15:55
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۱،۱۲۴.۴
   ۰
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۱۱،۴۶۷ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۳/۰۲    ۱۲:۴۳

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

poorhadi

محمود پورهادی حسن آباد عضو از ۱۳۹۲/۰۹/۰۵

  محمود پورهادی حسن آباد(@poorhadi)
  #خساپا دلایل یک فعال بورس برای رای دادن به روحانی زیباست فعالین اقتصادی بخوانند می دانید که همکنون بازار ما تا چه حد به نتیجه انتخابات وابسته است. اگر #شیخ_حسن_روحانی برنده این انتخابات باشد که جو بازار به شکلی آرام ادامه خواهد یافت. به مرور آنچه دولت در این چهار سال کاشت، برداشت می شود و بازار سرمایه و کلیت اقتصاد ازان نفع خواهد برد.دولت در اولین گام و در سال 1396 به جراحی اساسی در نظام بانکی و بیمه ای خواهد پرداخت. سود بانکی مسیری نزولی می گیرد و تورم اندکی صعودی می شود! نرخ دلار به مرور و در یک سال مسیر صعودی در پیش می گیرد و طبعا بازار نیز بازدهی منطقی خواهد داشت.اگر رئیسی برنده انتخابات شود. بازار به کما خواهد رفت ازین جهت که چندین ماه زمان می برد تا دوره دکتر روحانی به پایان برد و پس ازان چندین ماه زمان می برد تا وزرای رئیسی در جای خود قرار گیرند و سیاست های آنها مشخص شود! تغییرات سیاسی و واکنش دیگران به این رویداد قابل پیشبینی نیست بنابراین با توجه به آنکه ریسک سرمایه گذاری بالا می رود، عموما متمایل به دارایی های ارزی می شوند و این موضوع موجی از فشار فروش بر بورس را در گام اول ایجاد می کند در حالی که بازار ارز و طلا نوسانی می شوند.شاید مزیت اصلی روحانی برای بازار سرمایه این باشد که با سیاست ها، تفکرات و تیم سیاسی و اقتصادی وی کاملا آشناییم و می دانیم که در 4 سال دوم قصد ایجاد تحولات اقتصادی با اهمیتی را دارند اما رئیسی موج منفی برای سرمایه گذاری تولید محور ایجاد می کند و تمایلات بازرگانی و غیر تولیدی را برای ایجاد سودهای نجومی و یک شبه در افراد بالا می برد.در مجموع می توان گفت هر بازار سرمایه ای، برای رشد و بالندگی نیاز به آرامش دارد و در سایه حضور رئیسی، این آرامش برای سال ها از بازار سرمایه رخت خواهد بست ... حقیقت اینکه روز شنبه در میانه های بازار تقریبا مشخص می شود که چه کسی با احتمال پیروزی بالا مواجه است و بازار به رئیسی واکنشی شدید منفی نشان می دهد اما در صورت انتخاب روحانی بازاری متعادل رو به مثبت خواهیم داشت که یک خطر مهم از سر آن رد شده و بازار به حالت نرمال خود باز می گردد.
  محمود پورهادی حسن آباد(@poorhadi)
  #ذوب دلایل یک فعال بورس برای رای دادن به روحانی زیباست فعالین اقتصادی بخوانند می دانید که همکنون بازار ما تا چه حد به نتیجه انتخابات وابسته است. اگر #شیخ_حسن_روحانی برنده این انتخابات باشد که جو بازار به شکلی آرام ادامه خواهد یافت. به مرور آنچه دولت در این چهار سال کاشت، برداشت می شود و بازار سرمایه و کلیت اقتصاد ازان نفع خواهد برد.دولت در اولین گام و در سال 1396 به جراحی اساسی در نظام بانکی و بیمه ای خواهد پرداخت. سود بانکی مسیری نزولی می گیرد و تورم اندکی صعودی می شود! نرخ دلار به مرور و در یک سال مسیر صعودی در پیش می گیرد و طبعا بازار نیز بازدهی منطقی خواهد داشت.اگر رئیسی برنده انتخابات شود. بازار به کما خواهد رفت ازین جهت که چندین ماه زمان می برد تا دوره دکتر روحانی به پایان برد و پس ازان چندین ماه زمان می برد تا وزرای رئیسی در جای خود قرار گیرند و سیاست های آنها مشخص شود! تغییرات سیاسی و واکنش دیگران به این رویداد قابل پیشبینی نیست بنابراین با توجه به آنکه ریسک سرمایه گذاری بالا می رود، عموما متمایل به دارایی های ارزی می شوند و این موضوع موجی از فشار فروش بر بورس را در گام اول ایجاد می کند در حالی که بازار ارز و طلا نوسانی می شوند.شاید مزیت اصلی روحانی برای بازار سرمایه این باشد که با سیاست ها، تفکرات و تیم سیاسی و اقتصادی وی کاملا آشناییم و می دانیم که در 4 سال دوم قصد ایجاد تحولات اقتصادی با اهمیتی را دارند اما رئیسی موج منفی برای سرمایه گذاری تولید محور ایجاد می کند و تمایلات بازرگانی و غیر تولیدی را برای ایجاد سودهای نجومی و یک شبه در افراد بالا می برد.در مجموع می توان گفت هر بازار سرمایه ای، برای رشد و بالندگی نیاز به آرامش دارد و در سایه حضور رئیسی، این آرامش برای سال ها از بازار سرمایه رخت خواهد بست ... حقیقت اینکه روز شنبه در میانه های بازار تقریبا مشخص می شود که چه کسی با احتمال پیروزی بالا مواجه است و بازار به رئیسی واکنشی شدید منفی نشان می دهد اما در صورت انتخاب روحانی بازاری متعادل رو به مثبت خواهیم داشت که یک خطر مهم از سر آن رد شده و بازار به حالت نرمال خود باز می گردد.
  محمود پورهادی حسن آباد(@poorhadi)
  #شاخص دلایل یک فعال بورس برای رای دادن به روحانی زیباست فعالین اقتصادی بخوانندمی دانید که همکنون بازار ما تا چه حد به نتیجه انتخابات وابسته است. اگر #شیخ_حسن_روحانی برنده این انتخابات باشد که جو بازار به شکلی آرام ادامه خواهد یافت. به مرور آنچه دولت در این چهار سال کاشت، برداشت می شود و بازار سرمایه و کلیت اقتصاد ازان نفع خواهد برد.دولت در اولین گام و در سال 1396 به جراحی اساسی در نظام بانکی و بیمه ای خواهد پرداخت. سود بانکی مسیری نزولی می گیرد و تورم اندکی صعودی می شود! نرخ دلار به مرور و در یک سال مسیر صعودی در پیش می گیرد و طبعا بازار نیز بازدهی منطقی خواهد داشت.اگر رئیسی برنده انتخابات شود. بازار به کما خواهد رفت ازین جهت که چندین ماه زمان می برد تا دوره دکتر روحانی به پایان برد و پس ازان چندین ماه زمان می برد تا وزرای رئیسی در جای خود قرار گیرند و سیاست های آنها مشخص شود! تغییرات سیاسی و واکنش دیگران به این رویداد قابل پیشبینی نیست بنابراین با توجه به آنکه ریسک سرمایه گذاری بالا می رود، عموما متمایل به دارایی های ارزی می شوند و این موضوع موجی از فشار فروش بر بورس را در گام اول ایجاد می کند در حالی که بازار ارز و طلا نوسانی می شوند.شاید مزیت اصلی روحانی برای بازار سرمایه این باشد که با سیاست ها، تفکرات و تیم سیاسی و اقتصادی وی کاملا آشناییم و می دانیم که در 4 سال دوم قصد ایجاد تحولات اقتصادی با اهمیتی را دارند اما رئیسی موج منفی برای سرمایه گذاری تولید محور ایجاد می کند و تمایلات بازرگانی و غیر تولیدی را برای ایجاد سودهای نجومی و یک شبه در افراد بالا می برد.در مجموع می توان گفت هر بازار سرمایه ای، برای رشد و بالندگی نیاز به آرامش دارد و در سایه حضور رئیسی، این آرامش برای سال ها از بازار سرمایه رخت خواهد بست ... حقیقت اینکه روز شنبه در میانه های بازار تقریبا مشخص می شود که چه کسی با احتمال پیروزی بالا مواجه است و بازار به رئیسی واکنشی شدید منفی نشان می دهد اما در صورت انتخاب روحانی بازاری متعادل رو به مثبت خواهیم داشت که یک خطر مهم از سر آن رد شده و بازار به حالت نرمال خود باز می گردد.
  محمود پورهادی حسن آباد(@poorhadi)
  #کماسه بنده دلایل متعددی برای رای ندادن به رییسی دارم ولی هیچ دلیلی برای رای ندادن برای روحانی ندارم شما دارین؟آیا بودن تیم اقتصادی و اجرایی احمدی نژاد در ستادهای رییسی برای رای ندادن به رییسی کافی نیست؟ آیا ملحق شدن تیم دروغپرداز و خشن ستاد قالیباف متشکل از حسن کرد میهن عامل اصلی حمله به سفارت عربستان و تخریب رابطه ایران با دنیا و تلخ کردن شهد برجام بر کام مردم و مداحان هفت تیر کش به ستاد تبلیغاتی آقای رییسی برای رای ندادن به رییسی کافی نیست ؟صدای طبل جنگ به گوش میرسد صدای اختلاس مجدد به بگوش میرسد صدای شکستن و بستن و تحریم بین المللی و قطعنامه به گوش میرسد آرا خاموش بپا خیزید وای وای وای وای اگر شنبه بنویسند رییسی رییس جمهور ایران شد .
  محمود پورهادی حسن آباد(@poorhadi)
  #کسرا بنده دلایل متعددی برای رای ندادن به رییسی دارم ولی هیچ دلیلی برای رای ندادن برای روحانی ندارم شما دارین؟آیا بودن تیم اقتصادی و اجرایی احمدی نژاد در ستادهای رییسی برای رای ندادن به رییسی کافی نیست آیا ملحق شدن تیم دروغپرداز و خشن متشکل از حسن کرد میهن عامل اصلی حمله به سفارت عربستان و تخریب رابطه ایران با دنیا و تلخ کردن شهد برجام بر کام مردم و مداحان هفت تیر کش برای رای ندادن به رییسی کافی نیست
  محمود پورهادی حسن آباد(@poorhadi)
  #ورنا سازمان بورس ایران با هدایت تیم اقتصادی دولت تا کنون اقدامات بسیار مفید و موثری درجهت ارتباط با بازارهای سهام منطقه ایی و بین المللی انجام داده که با تداوم دولت روحانی میتواند این مهم به ثمر بنشیند تغییر در شکل اداره کشور باعث از بین رفتن فرصتهای ایجاد شده در چهار سال گذشته خواهد شد توجه داشته باشید که عده ایی نمیخواهند این مسیر منطقی تداوم داشته باشد لذا به دنبال منافع حزبی و گروهی خود هستند شاید کاسبان تحریم بنا دارند سود خود را از نواحی دیگر بدست آورند ما که در بازار سرمایه خاک خورده ایم نباید اجازه بدهیم این روند متوقف شود با کمی تحلیل انشاالله به روحانی و تداوم دولتش رای خواهید داد.
  محمود پورهادی حسن آباد(@poorhadi)
  #ذوب سازمان بورس ایران با هدایت تیم اقتصادی دولت تا کنون اقدامات بسیار مفید و موثری درجهت ارتباط با بازارهای سهام منطقه ایی و بین المللی انجام داده که با تداوم دولت روحانی میتواند این مهم به ثمر بنشیند تغییر در شکل اداره کشور باعث از بین رفتن فرصتهای ایجاد شده در چهار سال گذشته خواهد شد توجه داشته باشید که عده ایی نمیخواهند این مسیر منطقی تداوم داشته باشد لذا به دنبال منافع حزبی و گروهی خود هستند شاید کاسبان تحریم بنا دارند سود خود را از نواحی دیگر بدست آورند ما که در بازار سرمایه خاک خورده ایم نباید اجازه بدهیم این روند متوقف شود با کمی تحلیل انشاالله به روحانی و تداوم دولتش رای خواهید داد.
  محمود پورهادی حسن آباد(@poorhadi)
  #خساپا تداوم ریاست جمهوری روحانی باعث جذب سرمایه های خارجی در کلیه جنبه های اقتصاد منجمله بورس خواهد شد و آمدن رییسی باعث انعقاد قطعنامه های مجددعلیه ایران به بهانه های مختلف ازجمله مبارزه موشکی غرب علیه ایران خواهد شد علاوه بر آن تفکر غالب اردوگاه رییسی باعث در هم ریختن اقتصاد و در پی ان تورم و تحریمهای بیشتر آمریکا و تنش زایی در سطح منطقه و جهان علیه ایران خواهد شد با قدری تحلیل انشاالله به تداوم ریاست جمهوری روحانی رای بدهید.
  محمود پورهادی حسن آباد(@poorhadi)
  #ذوب تداوم ریاست جمهوری روحانی باعث جذب سرمایه های خارجی در کلیه جنبه های اقتصاد منجمله بورس خواهد شد و آمدن رییسی باعث انعقاد قطعنامه های مجددعلیه ایران به بهانه های مختلف ازجمله مبارزه موشکی غرب علیه ایران خواهد شد علاوه بر آن تفکر غالب اردوگاه رییسی باعث در هم ریختن اقتصاد و در پی ان تورم و تحریمهای بیشتر آمریکا و تنش زایی در سطح منطقه و جهان علیه ایران خواهد شد با قدری تحلیل انشاالله به تداوم ریاست جمهوری روحانی رای بدهید.
  محمود پورهادی حسن آباد(@poorhadi)
  #شپلی اومدن بورس روبهم ریختن تا رییس جمهور بشن گردهمایی هم گذاشتن تا چی بگن ؟با این کارامیخواین روحانی رو زمین بزنین ؟چقدر پول گذاشتین همه رو بخاک سیاه بشونین تا رییسی برندهه انتخابات بشه انصاف هم خوب چیزیه از پریروز بورس رو به خون کشیدین چون تو مناظره شکست خوردین چون گردهمایی دیروز داغتون کرده تو رو خدا بورس رو درگیر انتخابات نکنید مردم همینجوری مشکل دارن
  محمود پورهادی حسن آباد(@poorhadi)
  #وبانک اومدن بورس روبهم ریختن تا رییس جمهور بشن گردهمایی هم گذاشتن تا چی بگن ؟با این کارامیخواین روحانی رو زمین بزنین ؟چقدر پول گذاشتین همه رو بخاک سیاه بشونین تا رییسی برندهه انتخابات بشه انصاف هم خوب چیزیه از پریروز بورس رو به خون کشیدین چون تو مناظره شکست خوردین چون گردهمایی دیروز داغتون کرده تو رو خدا بورس رو درگیر انتخابات نکنید مردم همینجوری مشکل دارن
  محمود پورهادی حسن آباد(@poorhadi)
  #ذوب اومدن بورس روبهم ریختن تا رییس جمهور بشن گردهمایی هم گذاشتن تا چی بگن ؟با این کارامیخواین روحانی رو زمین بزنین ؟چقدر پول گذاشتین همه رو بخاک سیاه بشونین تا رییسی برندهه انتخابات بشه انصاف هم خوب چیزیه از پریروز بورس رو به خون کشیدین چون تو مناظره شکست خوردین چون گردهمایی دیروز داغتون کرده تو رو خدا بورس رو درگیر انتخابات نکنید مردم همینجوری مشکل دارن
  محمود پورهادی حسن آباد(@poorhadi)
  #خکاوه اومدن بورس روبهم ریختن تا رییس جمهور بشن گردهمایی هم گذاشتن تا چی بگن ؟با این کارامیخواین روحانی رو زمین بزنین ؟چقدر پول گذاشتین همه رو بخاک سیاه بشونین تا رییسی برندهه انتخابات بشه انصاف هم خوب چیزیه از پریروز بورس رو به خون کشیدین چون تو مناظره شکست خوردین چون گردهمایی دیروز داغتون کرده تو رو خدا بورس رو درگیر انتخابات نکنید مردم همینجوری مشکل دارن
  محمود پورهادی حسن آباد(@poorhadi)
  #خپارس اومدن بورس روبهم ریختن تا رییس جمهور بشن گردهمایی هم گذاشتن تا چی بگن ؟با این کارامیخواین روحانی رو زمین بزنین ؟چقدر پول گذاشتین همه رو بخاک سیاه بشونین تا رییسی برندهه انتخابات بشه انصاف هم خوب چیزیه از پریروز بورس رو به خون کشیدین چون تو مناظره شکست خوردین چون گردهمایی دیروز داغتون کرده تو رو خدا بورس رو درگیر انتخابات نکنید مردم همینجوری مشکل دارن
  محمود پورهادی حسن آباد(@poorhadi)
  #خساپا اومدن بورس روبهم ریختن تا رییس جمهور بشن گردهمایی هم گذاشتن تا چی بگن ؟با این کارامیخواین روحانی رو زمین بزنین ؟چقدر پول گذاشتین همه رو بخاک سیاه بشونین تا رییسی برنده انتخابات بشه انصاف هم خوب چیزیه از پریروز بورس رو به خون کشیدین چون تو مناظره شکست خوردین چون گردهمایی دیروز داغتون کرده تو رو خدا بورس رو درگیر انتخابات نکنید مردم همینجوری مشکل دارن
  محمود پورهادی حسن آباد(@poorhadi)
  #کرازی همین هفته رو صبر کنید دست از سرمون برمیدارن اومدن دولتو خراب کنن آخه ما چه تقصیری داریم با روحانی مشکل دارین چرا پول خودتونو و مردم رو آتیش میزنید دست بهر کاری میزنن تا روحانی رای نیاره اصلا میخواد بیاره میخواد نیاره به ما چه چقدر گذاشتین که بورس زمین بخوره روحانی رای نیاره شما عجب آدمایی هستین
  محمود پورهادی حسن آباد(@poorhadi)
  #کماسه همین هفته رو صبر کنید دست از سرمون برمیدارن اومدن دولتو خراب کنن آخه ما چه تقصیری داریم با روحانی مشکل دارین چرا پول خودتونو و مردم رو آتیش میزنید دست بهر کاری میزنن تا روحانی رای نیاره اصلا میخواد بیاره میخواد نیاره به ما چه چقدر گذاشتین که بورس زمین بخوره روحانی رای نیاره شما عجب آدمایی هستین
  محمود پورهادی حسن آباد(@poorhadi)
  #خبهمن همین هفته رو صبر کنید دست از سرمون برمیدارن اومدن دولتو خراب کنن آخه ما چه تقصیری داریم با روحانی مشکل دارین چرا پول خودتونو و مردم رو آتیش میزنید دست بهر کاری میزنن تا روحانی رای نیاره اصلا میخواد بیاره میخواد نیاره به ما چه چقدر گذاشتین که بورس زمین بخوره روحانی رای نیاره شما عجب آدمایی هستین
  محمود پورهادی حسن آباد(@poorhadi)
  #دی همین هفته رو صبر کنید دست از سرمون برمیدارن اومدن دولتو خراب کنن آخه ما چه تقصیری داریم با روحانی مشکل دارین چرا پول خودتونو و مردم رو آتیش میزنید دست بهر کاری میزنن تا روحانی رای نیاره اصلا میخواد بیاره میخواد نیاره به ما چه چقدر گذاشتین که بورس زمین بخوره روحانی رای نیاره شما عجب آدمایی هستین
  محمود پورهادی حسن آباد(@poorhadi)
  #فاهواز همین هفته رو صبر کنید دست از سرمون برمیدارن اومدن دولتو خراب کنن آخه ما چه تقصیری داریم با روحانی مشکل دارین چرا پول خودتونو و مردم رو آتیش میزنید دست بهر کاری میزنن تا روحانی رای نیاره اصلا میخواد بیاره میخواد نیاره به ما چه چقدر گذاشتین که بورس زمین بخوره روحانی رای نیاره شما عجب آدمایی هستین
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟