13:22
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۰،۷۱۳.۲
   -۲۰۷.۹۷
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۹۰،۱۶۷ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۳/۰۷    ۱۲:۵۲

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

prastoo

محمد رضا سعیدی عضو از ۱۳۹۵/۰۲/۲۶

  محمد رضا سعیدی(@prastoo)
  #تاپیکو افزایش 112 میلیارد ریالی ارزش بازار »تاپیکو« سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی، تامین صورت وضعیت پرتفوی سرمایه گذاری ها در دوره یک ماهه منتهی به 31 فروردین ماه 96 را با سرمایه 43 هزار و 500 میلیارد ریال به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد. شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین در دوره یک ماهه منتهی به 31 فروردین ماه 96 خریدار یا فروشنده سهام هیچ شرکت بورسی نبود. »تاپیکو« در ابتدای دوره یک ماهه یادشده تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده 66 هزار و 769 میلیارد و 754 میلیون ریال و ارزش بازار 87 هزار و 407 میلیارد و 443 میلیون ریال در سبد سهام خود داشت. بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی همین دوره معادل شش میلیارد و 844 میلیون ریال کاهش یافت و به مبلغ 66 هزار و 762 میلیارد و 910 میلیون ریال رسید. همچنین ارزش بازار آن نیز با افزایش 112 میلیارد و 889 میلیون ریالی در پایان دوره معادل 87 هزار و 520 میلیارد و 333 میلیون ریال محاسبه شد. خوش بین
  محمد رضا سعیدی(@prastoo)
  #جم نخستین پیش بینی »جم« در سال 96 پتروشیمی جم پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه 96 را با سرمایه یک هزار و 250 میلیارد ریال به صورت حسابرسی شده اعام کرد. شرکت پتروشیمی جم نخستین پیش بینی سود هر سهم سال مالی 96 را مبلغ یک هزار و 570 ریال اعام کرده است که نسبت به EPS سال جاری معادل شش درصد کاهش نشان می دهد. پیش بینی درآمد این شرکت در سال مالی 96 در مقایسه با سال مالی جاری شامل افزایش 9 درصدی فروش خالص و ارائه خدمات، کاهش یک درصدی سود ناخالص، کاهش چهار درصدی سود عملیاتی و همچنین کاهش شش درصدی سود خالص است. »جم« سود خالص در سال مالی منتهی به 29 اسفند 96 را مبلغ 15 هزار و 76 میلیارد و 458 میلیون ریال برآورد کرده است. یادآوری می شود سود خالص این شرکت در سال مالی منتهی به 30 اسفند 95 ،مبلغ 16 هزار و 38 میلیارد و 835 میلیون ریال و سود به ازای هر سهم یک هزار و 671 ریال اعام شده است.
  محمد رضا سعیدی(@prastoo)
  #تاپیکو محمدحسن پیوندی در یک نشست خبری که روز گذشته در غرفه هلدینگ تاپیکو در مصلی امام خمینی تهران برگزار شد، گفت: هم اکنون که با شما صحبت می کنم جلسه یی با حضور برخی از مسووان پتروشیمی زیرمجموعه تاپیکو و بازرس ویژه من و برخی از مسووان بانک مرکزی در حال برگزاری است تا نحوه عرضه ارز مشخص شود. وی تصریح کرد: شرکت های پتروشیمی می توانند در ثبات نرخ ارز در بازار موثر واقع شوند و شرکت های پتروشیمی زیرمجموعه تاپیکو نیز سعی دارند در این زمینه پیشگام باشند. پیوندی در پاسخ همچنین در رابطه با اینکه هم اکنون شرکت های پتروشیمی خودشان محصوات خود را صادر می کنند، گفت: در حال رایزنی با شرکت شستا هستیم تا بتوانیم یک شرکت بزرگ بازرگانی تشکیل دهیم که بتوانیم محصوا خود را از طریق این مجموعه صادر کنیم. وی در واکنش به پرسشی در این مورد که آیا این کار با تشکیل شرکت بازرگانی تجمیعی که شرکت ملی صنایع پتروشیمی به دنبال آن است در تضاد نیست، گفت: ما به دنبال تامین منافع سهامداران هستیم و اگر در مذاکرات خود با شرکت ملی صنایع پتروشیمی دیدیدم که منافع مان تامین می شود، قطعا با آنها همکاری خواهیم کرد.
  محمد رضا سعیدی(@prastoo)
  #شپنا : رکوردزنی نفتی ایران ادامه دارد؛ نفت ایران بشکه ای 53دلار شد قیمت نفت ایران در بازار درحالی با ثبت یک رکورد جدید از مرز 53 دلار در هر بشکه عبور کرده که آمریکا افزایش ذخیره سازی نفت برای روزهای گرانی طای سیاه در سال 2017 را آغاز کرده است
  محمد رضا سعیدی(@prastoo)
  @sanolhasan شاید مجبور شوی که برگردی کلاس دوم ابتدایی را از نو امتحان بدیانموقع میدونی که مقایسه درسته نه مقایصه !!!!
  محمد رضا سعیدی(@prastoo)
  #تاپیکو صورت های مالی 12ماهه »تاپیکو« شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین، اطاعات و صورت های مالی 12ماهه منتهی به 31 اردیبهشت ماه 1395 را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد. شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین با کاهش 61درصدی نسبت به دوره مالی سال گذشته، 229ریال سود به ازای هر سهم محقق کرد. »تاپیکو« سود خالص و سود انباشته این دوره را با سرمایه 43 هزار و 500 میلیارد ریال، مبالغ 9 هزار و 957 میلیارد و 719 میلیون ریال و 17 هزار و 322 میلیارد و 548 میلیون ریال اعام کرد.
  محمد رضا سعیدی(@prastoo)
  #شبندر کسی از باز گشایی #تاپیکو خبر داره؟
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟