15:19
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۲،۵۴۱.۸
   ۱۶۹.۴۴
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۵۵،۳۲۵ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۶/۰۱    ۱۲:۳۸

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

raminhalizadeh

رامین علیزاده عضو از ۱۳۹۴/۱۰/۰۵

  رامین علیزاده(@raminhalizadeh)
  #خوساز گزارش اومد روی کدال
  رامین علیزاده(@raminhalizadeh)
  #ولغدر اقا به خودتون رحم کنید. مگه پولتونو از سر راه اوردید. لااقل بزارید اختلاف بیاد زیر 5 درصد. مگه چی می خوایید بخرید که اینقدر عجله دارید. فردا هم می تونید بفروشید.
  رامین علیزاده(@raminhalizadeh)
  #خگستر یه قولی هم میدم اینکه عمرا حالا حالا صف فروش نمیشه این سهم
  رامین علیزاده(@raminhalizadeh)
  #خگستر فردا که احتمالا بسته میشه. حالا بعدش ممکنه دو تا اتفاق بیوفته یا مثل قبل صف خرید میشه و قیمت یه چند روزی جلو میوفته یا اینکه یه عده جو گیر میشن و میفروشن که بازم فرصت ورود برای افرادی که نقدینگی دارن ایجاد میشه. من نمیدونم ملت نگران چی هستن مگه به خاطر سود سالیانه این سهمو خریدید؟ این سهم پشتش خبر و اتفاقه .
  رامین علیزاده(@raminhalizadeh)
  #خگستر #ولغدر دلسوزان ما چقدر زیاد شدن. خدا خیرتون بده که اینقدر نگران ما هستید. با این همه دلسوزی و حس انسان دوستی شما من نمیخوام سهمو بفروشم. چون کسی که میخره ضرر می کنه و من دلم نمیاد.
  رامین علیزاده(@raminhalizadeh)
  #خگستر دوستمون اومده میگه که بازار تا اواسط هفته توی اصلاحه و سیو سود کنید و طمع نکنید!!!!!!!1 من می خوام بدونم از کجا میدونی تا اواسط هفته تو اصلاحه و در ضمن طمع رو برای من معنی کن. آیا اینکه سهم با ارزشتو که ممکنه دیگه گیرت نیاد به خاطر چند درصد بفروشی طمع نیست و موندن باهاش طمعه. فقط اینو بهتون بگم که سهمهای باارزشو نفروشید و بقیه رو جایگزین کنید. ولی در مورد این سهم بگم که حالا حالا تا سقف سال 92 فاصله داریم پس اصلا عجله نکنید.ممکنهیکی دو روز اصلاح داشته باشه ولی کل بازار اصلاح داره و از اونجایی که این سهم جز اوناییه که اول از همه صف میشه پس ریسک نکنید . چون تا بیایید بجنبید سهم رفته و باید تا اصلاح بعدی پیاده گز کنید
  رامین علیزاده(@raminhalizadeh)
  بازش کنن اول هفته مونو شیرین کنن
  رامین علیزاده(@raminhalizadeh)
  #خوساز آقا بسیار مبارکه. من فکر نمیکردم امروز بیاد روی کدال به خاطر همین با یه قسمت از سهمم نوسان گرفتم کخ 17 درصد گیرم اومد ولی بازم طمع کردم که اخرش موفق به خرید نشدم. ولی بازم خدارو شکر که هنوز یه مقداری داشتم. ان شاا... مبارک همگی باشه.
  رامین علیزاده(@raminhalizadeh)
  #لخزر خوب فروش امروز حقوقی هم تموم شد
  رامین علیزاده(@raminhalizadeh)
  #ذوب منم با نظر دوستان موافقم. دوستان لطفا توی صفحه پیام نذارید اگر هم نظری داشتید خصوصی بدید. چون به نظر احتمال اینکه از اطلاعاتی که توی این صفحه سو استفاده بشه خیلی زیاده و میشه گفت نظرات دوستان تا حدی برایند نظرات سهامدارهای حقیقیه (و میشه برای روانشناسی بازار ازش استفاده کرد) که ممکنه مورد استفاده افراد خاصی قرار بگیره. حالا اینکه با سهم میمونید یا نه به خودتون مربوطه.
  رامین علیزاده(@raminhalizadeh)
  @saham1394emad سلام . نخواستم توی صفحه ذوب بزارم ولی اگه دقت کرده باشین توی این چند روزه ذوب یه بار هم صف فروش نشد در حالیکه به نظرم اگه خبری بود حتما باید صف فروش میشد. به نظر منم دارن سهمو جذب میکنن. همچنین اگه یادتون باشه توی این مصاحبه اخری گفتن که اگه خبری شده و به سازمان نمیگن خلاف قانونه. "بنابراین یا گزارش توجیهی تهیه نشده و یا تهیه شده اما اعلام نشده که در این صورت به دلیل عدم افشا تخلف صورت گرفته است." یه جای دیگه میگه که "وی با تاکید بر اینکه نباید فاصله زیادی بین گزارش توجیهی افزایش سرمایه ناشران و ارسال به سازمان بورس و انتشار در کدال باشد، گفت: با این همه باید دید چه کسانی با چه نیتی اقدام به انتشار شایعاتی درمورد این دو شرکت و سایر شرکت ها می کنند. این درحالی است که سهامداران تا زمان اعلام رسمی شرکت ها به سازمان بورس و ارایه گزارش توجیهی و انتشار آخرین وضعیت در کدال و سپس صدور مجوز سازمان نباید به شایعات توجه کنند." با توجه به اینا به نظرم یه جورایی داره امار میده به ملت و خبر داره که دارن سهمو جمع میکنن و اینطوری می خواد هشدار بده. این نظر منه حالا ممکنه درست نباشه ولی برداشتم اینه. مخصوصا اینکه همین که سهم می خواد بره بالا سریع میان رنج منفی میزنن و قیمتو میکشن پایین و منتظر میشن تا عرضه کننده بیاد. من دقت کردم دیدم یه وقتهایی خرید و فروش نمیشه. بلافاصله قیمت میره بالا و دوباره سریع برمیگرده پایین. یعنی یه جورایی دارن تحریکش می کنن. موفق باشید.
  رامین علیزاده(@raminhalizadeh)
  #ذوب میگم که این دوستان نیروی تازه نفسن ها.
  رامین علیزاده(@raminhalizadeh)
  #ذوب اگه صبر کردن کار اسونی بود که دیگه ارزشی نداشت. واقعا سخته ببینی تشتک سازی هم داره مثبت میخوره و اونوقت سرمایه ما خوابیده اینجا. امیدوارم به سختیش بیارزه خوش بین
  رامین علیزاده(@raminhalizadeh)
  #ذوب خارج از مباحث تکنیکال، همینکه این چند روز قیمت توی یه محدوده خاص نوسان کرده نشون دهنده اینه که سهم فعلا بلاتکلیفه و منتظر یه تلنگر. و فکر نمیکنم هم زیاد بالا یا پایین بره و توی همین محدوده میمونه تا زمانی که خبری بشه. اونوقت مسیرشو میره. افت قیمت احتمالی گزارش 9 ماهه هم توی دهه فجر احتمال جبران میشه و همه چیز بستگی به این داره که گزارش افزایش سرمایه کی بیاد روی کدال. امیدوارم قبل از اینکه ما وسوسه بشیم و صبرمونو از دست بدیدم بیاد. خوش بین
  رامین علیزاده(@raminhalizadeh)
  #شپاکسا خوش بین
  رامین علیزاده(@raminhalizadeh)
  #ذوب دوستان اگه قول بدن که سود بنده رو هم به گردن بگیرن من از سهم خارج میشم تا یه کله تا هر جا میخوان بره بالا
  رامین علیزاده(@raminhalizadeh)
  نگاه کنید دوستان سهمهای بازار به دو دسته تقسیم شدن که عبارتند از 1- ذوب و 2- سایر. تا وقتی که شاخص مثبته وضع همینه و ذوب فروشنده داره. ما شا ا... جوگیر هم که کم نیست. باور کنید نصف اونایی که رفتن توی صف خساپا همین فروشنده های ذوبن. حالا با خودتونه میتونید دلتونو به بقیه پرتفوتون خوش کنید یا اینکه دعا کنید شاخض با کله بخوره زمین :().
  رامین علیزاده(@raminhalizadeh)
  #ذوب من که قسمتی از سرمایم توی این چند روز خوابیده بود و الانم که سهمای خوب توی صفن . به نظرم بهتره این همه صبر کردیم این چند روزم صبر کنیم. حقوقی هم بخواد 900 میلیون سهمو رد کنه به حقیقی رد نمیکنه میده به یه حقوقی دیگه نه من و شما.
  رامین علیزاده(@raminhalizadeh)
  #ذوب آقای شفیعی تا حالا شده که سهمی افزایشش مالیده بشه؟ مگه حسابرس کیه که بخواد افزایش سرمایه رد کنه. اون فقط میتونه اصلاحش کنه که اونم بعیده. گزارشی که توسط 14 نفر از کارشناسای دادگستری تهیه شده به نظرتون به همین راحتی رد میشه میره؟ اینا فقط شایعست داداش. حالا فروختی رفت ولی هفته بعد ان شا ا... توی صف خرید میبینیمت. ان شا ا... نه به خاطر شما بلکه به خاطر اومدن افزایش سرمایش
  رامین علیزاده(@raminhalizadeh)
  #ذوب مشکل اینجاست که الان 14 میلیون سهم مازاد توی بازار هست که حقوقی وارد بازار کرد و حالا همون 14 میلیون سهم هی داره دست به دست میشه و پدر سهمو دراورده. چون اونایی که روی 112 خریدن حالا میخوان با کمترین ضرر خارج بشن ولی خریدار نیست.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟