23:10
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۱،۹۵۴.۹
   ۲۱۳.۰۲
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۳۲،۱۸۹ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۵/۲۸    ۱۲:۴۱

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

rafyee

علي رفيعي عضو از ۱۳۹۳/۱۰/۱۱

  علي رفيعي(@rafyee)
  از شنبه حجم مبنا 800000 میشه .قیمتها واقعی میشه .
  علي رفيعي(@rafyee)
  از شنبه حجم مبنا 800000 میشه یعنی زیاد میشه . حالا تاتیر در قیمت ؟
  علي رفيعي(@rafyee)
  #شبهرن 10480/2306 می شود 4.5446 حالا100/4.5446می شود 22.004 یعنی نرخ بالا تر از 1048 تومن از 22 در صد سود بانکی کمتر است برای همین است که حقوقی می فروشه وحقیقی خریدار کمه
  علي رفيعي(@rafyee)
  #شبهرن با نرخ فعلی ( 1137) تومان P بر E می شود 4.92 که اگر 100 را بر آن تقسیم کنیم می شود 20.32 یعنی سود سالیانه 20.32 خوب در این شرایط باید انتظار فروش داشت چون سود بانکی 22 در صد است مگر اینکه سود از 230 توان بالاتر رود یا قیمت پایین بیاید تا P بر E کمتر شود .با سهام نمی شود احساسی بر خورد کرد پایین امد میخریم و اگر داشتیم پیشبینی سود کم بود می فروشیم.
  علي رفيعي(@rafyee)
  همچنین پتروشیمی شازند، سرمایه گذاری خوارزمی، نفت بهران، بانک کارآفرین، تراکتورسازی ایران، صنایع شیمیایی ایران، بانک انصار، پتروشیمی شیراز، صنایع آذرآب، سرمایه گذاری دارویی تامین، حفاری شمال، نفت سپاهان، گروه بهمن، بانک سینا، سرمایه گذاری صنعت نفت، سرمایه گذاری توسعه صنایع سیمان، سرمایه گذاری ملی ایران، توسعه صنایع بهشهر، سرمایه گذاری سایپا و سیمان فارس و خوزستان رتبه های 31 تا 50 را به خود اختصاص داده اند.
  علي رفيعي(@rafyee)
  #شبهرن توسعه معادن و فلزات، پتروشیمی پردیس، بانک پارسیان، فولاد خراسان، سایپا،سرمایه گذاری گروه توسعه ملی، پتروشیمی فناوران، خدمات انفورماتیک، بانک اقتصاد نوین و ایران ترانسفو نیز در ردیف های 21 تا 30 قرار دارند. همچنین پتروشیمی شازند، سرمایه گذاری خوارزمی، نفت بهران، بانک کارآفرین، تراکتورسازی ایران،
  علي رفيعي(@rafyee)
  @ شما از تمامی بانکهای صادرات می تواند سود و برگ حق تقدم خود را بگیرید و پر کنید و بعد برگ حف تقدم پر شده را یا به نشانی شرکت پست کنید یا شخصا ببرید به دایره امور سهام .خیابان شریعتی خیابان دستگردی کوچه شریفی. پرکردن برگه حق تقدم هم بسیار ساده است . فقط مبلغ و تعداد را می نو یسید.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟