17:15
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۸۳۱.۸
   ۴۸۷.۹۱
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۹۲،۵۱۴ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۶/۲۹    ۱۲:۳۸

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

orderha

گروه اردرها عضو از ۱۳۹۲/۰۱/۲۷

  گروه اردرها(@orderha)
  #پسهند حمایت های سهم عبارتند از 527 و 502 تومان لذا می تواند یک حدضرر خوب نیز باشد.محدوده 502 تومان اهمیت بالایی برای پسهند خواهد داشت.
  گروه اردرها(@orderha)
  #پاسا  تومان اولین ناحیه حمایتی سهم می باشد که توصیه داریم از این منطقه به عنوان حدضررکوتاه مدت استفاده نمائید.
  گروه اردرها(@orderha)
  #رتکو ناحیه 335 تومان محدوده بسیار معتبری برای سهم می باشد لذا می توان انتظار حمایت شدنرا در این مرز داشت.
  گروه اردرها(@orderha)
  #دی همچنان بهترین حمایت سهم را 113 تومان می دانیم و تاکید می کنیم که حتما با رعایت حدضرر معامله کنید.
  گروه اردرها(@orderha)
  #غالبر 400 تومان می تواند به عنوان بهترین حمایت کوتاه مدت سهم مد نظر قرار گیرد.
  گروه اردرها(@orderha)
  کف قیمتی سهم در ناحیه 560 تومان قرار دارد لذا با درنظر داشتن حدضرر 560 تومانی توصیه به سهامداری می کنیم.سهم پتانسیل بسیار بالایی برای رشد دارد و می توان تارگت های 675 و 750 تومانی را برای آن متصور بود کافیست با رعایت حدضرر سهامداری شود.توصیه ای به خرید یا فروش نداریم،تصمیم نهایی با خود شما،متن فوق صرفا یک تحلیل است.
  گروه اردرها(@orderha)
  #کاذر بهترین حدضرر کوتاه مدت سهم 200 تومان می باشد لذا توصیه به رعایت حدضرر داریم.
  گروه اردرها(@orderha)
  #وملت مقاومت 43 تومانی برای سهم بسیار مهم است لذا تا زمانی این محدوده شکسته نشود توصیه به ورود نداریم.
  گروه اردرها(@orderha)
  #ومعادن سهم مقاومت مستحکمی را شکسته است و به سمت هدف 660 تومان برای گام نخست در حال حرکت است. توصیه به سهامداری با رعایت حدضرر را داریم.
  گروه اردرها(@orderha)
  #پارسان محدوده 919 تومان حمایت نسبتا خوبی برای سهم می باشد که اگر فردا سهم به رنج مثبت خود برگردد مسلما سیگنال برای تارگت 1000 و 1100 تومان صادر خواهد شد.
  گروه اردرها(@orderha)
  #وغدیر همانطور که دیروز در سایت اعلام کردیم سهم در 442 تومان مقاومت معتبری دارد لذا شاهد عدم توانایی در عبور از این مقاومت بودیم. بنابراین توصیه داریم حدضرر را در نظر داشته باشید.
  گروه اردرها(@orderha)
  #شبندر از آنجایی که اخیرا تارگت های نجومی برای شبندر صادر شده است بار دیگر نیاز دانستیم هدف واقعی سهم را خدمت دوستان عرض کنیم،نخستین محدوده برای شبندر در کوتاه مدت 1200 تومان و در میان مدت 1500 تومان (بیش از سه هفته که می تواند تارگت نهایی نیز باشد) خواهد بود لذا به همه عزیزان توصیه داریم با توجه به فاند کنونی سهم تارگت های بالاتری را بی دلیل به شبندر نسبت ندهند و هدفی را برگزینند که با بنیادی و سایر شرایط همخوانی داشته باشد. خوش بین
  گروه اردرها(@orderha)
  #لسرما اولین مقاومت پیش روی نماد 210 تومان می باشد که در صورت شکسته شدنش انتظار رشد تا حوالی 260 تومان وجود خواهد داشت. ضمنا یادآور می شویم که 220 تومان نیز مقاومت نسبتا معتبری می باشد.
  گروه اردرها(@orderha)
  #غاذر سهم در مرز 407 تومان حمایت بسیار مستحکمی داشت لذا شاهد بودیم که روند خیلی سریع دوباره صعودی شد بنابراین توصیه به نگهداری به قصد 450 و 500 تومان را داریم،البته با رعایت حدضرر 400 تومانی
  گروه اردرها(@orderha)
  #قندی محدوده حمایتی 4100 اولین مرز حمایتی خواهد بود اما مسئله ای که وجود دارد این است که شاخص حدضرر کوتاه مدت خود را سه شنبه شکسته است لذا برای کوتاه مدت توصیه به ورود نداریم،مهم ترین محدوده برای حدضرر میان مدت 3700 واحد می باشد که از درجه اعتبار بسیار بالایی نیز برخوردار است.
  گروه اردرها(@orderha)
  #بسویچ حمایت نسبتا مهمی در 265 تومان شکسته شده است لذا تا دوباره قیمت به بالای این محدوده صعود نکند توصیه به خرید نداریم. حمایت بعدی نماد در 225 تومان قرار دارد.
  گروه اردرها(@orderha)
  #شدوص در سهم یک واگرایی منفی دیده می شود لذا توصیه داریم با دقت بیشتری معاملات این سهم را مد نظر قرار دهید،اولین مرز حمایتی 1130 تومان می باشد و حمایت های بعدی نیز در 1100 و 1020 تومان قرار دارند.
  گروه اردرها(@orderha)
  #کشرق 420 تومان مقاومت مهمی برای سهم می باشد که انتظار شکست آن نیز بالا است لذا در صورتی که این محدوده شکسته شود رشد تا حوالی 500 تومان ادامه دار خواهد بود. با رعایت حدضرر 370 تومانی توصیه به نگهداری سهم داریم.
  گروه اردرها(@orderha)
  #کهمدا قبلا بهترین حدضرر را در 212 تومان اعلام نمودیم و توصیه به نگهداری با رعایت حدضرر را داشتیم لذا اکنون نیز توصیه به رصد دقیق تر سهم داریم چون در محدوده 340 تومان مقاومت حائز اهمیتی وجود دارد و باید دید این محدوده چگونه برای سهم تمام خواهد شد.
  گروه اردرها(@orderha)
  #کرماشا روند صعودی بر سهم حاکم بوده و لذا به سهامدارانش توصیه به نگهداری با رعایت حدضرر 1000 تومانی را داریم.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟