02:05
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۶،۳۴۶.۲
   -۱۳۳.۹۶
  • ارزش بازار
  • ۳،۴۵۶،۲۶۳ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۸/۰۱    ۱۲:۳۷

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

pahlavan

رضا پهلوان عضو از ۱۳۹۲/۰۱/۲۶

  رضا پهلوان(@pahlavan)
  #خراسان تارگت سهم 900 تومان می باشد و در این مسیر مقاومت مهم 820 تومانی را نیز در پیش خواهد داشت لذا اگر در این مرز کندل نزولی مشاهده کردید خارج شوید.
  رضا پهلوان(@pahlavan)
  #وپترو کم کم قیمت به ناحیه حمایتی خود که محل تلاقی دو حمایت ( خطوط مورب آبی ) نزدیک میشود از طرف دیگر اندیکاتور RSI  نیز به حمایت خود بر روی سطح 61٫8 فیبو نزدیک میشود که اینها نشان دهنده حمایتی محکم در قیمت 149 تومان است بنابراین باید گذاشت قیمت افت خود را انجام دهد و به ناحیه مذکور برسد و سپس واکنش قیمت را به حمایت خود دید و تصمیم گرفت . بنابراین تا رسیدن قیمت به ناحیه حمایتی باید صبر نمود .
  رضا پهلوان(@pahlavan)
  #فسرب بهترین حدضرر سهم 200 تومان می باشد،لذا نگهداری برای تارگت 260 تومانی معقولانه بودهو باید مد نظر داشت که در 226 تومان نماد مقاومت حائز اهمیتی دارد.
  رضا پهلوان(@pahlavan)
  #کرماشا مرز حمایتی بسیار معتبر سهم در 890 تومان شکسته شده است لذا فعلا توصیه به خرید نمیره بد بین
  رضا پهلوان(@pahlavan)
   این #فملی همونیه که یه پارسال توی دی ماه میگفتن تا آخره سال میرسه 1200 تومان، ببینید کارش به کجا رسیده که روی 5500 ریال صف فروش شده، همش زیر سره مجلسه به خدا
  رضا پهلوان(@pahlavan)
  #شبندر دعا کنید حمایتشو نشکونه وگرنه دیگه سرو تهش معلوم نیست، فردا روز خیلی مهمی برای #شبندر هست
  رضا پهلوان(@pahlavan)
  تا 31 ام خرید نداشته باشین بهتره
  رضا پهلوان(@pahlavan)
  مركز پژوهشهای مجلس پیش بینی كرد نرخ تورم سال جاری 32 درصد، نرخ رشد اقتصادی بین 0.7 تا منفی 4 درصد و نرخ رشد نقدینگی بیش از 30 درصد باشد.
  رضا پهلوان(@pahlavan)
  به گزارش نیمروز به نقل از واحد مركزی خبر: معاون بازرسی سازمان حمایت از تولید كننده و مصرف كننده: ارزش پرونده هایی كه در یكماه اخیر در برخورد با تخلفهای بازار قند وشكر تشكیل شده است به 24 میلیارد تومان میرسد.مجتبی فراهانی با اشاره به بازرسی ها از كارخانه های تولید و عرضه قند وشكر و واردات آن گفت :‌ در بخش تولید و واردات بیش از  22 میلیارد تومان تخلف كشف شده است.
  رضا پهلوان(@pahlavan)
  تخصیص ارز مبادله‌ای به دارو آغاز شد
  رضا پهلوان(@pahlavan)
  خوب تقصیر خدامونه که جو گیریم، آخه واسه چی سهامتون رو میفروختیت که #خراسان  بخرید؟ یه 10 درصد قبلش ضرر کردید از امروز به بعد هم 10 درصد میشه 20 تا، خوبه؟؟؟؟؟ آقا نفروشید الکی ، حقمونه به خدا، ما ضرر میدیم حقوقی به ریشمون میخنده
  رضا پهلوان(@pahlavan)
  خدا رو شکر این #غمارگ  ما بست که توی این مسخره بازی‌های بازار دخیل نباشه، ایشاللا آخر خرداد حتماً باز میشه
  رضا پهلوان(@pahlavan)
  کاهش شدید قیمت سهام گروه های پالایشی و پتروشیمی و دامن زدن سهامداران آنها به صف های فروش در حالی طی هفته گذشته در بورس به چشم می خورد که به نظر می رسد سهام هلدینگ خلیج فارس در تلاش است عنوان لیدری را از پالایش نفت بندرعباس بگیرد. البته باید توجه داشت که سهام گروه پالایشگاهی نیازمند اصلاح قیمتی پس از صعود پی در پی روزها و هفته های قبل از آن بود و نمودارهای تکنیکالی سهام شرکت های این صنعت نیز همین روند را تأیید می کرد.
  رضا پهلوان(@pahlavan)
  #کسعدی کاشی سعدی 546 ریال سود برای هر سهم در سال 91 کنار گذاشت که نسبت به سال مالی قبل رشد 75% نشان می دهد. 
  رضا پهلوان(@pahlavan)
  #کچاد شرکت چادرملو موفق به کسب 2201 ریال سود در سال 91 شده است. ولی دیگه دیره .....
  رضا پهلوان(@pahlavan)
  @boursi علی جان چی پیش نهاد میدی واسه میان مدت؟
  رضا پهلوان(@pahlavan)
  بازار فردا....مثبت خوبي خواهد بود.... با جمع شدن پالايشگاهي ها....شاخص از 43500 بر مي گردد براي رالي بعدي... هر كه مي خواست بايد امروز سهم در منفي مي خريد....اول صبح روي صفر هم كسي بتونه... #ومعادن ... #وصندوق ... #وبانك ... #وغدير ... #پارسان .. #فارس  بخره برد كرده است... منتظر يك رالي اساسي در بازار هستم.... فردا هم #شبندر حمع ميشود.
  رضا پهلوان(@pahlavan)
  بورس نمونه ای کوچک از اين دنیاي بزرگه . هیچکس از آینده خبر نداره. تازه اگه هم خبر داشته باشه کاری از دستش بر نمیاد. باید بالا و پایین ها و پیچ و خم هاشو بپذیری و بتونی خودتو باهاش هماهنگ کنی. پاتو جای درست بذاری و با تحلیل و آینده نگری جلو بری. اما باز هم روزگار کار خودشو میکنه و به تحلیل های تو و برنامه ریزیت توجهی نمیکنه. ما باید تصمیمات درست بگیریم و تموم تلاشمونو بکنیم . از موفقیت، فقط تلاش و امیدش دست ماست. پس اگه تلاشتو کردی و پاتو جای درست گذاشتی، بدون که در هر صورت تو برنده اي
  رضا پهلوان(@pahlavan)
  وند منفی بازار در چند روز اخیر علیرغم ....داستان مجلس و عرضه تاپیکو مطلب دیگری است. عده ایی برای فرار از عکس العمل غیر منطقی ا.ن در مورد رد صلاحیت مشاعی سهامشان را عرضه کرده و اگه فرصت بده تا فردا عرضه خواهند کرد.
  رضا پهلوان(@pahlavan)
  #شرانل بازار بیخودی داره چوب پالایشگاههیها رو به شرانل میزنه 1.فروشش بیشتر داخلیه و 30%افزایش گرفتن 2.اصلا رشد نداشته تازه تعدیل +هم داده و سهمی که 222در 91ساخته چطور زیر 200برای 92میسازه ؟؟؟؟؟؟؟؟واضحه مثل شاراک قبل بسته شدن آخریه
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟