23:44
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۲،۵۴۱.۸
   ۱۶۹.۴۴
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۵۵،۳۲۵ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۶/۰۱    ۱۲:۳۸

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

prham

حمید مومن عضو از ۱۳۹۵/۰۲/۰۵

  حمید مومن(@prham)
  #فاهواز الوالو....................................................
  حمید مومن(@prham)
  #فاهواز فرم الکترونیکی رو از کجا باید تایید کنیم اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه ممنون
  حمید مومن(@prham)
  #فاهواز فرم الکترونیکی رو از کجا باید تایید کنیم اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه ممنون
  حمید مومن(@prham)
  #فاهواز اقا تاقیمت 100تومان بامن .بالای 100تومان و خودتون زحمتشو بکشید خوش بین
  حمید مومن(@prham)
  #خاور دیگه کسی نگه خاور پارمیدا خخخخخخ
  حمید مومن(@prham)
  #فاهواز دمش گرم با خبرای جدیدی که تو قاهواز شده دیگه نمی شه جلوشو گرفت
  حمید مومن(@prham)
  #خاور چرا خاور اینجوری شد همه خودرو ییها مثبتن
  حمید مومن(@prham)
  #آکنتور یک مقام مسئول در سازمان بورس به بورس پرس خبر داد:رای دادگاه کنتورسازی به زودی صادر می شود/ سازمان مدافع حقوق سهامدارانیک مقام مسئول در سازمان بورس از صدور رای دادگاه کنتورسازی در آینده ای نزدیک خبر داد. به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، درپی توقف نماد کنتورسازی ایران در 13 شهریور به دلیل ابهام در ارائه اطلاعات و طرح مسائلی ، مدیران این شرکت بورسی به سازمان بورس رفتند و توضیحاتی دادند. از سوی دیگر حسابرس این شرکت (موسسه نماگر حساب) هم از فهرست حسابرسان معتمد بورس حذف شد و پرونده ایی هم برای کنتورسازی تشکیل شد. در این رابطه یک مقام مسئول در سازمان بورس با اشاره به پیگیری های مستمر از پرونده "آکنتور" به بورس پرس اعلام کرد: سازمان بورس در حالی دوبار از صورت های مالی و گزارش های ارسالی ایراد گرفته و ابهاماتی را مطرح کرده که بعد از مشخص شدن تخلفاتی، پرونده به قوه قضائیه ارسال شده و انتظار می رود در آینده ایی نزدیک، رای اولیه دادگاه صادر شود. وی ادامه داد: بنابراین در شرایطی نماد این شرکت همچنان متوقف خواهد ماند که سازمان بورس به عنوان نهاد بازار سرمایه ایران، از حقوق سهامداران دفاع خواهد کرد. براساس این گزارش، در پی اعلام سود جدید و حیرت انگیز شرکت کنتورسازی ایران در دی سال گذشته که با رشد 433 درصدی سود (از 2829 به 15080 ریال) همراه بود، سازمان بورس، ابهاماتی را مطرح و شروط بازگشایی نماد این شرکت خبرساز را اعلام کرده بود. علاوه بر این 18 مرداد نیز درباره این شرکت و ابهامات آن نکاتی را مطرح کرده بود. مدیران این شرکت جهش 433 درصدی سود را از ناشی انعقاد قرارداد 10 دی ماه در خصوص تامین و تجهیز کلیه اصناف کشور به انواع صندوق (پوز) فروشگاهی و احتساب 201 هزار دستگاه برای مالی جاری اعلام کرده اند اما برخی از فعالان با بررسی جزییات مناقصه تامین و تجهیز کلیه اصناف کشور به انواع صندوق، اما و اگرهایی درباره نحوه برگزاری مناقصه، ماهیت و زمان تشکیل شرکت هوشمند سامانه باران و... مطرح کرده اند. این درحالی است که نه تنها تاکنون تامین و تجهیز کلیه اصناف کشور به انواع صندوق عملی نشده بلکه برخی مدیران هم به تخلفاتی مبنی بر... نمایش بیشتر
  حمید مومن(@prham)
  #آکنتور بر خرمگس معرکه لعنت
  حمید مومن(@prham)
  #آکنتور ............د
  حمید مومن(@prham)
  #آکنتور خدا لعنتشون کنه ماسکی
  حمید مومن(@prham)
  #آکنتور تاریخ شفاف سازی مال 94/10/10
  حمید مومن(@prham)
  تاریخ نامه شفاف سازی مال94/10/10
  حمید مومن(@prham)
  #آکنتور مگس کاری نمی کنه فقط حال بهم می زنه حکایت تو رو داره تو این گروه
  حمید مومن(@prham)
  #آکنتور ]چقدر وق وق می کنی خفه شو دیگه
  حمید مومن(@prham)
  #آکنتور کارگران این واحد در بیمه و سنوات مشکلات اساسی دارند هنوز اعتراض ها ادامه داشت که هفته پیش روزنامه ولایت مطلبی را با مضمون حل شدن مشکلات و دریافت حقوق معوقه این کارگران درج کرد. این در حالی ست که یکی از کارگران رسمی این کارخانه و عضو شورای کار به صدای قزوین گفت: ماجرا از این قرار است که 40 روز پیش، پس از گسترش دامنه اعتراضات و تجمعات نهایتا به منظور حل مشکلات این کارخانه و رسیدگی به درخواست کارگران مقرر شد جلسه ای با حضور آقای عسکری فرماندار البرز و معاون وی و همچنین نماینده کارگری و دادستانی برگزار شود که این اتفاق هم افتاد و نتیجه جلسه این بود که علی عاملی مدیر عامل کارخانه بزرگ کنتور سازی در روز های مشخصی از ماه معوقات مالی کارگران را پرداخت کند. این موضوع به شکل صورت جلسه ای در آمد که حاضرین در جلسه تاکید بر الزام اجرایی شدن آن داشتند. اما حالا با سپری شدن موعد مقرر، این قول و قرار ها عملی نشد و کشمکش ها حول آن تا به امروز طول کشیده است. این فعال کارگری ادامه داد: این اعتراض ها صرفا به کارگران حاضر و مشغول به فعالیت در کارخانه مربوط نمی شود، چرا که بازنشستگان این واحد صنعتی نیز با مشکلات عدیده در زمینه دریافت سنوات و همچنین حق بیمه مواجه هستند؛ حق سنوات کارگران که معمولا از قرار 45 روز در سال پرداخت می شود، به 1 ماه تقلیل پیدا کرده و از طرفی به جای پرداخت یک باره حق سنوات که امکان استفاده و بهره برداری مالی و یا سرمایه گذاری برای کارگر را فراهم کند حدود نیمی از این مبلغ آن هم به طور تقسیط شده و در طول یک سال پرداخت می شود که از اساسی ترین بندهای اعتراض کارگران بوده که موجبات خشم و ناراحتی آن ها را به وجود آورده است.
  حمید مومن(@prham)
  #فاهواز عباس نگارستانی در گفت‌وگویی افزود: برای حل مشکل مواد اولیه شرکت و آغاز به کار مجدد کارخانه «فاهواز»، از این پس فولاد مبارکه اصفهان ماهیانه 40هزار تن اسلب در اختیار نورد و لوله قرار می‌دهد تا این شرکت برای «فولاد» به صورت کارمزدی ورق تولید کند.
  حمید مومن(@prham)
  #فاهواز گروه بورس – مدیر عامل شرکت نورد و لوله اهواز اعلام کرد: فعالیت خط تولید این کارخانه به دستور و حمایت وزیر صنایع و هیات عامل ایمیدرو پس از 75 روز تعطیلی از سرگرفته شد.
  حمید مومن(@prham)
  #فاهواز کسی خبر از اوضاع شرکت خبر نداره
  حمید مومن(@prham)
  #آکنتور روشا خانو کجا رفتید قرار شد شفاف سازی کنید اگه چیزی می دونید تو رو به خدا بگید
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟