02:46
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۳۴۳.۹
   ۹۲۹.۴
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۷۴،۳۲۳ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۶/۲۸    ۱۲:۵۷

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

rbb

rbb rbb عضو از ۱۳۹۲/۱۰/۲۸

  rbb rbb(@rbb)
  #سدور سیمانی ارزنده و خوب سدور و سفارس خوش بین
  rbb rbb(@rbb)
  #سدور سدور و سفارس ارزنده ترین سهامهای سیمانی از لحاظ بنیادی بوده و اکنون در شرایط خوبی از لحاظ تکنیکالی و کف قیمتی است با خبر افزایش قیمت احتمالی تا 22 درصد این سهم را در شرایط ایده قرار داده است. خوش بین
  rbb rbb(@rbb)
  #شسپا یک سهم نوپای دیگر برای از دست دادن آنچه داریم ، سهمی که معلوم نیست چرایی و چگونگی آن؟ تجربه پاکشو و تیپیکو و دیگر سهامهای نوپای اخیر که جز ضرر چیزی نداشتند. بد بین
  rbb rbb(@rbb)
  #کچینی صف خرید گروه کاشی و سرامیک در حال شکل گیری است و لیدر این گروه کچینی بیشترین آمادگی را برای حرکت دارا می باشد. خوش بین
  rbb rbb(@rbb)
  #خساپا تأثیر مثبت معافیت مالیاتی اعتبارات دریافتی بر سودآوری - افزایش 70 و طبق شایعه تا 100 درصدی سایپا - اخباری تایید نشده از برنامه فروش بلوک 79.8 درصدی وساپا توسط خساپا - باز هم رکورد تولید در سایپا شکسته شد شکسته شدن مجدد رکورد تولید در سایپا = اخبار بسیار مناسب از رشد این سهام است و صعود را برای این سهام مهیا کرده است.
  rbb rbb(@rbb)
  #کچینی چینی ایران از سهامهای خوب است و در لیدر گروه خود محسوب میشود و الان در وضعیت خوبی هست.شیب تند نزول احتمال قوی مقدمه الگوی وی V میباشد که ویژگی این الگو شیب تند صعودی است و با صعود شارپی تا هدفهای 6405 و 6781 و 7485 قابلیت و توانایی رشد را دارد. اندیکاتورهای RSI و MACD و stoc نیز با خروج از فروش هیجانی سیگنال عالی برای خرید هستند و بدلیل رسیدن به حمایت قوی فیبوناچی 61.8 عامل مهم ورود به خرید میباشد.همیشه سبز باشید.
  rbb rbb(@rbb)
  #خساپا نفروشید خساپا رو ، افراد آماتور از این حرکتها میکنن ، حرفه ای باشید جوی که یه لحظه حقوقی ها درست میکنن تا پایین ترین قیمت بخرن و دوباره به قیمت بالا به شما میدهند. خساپا جای رشد بسیار داره از صف خارج بشید.
  rbb rbb(@rbb)
  #خساپا پایانی مثبت داره با حداکثر قیمت لذا الان باید خرید خساپا داشت زمان خوبیه برای ورود
  rbb rbb(@rbb)
  #خساپا حمایت جدی حقوقی داره و رشد بیشتر از این خواهد کرد. از نظر بنیادی واقعا در گروه خودرویی ها خساپا بهترین هست.
  rbb rbb(@rbb)
  @hamidmaradona خودرو نگه دارید - شبندر رشد شروع کرده غیر از MFI و مومنتوم ضعیفی که فعلا داره ، آراس آی و مکدی و استوکاستیک خوبی داره و از میانه باند بولینگر عبور کرده ونشانه صعود خوب هست - ثتران هم فاکتورهای پنج گانه فوق را دارد و آماده روند صعودی هست و در میانه باند بولینگر است. موفق باشید. همیشه سبز.
  rbb rbb(@rbb)
  #خودرو در شرایط صعودی خوبی هست و باید سقف ابر کومو را رد کند و لذا اگر خوشبین به عبور بود بسیار سود ده خواهد بود و تا هدف اول 315 براحتی خواهد رفت و هدف دوم 331 هست و حد ضرر 284 قرار دارد. طبق چارت تکنیکال ذیل آمده است.
  rbb rbb(@rbb)
  #خساپا بالای سیصد هدف اول 316 باشه و هدف دوم 331 بر اساس فیبوی میان مدت و کوتاه مدت سهم.
  rbb rbb(@rbb)
  #خساپا نگران این مقاومت کوچولو نباش چراکه در روند صعودی هست و پشتوانه خبرها بسیار موثر در رشد این سهم هست. خوش بین
  rbb rbb(@rbb)
  #خساپا خبر افزایش سرمایه در راهه و همچنین افزایش قیمت هم تأثیر مثبت رو روند صعودی مدت دار این سهم داره. خوش بین
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟