15:39
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۸،۲۰۲.۳
   ۱۹۶.۴۳
  • ارزش بازار
  • ۳،۵۱۹،۱۳۲ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۸/۲۷    ۱۳:۴۰

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

radsalman

سلمان طیبی عضو از ۱۳۹۵/۰۵/۲۶

  سلمان طیبی(@radsalman)
  #رتاپ سهامدار حقوقی این سهم عجله ای نداره چون قرار نیست سهامدار سهم دیگه ای بشه بنابراین سر فرصت خرید میکنه و عجله ای نداره. حسی که سهامداران این سهم دارن و اونها رو مجبور به فروش میکنه صرفا به این خاطر هست که احساس میکنن از بازار جا موندن. طبیعی هم هست. بخشی از بازار رشد عالی داشته ولی این سهم رشدی نداشته. به نظرم این مساله که میگن سهامدار حقوقی داره سهم رو جمع میکنه کاملا درسته و مشهوده. بنابراین حدسم اینه که موندن با این سهم کار درستیه. حداقل به دید برج آذر. خوش بین
  سلمان طیبی(@radsalman)
  #کسرا نصیحت گوش کن جانا که از جان دوست‌تر دارند جوانان سعادتمند پند پیر دانا را حدیث از مطرب و می گو و راز دهر کمتر جو که کس نگشود و نگشاید به حکمت این معما را
  سلمان طیبی(@radsalman)
  #کسرا دوستان محترمی در این سهم فعال هستند و صبح و شب در حال نقاشی کردن نمودار سهم...خودتون خسته نشدید.اگه یه کم به گذشته توییت هاتون مراجعه کنید میبینید که صددرصد تحلیلهاتون اشتباه بوده.بابا دست بردارین.سهامداری؟ باش... چیه هی خط هی نشون... هی خط هی نشون...خوشبینی؟ باش. بدبینی؟ باش.دست بردارین از نقاشی.منم از این سهم دارم. نشستم تا رفتار سهم عوض بشه. با این توییت های بی سر و ته شما بیشتر آبروی سهم میره.اونایی هم که میزنن تو سر سهم که ارزون بخرن کمی گرونتر بفروشن یه عده لاشخورن. به حلال و حروم بی اعتقادن. بذار با فرمول خودش زندگیشو بکنه. قانون طبعیت هم فرمول خودشو روش اجرا میکنه.
  سلمان طیبی(@radsalman)
  #کسرا بزرگترین مشکل این سهم شناوری بالای اون یعنی 57 درصد هست. سهم 2.3 میلیاردی وهور شناوری کمتری از کسرای 509 میلیون سهمی داره. راههای افزایش قیمت اینجور سهمها، یا حمایت حقوقی در خریدها و یا گزارشات سه ماهه رو به پیشرفت هست و گرنه با این شناوری بالا، سهامداران خرد اجازه حرکت با دامنه های بالا به سهم رو نمیدن.
  سلمان طیبی(@radsalman)
  #وبشهر هر چقدر بازگشاییش بیشتر طول بکشه باعث میشه سهامدار روز بازگشایی اون رو بیشتر به حراج بگذاره. خستگی سهامدار به نفع حقوقی و نوسانگیرها خواهد بود.
  سلمان طیبی(@radsalman)
  - عرضه اولیه به روش بوک بیلدینگ و از ساعت 10 تا 12 روز یک شنبه است.- میزان عرضه اولیه 340 میلوین سهم و تعداد شرکت کنندگان در آخرین عرضه اولیه 75000 نفر بوده است. در صورتیکه در این عرضه اولیه همین تعداد نفر شرکت کنند به هر نفر تقریبا 4500 سهم میرسد. - هیچ تضمینی وجود ندارد که بیش از 75000 نفر در این عرضه اولیه شرکت نکنند.- میزان تخصیص سهم به هر نفر ربطی به تعداد درخواست شده ندارد.- در بوک بیلدینگ یک نفر تنها با یک کد ملی(کد سهامداری) می تواند خرید کند حتی اگر از چند کارگزاری کد داشته باشد.- مشخص نیست سهم سود خواهد داشت یا ضرر. شما باید با مطالعه صورتهای مالی شرکت قیمت خود را پیشنهاد بدهید.- اینکه آیا قیمت 220 تا 240 برای این عرضه اولیه مناسب است به سواد بورسی شما مربوط است. - در روش بوک بیلدینگ برای کسی که 500 سهم خرید میکند یا 5000 سهم فرقی وجود ندارد. ملاک قیمت خرید است و زمان درخواست مهم نیست. مهم این است که در بازه زمانی 10 تا 12 درخواست ارسال کنید.- در روش بوک بیلدینگ سهامداران یاد می گیرند که خود کار کشف قیمت را انجام دهند. قبلا کشف قیمت توسط کارگزاری ها انجا می شد و یک فرد در قیمت تعیین شده درخواست خرید می گذاشت.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟