظاهراً یکی دیگر از مشاوران (به قول برخی، ارسطو) پاسخ میدهد: نیازی به چنین کاری نیست. از میان مردم آن سرزمین، آنها را که نمیفهمند و کم سوادند، به کارهای بزرگ بگمار. آنها که میفهمند و باسوادند، به کارهای کوچک و پست بگمار. بی سوادها و نفهم ها همیشه شکرگزار تو خواهند بود و هیچگاه توانایی طغیان نخواهند داشت. فهمیده ها و با سوادها هم یا به سرزمینهای دیگر کوچ میکنند یا خسته و سرخورده، عمر خود را تا لحظه مرگ، در گوشه ای از آن سرزمین در انزوا سپری خواهند کرد...زنده باد زندگی
  علیرضا نصیری(@reza007)
  #کگاز گزارش اومد روی کدال .......
  علیرضا نصیری(@reza007)
  #کگاز گزارش رو سایت کدال اومد....
  علیرضا نصیری(@reza007)
  #کگاز لطان به وزیر گفت3سوال میکنم فردا اگر جواب دادی هستی وگرنه عزل میشوی.سوال اول: خدا چه میخورد؟سوال دوم: خدا چه می پوشد؟سوال سوم: خدا چه کار میکند؟ وزیر از اینکه جواب سوالها را نمیدانست ناراحت بود.غلامی فهمیده وزیرک داشت.وزیر به غلام گفت سلطان 3سوال کرده اگر جواب ندهم برکنار میشوم.اینکه :خدا چه میخورد؟ چه می پوشد؟ چه کار میکند؟غلام گفت؛ هرسه را میدانم اما دو جواب را الان میگویم وسومی را فردا...!اما خدا چه میخورد؟ خداغم بنده هایش رامیخورد.اینکه چه میپوشد؟ خدا عیبهای بنده های خود را می پوشد.اما پاسخ سوم را اجازه بدهید فردا بگویم.فردا وزیر و غلام نزد سلطان رفتند.وزیر به دو سوال جواب داد ، سلطان گفت درست است ولی بگو جوابها را خودت گفتی یا از کسی پرسیدی؟وزیرگفت این غلام من انسان فهمیده ایست جوابها را او داد.گفت پس لباس وزارت را دربیاور و به این غلام بده، غلام هم لباس نوکری را درآورد و به وزیر داد.بعد وزیر به غلام گفت جواب سوال سوم چه شد؟ غلام گفت: آیا هنوز نفهمیدی خدا چکار میکند؟! خدا در یک لحظه غلام را وزیر میکند و وزیر را غلام میکند.(بار خدایا توئی که فرمانفرمائی،هرآنکس را که خواهی فرمانروائی بخشی و از هر که خواهی فرمانروائی را بازستانی)
  علیرضا نصیری(@reza007)
  #کگاز مردی خسیس تمام دارایی اش را فروخت و طلا خرید.او طلاها را در گودالی در حیاط خانهاش پنهان کرد.او هر روز به طلاها سر میزد و آنها را زیر و رو میکرد.تکرار هر روزه این کار یکی از همسایگانش را مشکوک کرد.همسایه، یک روز مخفیانه به گودال رفت و طلاها را برداشت. روز بعد مرد خسیس به گودال سر زد اما طلاهایش را نیافت.او شروع به شیون و زاری کرد و مدام به سر و صورتش میزد.رهگذری او را دید و پرسید: چه اتفاقی افتاده است؟مرد حکایت طلاها را بازگو کرد. رهگذر گفت:این که ناراحتی ندارد. سنگی در گودال بگذار و فکر کن که شمش طلاست،تو که از آن استفاده نمیکنی، سنگ و طلا چه فرقی برایت دارد؟ارزش هر چیزی در داشتن آن نیست بلکه در استفاده از آن است.اگر خداوند به زندگی شما برکتی داده است و شرایط مناسبی دارید پس به فکر دیگران نیز باشید.بخشش مال همچون هرس کردن درخت است پول با بخشش زیادتر و زیادتر میشود.دارایی شما حساب بانکیتان نیست. دارایی شما آن مقدار از ثروت و داشته هایی است.که برای یاری رساندن دیگران به گردش درمیآورید.
  علیرضا نصیری(@reza007)
  #کگاز پسرک از پدر بزرگش پرسید: درباره چه می نویسی؟ پدر بزرگ پاسخ داد:درباره تو پسرم,اما مهمتر از آنچه مینویسم,مدادی است که با آن مینویسم.میخواهم وقتی بزرگ شدی تو هم مثل این مداد بشوی! پسرک با تعجب به مداد نگاه کرد و چیز خاصی در آن ندید,گفت: اما این هم مثل بقیه مداد هایی است که دیده ام! پدر بزرگ گفت:بستگی دارد چطور به آن نگاه کنی,در این مداد پنج صفت هست که اگر به دستشان بیاوری,برای تمام عمرت به آرامش میرسی: صفت اول: میتوانی کارهای بزرگ کنی,اما هرگز نباید فراموش کنی که دستی وجود دارد که هر حرکت تو را هدایت میکند.اسم این دست خداست,او باید همیشه تو را در مسیر اراده اش حرکت دهد. صفت دوم:باید گاهی از آنچه می نویسی دست بکشی و از مداد تراش استفاده کنی.این باعث می شود مداد کمی رنج بکشد,اما آخر کار نوکش تیزتر میشود و اثری که از خودش به جا میگذارد ظریف تر و باریک تر است.پس بدان که باید رنج هایی را تحمل کنی,چرا که این رنج باعث میشود انسان بهتری شوی. صفت سوم:مداد همیشه اجازه می دهد برای پاک کردن یک اشتباه از پاک کن استفاده کنیم.بدان که تصحیح یک کار خطا کار بدی نیست,در واقع برای اینکه خودت را در مسیر درست نگهداری مهم است صفت چهارم:چوب یا شکل خارجی مداد مهم نیست,زغالی اهمیت دارد که داخل چوب است.پس همیشه مراقب باش درونت چه خبر است. و سر انجام صفت پنجم مداد:همیشه اثری از خود به جا میگذارد.پس بدان هر کار در زندگی ات میکنی,ردی از تو به جای میگذارد وسعی کن نسبت به هر کاری که میکنی هشیار باشی و بدانی چه میکنی.(پسشاید همیشه نتوانی از پاک کن استفاده کنی)
  علیرضا نصیری(@reza007)
  #کگاز ویژگیهای مدیریت اثربخش مدیریت اثربخش چیست و مدیر اثربخش چه می کند ؟ به ظاهر همة مدیران از اول وقت اداری تا آخر به کارمی پردازند ؛ در کارخانه ، در سازمان ، درآموزشگاه ، دانشکده ، دانشگاه ، بیمارستان ، مؤسسه تحقیقاتی ، اجرایی یا هر جای دیگر ، آیا به واقع کار همة آنها اثربخش است ؟ آیا شما به عنوان یک مدیر کاراثربخش می کنید ؟ اصولا مفهوم اثربخشی چیست ؟ بسیار اتفاق می افتد که مدیری با همة نیرو و توان خود کار می کند ، حتی شب ها کیف خود را به خانه میبرد و در اطاقی تنها می نشیند و مانند بچه هایی که از درس عقب مانده اند تکلیف های خود را انجام می دهد . این مدیر اثربخش نیست ، نه تنها اثربخش نیست که نااثربخش و تنبل هم هست ! مدیر اثربخش کسی است کهمیزش از اوراق و اسناد خالی است ، ولی به همة آنها احاطه دارد . به طور دقیق می داند که هر یک ازکارمندانش چه توانائی ها ، چه استعدادها و چه اندازه علاقه به کار دارند ، به جای آنکه خود پیش نویس نامه را تهیه کند ، وقت خودش را به سر و کله زدن با مراجعان بگذراند ، و در جلسات بیهوده شرکت کند که اغلب مدیران بر این باورند که کسی به جز آنها نمی تواند این کارها را انجام دهد ! با پرورش درست زیردستان ، رفتار صحیح با آنان ، آموزش به موقع و به هنگام ، کار را تقسیم می کند و خود به مراقبت می پردازند ، نه آنکه مراقبت او مانند نگهبانان ، نشستن پشت یک اطاقک شیشه ای باشد . مدیر اثربخش در همه جا حضور دارد . حضور فعال وی حلال مشکلات است ، اما خود مشکل را حل نمی کند . به دیگران یاد می دهد که چگونه بیندیشند و خود مشکلات خویش را حل کنند . او اندیشة خلاق را پرورش می دهد ، تصمیم می گیرد وتصمیم ها را برای دیگران روشن می کند که آنها هم تصمیم گیری را یاد بگیرند ، که همان مفهوم واقعی مشارکت است . مدیر اثربخش همیشه در انتظار رویدادهاست. یکی از صاحب نظران علم مدیریت به نام رابینز، اثربخشی سازمانی را اینگونه تعریف می کند: » حدی است که در آن سازمان به اهدافش برسد . «
  علیرضا نصیری(@reza007)
  #کگاز سر بچه ای تند خو در روستایی زندگی میکرد. روزی پدرش جعبه ای میخ به او داد و گفت هربار که عصبانی میشود و کنترلش را از دست میدهد باید یک میخ در حصار بکوبد. روز نخست پسر 37 میخ در حصار کوبید. اما به تدریج تعداد میخ ها در طول روز کم شدند. او دریافت که کنترل کردن عصبانیتش آسان تر از کوبیدن آن میخها در حصار است. در نهایت روزی فرا رسید که آن پسر اصلا عصبانی نشد. او با افتخار این موضوع را به اطلاع پدرش رساند و پدر به او گفت باید هر روزی که توانست جلوی خشم خود را بگیرد یکی از میخهای کوبیده شده در حصار را بیرون بکشد. روزها سپری شدند تا اینکه پسر همه میخها را از حصار بیرون آورد. پدر دست او را گرفت و به طرف حصار برد."کارت را خوب انجام داری پسرم. اما به سوراخهای حصار نگاه کن. حصار هیچوقت مثل روز اولش نخواهد شد. وقتی موقع عصبانیت چیزی میگویی، حرفهایت مثل این، شکافهایی برجای میگذارند. مهم نیست چند بار عذر خواهی کنی، چون اثر زخم همیشه باقی می ماند."مراقب حرفهایتان باشید، چون می توانند بسیار آزار دهنده باشند و اثراتشان برای سالها باقی بماند.
  علیرضا نصیری(@reza007)
  #کگاز حکایت:شبی از شبها، شاگردی در حال عبادت و تضرع و گریه و زاری بود.در همین حال مدتی گذشت، تا آنکه استاد خود را، بالای سرش دید، که با تعجب و حیرت؛ او را، نظاره می کند !استاد پرسید : برای چه این همه ابراز ناراحتی و گریه و زاری می کنی؟ شاگرد گفت : برای طلب بخشش و گذشت خداوند از گناهانم، و برخورداری از لطف خداوند!استاد گفت : سوالی می پرسم ، پاسخ ده؟شاگرد گفت : با کمال میل؛ استاد.استاد گفت : اگر مرغی را، پروش دهی ، هدف تو از پرورشِ آن چیست؟شاگرد گفت: خوب معلوم است استاد؛ برای آنکه از گوشت و تخم مرغ آن بهره مند شوم .استاد گفت: اگر آن مرغ، برایت گریه و زاری کند، آیا از تصمیم خود، منصرف خواهی شد؟شاگردگفت: خوب راستش نه...!نمی توانم هدف دیگری از پرورش آن مرغ، برای خود، تصور کنم!استاد گفت: حال اگر این مرغ ، برایت تخم طلا دهد چه؟ آیا باز هم او را، خواهی کشت، تا از آن بهره مند گردی؟!شاگرد گفت : نه هرگز استاد، مطمئنا آن تخمها، برایم مهمتر و با ارزش تر ، خواهند بود!استاد گفت :پس تو نیز؛ برای خداوند، چنین باش!همیشه تلاش کن، تا با ارزش تر از جسم ، گوشت ، پوست و استخوانت؛ گردی.تلاش کن تا آنقدر برای انسانها، هستی و کائنات خداوند، مفید و با ارزش شویتا مقام و لیاقتِ توجه، لطف و رحمتِ او را، بدست آوری .خداوند از تو گریه و زاری نمی خواهد!او، از تو حرکت، رشد، تعالی، و با ارزش شدن را می خواهد و می پذیرد،نه ابرازِ ناراحتی و گریه و زاری را.....!
  علیرضا نصیری(@reza007)
  #کگاز همیشه یادتان باشد که زندگی پیشکشی است برای شادمانی و خوب زیستن، لبخند زیباترین آرایش هر فرد است و مثبت اندیشی کلید خوشبختی. زندگی کوتاه تر از آن است که خود را بخاطر مسائل بی ارزش دچار استرس کنید. از همه لحظه های عمرتان لذت ببرید، کمتر قضاوت کنید و بیشتر بپذیرید و مادامی که به کسی آسیب نمی رسانید همانگونه که دوست دارید زندگی کنید و اهمیت ندهید که دیگران درباره شما چگونه فکر می کنند و چه می گویند.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟