05:18
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۲،۳۷۲.۴
   ۲۹۷.۴۴
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۴۸،۶۲۹ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۵/۳۱    ۱۲:۳۷

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

rahim

محمد نبی عضو از ۱۳۹۲/۰۳/۱۰

  محمد نبی(@rahim)
  #وتوشه امروز نزولی خودش رو ادامه میده بد بین
  محمد نبی(@rahim)
  #ونفت فعلا"فردا که صعودی هستش. خوش بین
  محمد نبی(@rahim)
  #پارسان بورس دچار بیماری صعب العلاج هست(اگر نگوییم لاعلاج) که در حال شیمی درمانی و پرتو درمانی است.بستگی به وخامت اوضاع و پزشک معالج دارد که بهبود نسبی پیدا کند و چند صباحی به زندگی ادامه بدهد.بنابراین این اخبار که در تناقض با اخبار اقتصادی جهانی و نظامی منطقه می باشد چندان تاثیری در بورس ایران نخواهد داشت.بورس ایران برای مسئولین نظام از اولویت چندانی برخوردار نیست.
  محمد نبی(@rahim)
  #فولاد فردا نزولی هستش
  محمد نبی(@rahim)
  #پارسان متاسفانه فردا نزولی هستش
  محمد نبی(@rahim)
  #ونفت و این سقوط ادامه دارد
  محمد نبی(@rahim)
  #ونفت منابع آگاه می گویند هند قصد دارد یک چهارم کمتر از سطح سال گذشته از ایران نفت خریداری کند. تایم تجاری هند نوشته، دهلی نو پیشتر تهدید کرده بود که اگر حق توسعه میدان گازی عظیم «فرزاد بی» به یک کنسرسیوم هندی داده نشود، به پالایشگاه های هند دستور خواهد داد خریدشان از ایران را کم کنند. این کاهش خرید نفت، سقف واردات هند از ایران را به 370 هزار بشکه در روز می رساند. هند پس از چین بزرگترین خریدار نفت ایران است و سال گذشته روزانه تا 510 هزار بشکه نفت از ایران وارد می کرد. پالایشگاه های دولتی هند و وزارت نفت هند در این باره اظهار نظری نکرده اند. تحلیلگران بازار انرژی می گویند گذشته از مساله اختلاف بر سر میدان گازی «فرزاد بی»، هندی ها می کوشند از فاصله اندک بین قیمت نفت اروپایی برنت و نفت خاورمیانه نهایت استفاده را ببرند: «نفت بازار برنت به نسبت نفت متوسط تا سنگین خاورمیانه ارزان تر و شیرین تر است». شرکت «روس نفت» هم پس از خرید «پالایشگاه نفت اِسار» هند، احتمالا نفت خام غیر ایرانی بیشتری از کشورهایی چون ونزوئلا وارد خواهد کرد. کاهش واردات نفت از ایران شامل تمام پالایشگاه های هند نمی شود. یک پالایشگاه خصوصی در هند اخیرا اولین قراردادش با ایران را برای خرید 30 هزار بشکه نفت در روز امضا کرد. مصرف کل نفت خام هند حدود چهار میلیون و ششصد هزار بشکه در روز است. هند پس از آمریکا و چین بزرگترین مصرف کننده نفت در جهان است. هند یکی از معدود کشورهایی بود که با وجود تحریم های بین المللی به خرید نفت از ایران ادامه داد.
  محمد نبی(@rahim)
  #ونفت روزهای ترسناک بازار نفت اقتصاد > انرژی - قیمت نفت در سه هفته اخیر 15 درصد کاهش پیدا کرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، به نظر می رسد که تاثیرات توافق کاهش تولید نفت اوپک در بازار کاملا از بین رفت. ترس و دلهره ای که برای کاهش مجدد قیمت نفت در بازار حاکم شده، باعث شده است تاقیمت نفت خام روز گذشته به 45.54دلار کاهش یابد. این قیمت کمترین میزان نسبت به توافق 29 نوامبر اعضای اوپک است. توافق کاهش تولید نفت در بازار که پس از سال 2008 برای اولین بار اتفاق افتاد، توانست قیمت نفت را افزایش دهد و حتی به بشکه ای 60 دلار نیر برساند. با این حال افزایش قیمت نفت سبب شد تا تولید شیل نفت آمریکا افزایش پیدا کند و به دنبال آن تقاضا برای بنزین آمریکا نیز در بازار افزایش یابد. چنین عواملی موجب شد تا قیمت نفت آمریکا در بازار نیز روندی صعودی داشته باشد. بهای نفت در روز پنج شنبه 5 درصد کاهش پیدا کرد. کارشناسان بر این باورند که این روز ها، روزهای ترسناکی برای سرمایه گذاران نفتی است. خیلی از فعالان اقتصادی برای چنین روزهایی آمادگی نداشتند که امریکا با این سرعت و شیب تندی که در حال حاضر دارد به بازار نفت بازگردد. تمامی این اتفاق ها دوباره فشارهای مضاعفی را به اعضای اوپک برای ادامه کاهش تولید خود ایجاد کرده است و به نظر می رسد که اعضای اوپک باید برای تعادل در بازار تا 2018 به توافق خود پایبد باشند.
  محمد نبی(@rahim)
  #ونفت شنبه هم نزولی خواهد بود
  محمد نبی(@rahim)
  #ونفت فردا صعودی نخواهد بود
  محمد نبی(@rahim)
  #ونفت فردا روند احتمالا" نزولی باشه!
  محمد نبی(@rahim)
  #ونفت فعلا" بخاطر انتخابات مثبته تا بعد
  محمد نبی(@rahim)
  #وبصادر این روزها اوضاع بر وفق مراد بانک ها نیست و هر روز شاهد برخی صحبت ها پیرامون اوضاع نابسامان آن ها هستیم. در این میان، گویا اوضاع بانک صادرات از بقیه بانک ها وخیم تر است و خبرهای خوبی پیرامون این بانک شنیده نمی شود.http://www.tabnak.ir/fa/news/678234
  محمد نبی(@rahim)
  #وبصادر اوضاع نابسامان بانک صادرات؛ آیا بانک صادرات در مسأله میزان تخلف کرده است؟
  محمد نبی(@rahim)
  خدا میدونه جلسه شورای امنیت راجع به آزمایش موشک ایران که جدیدا" سرو صدا کرده بورس رو با چه وضعی مواجه خواهد کرد.
  محمد نبی(@rahim)
  #پارسان خدا بیامرزدش!
  محمد نبی(@rahim)
  #ونفت فردا که مثبت ههستش
  محمد نبی(@rahim)
  #کگل شنبه نزولی خواهدد بود.البته امیدوارم که اینطور نباشه!
  محمد نبی(@rahim)
  #پارسان روند برمی گرده!
  محمد نبی(@rahim)
  #پارسان تا وقتی که عربستان تخفیف های نامعقولی در فروش نفت میده و جذب سرمایه گذاری نفتی رو حتی با شراکت در منابع در پیش گرفته فکر نمی کنم وضعیت تغییری کنه
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟