03:55
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۸۳۱.۸
   ۴۸۷.۹۱
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۹۲،۵۱۴ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۶/۲۹    ۱۲:۳۸

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

rahimi1

محمد رحیمی عضو از ۱۳۹۳/۱۱/۰۳

  محمد رحیمی(@rahimi1)
  #خپارسح فقط 5 روز بورسی برای خرید وفروش حق تقدم وجود دارد. حال اگر سهم خپارس 16 درصد هم در این 5 روز رشد نماید حق تقدم قیمتش صفر خواهد شد.
  محمد رحیمی(@rahimi1)
  #خساپا #خزامیا از 107 تومان در حال جمع کردن خساپا هستم. تا آخر سال قیمت این سهم به 200 تومان خواهد رسید. برای حقوقی ها شکست بزرگی درراه است. زامیاد را هم در حال جمع کردن هستم.
  محمد رحیمی(@rahimi1)
  #ذوب دوستان ذوب در حال جنگیدن با نقطه مقاومت 250 تومان می باشد. به احتمال بسیار زیاد آن را نخواهد توانست نگهدارد و نقطه بعدی آنهم بسیار سریع قیمت حوالی 200 تومان خواهد بود.
  محمد رحیمی(@rahimi1)
  #خساپا این سهم را من امروز بین 105و 106 خریدم و حد ضررم هم 15 درصد انتخاب کردم. قول نمی دهم ولی فکر می کنم بین 130 تا 140 بتوانم آن را بفروشم.
  محمد رحیمی(@rahimi1)
  #خساپا دوستان من از امروز شروع کردم به جمع آوری و خرید پله ای خساپا
  محمد رحیمی(@rahimi1)
  #خساپا #خودرو #خپارس واقعا متاسفم برای سهامداران خودروئی که در ضرر هستند و غول یک عده بوق زن های نامرد همانند مجید قصه و امثالهم را خوردند و وارد این سهام ها شدند. من همیشه مخالف بودم ولی متاسفانه کسی توجه نمی کرد.
  محمد رحیمی(@rahimi1)
  #ورنا این سهم حقش این نیست که صف فروش شود. با 30 تومان در آمد برای هر سهم ما ارقام بسیار بالاتری را برای این سهم شاهد خواهیم بود فرصت را باید غنیمت شمرد و این سهم را جمع آوری کرد. بنده این کاررا امروز کردم.
  محمد رحیمی(@rahimi1)
  #خساپا چند هفته پیش نوشتم که ما بطرف 105 تومان می رویم. با تحرکاتی که ما در این دو روز داشتیم احتمال آن بسیار زیاد است. اگر به آنجا برویم مطمئنا عکس العمل مثبتی را شاهد خواهیم بود ولی اگر این عکس العمل نیامد نقاط ضعیف تری را هم خواهیم دید. بهر حال بنده حوالی 105 تومان خریدار خواهم بود.
  محمد رحیمی(@rahimi1)
  #خساپا #خودرو #خپارس تا زمانیکه این بازی کد به کد کردن در بازار وجود دارد هر گونه سرمایه گذاری در بازار نابودی سرمایه است.
  محمد رحیمی(@rahimi1)
  #خپارس کسی می دونه چرا این آقا پویا دیگر ظاهر نمی شود.
  محمد رحیمی(@rahimi1)
  #خساپا باور کنید این خوشبین ها حال آدم را خراب می کنند. اینها کسانی هستند که شما را به این وضع اسفناک آورده آند.
  محمد رحیمی(@rahimi1)
  #خساپا #خپارس #خودرو وضعیت خودروئی ها در روز های آینده -- حد اقل 10 تومان پائین قیمت های فعلی.
  محمد رحیمی(@rahimi1)
  #خودرو #خساپا #خپارس #خزامیا با زامیاد شروع کردن به بلوک زدن ولی همانطور که می بینید قیمت بیشتر نزول می نماید. چقدر باید عقب مانده باشند.
  محمد رحیمی(@rahimi1)
  #خودرو #خپارس #خساپا دوستان اطلاع دارید که امروز 28 مرداد وروز کودتا علیه دکتر مصدق می باشد. خداوند رحمت نماید این مرد بزرگ را که متاسفانه حتی یک خیابان هم به اسم او ثبت نشده است.
  محمد رحیمی(@rahimi1)
  #خودرو من نمی فهمم برای چی اینقدر خوشحال هستند. خودرو می گوید که من تا آخر سال 75 ریال برای هر سهم در آمد خواهم داشت درصورتیکه در سه ماه اول سال فقط 11 ریال در آمدداشته است. اگر وضعیت بهمین منوال پیش برود آخر سال نصف 75 ریال را هم در نخواهد آورد.
  محمد رحیمی(@rahimi1)
  #خساپا امروز دوباره ثابت شد که بازی کد به کد جواب نمی دهد وفقط آبروریزی و سلب اعتماد ایجاد می نماید.
  محمد رحیمی(@rahimi1)
  #خساپا #خودرو #خپارس دوستان انتخابات آمریکا تقریبا 3 ماه دیگر (8 نوامبر) می باشد. تا آن زمان هیچ قرارداد خودروئی عملی نخواهد شد چون هیچ بانک بزرگ اروپائی قادر به روابط سویفت (ارسال پول به ایران و بلعکس) را نخواهد داشت چون تابحال جریمه های سنگینی را پرداخت کرده اند. متاسفانه وضعیت به همین صورت فعلی باقی خواهد ماند و انتظارات زیادی از خودروئی ها بنظر بنده نباید داشته باشیم. مثلا اگر رنو یا پژو بخواهد در ایران خط تولید ایجاد نماید باید بتواند پول به ایران ارسال نماید که در حال حاضر متاسفانه امکان پذیر نیست. بنده نمی گویم بفروشید ولی پیشنهاد می کنم با خرید خودروئی ها صبر وتحمل نشان دهید.
  محمد رحیمی(@rahimi1)
  #خکاوه تعجب آور است که صفحه سهامیاب دوباره پر شده است از خوشبین ها.تمام این افزایش سرمایه ها دردی را درمان نخواهد کرد. این سهم از اول سال تا کنون 30 درصد افت داشته است که به حق بوده است. درآمد این سهم 1 ریال می باشد برای هر سهم با پی به ای 1500 . از دیدگاه بنیادی اصلا قابل قبول نیست که آدم با تجربه دنبال این سهم برود.
  محمد رحیمی(@rahimi1)
  #خساپا #خودروـبازار #خپارسمهدی تاج فر( @mehdi4030 در تحلیل خساپا به آن عده ای که استفاده تکنیکال را در ایران مشکل آمیز می دانند می گوئی بی سوادند. بنده از جنابعالی باسواد می خواهم به این چند سوال زیر جواب بده: - در کدام بورس دنیا ما محدودیت قیمت گذاری در بورس داریم ؟- کدام بورس متد کثیف بلوک زنی با حجم های بالا دارد که فاکتور اصلی سیستم تکنیکال جنابعالی که " حجم " باشد را غیر قابل استفاده می نماید.- بازی با قیمت پایانی را هیچ کجا نداریم و بسیاری دیگر از محدودیت های دیگر. بنظر من شما یک بازیگر تکنیکالیست هستی و از نوشته های قبلی ات هم متوجه شدم که متاسفانه تا کنون پولی هم در بورس نبرده ای.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟