23:44
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۶۲۸.۸
   ۱۱۱.۹۴
  • ارزش بازار
  • ۳،۴۱۸،۱۱۳ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۷/۰۴    ۱۳:۴۴

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

parse

... ... عضو از ۱۳۹۲/۰۸/۱۱

  محمد غلامی(@parse)
  #تکمبا شنبه سهم رو چجوری میبینید دوستان؟ اظهار نظر شخصی لطفا خوش بین
  محمد غلامی(@parse)
  #وبملت #وپاسار #وتجارت طبق پیش بینی چند روز گذشته سهام یاب - ایده 18380328 سهم های بانکی در روند صعود قرار گرفتند و دلایل هم ذکر شده ، و هفته آینده نیز میتوانند روند صعودی خود را حفظ کنند.
  محمد غلامی(@parse)
  #وبصادر 2 هفته پیش عرض کردم که این سهم تا به این شکل بخواد عرضه بشه همچنان درجا میزنه ، هنوزم معتقدم روند این سهم صعودی نیست سهام یاب - ایده 15658993 باید با دید میان و بلند مدت وارد این سهم شد ، این سهم ارزنده ای هست.
  محمد غلامی(@parse)
  @sahamyab #تکمبا سلام ، امروز شاهد هرگونه توهین بودیم ، توهین های شخصی که به بنده شد رو نادیده میگیرم ولی توهین هایی که به سهامداران شد چی؟ عکس کله بریده ، به مسخره کرفتن سهماداران، متهم کردن کاربران به دروغ ، رانت و... ، یعنی قراره با یک روز منفی شدن یک سهم اینجوری بهمون توهین بشه و هیچ اقدامی از جانب شما نشه؟ از ساعت 9 تا 11 بدترین صحبتها تو این نماد زده شد ولی ...
  محمد غلامی(@parse)
  #آموزش #تکمبا #وبصادر #وتجارت #شاوان همیشه شکرگزار نعمت های خداوند باشید، خیلی ها در حسرت داشتن زندگی شما هستند. مراقب سهماتون باشید و گول سیگنال های تخریبی و اشتباه رو نخورید. ارادتمند
  محمد غلامی(@parse)
  #وپاسار دوستان دقت کنید
  محمد غلامی(@parse)
  #وبملت #وپاسار #وتجارت #وبصادر اگر بخوایم روند امروز این 4سهم بانکی رو بررسی کنیم میتوانیم به صراحت بگیم اخبار سیاسی منتشر شده تاثیر زیادی در این گروه نداشته و حقوقی به شدت در پی جمع کردن سهم بیشتری است.
  محمد غلامی(@parse)
  #وبصادر #وتجارت #وبملت #وپاسار میانگین بازده نمادهای بانکی بورس 60درصد
  محمد غلامی(@parse)
  #شاخص شاخص بورس تهران در معاملات اولین روز هفته 820 واحد افت کرد و به کانال 85 هزار و 691 واحد رسید.
  محمد غلامی(@parse)
  #خبر حداقل حجم سفارش خرید معاملات برخط اعلام شد
  محمد غلامی(@parse)
  #تکمبا کمباین‌سازی ایران، شرکت ایرانی تولیدکننده ماشین‌آلات کشاورزی است، که در سال 1348 با همکاری شرکت جان دیر ایالات متحده، تاسیس شد.شرکت کمباین‌سازی ایران، (ایران جان دیر سابق) که در شهر اراک و در کیلومتر 4 جاده تهران قرار دارد، تنها تولیدکننده کمباین در ایران است.
  محمد غلامی(@parse)
  آیا #ختراک #تکمبا دیگری است؟
  محمد غلامی(@parse)
  #تکمبا حقوقی عزیز فقط 200.000 تا سهم ؟ باب یکم شل کن سر کیسه رو جان من :)
  محمد غلامی(@parse)
  #خبر نسخه جدید پایگاه اینترنتی انتشارات بورس رونمایی شد
  محمد غلامی(@parse)
  #وبملت #وتجارت #وپاسار افزایش سرمایه بانک ها در100روزآینده
  محمد غلامی(@parse)
  #وبصادر تا الان گفتیم که این سهم برای میان و بلند مدت هست ، حالا دلایل رو اینجا بخونید که یکی از دوستان جمع آوری کرده بصورت کامل.
  محمد غلامی(@parse)
  #آموزش کاریکاتور بسیار آموزشی ، بر اساس درک وارد شوید نه شانس و شایعه و گفته های دیگران
  محمد غلامی(@parse)
  #وبصادر دوستان دقت کنید ، در این نماد تا عرضه ها به این شکل باشه ، همچنان این سهم درجا خواهد زد ، هفته پیش این رو گفتم و الان هم میگم ، و این عرضه ها شاید تا یکی 2ماه آینده ادامه داشته باشد. پس اگه قراره وارد این سهم بشید با دید میان و بلند مدت وارد بشید سهام یاب - ایده 15658993
  محمد غلامی(@parse)
  #وتجارت با توجه به افزایش سرمایه 100% این بانک و همچنین تعدیل مثبت بیش از 21 درصدی سود هر سهم طی گزارشات 9 و 12 ماه سالجاری انتظار میرود روند صعودی خود را به خوبی طی کند و به زودی میتواند قیمت 4000 ریال رو در خود ببیند.
  محمد غلامی(@parse)
  #وپاسار موسسه همیاری کوثر قصد دارد در روز 24 آذر ماه یک درصد از سهام بانک پاسارگاد را از طریق بازار اول بورس به فروش برساند.قرار است 300 میلیون سهم از سهام این شرکت به صورت یکجا و نقد و با قیمت پایه 3234 ریال توسط شرکت کارگزاری بانک ملی ایران عرضه شود.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟