10:04
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۸۳۱.۸
   ۴۸۷.۹۱
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۹۲،۵۱۴ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۶/۲۹    ۱۲:۳۸

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

omidpak

امید پاک عضو از ۱۳۹۲/۰۳/۰۶

  امید پاک(@omidpak)
  #زمگسا سلام هنوز سودی پرداخت نشده مثل اینکه بعد اعمال حق تقدم از 95/8/15 به بعد سودها واریز میشه واز طریق ملت و کشاورزی هستش حتما بایداطلاعتت رو طبق فرمی که در سایت tsetmc یا codal هستش پر کنی تا برات واریز کنن
  امید پاک(@omidpak)
  #زمگسا مطمئنا هر کی به این سهم اعتقاد داره اون رو نگه میداره پس نیازی به تبلیغ و اصرار به ساهمداری نیست چون در آینده خودش نتیجه اش رو میبینه.
  امید پاک(@omidpak)
  #زمگسا سلام دوستان اینقدر اصرار به سهامداری نکنید هرچه تعداد سهامدار حقیقی کمتر باشه بعد از افزایش سومایه راحتتر بالا میره.
  امید پاک(@omidpak)
  #زمگسا با سلام خدمت دوستان عزیز تاریخ مجمع عمومی فوق العاده تاریخ 95/05/05 اعلام شد دوستانی که طاقت سهامداری ندارن تو این چند روز مهلت خوبیه بوای فروش البته بعد ها از این تصمیمی که گرفتید پشیمان نشوید.
  امید پاک(@omidpak)
  #زمگسا دوستان قبلا هم گفتم این استراتژی شرکته میخواد سهامدارایی که سهم رو واقعا میخوان نگهدتری کنن بمونن تا بعد از افزایش سرمایه قیمت سهم به قیمت الانش برسه. در واقع میخوان کوتاه مدتی ها پیاده بشن.
  امید پاک(@omidpak)
  #زمگسا با اوصافی که توضیح دادم سهامدارن حقیقی در افزایش سرمایه 1438 درصدی فقط متعهد سهم خود میباشند که معادل 18/72 درصد .کل افزایش سرمایه میباشد.
  امید پاک(@omidpak)
  #زمگسا با سلام جناب مسی حقیقی از مبلغ 431,500,000,000 ریال مبلغ 344,372,958,000 ریال از محل بهای انتقال اراضی میباشد که معادل 79/81 درصد افزایش سرمایه است و مبلغ 6,381,772,100 ریال از محل مطالبات حال شده است که معادل 1/47 درصد افزایش سرمایه است و مبلغ 80,745,269,900ریال از محل آورده نقدی میباشد که معادل 18/72 درصد افزایش سرمایه است.
  امید پاک(@omidpak)
  #زمگسا با عرض پوزش از دوستان به دلیل اینکه متن ها زیاد بود و بعضی از دوستان حوصله خواندن ان را ندارند در چهار مرحله نوشتم تا اگر میل داشتند حتما مطالعه کنند.
  امید پاک(@omidpak)
  #زمگسا حال عده ای استراتژی کوتاه مدت داشته و سهامشان را قبل از مجمع میفروشند که باعث میشود حجم مبنا پر شود و سهم کامل رشد کند و بعد از افزایش سرمایه فروشنده انچنانی وجود ندارد چرا که سهامداران باقی مانده به نفروختن سهم اعتقاد دارند و این احتمال که قیمت سهم به قیمت کنونی برسد را بسیار بسیار زیاد خواهد کرد.
  امید پاک(@omidpak)
  #زمگسا حال قضاوت با خود دوستان است مبنی بر نگهداری این سهم به صورت طولانی مدت به چشم یک یا دو ساله تا سرمایه تان نه تنها دو یا سه برابر بلکه بیشتر از انچه که انتظارش را دارید گردد.
  امید پاک(@omidpak)
  #زمگسا و با این ترفند سهام دار حقیقی را تشویق به نفروختن سهام میکنند چرا که او سهام را نگه دارد تا از افزایش سرمایه جایزه آن نیز بهره ببرد در نتیجه این امر زمانی که فروشنده کم و متقاضی زیاد برای خرید سهام زیاد باشد دور از انتظار نیست که قیمت سهام بعد از افزایش سرمایه به قیمت کنونی خود نزدیک شود البته با سود انباشته ای که این شرکت دارد و تعدیل مثبتی که احتمالا بعد از افزایش سرمایه خواهد داد این اتفاق دور از انتظار نیست .
  امید پاک(@omidpak)
  #زمگسا با سلام دوستان اگه خاطرتون باشه من از طرفدارن پر و پا قرص این سهم بوده و هستم. حرف آقای مسی حقیقی رو از نظر حسابداری نمیشه رد کرد البته آقای مسی حقیقی این رو نمیگن که 400 درصد مابقی دیگه نیازی به آورده نقدی نداره و همه آن جایزه می باشد یک نکته استراتژی شرکت بر مبنای سهامداری است اگر افزایش سرمایه را کامل انجام میدادند به یک باره قیمت سهم کاهش چشمگیری داشته و تعداد سهام سهامدارن حقیقی حدودا 15 برابر میشد که هجمه زیادی برای فروش بعد از افزایش سرمایه پیش می امد و باعث میشود که قیمت سهم بالا نرود لذا با این ترفند بعد از مدتی قیمت سهم به حد مناسبی میرسد و باعث افت زیاد قیمت نمیشود.
  امید پاک(@omidpak)
  #زمگسا دوستانی که مایل به فروش هستن ما مشکلی با فروش شما نداریم خریدار هست و این رو هم مطمئن باشید که روند امروز سهم مانند دیروز هست و به صف خرید منجر میشه پس اگر مایل به فروش هستید سهم خودتون رو در قیمت های پایین نفروشید.
  امید پاک(@omidpak)
  #زمگسا ولی به این فکر هم باشید این سهم رو فروختید چه سهمی میخواهید خریداری کنید و حسرت این روزها رو نخورید.
  امید پاک(@omidpak)
  #زمگسا سقف قیمت فردا رو در پایان معاملات محاسبه کنید و اگر قصد فروش دارید دز اون قیمت بفروشید چراکه خریدار هستش.
  امید پاک(@omidpak)
  #زمگسا اونایی که هنوز قصد فروش مگسال رو دارن باز هم میگم در قیمت سقف اون روز خریدار برای سهمشون وجود داره پس زیاد خودشون رو به اب واتش نزن که سهمشون رو بفروشن دوستان خریدار سهم شما فردا در سقف قیمتی هستن.
  امید پاک(@omidpak)
  #زمگسا با سلام طبق گفته قبلی در پست های پایین تر هرکسی که قصد فروش داره میتونه امروز و فردا نه در منفی بلکه در بالاترین قیمت بفروشه و خروج بده دوستان خریدار سهم شما هستن.
  امید پاک(@omidpak)
  #زمگسا با سلام در وضعیت فعلی این سهم یکشنبه نیز صعودی است.
  امید پاک(@omidpak)
  #زمگسا سلام دوستان این سهم شنبه صعودی می باشد کسانی که قصد فروش دارن میتونن شنبه بفروشن و نقد بشن البته خرید در این قیمت بسیار جذاب و دلچسب بود که دوستان استفاده کردند .در خانه اگر کس است یک حرف بس است پس با این سهم همراه باشید سودی عالی بدون دغدغه و دردسر..
  امید پاک(@omidpak)
  #زمگسا یک توصیه هم به دوستانی که این سهم رو دارن و قصد فروشش رو هم ندارن هرچه دوستان که در داشتن این سهم دودل هستن این سهم رو خالی کنند بهتر میباشد چرا که در قیمتهای پایینی مثل 3400 دیگه فروشنده نیستن و به فکر سودهایی بیشتر از 30 الی 40 درصد هستند. پس انقدر به داشتن سهم توسط اینگونه افراد اصرار نکنید.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟