23:53
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۳۴۳.۹
   ۹۲۹.۴
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۷۴،۳۲۳ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۶/۲۸    ۱۲:۵۷

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

pouriya

پوریا پوریا عضو از ۱۳۹۲/۰۴/۰۴

  پوریا پوریا(@pouriya)
  #وبیمه وضعیت این سهم خیلی عجیبه ، مثلا الان در RSI در محدوده حمایت بلند مدتی خودشه که همیشه در نوسانات این سالها بعد از برخورد با آن دوباره به بالا برگشته .
  پوریا پوریا(@pouriya)
  #با این افزایش سرمایه بالا در وبیمه ، دلیل منطقی رنج کشی های منفی این دو ماهه و از کف حمع کردن ها تا حد زیادی روشن شد .
  پوریا پوریا(@pouriya)
  #وبیمه به دلیل سیگنال خرید غلطی که عده ای روی 400 الی 420 دادن ، الان سهامدار در ضرر روی این سهم زیاده ، از خرید مجدد ترس دارن و در نقاط سربسر بعدا اکثر آنها خارج می شن ، همین باعث نوسانات غیر عادی در روزهای هفته آینده خواهد شد ، این وضعیت باعث می شه بسته به میزان خرید یه ریز موج اصلاحی بالای محدوده 370 داشته باشیم ، در واقع ریز موج 2 از موج اصلی فعلی ای که الان می شه گفت در آغاز آنیم ، خرید پله دوم بالای 370 و بعد احتمالا شاهد ورود به ریز موج 3 که همراه با شکست 420 خواهیم بود . تارگت دقیق اصلی موج فعلی بستگی به کف ریز موج 2 ای که احتمالا هفته بعد ساخته می شه داره ، اما فعلا 452 و 470 دیده می شه و شاید بعد پول بک به 420 و دوباره ادامه حرکت رو به بالا .باید گزارش حسابرسی شده هم دربیاد .حد ضرر پله پله بالا بره و رعایت بشه .
  پوریا پوریا(@pouriya)
  #وبیمه اگر هر شخصی به هر نامی روی این سهم سیگنال خرید کوتاه مدتی در محدوده 400 الی 420 داده بوده ، روی مقاومت سیگنال داده و اصول بدیهی معامله گری و تحلیل تکنیکال را یا نمی دانسته و یا برای او بررسی تکنیکال سهم بازیچه و غیر مهم جلوه می کرده ، در بازار یکی دو سال اخیر بعضی تصور این را دارند که با سرمایه سنگین می توانند هر سهمی را به دلخواه به هر جائی که خواستند برسانند .
  پوریا پوریا(@pouriya)
  سهامهای ساختمانی نیاز به " سهامداری " دارند. اینها هنوز از نظر بنیادی به ارزش ذاتی واقعی خودشون نرسیدن، از نظر تکنیکال یک اصلاح در این گروه هست، اما باز در میان مدت وارد فاز صعودی می شن. ناو واقعی اغلب اینها از جمله ثباغ در این حدی که می بینید ، نیست و بسیار بالاتره و سهام شاخص ساز هم خوشبختانه نیستن ، بنابراین مورد توجه برای کنترل روند حرکتی نیستن و بعد از بک سیکل نزول ورکود دوباره وارد سیکل صعود برای رسیدن به ارزش ذاتی واقعی شون می شن . آرامش و ترید و معامله درست روی اینها قطعا سود خواهد داد .
  علیرضا جهانبخشی(@pouriya)
  #اخابر من به آینده اخابر خوشبینم ، اما :1 - این نموداری که در این صفحه آمده درست نیست . چنگال صحیح با نمودار حسابی ( و نه لگاریتمی ) در وضعیتی است که قیمت خط میانی را شکسته و دوباره به آن پول بک کرده و در پول بک چند روز است که پشت میانگین 12 روزه مانده ، یعنی وضعیتی کاملا مبهم .2 - از طرف دیگر تا زمانی که قیمت عرضه بلوکی دولت در این سهم مشخص نشود ، بازار مبهم آن ادامه دارد .3 - نتیجه اینکه هم از لحاظ تکنیکال و هم فاندمنتال سهم در وضعیت ابهام است .
  علیرضا جهانبخشی(@pouriya)
  #کسرا6 حقوقی مختلف در کف خرید کرده اند !!!!!!!!! از نظر تکنیکال سهم باید در فاز ریزش باشد ، اما رفتار حقوقی و خرید او عجیب است !
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟