10:25
  • وضعیت بازار
  • باز
  • شاخص کل
  • ۸۶،۰۵۸.۴
   ۲۹۰.۴۱
  • ارزش بازار
  • ۳،۴۴۷،۹۳۹ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۷/۲۹    ۱۰:۲۴

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

papapopa

پاپا مشفق عضو از ۱۳۹۲/۱۱/۲۳

  پاپا مشفق(@papapopa)
  #شبندر دوستان در مورد زمان و بانک محل پرداخت سود سهام شبندر خبر دارید اطلاع رسانی بفرمایید.
  پاپا مشفق(@papapopa)
  #خودرو دولت بازار غیر بورس رو کنترل می کنه. اما بازار بورس راه خودش رو می ره. اگه بازار بورس رو کنترل کنه همین شما اعتراض می کنی که دولت دستکاری می کنه. بعد می گید دولت تزویر. شما بفرمایید دولت به حرف کدام شما گوش بده. تکلیف خودتون مشخص نیست.
  پاپا مشفق(@papapopa)
  #خودرو خدایا خسته شدیم از بس تحریم کشیدیم. امروز می ری پراید می خری 7 میلیون تومان فردا می ری می بینی شده 20 میلیون. خدایا نجاتمون بده. خدایا از این همه دشمن سازی خسته شدیم. خدایا این دشمن سازان چرا دست از سر مملکت نمی کشند؟
  پاپا مشفق(@papapopa)
  #خودرو ما ایرانیان به کسانی که همه دنیا را علیه ما متحد کردند و مملکت ما رو ویران کردند رأی نمیدهیم. اینان می گویند چرا ویرانه ای که ما تحویل داده ایم را درست کرده اید. یکبار دیگه به ما بدید تا خرابش کنیم یا با ساخته های شما عکس یادگاری بگیریم. ما به شما رأی نمیدیم.
  پاپا مشفق(@papapopa)
  #خودرو باید ازآنهایی که فرمایش می کنند روحانی 4 سال چکار می کرد پرسید که چرا رشد اقتصادی کشور از سال90 کاهش و درسال 91 منفی شد؟ آیا غیر از تأثیر تحریمهای سازمان ملل بود؟ این تحریمها تا پایان 94 بر این کشور اجرا می شد. با تلاش تیم روحانی بود که تحریهمای سازمان ملل برداشته شد. و دولت روحانی فقط در سال 95 بود که یک وضعیت اقتصادی بدون تحریم را تجربه کرد. در این یکسال هم 8 درصد رشد داشته است. از این روی گفته می شود که ویرانه احمدی نژاد به دولت روحانی به ارث رسیده است. هیچ دولتی نیست که یکساله بتواند پاسخگوی عملکرد 4 ساله باشد. دولت روحانی تعامل با دنیا را خوب میداند. مشکل اصلی کشور در طول پس از انقلاب این بوده است که برخی نمی گذاشتند با دنیا تعاملی سازنده داشته باشیم.
  پاپا مشفق(@papapopa)
  #خودرو دوستان عزیز اینایی که فرمایش می کنن روحانی 4 سال چکار می کرد باید ازشون پرسید که چرا رشد اقتصادی کشور از سال90 کاهش و درسال 91 منفی شد؟ آیا غیر از تأثیر تحریمهای سازمان ملل بود؟ برادر من این تحریمها تا پایان 94 بر این کشور اجرا می شد. با تلاش تیم روحانی بود که تحریهمای سازمان ملل برداشته شد. و دولت روحانی فقط در سال 95 بود که یک وضعیت اقتصادی بدون تحریم را تجربه کرد. در این یکسال هم 8 درصد رشد داشته. واسه همینه که میگه ویرانه احمدی نژاد به روحانی به ارث رسیده. هیچ دولتی نیست که یکساله بتونه پاسخگوی عملکرد 4 ساله باشه. آقایون دلواپسا خودشون رو به اون راه نزنند. روحانی تعامل با دنیا رو بلده. مشکل اصلی کشور در طول پس از انقلاب این بوده که دلواپسا نمی گذاشتند که با دنیا تعامل داشته باشیم.
  پاپا مشفق(@papapopa)
  #خودرو اگه بازار رشد کنه می گن روحانی وقت انتخابات بازار رو مثبت کرده تا رأی بیاره. اگه رشد نکنه باز می گن از این وضع راضی هستید؟ این وضعیتی هست که روحانی درست کرد. در هر حال از نظر اینها روحانی بده. ما که میدونیم شما اومدید علیه روحانی تبلیغات کنی. سهامدار بودن یا نبودنت پیشکش.
  پاپا مشفق(@papapopa)
  #خودرو شاکریم و راضی هستیم از این که به روحانی رأی داده ایم.
  پاپا مشفق(@papapopa)
  #خودرو آقای زبل خان و علیار، شما میدونی تا بهمن 94 کشور با تحریمهای فلج کننده شورای امنیت سازمان ملل مواجه بود و کشتیرانی ما دیگه تعطیل شده بود. نفتکش تعطیل شده بود. فروش نفت مجاز نبود و با قاچاق امثال زنجانی نفت می فروختیم و در قبالش پولی هم دست ما رو نمی گرفت. میدونی حتی برای دارو هم تحریم بودیم. واردات تکنولوژی و قطعات صنعتی ممنوع بود تا جایی که پژو405 هم تولیدش تقریبا متوقف شده بود و اون چندتایی هم که تولید میشد با جنسهای بنجل چینی درست میشد. آیا میدونید... خب اگه میدونید حتما این رو هم میدونید که در واقع فعالیت اقتصادی دولت تنها می توانست بعد از رفع تحریمها صورت بگیرد. یعنی تا امروز یکسال و چند ماه، نه چهار سال. حالا توی چهار سال وضعیت مملکت بهتر نشد؟ یادت رفته قیمت زمین و مسکن روز به روز بالاتر میرفت؟ یادت رفته دلار از 900 تومن به 4000 تومن رسید؟ یعنی نمیبینی که توی این چهار سال دلار 3700 مونده، یعنی نمی بینی رشد اقتصادی مثبت شده؟ یعنی نمی بینی که حق مسلمی که شعار میدادین توسط تیم مذاکره کننده ایشون به مقبولیت جامعه جهانی رسید؟ چرا روش دروغ احمدی نژادی رو رها نمی کنید؟
  پاپا مشفق(@papapopa)
  #خودرو روحانی کار بدی کرد که تحریم کشتیرانی را برداشت. کار بدی کرد که تحریم نفتکشها را برداشت. روحانی کار بدی کرد که تحریم فروش نفت را برداشت. روحانی کار بدی کرد که تحریم داریی را برداشت. روحانی کار بدی کرد که تحریم بیمه حمل و نقل بین المللی را برداشت. روحانی کار بدی کرد که تحریم قطعات خودرو را برداشت. روحانی کار بدی کرد که تحریم سویفت را برداشت. روحانی کار بدی کرد که خرید و فروش ذخایر طلا را برداشت. اصولا روحانی کار بدی کرد. روحانی جیب شما را خالی کرد. روحانی کار بدی کرد که میزان کالای قاچاق را کاهش داد. روحانی کار بدی کرد بعد از 38 سال تحریم صنایع هوایی را برداشت. روحانی کار بدی کرد که ثابت کرد غنی سازی حق مسلم ماست. روحانی ظرف یکسال پس از اجرای برجام و برداشته شدن تحریمها نتونست 5000000میلیون شغل ایجاد کنه. روحانی کار بدی کرد که تا زمان اجرای برجام با تمام تحریمهای موجود نگذاشت رشد منفی اقتصاد ادامه پیدا کند.ای کاش دوباره همونهایی که این تحریمها رو کاغذ پاره می دونستند دوباره میومدند تکلیفمون مشخص می شد. شما به روحانی رأی ندید. از این کارهای بد نکنید.
  پاپا مشفق(@papapopa)
  #خودرو دوستان عزیز، از این که اینجا تبدیل به کانون تبلیغات از یک کاندیدا بشه کار درستی نیست. اما گاهی برخی دوستان نه تنها این کار را می کنند بلکه بدون قضاوت عادلانه حرفهایی را می زنند که نمی شود به آن پاسخ نداد. انتقاد درست آن است که نقاط قوت را اذعان کنیم و نقاط ضعف را هم مشخص کنیم و بگوییم که کاندیدای ما این برنامه را برای رفع آن دارد. متأسفانه رفتار برخی از ابتدای دولت روحانی این بوده که هر کاری ایشان انجام می دهند برای کشور مضر است. یعنی واقعا هیچ کار درستی در این دولت انجام نشده است؟ این موضع نشان دهنده تخریب است نه انتقاد سازنده. دوستان اگر در مورد برجام انتقاداتی دارند بفرمایند تا در حد بضاعت به آن پاسخ بگویم.
  پاپا مشفق(@papapopa)
  #خودرو درود بر روحانی، که قالیباف رو مجبور به دروغ گویی کرده.
  پاپا مشفق(@papapopa)
  #خودرو وارونه نشان دادن واقعیات، دروغ گویی و جابجا کردن متهم با شاکی، توسط قالیباف و امثالهم روح هر انسانی را به لرزه در می آورد. دست که جای خود دارد. هر عمل زشتی باعث لرزه بر اندام انسان می شود. خدا هم می فرماید که طلاق عرش خدا را به لرزه در می آورد. طلاقی که حلال است. پس دروغ و تهمت و متهمی که از تحقیق و تفحص مجلس گریخت، چگونه بر دستان ما لرزه نیندازد؟
  پاپا مشفق(@papapopa)
  #خودرو آقای مهدی فخار، این پیج رو تبدیل به یک کانون تبلیغاتی علیه روحانی کردی. لطفا در مورد بدهی دولت با سند حرف بزنید. این که روزنامه ارگان شما این رو گفته که سند نیست. سند بیاورید که آقای طیب نیا این حرف ها رو زده. این مصاحبه مربوط به دی و بهمن 95 است و نگفته زمان احمدی نژاد 70000میلیارد بوده و الان شده 700000 میلیارد. هیچ مقایسه ای صورت نگرفته است. فقط گفته تا پایان سال 95 بدهی دولت این مقدار است. چگونه شما تقریبا کل این مبلغ بدهی دولت را به دولت روحانی نسبت میدهید. ایشان یکی از علتهای این بدهی را یارانه ها عنوان کردند اما در این مصاحبه هیچ مطلبی در خصوص بیمه سلامت به عنوان علت این بدهی ذکر نشده است. لطفا همانگونه که فرمایش کردید عادلانه بنویسید. ضمنا خطاب شما به طرفداران روحانی و این که انتظاری بیش از این ندارید بسیار توهین بزرگتری از توهین فرد مورد خطاب شماست. این هم آدرس مصاحبه همان جام نیوز. http://www.sahamyab.com/r/b43942b3
  پاپا مشفق(@papapopa)
  #خودرو صف خساپا ریخت اما دوباره چیده شد. انگار خساپا شده لیدر گروه. خودرو هم به خساپا داره نگاه می کنه تا بر بالا.
  پاپا مشفق(@papapopa)
  #خودرو اگه حقوقی این 800 هزار سهم رو هم عرضه کنه پایانی 288 میشه.
  پاپا مشفق(@papapopa)
  #خودرو دوستان نگران نباشید. حقوقی با این کار پایانی رو بالا برد. این یعنی قیمت مجاز فردا از 300 بالاتر می شه.
  پاپا مشفق(@papapopa)
  #ولغدر دوستان کسی در جریان نیست که چه موقع پول حق تقدم فروش رفته را واریز می کنند؟(حق تقدمی که به ازای هر سهم 100تومان واریز نکردیم و چند مدت پیش خود شرکت به حراج گذاشت.)
  پاپا مشفق(@papapopa)
  #خودرو عرضه عمده سهام شرکت گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو - خگستر95/12/7 10:06به اطلاع می رساند پیرو اطلاعیه شماره 19452/181 مورخ 1395/11/20 مدیریت عملیات بازار،امروز شنبه مورخ 1395/12/07 تعداد 000ر000ر240 سهم معادل 16 درصد از سهام شرکت گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو از طرف شرکت ایران خودرو به صورت یکجا ونقد و یا اقساط (طبق شرایط اعلامی در آگهی عرضه)به قیمت پایه هر سهم 000ر7 ریال در نماد خگستر4 عرضه خواهد شد. کارگزاران خریدار در صورتی مجاز به ورود سفارش خرید به سامانه معاملاتی هستند که 3 درصد ارزش سهام مورد معامله براساس قیمت پایه را نقدا یا به صورت ضمانت نامه بانکی بدون قید و شرط از مشتری دریافت کرده و حسب مورد به حساب شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه واریز یا به این شرکت ارائه نمایند. مدیریت عملیات بازار شرکت بورس اوراق بهادار تهران
  پاپا مشفق(@papapopa)
  #ولغدر علنا و رسما دارن از حق تقدم ملت دزدی می کنن. خرید به قیمت یک ریال و دو ریال معنیش چیه؟
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟