23:08
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۷۶۸
   ۱۰۸.۰۲
  • ارزش بازار
  • ۳،۴۲۳،۴۲۵ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۷/۲۶    ۱۳:۵۳

رسول پلارک

آنانکه عشق را میفهمند عذاب میکشند و آنانکه عشق را نمیفهمند عذاب میدهند.... حضرت امام حسين (عليه السلام) فرمود: سخنى ـ كه ناراحت كننده باشد ـ پشت سر دوست و برادر خود مگو، مگر آن كه دوست داشته باشى كه همان سخن پشت سر خودت گفته شود.( اگر کسی تو سایت از من بر اثر بی توجهی بنده دلخوری ازم به دل گرفته به بزرگی خودتون ببخشید)..نمودارهایی که در سایت گذاشته میشه بخاطر علاقه به اینکاره و هیچ ادعایی ندارم تو این کار امیدوارم مفید باشن.پر سود باشید.

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

rasool

رسول پلارک عضو از ۱۳۹۲/۰۳/۲۶

  رسول بابارشانی(@rasool)
  #وصنعت همانطور که ملاحظه میشود در یک کانال نزولی در حال نوسان میباشد.بهترین استراتژی خرید در کف و فروش در سقف میباشد.که خرید در کف هم باید تریگر ورود گرفت بعد خرید.سهم در صورت از دست دادن محدوده 100 تومان اصلاح خود را در قالب AB = CD با درصدهای مشخص شده محدوده 90 الی 93 تومان میباشد همراه با زمان مورد نظر.
  رسول بابارشانی(@rasool)
  #ثشاهد با نگاهی به تایم روزانه.سهم ترند حمایتی خود را همینطور که در چارت مشخص میباشد از دست داده و بعد از اصلاح قیمتی محدوده 127 تومان مودر حمایت قرار گرفت.و حال راه سختی رو در پیش دارد سهم 1:عبور از مقاومت 1402:قرار گرفتن بالای ترند شکسته شده3:در همان محدوده مقاومت گن رو هم داریم.در صورتی که نتواند سهم محدوده 140 را بشکند پولبک به این محدوده ثابت شده و انتظار الگوی AB = CD رو از سهم با توجه به زمان و اصلاح قیمتی تا محدوده 113 تومان رو خواهیم داشت
  رسول بابارشانی(@rasool)
  #ونفت با نگاهی به تایم روزانه سهم یک محدوده تراکمی را در مثلث ایجاد کرده. که در صورت شکست این محدوده اهداف 360 الی 400 دور از تصور نیست.حد ضرر برای سهم در صورت شکست و از دست دادن محدوده 280 تومان.از منظر زمانی اواسط هفته باید منتظر رشد در سهم باشیم.
  رسول بابارشانی(@rasool)
  #ونفتبا نگاهی به تایم روزانه سهم یک محدوده تراکمی را در مثلث ایجاد کرده. که در صورت شکست این محدوده اهداف 360 الی 400 دور از تصور نیست.حد ضرر برای سهم در صورت شکست و از دست دادن محدوده 280 تومان.از منظر زمانی اواسط هفته باید منتظر رشد در سهم باشیم.
  رسول بابارشانی(@rasool)
  #حفارس یکی از سهمهایی که میتونه سود خوبی نصیب سهامدارنش کنه میتونه همین سهم باشد از چند جهت نموداری.1:یک کانال صعودی رو برای سهم در نظر بگیریم هدف سقف کانال رو باید تاج کنه.2:تشکیل الگوی ABCD در سهم باز به هدف سقف کانال3:تشکیل سر و شانه کف در سهم که با واگرایی مثبت در شانه چپ کاملا تایید شده هدف باز سقف کانال.از نظر زمانی هم باید منتظر پر شدن و حرکتش بود.180 بهترین محدوده خرید و هدف برای سهم محدوده 250 تومان.
  رسول بابارشانی(@rasool)
  #وتجارت همانطور که ملاحظه میشود سهم بعد از اصلاح قیمتی ABC که زد در محدوده 70 تومان روند صعودی خود را با موج 1 خود شروع کرد و با با برخورد به ترند نزولی خود موج 3 هم در انجا خاتمه یافت.حال برای سهم یک موج 4 تصور هستیم که این موج هم شامل یک ABC کوچ در داخل همین موج خواهد بود تا به زمان مورد نظر که حدود دو هفته دیگر میباشد شروع موج 5 را در سهم داشته باشیم.تا زمان مورد نظر میتوانید از نوسانات قیمتی سهم هم استفاده کنید.این تحلیل تا زمانی اعتبار دارد که محدوده 90 تومان را از دست نده.
  رسول بابارشانی(@rasool)
  #ثتران با توجه به همپوشانی ATP و TCR زمانی کم کم باید منتظر حرکتهایی از سهم بود با توجه نزدیک شدن به کف چنگال..تا زمانی که روی 230 قرار دارد سهم مناسب ارزیابی میشود ولی باید منتظر تریگر خوب بود..
  رسول بابارشانی(@rasool)
  #دی در صورت عبور از 170 و الگوی هارمونیکی که میتوان برای سهم متصور بود سهم پر پتانسیلی نیز میباشد تا زمانی که روی 160 معامله میشود..
  رسول بابارشانی(@rasool)
  #خاور حجم خرید خوب در امروز و خرید 12 میلیون سهم توسط حقوقی..برخورد به کف کانال..واگرایی مثبت..ریورسهای زمانی در سهم...یا حق
  رسول بابارشانی(@rasool)
  #فاذر از 240 تومان موج 3 از 5 بزرگ را استارت زد....دوستانی که با سهم هستند پر سود باشند.
  رسول بابارشانی(@rasool)
  #شاخص گروه ساختمانی ایا اماده حرکت موج 5 شدند؟؟؟ پس باید روند این گروه رو زیر نظر گرفت...
  رسول بابارشانی(@rasool)
  #کاذر در صورتی که امروز را پولبک به کانال شکسته شده فرض بگیریم احتمال دیدن کاذر 370 تومانی هست.ولی اگر فردا بتواند وارد کانال خود شود باز روند صعودی را خواهد داشت در غیر اینصورت فعلا خرید مناسب نمیباشد.
  رسول بابارشانی(@rasool)
  #شاخص کم کم باید شاهد تقاضا در سهمها بود با توجه به اماده حرکت شاخص.احتمال این میرود توسط فارس شاخص را دو روز دیگر منفی کنند و به 68500 واحد برسیم و بعد اماده حرکت بازار... بررسی با خود دوستان موفق باشید.
  رسول بابارشانی(@rasool)
  #وگردش پایان موج 4 در 177 تومان و شروع موج 5.در صورتی که بازار خوبی داشته باشیم سهم میتواند همراه با نوسانات محدوده 300 را ببیند....
  رسول بابارشانی(@rasool)
  #واتی قبلا هم در منفی در مورد سهم گفته شد میتونه هدف 570 تومان را همراه با نوسانات داشته باشد در صورتی که بازار عادی باشد.پر سود باشید
  رسول بابارشانی(@rasool)
  #سپاها اتمام موج نزولی ABC بزرگ و شروع 5 موج صعودی...موج 1 صعودش در قیمت 182 تومان متوقف شد و موج 2 اصلاحی را بهمراه ریز موجهایش در پیش گرفت و در قیمت 140 تومان بنظر میرسد موج 3 بزرگ را شروع کرده باشد.هدف این موج با توجه به الگوی بت که شکل گرفته میتونه 223 تومان باشد.مقاومت مهم پیش روی سهم 182 تومان.بررسی شود...پر سود باشید.
  رسول بابارشانی(@rasool)
  #رتکو همینطور که در چارت مشخص میباشد سهم در یک کانال در حرکت میباشد و با برخود به کف کانال و محدوده 1000 تومان برگشت زد.در صورت عبور از 1160 تومان هدف بعد سهم 1400 تومان و برخورد به خط میانی کانال.نقطه قوت سهم واگرایی مثبتی هست که تشکیل داده....پر سود باشید
  رسول بابارشانی(@rasool)
  #ثشرق این تحلیل هم خدمت کسانی که با سهم هستند...این سهم با واگرایی HD + که زده روند خوبی را در پیش گرفته مقاومتهای سهم 209 و 234 تومان...سهم حدود 40 درصد قیمت تعادلیش معامله میشود...پر سود باشید..
  رسول بابارشانی(@rasool)
  #آموزش فایل اموزشی شماره 5:موضوع آشنایی با گن تکنیکال... موفق باشید
  رسول بابارشانی(@rasool)
  #ثاباد این سهم موج 3 خود را از 170 شروع کرد و در 490 این موج تمام شد و روند اصلاحی در پیش گرفت برای موج 4 که احتمالا این موج تا قیمت محدوده 340 و یا 283 تومان ادامه داشته باشد و از انجا موج 5 خود را شروع کند.موفق باشید
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟