11:51
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۸۳۱.۸
   ۴۸۷.۹۱
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۹۲،۵۱۴ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۶/۲۹    ۱۲:۳۸

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

orooji

رضا علوی عضو از ۱۳۹۲/۰۹/۱۸

  رضا علوی(@orooji)
  #پترول دوستان به پترول باید طولانی مدت نگاه کرد. من بیش از بیست هزار دارم. ولی چون از انتخابم مطمئن هستم اصلا نگران نیستم.
  جواد بورس باز(@orooji)
  #پترول البته من خودم هم این سهام رو در اوج قیمتش خریدم چون واقعا اطلاعی از بازار بورس نداشتم و ندارم. نذر کردم اگه این سری قسر در رفتم دیگه هیچ کاری رو بدون مطالعه انجام ندم!
  جواد بورس باز(@orooji)
  #پترول البته نمی‌خواستم بترسونمتون، فقط خواستم بگم که با چهار تا تحلیل آب‌دوغ‌خیاری چند تا آدم آماتور سرمایه‌گذاری نکنید و باور کنید که موفقیت در بورس نیازمند دانش و تجربه است. تعداد 10 بیلیون سهام یه شرکت گمنام نیمه صوری با قیمت 428 تومان داره دست مردم می‌چرخه! بعد ایران‌خودرو 9.6 بیلیون سهامش رو به قیمت 318 تومن هم به زور می‌خرن. به هر حال برای همه سرمایه‌گذاراش آرزو می‌کنم که متضرر نشن. ان‌شاء الله.
  جواد بورس باز(@orooji)
  #پترول حال سری به خبرهای واقعی و اخیر درج شده در اینترنت در مورد پروژه های این شرکت می‌زنیم. اولین پروژه: پتروشیمی دهدشت، هندوانه و گندم تولید می کند! لینک: http://k-b.ir/38632 دومین پروژه: عضو کمیسیون انرژی: خواب پروژه پتروشیمی بروجن ٨ ساله شد لینک: عضو کمیسیون انرژی: خواب پروژه پتروشیمی بروجن 8 ساله شد سومین پروژه: وضعیت نامشخص دو مجتمع پتروشیمی در کازرون لینک: http://kazeroonprogress.blogfa.com/post-87.aspx و الی آخر
  جواد بورس باز(@orooji)
  #پترول توجه کنید که معاملات پترول در تاریخ 23/12/1390 (با قیمت 335 تومان) "متوقف و ممنوع" اعلام گردید و در نهایت در تاریخ 2/12/1391 با قیمت جدید 134 تومان مجددا آغاز به کار کرد. شما اگر به سایت شرکت پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان مراجعه بفرمائید مشاهده می‌کنید که عکس تمامی پروژه‌های پتروشیمی آن متعلق به کارخانجات خارجی هستند!
  جواد بورس باز(@orooji)
  #پترول من معمولا در بحث‌ها شرکت نمی‌کنم اما به دلایلی می‌خوام توضیحاتی رو خدمتتون عرض کنم: پترول در گذشته (1390/12/23) نیز چنین مشکلی برایش پیش آمد. یعنی مدیریت بازار فرابورس به دلیل "نوسانات غیر عادی" و رشد بی‌منطق معاملات آنرا "جهت بررسی بیشتر ممنوع اعلام کرد" و گفت "زمان بازگشایی نماد مذکور متعاقبا اعلام می‌گردد". در آن زمان نیز ارزش سهام پترول در کمتر از یک ماه از 160 تومان به 335 تومان رسید.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟